Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zwalczaj Nowy Porządek Świata


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

#1

.:ICHIGO:..
  • Postów: 18
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkie zagubione dusze w tym materialnym świecie!!.Obserwuje już od dłuższego czasu(ok 2 lat) wasze poczynania na tym forum i ciesze się bardzo że takie fora powstają jest to znak że ludzie poza szkołą, pracą i zwykłymi problemami szukają ukrytej prawdy o tym świecie :roll: Jako że jest to mój pierwszy temat prosze was oto abyście obejrzeli ten film i uświadomili sobie jego przekaz jest on szokujący i odkrywa prawde która ukrywana jest przez "elite" rządzącą naszym światem. Wiem że na forum przewalają się różne tematy ale to co mam do pokazania nie zauważyłem w żadnym innym (chyba że coś przeoczyłem). Aby zachęcić was do obejrzenia tego filmu zacytuje wam fragmen który utkwił mi głęboko w psychice:...."i nie myśl,że ludzie głodują bo świat jest przeludniony. Nie wierz w to co mówi telewizja, świat wcale nie jest przeludniony!!!. Jest w przybliżeniu 6 mld ludzi na świecie i jest 2,97 milinonów mil kwadratowych terenu na kontynencie zwanym Australią. 2,97 milionów mil kwadratowych, to 1 miliard, 900 milionów, 800 000 akrów, a to z kolei 7,603,200,000 czwartych części akra ziemi. Więc hipotetycznie moglibyśmy dać każdej osobie kawałek ziemi o powierzchni 1/4 akra i wszyscy ci ludzie zmieściliby sie na powierzchni wielkości Australii. Każy miałby wystarczająco dużo ziemi, na której mógłby mieć ogród i hodować znaczny zapas swojego jedzenia i dalej mielibyśmy obszar o powierzchni 1,603,200,000 czwartych części akra do dyspozycji, plus resztę całego świata!!!! Jeszcze raz bardzo zachęcam do obejrzenia tego filmu i podzielenia się opinią z góry dzięki.

http://www.youtube.c...feature=related

http://www.youtube.c...feature=related

http://www.youtube.c...feature=related
  • 0

#2 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

Masz rację - uprawiaj jęczmień na pustyniach :) I zmień w bogatych tę pazerność, żeby dała pieniądze na to wszystko.
  • 0

#3 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

no Obama to napewno kuzyn w 18 lini z Dżordżem Buszem :D
  • 0

#4

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Na początku jest powiedziane, że zostajemy poddawani manipulacji, ba - ogłupianiu. Po obejrzeniu części pierwszej sama odniosłam takie wrażenie. :mrgreen:

Nie mniej jednak, ciekawe to hipotezy wysunął ten facet.
  • 0

#5 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Skoro już szukasz nieścisłości i wyjaśnień, to luknij sobie na wykład Davida Icke. Jest z polskimi napisami, tylko że bardzo długi. Jest dostępny na youtube.
  • 0

#6

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Muhad, po prostu opisałam swoje wrażenia po zapoznaniu się z częścią pierwszą. Nigdzie nie napisałam, że są jakieś nieścisłości. :>

Dziękuję za polecenie filmiku, z pewnością sprawdzę.
  • 0

#7 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Film, który pokazałeś i to o czym ja napisałem, to są skutki tzw. nieścisłości. Czytaj uważniej.
  • 0

#8

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Muhad, komu w ogóle odpowiadasz? Myślałam, że Twój post był skierowany do mnie, jako że nie było bezpośredniego odniesienia do autora. A ja nie utworzyłam topicu.
  • 0

#9

.:ICHIGO:..
  • Postów: 18
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz rację - uprawiaj jęczmień na pustyniach :) I zmień w bogatych tę pazerność, żeby dała pieniądze na to wszystko.


Qłak nie oto chodzi. Jak oglądałeś film to słyszałeś że było tam powiedziane " HIPOTETYCZNIE" !!!! czyli oznacza to, że wszystkich 6 mld ludzi może dostatnio żyć na " skrawku planety" i nie musi to być dokładnie Australia, może to być jakikolwiek kontynent. Głównym celem tego przesłania jest uzmysłowienie ludziom ogromu dezorientacji i manipulacji.
  • 0

#10 Gość_Kukhuri Sirupate

Gość_Kukhuri Sirupate.
  • Tematów: 0

Napisano

Ku ścisłości ludzi na świcie jest na dzień dzisiejszy około 6 mld 780 mln. ale nie o to tu chodzi. Prawda polega na tym, iż tylko około 2% wszystkich lądów planety Ziemia zajmują wielkie aglomeracje miejskie jak Nowy Jork czy Buenos Aires lub São Paulo oraz im podobne. Na tych 2% lądów żyje około 1/3 ludzkości. Odpowiedź nasuwa się sama prawda??? Czemu każdemu z ludzi na tej planecie nie przyporządkować procentowego udziału we wszystkich zasobach tej planety poczynając od ziemi, powierzchni wód kończąc na surowcach itp. Jasne, ktoś powie to utopia no bo niby jak i dlaczego ktoś ma mieć udział w kopalni diamentów skoro nie włożył tam 1 USD??? Dlatego, że urodził się na tej planecie i jest obywatelem tego świata a więc ma prawo z chwilą urodzenia do udziału w zasobach tej planety i decydowaniu o tym co zrobi z każdym ze swoich udziałów w każdym z posiadanych surowców - ziemi, wodzie, węgla, diamentów itp. Sprzeda je??? OK jego sprawa komu i za ile. Jeżeli miałeś a sprzedałeś to teraz chłopie się martw o wodę, żarcie i dach nad głową. A tak to co 20% ludzi korzysta z 80% zasobów tej planety eksploatując za bezcen te 80% ludzi korzystających z 20% zasobów tej planety. Pytanie czy to jest społecznie, moralnie sprawiedliwe???

Tylko przejście na gospodarkę surowcową z uwzględnieniem każdego rodzącego się obywatela tej planety i każdego umarłego na tej planecie człowieka oraz stworzenie systemu gospodarczego, przemysłu i rolnictwa opartego na powiązaniu z otaczającym nas środowiskiem może spowodować likwidację stref głodu, ubóstwa i zacofania cywilizacyjnego oraz sprawić, że nasza planeta się odrodzi.

To fakt, dziś jest to utopia jak Marksizm, lecz kiedy planeta upomni się o swoje może wtedy ludzie zrozumieją, że nawet będąc bardzo bogaty mając kupę kasy nie będzie można zapewnić sobie przetrwania, co najwyżej będzie można umrzeć później i może mniej okrutnie. Jeżeli nie zrozumiemy, że jesteśmy tu na Ziemi gośćmi zginiemy tak jak każda wysoko rozwinięta cywilizacja. Wystarczy analogia do cywilizacji Azteków.

No nic napisałem się - a życie i tak swoje.
  • 0

#11 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

dobra obejrzałem druga część i takie bzdury tam są ... niby jak kraj może sobie ustalać wartość pieniądza ? ten koleś jest jakiś niedoinformowany.... polecam mu skończyć w końcu high Schooll :[
  • 0

#12 Gość_Kukhuri Sirupate

Gość_Kukhuri Sirupate.
  • Tematów: 0

Napisano

dobra obejrzałem druga część i takie bzdury tam są ... niby jak kraj może sobie ustalać wartość pieniądza ? ten koleś jest jakiś niedoinformowany.... polecam mu skończyć w końcu high Schooll :[


Sorry że się wgryzę :) a oglądałeś Zaitgaist Addendnum - nie to obejrzyj wystarczy w googlach wpisać tytuł nawet na wideo jest z polskimi napisami.

A tak abstrachując od tego czy ty skończyłeś high schooll i jeśli tak to jaki kierunek??? Słyszałeś o czymś takim jak bankowość centralna albo generator pieniądza??? Oczywiście, że nie jest to wszystko takie proste jak próbuje się ludziom wmówić w drugiej części Zaitegaist ale tak mniej więcej w dużym uproszczeniu się to odbywa.

Dla potwierdzenia powiem tylko, że wiedzę o bankowości centralnej oraz kreacji pieniądza w gospodarce i jego wartości czerpię z rodzinnego bardzo dobrze wykształconego właśnie w tym kierunku źródła, i niewiele mija się to wszystko z rzeczywistością od tego co pokazano w Addendnum.
  • 0

#13 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

A tak abstrachując od tego czy ty skończyłeś high schooll i jeśli tak to jaki kierunek???


rozwaliłeś mnie xD chodziło mi o szkołe średnią bo to oznacza "high school" a autor zapewne to amerykanin
  • 0

#14 Gość_Kukhuri Sirupate

Gość_Kukhuri Sirupate.
  • Tematów: 0

Napisano

A tak abstrachując od tego czy ty skończyłeś high schooll i jeśli tak to jaki kierunek???


rozwaliłeś mnie xD chodziło mi o szkołe średnią bo to oznacza "high school" a autor zapewne to amerykanin


a niby czym Cię rozwaliłem uważasz że nie rozumiem terminu "high schooll"??? Nie bądź śmieszny także szkoły średnie są kierunkowe może Ty o tym nie wiesz ale istniały i nadal istnieją licea profilowane (w tym także o kierunku ekonomicznym) technika i szkoły ogólnokształcące. A o kreatorze pieniądza i obiegu oraz zależnościach ekonomicznych mówi się na podstawach ekonomii poświęconej makroekonomii.

Więcej wyobraźni kolego nim posądzisz kogoś o niezrozumienie czegoś.
  • 0

#15 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

Odpowiadam - nie mogą. Weź pod uwagę zatłoczenie jakie wtedy powstanie, problemy z uprawą, choroby, epidemie itd.

Ja tu nie doszukiwałbym się jakiejś "elity światowej", bo jak widać nikt światem nie rządzi - wszyscy się piorą równo.
Każdy doszukuje się jakiejś grupy trzymającej władzę, chcą, żeby ONI tacy nie byli, żeby poprawili byt ludzi itd. Owszem - szczytny cel, żeby ludzie byli bardziej ludzcy dla siebie. Ale często jest tak, że ten który najgłośniej krzyczy sam nic nie robi w tym kierunku.

Pokój :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych