Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fałszywa taśma z oświadczeniem Osamy Bin Ladena


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#76

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No właśnie szukałem, ale nie mogłem znaleźć samego nagrania... Ciągle tylko "fake! fake!" i nic więcej...
  • 0



#77

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Kolejne foty z tego samego nagrania... Coś z nimi nie tak?

I jeszcze jedno (przypomina mi to sprawę kosmity-wazonu):

Dołączona grafika

To samo nagranie, w "loose change" jest pokazane tak, jak powyżej. Pytanie - dlaczego w "Loose Change" zredukowali jakość obrazu? Czyżby... ;)


I jeszcze jedna sprawa:

Dołączona grafika

Człowiek z prawej to prawdopodobnie Suleiman Abu Ghaith.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

? :D


Czyżby sprawa rzekomo sfałszowanego nagrania to kolejny mit o 9/11?
  • 0



#78

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zaległa tutaj niepokojąca cisza, zatem dokonam małego podsumowania, używając cytatów z tego tematu:

oni sa glupsi niz im sie wydaje :rotfl:


Najwyraźniej są tak ułomni, że niczego nie potrafią porządnie sfabrykować. Księżyc, 9/10 a teraz Bin Laden


A bo kto zwaraca uwagę na "detale"z wyglądu Bin Ladena :lol


Dlaczego, dlaczego amerykanie robią wodę z mózgu ludziom
Wydaje mi się że amerikanski rząd uważa amerykanów za tępych prostaków którzy są uzależnieni od telewizji i wszystich informacji.
Powiecie amerykanowi że czarne jest białe, a on uwierzy - tak onni chyba myśla (rząd)


Aquila, marnujesz czas a ja chciałbym Ci pomóc. Porównaj nosy - jest to jedna z podstaw przy dentyfikacji
Brwi i poliki też wiele mówią.


no i chyba najlepiej podsumowująca sprawę tego nagrania wypowiedź:

Bo świat nie szuka prawdy ...

Pokażą taki film masom w TV i KONIEC ... nic więcej nie trzeba

Okrutna prawda ;<


  • 0



#79

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A jaki sens widzisz w tym, że ktoś bedzie mówił po swojemu... a ktos po swojemu ? To nic nie zmieni... to po co sie produkowac ? :)
  • 0



#80

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A jaki jest sens oceniania nagrania po jednej, jedynej klatce, przy takiej jakości nagrania i przy takim świetle? Czemu wyciągnięto z 30 minut jedną klatkę i stale się ją pokazuje jao 100% fake, odczas gdy jużcałą resztę ujęć, które są autentyczne i na których Osama wygląda tak, jak powinien, jest pomijana?

To jest dążenie do prawdy? Wg mnie sprawa "fałszywości" nagrania już jest rozwiązana - to kolejny przykład naciągactwa i manipulacji aby tylko "udowodnić" spisek rządowy. Nagranie jest ok, ale komuś zależy na oszukaniu ludzi. Nawet kłamstwo z pierścieniem - ktoś je podał, bo, jak zauważyłeś Dj Cinex, świat nie szuka prawdy.

Okrutna prawda - człowiek zobaczy okrzyki "fake! fake!" oraz jedną zmanipulowaną klatkę i wierzy. Bo chce wierzyć. I nie sprawdzi, czy aby wersja oficjalna jest prawdziwa, bo mu opcja "spisek" pasuje.

Czy na każdej innej klatce Osama wygląda niepodobnie? Czy człowiek obok niego też nie wygląda na Suleimana Abu Ghaitha? Czy Osama w końcu może nosić ten pierścień, czy też nie?

To są ważne pytania.

A najważniejsze brzmi - Dlaczego na temat 9/11 powstało tyle kłamstw, które miały na celu "udowodnienie" wyimaginowanego spisku?
  • 0



#81

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kłamstwa zawsze były i będą i jest to oczywiste. Nie oznacza to, że 9/11 nie jest spiskiem ;)

Szczerze mówiąc mnie już się nie chce dochodzić co w tym jest prawdą a co nie - i tak nie poznamy odp. Jestem natomiast 100% pewien opierając się o przebieg wydarzeńz owego feralnego dnia i nietylko, że 9/11 to spisek... Na jaką skalę jest ten spisek?? Tego się nie dowiemy ;)
  • 0

#82

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oczywiście, opierajac sięna samych tylko "dowodach" takich jak ten z tym nagraniem, można uznać, że 9/11 to spisek. Ale kiedy człowiek zauważy, że te "dowody" ma spisek są zmanipulowane jak diabli ("In plane site", "loose change", "za mała dziura", "nagranie Osamy sfałszowane", "bomby pod boeingami", "kontrolowane wyburzenie") to zauważa, że najbardziej kłamią nam tutaj ci, którzy tak ochoczo "głoszą prawdę"...

Ktoś dalej jeszcze uważa, że to nagranie to fałszerstwo? Jeżeli tak uważa, to na jakiej podstawie? Przecież mówienie, że to nagranie jest sfałszowane na podstawie jednej klatki o takiej jakości i takim ośietleniu to gruba przesada. Cała reszta nagrania jest jak najbardziej pasująca do Osamy.
A jeśli ktoś dał się przekonać, że taki dotychczasowy pewnik jakim była kwestia "fałszywości" nagrania to mit mający na celu sztuczne wywołanie poczucia, że 9/11 to wewnętrzny spisek, to czy to nie przemawia jednocześnie nad całą prawdziwością kwestii spisku?

Czemu ci od "pokazywania prawdy" o 9/11 ciągle, nagminnie kłamią - a to pokażą, że niby dziura w pentagonie była za mała, a to zaczną przekonywać, że kurz wyrzucany podczas sprężania powietrza to "wybuchy" kontrolowanego wyburzania, a to zapomną podać, że WTC 7 zaczął się zawalać nieregularnie, a to wymyślą "podczepione bomby pod boeingiem, a to zmyślą, że komórek niby nie da się używać w samolocie, a to wybajerują, że nagranie jest fałszywe, a to skłamią że Osama nie może nosić pierścienia, a to znowu wymyślą bajki o błyskach przy uderzeniu będących wybuchami, a to z kolei namioty stają się "miejscem ukrywania supertajnych części global hawka itp...

Tragedia 9/11 to dla wielu stał się żer - wymyślając takie teorie spiskowe ludzie mają w tym jakiś swój cel, bynajmniej nie niesienia prawdy.

Spójrzmy prawdzie w oczy - kolejne mity o 9/11 upadają, ale nie każdy chce to przyjąć do wiadomości. Bo sątacy, co nawet jak sięracjonalnie wyjaśni całość zagadnienia, to i tak nie uwierzą. Bo oni tak naprawdę chcą tam ten spisek widzieć. A jak ktoś chce, to we wszystkim będzie mógł widzieć tenże spisek.
  • 0



#83

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Aquila wyluzuj, każdy ma prawo mieć swoje poglądy :) Pewnych ludzi nie przekonasz - między innymi mnie. Ja też uważam, że 9/11 to spisek. Taśma go nie potwierdza, ani nie obala. Może pomogłeś niektórym (m.in. mnie) spojrzeć na to nagranie z innej strony - to mimo wszystko nie widziałem całego filmu i nie jestem przekonany w 100% (tak jak nie byłem po pokazaniu zdjęć z różnicami nosa) gdzie leży prawda...
  • 0

#84

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jasne, że ma prawo. Powyższe moje posty przecież nie zabraniają go nikomu mieć. Jednak mimo wszystko dziwi mnie, jak można dalej uważać to nagranie jako dowód na spisek, lub chociażby nie zauważać tej manipulacji...

Wydaje mi się, że z Tobą, Mike, mogę sobie teraz spokojnie pogadać na temat Twojej wiary w spisek (bo mam nadzieję, że nie będziesz się złościł, tylko zechcesz wspólnie się pozastanawiać).

Przyznajesz, że wartość tego nagrania, w świetle spisku, jest raczej niewielka? No bo "spiskowcy" (mam nadzieję, że nikt nie bierze tej nazwy do siebie, to po tylko określenie grupy osób wierzących w spisek - nie wiem jakiej innej, neutralnej nazwy używać...) wciągają w tym momencie jedną klatkę nagrania. Jak widać, do reszty nie mają zastrzeżeń. No i okazuje się, że nagranie jednak może być ok, tylko ktoś celowo pomija klatki, na których Osama wygląda jak... Osama ;)

Zastanawiałeś się kiedyś, lub zastanawiasz obecnie, dlaczego?

Z czasem, stopniowo, można po kolei zbijać, albo umniejszać wartości wszystkim tezom, które stoją za spiskiem. Co do WTC1 i 2 - chyba już nikt nie ma wątpliwości, że kontrolowanego wyburzania żadnego tam nie było. Na temat WTC7 też była zażarta dyskusja, i okazało się, że "równe planowanie wyburzenie" to bzdura - budynek zaczął się zawalać nieregularnie - jedna sekcja na długo przed resztą.
Można też mnożyć w nieskończoność teorie pogłębiające spisek z pentagonem - że części boeinga były podrzucone, że dziura była za mała itp. Jednak okazuje się, że: dziura jest wielkości takiej, jakiej powinna być, części są, szczątki osób są, szczątki bagażu były, świadkowie mówili że to też mógł być boeing...

Widziałeś "In plane site" z pewnością. Zauważasz masę kłamst (świadomych!) jakie tam się serwuje ludziom? Zastanawiałeś się, czemu tak jest? Zresztą pierwsze lepsze kłamstwo - Osama nie może nosić pierścienia, więc nagranie jest be. A tu jednak okazuje się, że nosi pierścień... Świadome kłamstwo, które ma na celu "udowadniać spisek". Ciekawe, nie? I jak tu wierzyć w coś, co po kolei jeden po drugim argumenty okazują się naciągane i zakłamane? Nie sprawia to u Ciebie choć cienia wątpliwości, czy aby cały ten spisek nie jest zmyślony?

Mam nadzieję, że nie weźmiesz tego textu do siebie jako obraę, albo cośw tym stylu. Mnie na serio ciekawi to, czemu ludzie wierzą w ten spisek i w czym tkwi tego przyczyna. Bo "fakty" spiskowców... po kolei się sypią...
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych