Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fałszywa taśma z oświadczeniem Osamy Bin Ladena


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#61

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zapraszam do zabawy pod tytułem "Znajdź różnice" :mrgreen:

Dołączona grafika

Gwoli przypomnienia pan po lewej to pan z taśmy USA o której mowa w tym temacie, a pan po prawej to jedna z fotek Osamy.

Życzymy powodzenia ;)
  • 0



#62

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Obiektywnie rzecz biorac, jesli fotki z pierwszego posta sa prawdziwe i faktycznie tak pokazywali gebe Osamy, to nagranie bylo falszywe, przeciez nie trzeba sie przygladac zeby dostrzec ze to 2 inne osoby, tylko broda i turban to ich wspolna cecha.
  • 0

#63

SP-TBZ.
  • Postów: 88
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlaczego, dlaczego amerykanie robią wodę z mózgu ludziom
Wydaje mi się że amerikanski rząd uważa amerykanów za tępych prostaków którzy są uzależnieni od telewizji i wszystich informacji.
Powiecie amerykanowi że czarne jest białe, a on uwierzy - tak onni chyba myśla (rząd)
  • 0

#64

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dlaczego, dlaczego amerykanie robią wodę z mózgu ludziom
Wydaje mi się że amerikanski rząd uważa amerykanów za tępych prostaków którzy są uzależnieni od telewizji i wszystich informacji.
Powiecie amerykanowi że czarne jest białe, a on uwierzy - tak onni chyba myśla (rząd)

To ciekawe. Z góry zakładasz, że normalna dociekliwosć, cecha bardzo ludzka wśród mieszkańców Stanów Zjednoczonych - zanikła. A miałem wrażenie, że to akurat USA jest miejscem rodzenia się różnego rodzaju pomysłów dotyczących spisków...
  • 0

#65

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Spokojnie ... powoli Amerykanie się budzą... i rządają odpowiedzi na różne pytania z tym związane. Lepiej późno niż wcale co nie ? Co nie zmienia faktu, że są trochę "dziwni"...

P.S.
Teraz u nich furorę robi film "BoraT" (Aliego G) - chociaż przez takie filmy dowiedzą się co to jest Kazachstan i gdzie to w ogóle leży na mapie...
  • 0



#66

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie nie... Dopiero dowiedzą się że istnieje taki kraj jak Kazahstan ale i tak nie będą wiedzieli gdzie on leży.. :)
  • 0

#67

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ważne, że wiedzą kim jest pan na zdjęciu (lewym)... i o to chodziło ... "to Osama..." - rzekł Rząd USA ;) I starczy... :D

A to, że FBI nie szuka go za 9/11 (w znaczeniu daty itd. i dowodów jakie na niego mają) to już pikuś ;)
  • 0



#68

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Spokojnie ... powoli Amerykanie się budzą... i rządają odpowiedzi na różne pytania z tym związane. Lepiej późno niż wcale co nie ? Co nie zmienia faktu, że są trochę "dziwni"...

P.S.
Teraz u nich furorę robi film "BoraT" (Aliego G) - chociaż przez takie filmy dowiedzą się co to jest Kazachstan i gdzie to w ogóle leży na mapie...

Dopiero teraz? Mam wrażenie, że nieufność wobec władz centralnych jest czymś charakterystycznym dla tej części świata. Ma to bardzo dużo wspólnego z charakterem i historią powstania tego państwa.
A co miejsca na mapie Kazachstanu - śmiem twierdzić, że jego zlokalizowanie dla większości naszych współrodaków byłoby sporym wyzwaniem. :>
  • 0

#69

sethis.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Inny przykład - obserwując latające nisko samoloty można z łatwością zauważyć, że przeważnie samolot przeleci nad głową, a dopiero po chwili słychać szum jego silników.


das ist bullshit.
Nad moim domem codziennie lata po 6-7 samolotów i wierz mi, słysze je mniej więcej 20 sekund zanim przylecą....

Edit by =[dj_cinex]= :
Skupmy się tutaj na taśmie a nie na samolotach i falach dźwiękowych...

  • 0

#70

kurtinny.
  • Postów: 29
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale ten tok myślenia działa. Jedynie garstak ludzi światłych jak Wy, widzi te oszustwa wymierzone w nas wszystkich. Reszta ludzi nie ma pojęcia co się wkoło nich dzieje, prawda? Są puści, tępi, mają zlasowane mózgi przez księży, nauczycieli, polityków, media.. Istne brokuły nie ludzie.
Przepraszam, że tak piszę, ale mnie trochę wkurza, jak pewna grupa ludzi uważa się za taką bystrą, że potrafi przejrzeć wielkie spiski, a reszta to idioci co nic nie dostrzegają.


Sorry za lekki offtop, ale tak mi się przypomniało przy okazji przeczytania Twojego posta. Mój wykładowca od socjologii, człowiek z tytułem prof., czyli nie taki znów głupi, kiedyś na wykładzie, już nie pamiętam przy jakiej okazji, powiedział tak: "A uwierzycie w to, że w USA są ludzie którzy twierdzą, że Amerykanie nie wylądowali na Księżycu i przedstawiają na to rzekome dowody? Mówię wam, głupota i niewiedza ludzka nie znają granic." I choć na temat lądowania na Księżycu nie mam jeszcze wyrobionego zdania, to trochę mnie tym rozśmieszył. :)

A co do tych nagrań Osamy, to wg mnie sam fakt, że znaleźli oni to nagranie w tak dużym mieście, robi je trochę podejrzanym. Oni chyba zawsze mają takie szczęście do znajdowania różnych rzeczy wyjaśniających różne tajemnicze zagadki. :) Rząd USA zawsze mnie denerwował i drażnił, ale ostatnio, gdy czytam na tym forum o ich mistyfikacjach, to zaczyna mnie bardziej śmieszyć.

Pzdr.
  • 0

#71

Rigel.
  • Postów: 94
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co do tych nagrań Osamy, to wg mnie sam fakt, że znaleźli oni to nagranie w tak dużym mieście, robi je trochę podejrzanym. Oni chyba zawsze mają takie szczęście do znajdowania różnych rzeczy wyjaśniających różne tajemnicze zagadki. :)

No to akurat mnie specjalnie nie dziwi. Skoro Osama nagrywał taką kasetę, to chyba nie po to, żeby ją sobie tylko sam oglądał. Moim zdaniem ona MIAŁA BYĆ znaleziona i upubliczniona.
  • 0

#72

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dj Cinex w jakimśinym temacie przypomniał mi o kwestii taśmy Osamy ;)

To jest ta słynna fotka "fake! fake!":

Dołączona grafika

Ciekawe, bowiem po raz kolejny zwolennicy teorii spiskowej wyciągają jedną fotkę z filmu i podają ją jako dowód ostateczny.

A to inna fotka z tego samego filmu:

Dołączona grafika

Jednak podobny, nie?

Można sobie porobić kilka fotek w kiepskiej jakości, przy marnym oświetleniu i przy różnych ustawieniach lampy (raz od góry, raz z boku itp), ciekawe czy na każdym będzie się idealnie podobnym :)

Dodatkowo słyszałem coś o zarzutach na temat leworęczności. Małe przemyślenie - CIA wie, że jest leworęczny, ale dla jaj na taśmie robią sobie nagranie z praworęcznym Osamą :] Taki easter egg dla spostrzegawczych ;)

Potem było coś o tym, że to fake, bo Osama nie nosi pierścienia, bo jest on zabroniony.
Hmmm, czy aby na pewno?

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Czy aby zatem sprawa z rzekomo sfałszowanym nagraniem jest prawdziwa, czy to kolejna już naciągana historyjka upubliczniona pod przykrywką "prawdy"?
  • 0



#73

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Aquila, marnujesz czas a ja chciałbym Ci pomóc. Porównaj nosy - jest to jedna z podstaw przy dentyfikacji ;)
Brwi i poliki też wiele mówią.
  • 0

#74

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzięki za chęć pomocy, ale ja jej wcale nie potrzebuję :) Może mi powiesz, co na innej klatce z tego samego nagrania jest złego z nosem? Dlaczego oceniasz całe nagranie po jednej klatce? Samo nagranie trwa podobno ponad 30 minut, a my widzimy tylko jedną wciąż wałkowaną klatkę. Czy to nie jest dziwne? A co z inną klatką z nagrania, którą podałem?

No i czemu rzekomy "obrońca prawdy", który wymyślił sprawę ze sfałszowanym nagraniem, rozpuszcza kłamstwo, że Osama nie może nosić pierścienia? Przecież to jest kłamstwo - widać, że pierścień na palcu nosi.
  • 0



#75

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ma ktoś link do tego filmu, bo te dwie twarze z tego samego filmu, które przedstawiłeś Aquila wyglądają bardzo niepodobnie... Trzeba to obejrzeć samemu!
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych