Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zwalczaj Nowy Porządek Świata


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

#31

Koszmar senny.
  • Postów: 216
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobra dobra, wy se dzielcie, ale po pierwsze, jak chcecie podzielić świat pomiędzy ludzi, tak że każdy człowiek dostaje poletko, to jak podzielicie infrastrukturę np. w europie? Jednemu fabryka drugiemu las?, a może po prostu wszystko wyburzymy? Po drugie, ktoś to musi wszystko ogarnąć, jeśli jedna osoba będzie prezydentem całego świata to będzie źle, jak podzieli się ziemię na jednostki administracyjne to też źle, jak będzie anarchia też źle, bo w końcu jakiś psychol postanowi popełnić przestępstwo i nie będzie miał kto dziada sprawiedliwie ukarać, albo ktoś zdobędzie władze. Po trzecie, gdzie umiejcowicie działkę każdego nowego ziemianina? Podzielicie działkę rodziców, czy przesuniecie 1/3 działek żeby powstało miejsce na nową działkę? Po czwarte, czyj będzie teren niepodzielony? Nawet jak odpowiecie na moje proste pytania o które nie chciało mi się pytać w googlach to i tak w końcu wszystko wróci do normy, a nasze praileś wnuki będą myśleć jak powstrzymać jeszcze nowszy porządek świata xD
  • 0

#32

.:ICHIGO:..
  • Postów: 18
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziękuje wam wszystkim, za wasze opinie i przemyślenia nad tym tematem który poruszyłem, nie ukrywam jest to dla mnie bardzo ważne poznać zdanie większości ludzi ( choć niektórzy mogli odnieść wrażenie że tak nie jest ), co sądzą o NWO. Oczywiście będę drążył ten temat, aż nie dowiem się jak jest naprawde i kto ma racje. :)) .

"Bo dobry człowiek w mętnych zdarzeń tłumie
Prawdziwą ścieżkę zawsze znaleźć umie"

Johann Wolfgang von Goethe (1749 - 1832)
  • 0

#33

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko ładnie pięknie ale autorzy opowiadają całkowicie niczym niepoparte historie na temat jednej lini wszystkich elit... poźniej coś o bankierach co jest normalne że banki zyją z udzielanych kredytów, by znów na końcu powiedzieć że lekarstwem na to wszystko jest miłość. We filmie wspomina się o propagandowej papce o oglądając materiał odniosłam to samo wrażenie.
Moja ocena filmu to 2/10
  • 0

#34 Gość_Kukhuri Sirupate

Gość_Kukhuri Sirupate.
  • Tematów: 0

Napisano

Wszystko ładnie pięknie ale autorzy opowiadają całkowicie niczym niepoparte historie na temat jednej lini wszystkich elit... poźniej coś o bankierach co jest normalne że banki zyją z udzielanych kredytów, by znów na końcu powiedzieć że lekarstwem na to wszystko jest miłość. We filmie wspomina się o propagandowej papce o oglądając materiał odniosłam to samo wrażenie.
Moja ocena filmu to 2/10


Jeżeli mówisz o filmie Zaitegaist 1 to mam wrażenie, że nie zrozumiałeś do końca tematu. Osobiście nie skupiłem uwagi na 1 części filmu jeżeli chodzi o religie. To normalne, że każda religia ma ze sobą wiele wspólnego, i nawet przyjęcie teorii mówiącej o manipulowaniu ludźmi za pomocą wiary mimo, iż coś tam w tym jest nie przemawia do mnie. Manipulować można ludźmi na nie tylko ich wiarą, choć to uważam za w miarę proste odwołujące się do głębokich przekonań człowieka, jego psyche i nadziei na lepszy los po śmierci. Po prostu każdy musi w coś wierzyć, nadawać sens swojemu istnieniu na tym świecie. Przychodzi taki czas w życiu każdego człowieka że zaczyna się nad tym wszystkim zastanawiać. Mówimy oczywiście o ludziach których życie to coś więcej niż spanie, żarcie, sra...nie, pieprze.....nie oraz robota.
Druga część filmu jest również kontrowersyjna i przedstawia wydarzenia 9/11 WTC w świetle tezy postawionej przez ludzi szukających spisku, związku tych wydarzeń z różnymi aspektami finansowymi, gospodarczymi, czy społeczno-gospodarczymi. W pewnej mierze ma zachowany ciąg logiczny i osoba oglądająca ten film sama musi odfiltrować to co uważa za bajkę od tego co jest wysoko prawdopodobne.
Trzecia zaś część to już głębszy problem. Mówisz że to normalne że banki udzielają kredytów i z tego żyją. Owszem jest to fakt. Problem jednak w tym w jaki sposób jest to robione, i jak system monetarny oraz bankowość centralna kreuje ilość kasy na rynku, jej wartość, w jaki sposób ludzie całkiem naturalnie stali się niewolnikami "kasy" i jak bardzo wielki wpływ wywiera to każdego dnia na nas, naszych bliskich i nasze decyzje. Wręcz stanowi to klucz wszystkich ważnych życiowych decyzji odnośnie, pracy, życia, miejsca zamieszkania itp. Zastanów się na tym. według mnie to jeden z najdoskonalszych sztucznie stworzonych systemów, który pozwolił omotać pojedynczego człowieka, sprawił iż wyrzekł się on wielu pozytywnych cech, którymi kiedyś jeszcze się kierował w stosunku do drugiego człowieka, Jasne, że nawet funkcjonując w takim systemie można być "outsiderem" i żyć według własnych, mocnych moralnych i społecznie pożytecznych, akceptowanych zasad i reguł. Lecz jest to bardzo trudne, czasem wręcz niewykonalne.

Konkluzja jest taka, że dziś rządy światowe sprawuje - "KASA" - i to tu jest wielkie zagrożenie cywilizacyjne dla pojedynczego człowieka że on sam i jego życie stanie się bezwolne, że będzie żył i zachowywał się jak przysłowiowy baran w stadzie zapędzany coraz to bardziej w wąskie zagrody do bramy przez którą większość z nas nigdy nie przejdzie. To spowoduje że będzie szedł każdego dna na rzeź i kiedyś kiedy dojrzy do tego psychicznie i mentalnie dojdzie do wniosku, że to jest pozbawione sensu, a jego życie to ciagła pogoń za "kitą lisa" której i tak dogonić nie można.
  • 0

#35 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Wszystko ładnie pięknie ale autorzy opowiadają całkowicie niczym niepoparte historie na temat jednej lini wszystkich elit... poźniej coś o bankierach co jest normalne że banki zyją z udzielanych kredytów, by znów na końcu powiedzieć że lekarstwem na to wszystko jest miłość. We filmie wspomina się o propagandowej papce o oglądając materiał odniosłam to samo wrażenie.
Moja ocena filmu to 2/10


Alpha. Lubisz historię? W niej się dowiesz, że elity ze sobą się krzyżowały od czasów starożytnych, przez średniowieczne, kiedy to nawet rody królewskie z Polski krzyżowały się z innymi elitarnymi rodami, nawet po dzisiejsze czasy, w których małżeństwo nie wynika z miłości a z interesów. Małżeństwa w dalszym ciągu są aranżowane na najwyższych szczeblach arystokracji. Tu nie trzeba "oświecenia", by to wiedziec. Wystarczy czytac historię powszechną.
Kto ma władzę na świecie? Opowiedz sobie. Ok, ja odpowiem za Ciebie. Ten, kto ma najwięcej kasy. Kto ma najwięcej kasy? Najwięcej kasy mają światowi bankierzy. Kto finansował Hitlera? Bankierzy finansowali. Kto dał kredyty na pozostałe wojny? Bankierzy...Wszystko finansują bankierzy, bo oni zbijają na wojnach i przekrętach najwięcej hajsu.
Miłośc jest lekarstwem na wszystko. Gdybyśmy wszyscy się nią kierowali w jedności, a nie jako egoistyczne jednostki, to świat budowany byłby dla Nas a nie dla Elit. Taka jest prawda...to my jesteśmy dla Elit, nie one dla Nas i trzeba to zrozumiec. Te filmy mówią więcej prawdy, niż media, edukacja itd. I smutny jest obrazek, że elitom udało się wpoic ponad 90 procentom populacji, żeby wierzyła w to, że nie może byc lepiej i że ten porąbany świat jest normalny...

Ty się tak upierasz przy swoim, bo ja czy inni odmiennie myślący zwrócili na to uwagę? My entuzjaści uderzamy w stół i to Cię tak boli? Zauważyłem wśród sceptyków taką zależonśc... że strasznie nerwowo reagujecie na tematy dotyczące spisków. Dziwne jest to, że ironią i śmiechem reagujecie na zagadnienia powiązane z np. z ezoteryką, nibiru, bla bla itd. a na konspiracyjne kwestie - złością i oburzeniem. To znaczy, że chyba coś do Was dociera i to Was tak wnerwia. To jest chyba strach :)
  • 0

#36

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kukhuri Sirupate na miłość...gdybym chciała się wypowiedzieć na temat filmu Zeitgeist zrobiła bym to w temacie o Zeitgeist, zasadniczo odniosłam się do materiału przedstawionego przez autora tematu.

Muhad, wszyscy to wiemy :) pieniądż rządzi to jest oczywiste, jednak film nie prezentuje w sumie niczego, narrator mówi że Bush i królowa Elżbieta to jedna rodzina...przedstawia nam na to twierdzenie jakieś dowody ? Nie. No więc właśnie, dla mnie to nie jest wiarygodne i tyle.
  • 0

#37 Gość_Untitled

Gość_Untitled.
  • Tematów: 0

Napisano

narrator mówi że Bush i królowa Elżbieta to jedna rodzina...przedstawia nam na to twierdzenie jakieś dowody?

Widziałem kilka filmów na yt które przestawiają niesamowite podobieństwo tych osób i wielu innych. Możesz poszukać. ;)


edit: podam jeden link: http://www.youtube.c...feature=related
  • 0

#38 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Kukhuri Sirupate na miłość...gdybym chciała się wypowiedzieć na temat filmu Zeitgeist zrobiła bym to w temacie o Zeitgeist, zasadniczo odniosłam się do materiału przedstawionego przez autora tematu.

Muhad, wszyscy to wiemy :) pieniądż rządzi to jest oczywiste, jednak film nie prezentuje w sumie niczego, narrator mówi że Bush i królowa Elżbieta to jedna rodzina...przedstawia nam na to twierdzenie jakieś dowody ? Nie. No więc właśnie, dla mnie to nie jest wiarygodne i tyle.


Zamiast oglądac Zeitgeist obejrzyj wykład Davida Icke.
Tam wyjaśnił mniej więcej w czym tkwi problem.
Potrzebny jest do tego dystans, ale pod warunkiem ,że otworzysz się na wszystkie możliwości bez żadnych uprzedzeń z góry założonych, że to bzdura. Inaczej nie zrozumiesz idei, którą David chciał przekazac.

Doszło do tego, że aby ucieszyc tego człowieka zabrano mu cały majątek, a jego dokonania są ocenzurowane. Nie znajdziesz w USA żadnych książek w księgarniach, bo są blokowane, nawet w bibliotekach już ich nie ma. Cała jego rodzina i przyjaciele składają się , by mu pomóc... Wszystko stracił i doskonale wiadomo dlaczego. Dziś nie zabija się medialnych osób, jak JFK kiedyś. Wystarczy go zniszczyc zabierając mu wszystko, dokładając do tego prześmiewczą atmosferę w eter. Jak myślisz, dlaczego to zrobili? Gdyby mówił o bzdurach, to by nie ingerowali w jego życie. On ukąsił osy, więc osy użądliły jego... Niestety jest to kolejny człowiek, który ośmielił się powiedziec publicznie o machlojach elit i jako kolejny zapłacił za to wysoką cenę.

Zaznaczam, że David Icke spędził 20 lat na podróżach po wszystkich kontynentach w celu zbierania informacji u samych źródeł. Ponad to w na początku lat 90 już wtedy mówił o powiązaniu USA z Alkaidą, o tym że będzie tragedia jak Kathrina czy wieli zamach w Nowym Jorku. Wszyscy myśleli, że jest szalony, a okazało się, że już wtedy wiedział o tym, co wydarzyło się w ostatnich latach. Powinno Ci to dac do myślenia.
  • 0

#39

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy to ten sam David Icke, który twierdzi, że elita władzy to Jaszczury z gwiazdozbioru Smoka, że stosują oni kontrolę nad umysłami zwykłych ludzi, że ci wszyscy nleżący do "elity władzy" są z jednego rodu (połączeni więzami krwi, oczywiście z domieszką Reptiliańską a na dodatek korzenie ich i ok 30 amerykańskich prezydentów, sięgają Karola Wielkiego), że istnieje coś w rodzaju Matrixa i że góra Szasta to coś w rodzaju wejścia do piątego wymiaru, która teżdzięki swojej mocy wpływa pozytywnie na medytujących tam ludzi?

Kiedyś ponoć zapytany czemu nie robi nic konkretnego, żeby udowodnić te swoje jaszczurowe teorie, na przykład schwytać jednego i zmusić do przemiany na oczach wszystkich albo coś w tym rodzaju, tylko zbija kasę z książek, nie potrafił podać sensownej odpowiedzi.

Moim skromnym zdaniem, to powyższe przykłady raczej sugerują aby nie traktować sensacji tego pana zbyt poważnie.
  • 0



#40

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Doszło do tego, że aby ucieszyc tego człowieka zabrano mu cały majątek, a jego dokonania są ocenzurowane. Nie znajdziesz w USA żadnych książek w księgarniach, bo są blokowane, nawet w bibliotekach już ich nie ma.

http://www.amazon.co...d/dp/0952614766
Po prostu zniszczono tego człowieka! Tylko boskie Amazon.com ciągle w niego wierzy!

Wystarczy go zniszczyc zabierając mu wszystko, dokładając do tego prześmiewczą atmosferę w eter.

Co mu zabrali? Widzę, że ma nawet własną stronę internetową.
Natomiast to, że nie jest traktowany poważnie raczej jest tylko i wyłącznie jego zasługą.

Ponad to w na początku lat 90 już wtedy mówił o powiązaniu USA z Alkaidą, o tym że będzie tragedia jak Kathrina czy wieli zamach w Nowym Jorku. Wszyscy myśleli, że jest szalony, a okazało się, że już wtedy wiedział o tym, co wydarzyło się w ostatnich latach. Powinno Ci to dac do myślenia.

Proszę o przytoczenie tych wypowiedzi (oczywiście odpowiednio udokumentowanych, aby potwierdzić datę).
  • 0

#41 Gość_Untitled

Gość_Untitled.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja mam takie pytanie, mały off-top, ale cóż...

Czym się różni człowiek wierzący w jaszczury od takiego, który wierzy w oficjalną wersje wydarzeń z 9/11? :D

Tym, że jest to pogląd bardziej popularny? Bo z argumentacją to tak jak z tymi jaszczurkami... ;)
  • 0

#42

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Oficjalną wersję 9/11 potwierdza wielu szanowanych (wśród złych Żydów!) ekspertów, którzy potrafili udowodnić (dzięki fizyce wymyślonej przez masonerie!), że nie było żadnych bomb.
  • 0

#43 Gość_Untitled

Gość_Untitled.
  • Tematów: 0

Napisano

He he he... zawalenie się WTC7 przez malutki pożar też wyjaśnią, dzięki fizyce... przecież stal się stopiła! ;)
  • 0

#44 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Kiedyś ponoć zapytany czemu nie robi nic konkretnego, żeby udowodnić te swoje jaszczurowe teorie, na przykład schwytać jednego i zmusić do przemiany na oczach wszystkich albo coś w tym rodzaju, tylko zbija kasę z książek, nie potrafił podać sensownej odpowiedzi.

Moim skromnym zdaniem, to powyższe przykłady raczej sugerują aby nie traktować sensacji tego pana zbyt poważnie.



Nie może udowodnic, ponieważ żadna przemiana nie zachodzi Aquila. Wszystko na co patrzymy to hologram. Każdy człowiek jest dostrojony do tej samej częstotliwości postrzegania rzeczywistości, której doświadcza, dlatego ich nie widzimy, dlatego też nie widzimy dokładnie duchów i wszystkich innych dziwnych zjawisk oraz istot z astralnego świata. Dlatego chocby złapał kogokolwiek. Nic udowodnic nie może. Tylko my za pomocą prawej półkuli mózgu możemy sami zdemaskowac.

Zamiast się naigrywac mądralo, to weź sobie oglądnij cały wykład...wiem...za długi...to ponad 6 godzin oglądania.
Ja niestety w dwóch zdaniach nie mam jak odpowiedziec Ci na Twoje pytanie...

Poza tym główkuj dalej skąd bierze się kult gadów na wszystkich kontynentach. Pewnie szaman Zulusów kłamie opowiadając historię Afryki, jako że dochodziło do krzyżowań rasy ludzkiej z inną rasą.

Wystarczy wyśmiac i już mamy odpowiedź :)


Oficjalną wersję 9/11 potwierdza wielu szanowanych (wśród złych Żydów!) ekspertów, którzy potrafili udowodnić (dzięki fizyce wymyślonej przez masonerie!), że nie było żadnych bomb.



Hahahaha... tylko że żaden Żyd nie przyszedł tego dnia do pracy a w wieży, która zawaliła się pierwsza pracowało ich 1,500 tysiąca. Przypadeczek?? Oooo...wątpię...

Koleżko przestań klepac powtarzacze, jak inni i poczytaj trochę na własną rękę.

He he he... zawalenie się WTC7 przez malutki pożar też wyjaśnią, dzięki fizyce... przecież stal się stopiła! ;)


taaaa... hahahahahah :)
Trochę dużo tych przypadków....


Ale jakoś Ci "twardo stąpający po ziemi" nie potrafią wyjaśnic skąd się wzięła emisja reportażu na temat zawalenia się WTC7 na 20 minut przed jego rzeczywistym zawaleniem się :)

No Aquila i spółka... Wyjaśnijcie mi ten fenomen hahaha :)
  • 0

#45

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Amerykański rząd to zgraja zbrodniarzy którzy dbają tylko o swój własny interes.WTC jest tylko przykładem tego co oni mogą zrobić w imię pieniędzy.Ludzie walczą w Iraku i umierają dla pieniędzy Busha żeby miał godziwą emeryturę (Nie ukrywam że sam planowałem tam pojechać ale przejrzałem na oczy).Rockefeller już otwarcie mówi o kontroli nad populacją ludzką.Poczytałem trochę o nim (chodzi o Davida Rockefellera) i z tego wszystkiego wynika że jeden światowy rząd jest coraz bliżej.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych