Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmiany w reputacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
258 odpowiedzi w tym temacie

#61

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skan, to, że ja jestem na 10 miejscu jest czysty przypadkiem, wcześniej nawet nie wiem czy bylem w top100 ;)

co do hydeparku, popieram w 100% ;)
po pewnych przypadkach wyszło szydło z worka ;p



#62

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie pamiętam czy w poprzednim systemie w hydeparku wyłączony był w system oceniania. Moim zdaniem podobnie jak nie ma liczenia postów, można by wyłączyć tutaj ocenianie. Regulamin forum ma wystarczające możliwości ^^ przywoływania do porządku.



#63

Artus.
  • Postów: 124
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Najbardziej jest dla Mnie zastanawiające po co jest taka rubryka jak "najwyżej oceniani"? Przecież nie chodzi o punkty kto ma ich najwięcej (to buduje w niektórych zapewne nie zdrową rywalizacje) a o ocenę danego posta, może przemianujmy tą rubrykę na "najwyżej oceniane posty" i byłby to tylko posty z ostatnich powiedzmy dwóch tygodni, wtedy miało by to jakiś sens...

#64

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Artus1989 po części masz rację, ale wyobraź sobie sytuację, w której na szczycie takiego rankingu widnieje post z HP "pokaż ciało" jak już to wcześniej ktoś zauważył.



#65

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z tego co widzę dawanie anonimowych punktów reputacji do niczego się nie nadaję, bo ludzie rozsyłają minusy nie za poziom wypowiedzi tylko za to że ktoś ma inne zdanie w dyskusji. Wcześniej trzeba było napisać uzasadnienie minusa czy plusa, teraz można rozdawać minusy "niewiernym" i myślącym inaczej do woli. ; )
Śmiałem mieć inne zdanie niż większość w wątku o biednym kotku, i co? -7 pkt reputacji. Nie tyle że je zbieram czy dostaje +1 cm do epenisa za każdym następnym, ale nie chce siedzieć na minusie bo ludzie od razu uważają takiego kogoś za podejrzanego i prawdopodobnego trolla - a nie zamierzam dopasowywać wypowiedzi do zdania reszty żeby dawali mi plusiki.

Tak to ma wyglądać że jeśli ktoś odważy się zanegować jakieś kółko wzajemnej adoracji, to ma być xx pkt na minusie?

Lepiej już w ogóle wyłączyć tą reputacje, bo widzę wartościowych ludzi którzy siedzą mocno na minusie zupełnie nie wiem czemu.
Anonimowe rozdawanie reputków do niczego się nie nadaje, to jeszcze nie ten poziom rozmówców.



#66

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Popieram. Wyłączyć obecny system reputacji. Więcej wyrządzi to szkody niż pożytku.

Jeden problem już jest - założyłam temat w dziale uwag odnośnie kasacji ostrzeżeń. ;)

#67

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Patrząc na na przykład Twoją, Mylo ( plusowość ) he he he ... i hi hi hi ... chciałoby się rzec: @@ Mylo, o Ci się stało?
A któż to zagiął parol na Twoje pluski ^Y^ na tym chimerycznym forum +_+



#68

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Takich tematów już trochę było i żaden do niczego nie zaprowadził.

Aidil - prosiłbym jednak o legendę twojej ciekawej interpunkcji.



#69

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Don Corleone - hym ...




#70

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

temat się już powtarza i ile razy to słyszeliśmy :P
sam na tamtym temacie straciłem -10 .. powód ten sam..
mimo iż nie siedzę na minusie.. ale tym tempem nikt nie doceni mojej pracy tłumacza jak będę siedział na minusie niedługo..
popieram wyłączyć!..

p.s. czy tu miała być ankieta? ale coś się z nią podziało?
jak nie było to mylo możesz zrobić, póki możesz ;)



#71

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skan zgodnie z założeniem tematu zebrał kilka +rep do siły, pozostałym niezgodnie zminusowanym wyrównałem bilans wszystkich wypowiedzi w tamtym temacie.
Naturalnie przyłączam się do apelu.

#72

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Szkoda, że nowa reputacja faworyzuje wielu anonimowych napinaczy, którzy w starej wersji nie rozdawaliby swych darów na prawo i lewo :(



#73

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Faktycznie było lepiej, nawet jak co jakiś czas ktoś dostał + za wdzięk, powab, czy też powłóczyste spojrzenie.
Jak widać forum jeszcze nie dorosło do tego, aby oceniać tylko za to że tekst jest dobry, temat trafiony.



#74

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

O to chodzi iż największymi pieniaczami w tym temacie są osoby, które chyba tylko liczą na plusy. Dla mnie reputacja jest bez użyteczna . Wiele razy powtarzałem już to Teamowi forum. Więc pytanie do Was. Czy Wy ludzie żeście oszalali? I chcecie z forum robić portal w którym chcecie pokazać który jest lepszy? Jeśli o to chodzi , to załóżcie sobie konta na fotka.pl i tam działajcie. Powodzenia.

Miałem nie zabierać głosu w takich dyskusjach ale ciągłe upominanie się o to przyprawia mnie o niestrawność.



#75

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lepiej już w ogóle wyłączyć tą reputacje, bo widzę wartościowych ludzi którzy siedzą mocno na minusie zupełnie nie wiem czemu.

Popieram.

Najlepiej, żeby reputacja została całkowicie wyłączona - to jest tylko i wyłącznie niepotrzebny bajer, powodujący problemy.


A ten zapis dotyczący niemożności wnoszenia o kasację warnów za "złą reputację" to już w ogóle porażka. Ktoś cię zaminusuje "bo tak", i z powodu minusów nie możesz prosić o zdjęcie warna - bezsens totalny.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych