Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fałszywa taśma z oświadczeniem Osamy Bin Ladena


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#46

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W sprawie Bin Ladena też kłamali. Okazuje się, że nie jest poszukiwany za 911!

Wejdźcie na stronę FBI GOV w oknie "search" wpiszcie "most wanted" i otwórzcie list gończy za Osamą. Dowiecie się, że Bin Laden nie jest poszukiwany przez FBI za ataki z 11 września 2001... Iteraz UWAGA! Na pytanie dziennikarzy - dlaczego? - Rex Tomb z FBI odpowiada: "Powodem dla którego 9/11 nie jest wspomniane w liście gończym Bin Ladena jest fakt, że FBI nie ma mocnych dowodów łączących Bin Ladena z 9/11" Rex Tomb.

żródło:
http://wiadomosci.on...16,0,forum.html


Bo nie może mieć dowodów. Ani mocnych, ani słabych. Bin Laden nie ma nic wspólnego z 9/11. I w ogóle żaden Arab nie był w to zamieszany. Kto więc? Pogłówkujcie, poszukajcie... Np. kto kupił kompleks WTC za 124mln $ a ubezpieczył natychmiast na ... 7mld$? Np. poszukajcie opisu technicznego budynków i konieczności ich remontowania a to koszt ogromny. A może rozbiórka? Koszt jeszcze większy....

żródło:
http://wiadomosci.on...16,0,forum.html
  • 0

#47

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale jeżeli chodzi o związek bin Ladena z Al-kaidą to już są powiązania i to mocne :D
  • 0



#48

muHa.
  • Postów: 123
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Np. poszukajcie opisu technicznego budynków i konieczności ich remontowania a to koszt ogromny. A może rozbiórka? Koszt jeszcze większy....


No to też mnie bardzo zaciekawiło. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć rzetelnych informacji o kosztach i terminach tego remontu.

Na polskich forach pojawiają się jakieś wzmianki na temat kosztów remontu, a także kosztów rozbiórki wież [brano też taką możliwość pod uwagę?!] ale ciężko uznać to za wiarygodne informacje.

Ale prawda jest taka, że pan Larry S. prawie nic nie zapłacił za kompleks WTC, otrzymał odszkokodowanie, no i uniknął nieuniknionego remontu [dzierżawa na 99lat] :surprised:
  • 0

#49

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Poprostu są tacy co zarobili krocie na dniu 9/11... Nie tylko na WTC :)
  • 0

#50

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale jeżeli chodzi o związek bin Ladena z Al-kaidą to już są powiązania i to mocne :D


Nie chodzi o jego powiązania z Al-Kaidą (którą zresztą stworzyło CIA), tylko o to, że nie jest poszukiwany za 911.
  • 0

#51

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poprostu są tacy co zarobili krocie na dniu 9/11... Nie tylko na WTC

A są też tacy, co zarabiają kasę za rozpowszechnianie filmów o różnych "spiskach" związanych z 9/11 :)
  • 0



#52

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A są też tacy, co zarabiają kasę za rozpowszechnianie filmów o różnych "spiskach" związanych z 9/11

Jakbym miał możliwość i widział w tym dobry uczynek też bym rozpowszechniał... :)
  • 0

#53

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jakbym miał możliwość i widział w tym dobry uczynek też bym rozpowszechniał... :)


Niestety Von Kleist widzial w tym co innego :)
  • 0

#54

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tiamat, a skąd wiesz co w tym widział ?? :)
  • 0

#55

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bo np. na filmie "In plane site" celowo przekrecal fakty i manipulowal, to widac bylo wyraznie, natomiast omijal niewygodne argumenty. To taki Sitchin w teoriach spiskowych.
  • 0

#56

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak ktoś w każdej z tamtych fotek widzi tego samego pana to już jego sprawa ... proponuje przeanalizować choćby "konstrukcje" nosa ... no chyba , że Bin-Laden może być tzw. shape-shifterem :)
  • 0



#57

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakbym miał możliwość i widział w tym dobry uczynek też bym rozpowszechniał...

Taaak, pan von Kleist i jemu podobni, sprzedając dvd "In plane site" działają w imię.. swojego portfela :D

=]Jak ktoś w każdej z tamtych fotek widzi tego samego pana to już jego sprawa ... proponuje przeanalizować choćby "konstrukcje" nosa ...

Czy to takie same "spiskowe" analizy jak te ze "szklanymi tunelami" na Marsie? Myślisz, że CIA próbując zrobić fałszywe nagranie z Osamą odwaliłaby taką tandetę że nawet każdy z nas mógłby po "analizie konstrukcji nosa" wykryć fałsz? Kurcze, aż dziw że ci od zadań specjalnych, najlepszy wywiad świata, ciągle taką fuszerkę odwalają :D
  • 0



#58

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wolny kraj ... wolna wola ... dla mnie Osama "E" jest "inny" niż reszta ... to co że mnie ktoś za to wyśmieje... Dla mnie długość/kształt/grubość nosa (nie mówiąc o innych rzeczach) Osamy "E" (pokazanego na owym filmie) jest ewidentnie inna niż na reszcie zdjęć prawdziwego Osamy...
  • 0



#59

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

że nawet każdy z nas mógłby po "analizie konstrukcji nosa" wykryć fałsz? Kurcze, aż dziw że ci od zadań specjalnych, najlepszy wywiad świata, ciągle taką fuszerkę odwalają :D


To nie fuszerka - nad takimi działaniami czuwa stale sztab psychologów, speców od manipulacji - ja spreparowałem zdjęcie kolesia z pracy, i każdy kto to oglądał twierdził, że to jakiś dowódca Al-Kaidy - nawet mu brody nie dokleiłem w photoshopie, zajęło to pół godziny. Przecież chodzi o to, żeby większość uwierzyła w to co widzi, dlatego specjalnie powstają tak niedoskonale spreparowane zdjęcia - to nadaje im realizmu.

[ Dodano: 2006-10-15, 22:23 ]

=]jest ewidentnie inna niż na reszcie zdjęć prawdziwego Osamy...


I nie tylko Osamy - jestem tego samego zdania odnośnie pośmiertnych zdjęć Zarqawiego.
  • 0

#60

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Taaak, pan von Kleist i jemu podobni, sprzedając dvd "In plane site" działają w imię.. swojego portfela

Nie ukrywam, że też bym się cieszył na widok spuchniętego portfela... Ty zapewne działałbyś harytatywnie :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych