Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zwalczaj Nowy Porządek Świata


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Wydaje mi się, że gdy mam obszerny cytat z książki Stichina i widzę, że jest on pełny kłamstw i naciągania faktów, to mam powody aby nie ufać temu panu.


Ta ta...jasne, yhm...tak i co jeszcze?? :lol

Wiesz co?? Komentowac cytowane zdania, często wyrwane z kontekstu, to każdy idiota potrafi.
I co z tego, że parę rzeczy się nie zgadza? Czy to, że jabłko spadło nie jest dla Was istotne? Wykłócacie się ile ma dziur i czy w ogóle je ma, ale na same jabłko to już nikt patrzec nie chce?
Człowieku, ten facet dowodzi temu, że cywilizacja sumeru była czymś więcej niż bandą dzikusów.
Spójrz czasem na ogół, a nie na swoje widzi mi się...


Ciekawi mnie zaś czy Ty na przykład przeczytałeś oficjalny raport o 9/11.


Jaki raport?? Telewizyjny hahah? Czy może rządu USA? :) :rotfl:

Mógłbyś mnie krytykowac, gdybym nie zapoznał się wcale z twórczością Stichina (czyli zero fragmentów, cytatów itp) i go wtedy krytykował - ale że tak nie było, to uważam, że nie masz do tego podstaw, a trzymasz się swojej wersji którą wciąż powtarzasz w takich przypadkach jak ten - gdy nie masz już co powiedzieć.


Trzeba miec tupet...serio :lol

Gdy okaże się, że książki Davida Icke są w bibliotece Kongresu (w której ponoć nie powinno ich być) oraz że wielu Żydów zginęło w dniu 11 września (kiedy to podobno żaden nie zginął) to ani słowem o tym nie wspomnisz
I założę się, że za jakiś czas w innym miejscu znowu będziesz pisał o "cudownym braku Żydów wśród ofiar 9/11". Przerabialiśmy to już nie raz, więc wiem, co piszę.



Ty mi tu nie pitu pitu o żydach tylko wyjaśnij mi miszczu skąd na żywo wziął się żenujący reportaż w dwóch stacjach amerykańskich o zawaleniu się WTC7 na 20 minut przed ty faktem...??
Ops... za szybko wyemitowali gotową kwestię??

Aquila... nie chce mi się już z Tobą rozmawiac. Jesteś męczący i nie łapiesz :)




Kolego.. Ilośc osób z Twojej listy jest nieporównywalnie mniejsza od ilości 1.500 ... czaisz?

Na 100 osób to i 2 zrobią rzadką kupę, albo troszkę więcej.
Kumasz porównanie?

P.S: to że Ty wątpisz, to mógłbym w ciemno u bukmachera obstawiac... więc nic nowego..

Jest masa debilizmów wciskanych poprzez media na temat 9/11, ale najwyraźniej tego nie dostrzegasz.

Nie wiem co jest zabawniejsze. Wiara w religijne dogmaty, czy wiara w "przypadek" zawalenia się tylu budynków, które są specjalnie projektowane, by wytrzymac więcej niż jedno uderzenie samolotu pasażerskiego.

Chiny masz przykład państwa, jako że można w imię kasy zburzyc dochodowy budynek (handlowy), grzebiąc pod nim kilkaset osób. Ostatnio widziałem, jak strażacy wyciągali spod nich kobietę, która 16 dni wytrzymała bez jedzenia...Było to kontrolowane wyburzenie i w Chinach ludzie o tym wiedzą... fakt, jest to inny przypadek, ale pokazuje że dla elit życie ludzkie jest gówno warte. Dla USA miało by byc inaczej?? Wątpię.
Szczególnie biorąc pod uwagę to, że nigdy w historii USA nie zdarzyło się tak, by jakiś niekontrolowany uciekinier w powietrzu nie miał obstawy myśliwców. A tu proszę... aż 4 samolociki latały sobie godzinę bez obstawy.

Wybacz... możesz mi naiwnośc zarzucac, ale w takie przypadki to ja nie wierzę.
  • 0

#62 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Illurico mi wystarczy sto ostatnich lat, dobrze udokumentowane jest ostatnie tysiąc lat.
I pamiętaj o Szarakach robiących z czasem co chcą i np o cwaniakach mówiących o tablicach Salomona sprzed 2500 lat które jak się okazało były falsyfikatem zrobionym na zlecenie...
A co do Twego zdania o reptilianach - nie krępuj się, wytnij niecenzuralne kwestie i dawaj...
Aloha!
  • 0

#63

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ty mi tu nie pitu pitu o żydach tylko wyjaśnij mi miszczu skąd na żywo wziął się żenujący reportaż w dwóch stacjach amerykańskich o zawaleniu się WTC7 na 20 minut przed ty faktem...??
Ops... za szybko wyemitowali gotową kwestię??


To raczej Ty nam powiedz, co to ma udowadniać? Że zwykły reporter był zamieszany w spisek i posiadał tajną wiedzę, którą podało mu wcześniej jakieś tajne bractwo a on nagle wszystko wypaplał na antenie? Być może o to Ci chodzi, bo słyszałem też teorie jakoby wszyscy ci świadkowie, którzy widzieli na własne oczy Boeinga wbijającego się w Pentagon (a było ich koło setki) to też byli agenci rządowi.

Sam widzisz ile powstało na szybko fałszywych informacji w tym dniu - a to jest jedna z nich, to proste. Tymbardziej, że wszystko wskazywało na to, że WTC 7 się zawali.

I dlaczego nie "pitu pitu"? Twierdziłeś (dość pogardliwym tonem), że tak wielu Żydów nie przyszło do pracy i uratowali się tym samym od śmierci w zamachach, co okazało się fałszywą informacją. I teraz zbywasz to "pitu pitu" bez jakiejkolwiek skruchy jakby nigdy nic?

Jaki raport?? Telewizyjny hahah? Czy może rządu USA?


No widzisz, a to mi wytykasz, że nie przeczytałem całej książki, tylko fragmenty.

Wiesz co?? Komentowac cytowane zdania, często wyrwane z kontekstu, to każdy idiota potrafi.


Weźmy na przykład Daenikena, bo jego znam lepiej. gdy czytam jego zmanipulowany opis meteorytu przelatującego nad Egiptem w którym to zwykły meteoryt staje się niemalżeUFO, to chyba mam powody aby mówić o zakłamaniu autora? Czy też powinienem przymknąć na to oko, bo to "być może wyrwane z kontekstu było"?
  • 0



#64

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Illurico mi wystarczy sto ostatnich lat, dobrze udokumentowane jest ostatnie tysiąc lat.

No i widzisz sam, że starożytny ród to raczej legenda.

A co do Twego zdania o reptilianach - nie krępuj się, wytnij niecenzuralne kwestie i dawaj...

Nie ten temat. W ogóle znowu piszę nie na temat...
  • 0

#65 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

To raczej Ty nam powiedz, co to ma udowadniać? Że zwykły reporter był zamieszany w spisek i posiadał tajną wiedzę, którą podało mu wcześniej jakieś tajne bractwo a on nagle wszystko wypaplał na antenie?


Buhauhauhuahuahuahaha.... kiedy nie masz argumentów na debilizm dwóch stacji CNN i BBC, przy czym podkreślam - obalasz teorię spiskową - wciskając mi pierdoły, że ten przedwcześnie wyemitowany materiał dostał się do telewizji w skutek SPISKU?? Ty który nie wierzysz w żadne spiski ??:)

Nie wierzę... Aquila używa argumentu SPISKOWEGO przeciwko teori SPISKOWEJ :)
hahahahahahah

nuhauhauhauhuahuahua.... :)) :)) :lol :lol :lol ....Aquila...prawie się posikałem ze śmiechu...


Sam widzisz ile powstało na szybko fałszywych informacji w tym dniu - a to jest jedna z nich, to proste. Tymbardziej, że wszystko wskazywało na to, że WTC 7 się zawali.


Aquila nie rżnij głupa, bo dziennikarze dwukrotnie popełnili ten sam błąd i wyemitowali na żywo 20 minut za wcześniej - ORZECZENIE - o zawaleniu się wieży WTC7, w którą nie uderzył żaden samolot. Czy Ty czasem czytasz siebie co piszesz??


I dlaczego nie "pitu pitu"? Twierdziłeś (dość pogardliwym tonem), że tak wielu Żydów nie przyszło do pracy i uratowali się tym samym od śmierci w zamachach, co okazało się fałszywą informacją. I teraz zbywasz to "pitu pitu" bez jakiejkolwiek skruchy jakby nigdy nic?


Jaką fałszywą?? Quee??? halo??

No widzisz, a to mi wytykasz, że nie przeczytałem całej książki, tylko fragmenty.


A kto powiedział, że tego nie zrobiłem? :)

A Ty przeczytałeś?? Dostałeś od Wujka Busha, czy od Senatorka jakiegoś?

Weźmy na przykład Daenikena, bo jego znam lepiej. gdy czytam jego zmanipulowany opis meteorytu przelatującego nad Egiptem w którym to zwykły meteoryt staje się niemalżeUFO, to chyba mam powody aby mówić o zakłamaniu autora? Czy też powinienem przymknąć na to oko, bo to "być może wyrwane z kontekstu było"?


Nie wiem o jakiej sprawie mówisz, więc głosu nie zabieram...

Dajże mi już święty spokój...

Edit Pit:
3.14 Nie nadużywaj emotikonów, kolorów, wielkich liter, pogrubień i innych dekoracji tekstu.
Pierwsze upomnienie

  • 0

#66

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szczególnie biorąc pod uwagę to, że nigdy w historii USA nie zdarzyło się tak, by jakiś niekontrolowany uciekinier w powietrzu nie miał obstawy myśliwców. A tu proszę... aż 4 samolociki latały sobie godzinę bez obstawy.


Muhad... było...

25 października 1999 roku o godzinie 9:33 czasu EDT (Eastern Daylight Time) kontrola lotów na Florydzie straciła kontakt z pilotem samolotu Learjet, lecącego z Paynem Stewartem na pokładzie (znanym wówczas graczem w golfa) do Dallas w stanie Texas. Przez kolejne cztery i pół minuty kontroler wzywał pilota, ale nie otrzymywał odpowiedzi. Wówczas poprosił NORAD o przechwycenie samolotu.
Poderwani w powietrze piloci F-16 dotarli do milczącej maszyny o godzinie 9:54, ale czasu CDT (Central Daylight Time), przesuniętego o 1 godzinę w stosunku do EDT, czyli w istocie po 81 minutach!
(kiedy w strefie EDT (np. w Nowym Jorku) jest 9:33, w strefie CDT (czyli powiedzmy w Chicago) jest wówczas 8:33. Kiedy w CDT jest 9:54, w EDT jest już 10:54, zatem od zgłoszenia prośby o przechwycenie do kontaktu wzrokowego wg czasu EDT minęło – 9:33 –> 10:54 = 81 minut)



Proszę Cię, nie powtarzaj w kółko tych samych bredni, w tym też idiotyzmów o "nożykach do kartonu", co stało się niemalże Twoją ulubioną mantrą. Nie "nożyki do kartonu", ale głównie krótkie noże którymi zabili kilka osób na pokłądach samolotów i gaz łzawiący.

Ale znając życie znowu powiesz "pitu pitu" i przejdziesz obok swoich pomyłek jakby nigdy nic.
  • 0



#67 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Skąd masz te informacje? Z głównych nurtów ??
  • 0

#68

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

wciskając mi pierdoły, że ten przedwcześnie wyemitowany materiał dostał się do telewizji w skutek SPISKU?? Ty który nie wierzysz w żadne spiski ??


Ekhm... tylko pytam się co to wg Ciebie ma znaczyć, bo co wg mnie znaczy już wyraźnie napisałem. Poza tym, bez tych "buahahahahahahahahahahahaha" i "muahahahahahahahahahahaha" post też jest czytelny a i emocje można wyrazić w bardziej przystępny sposób.

Jaką fałszywą?? Quee??? halo??


Ano taką, że Żydzi poszli do pracy i zginęli, zamiast cudownie nie pójść i przeżyć.

A kto powiedział, że tego nie zrobiłem?


Tak można było odebrać Twoje słowa, nie zgodzisz się? A więc jak - przeczytałeś całość?

Skąd masz te informacje? Z głównych nurtów ??


To historia. Faktem jest, że już kiedyś lotnictwo USA próbowało przechwycić zaginiony samolot (z włączonym transponderem!) i zrobiło to dopiero po 81 minutach. Jest o tym na stronach o lotnictwie, więc chyba nie ma tutaj powodów do wyczuwania spisku, a nawet jeśli to na bank istnieją artykuły prasowe z tego okresu a zatem z epoki przez Bushowej.
  • 0



#69 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ekhm... tylko pytam się co to wg Ciebie ma znaczyć, bo co wg mnie znaczy już wyraźnie napisałem. Poza tym, bez tych "buahahahahahahahahahahahaha" i "muahahahahahahahahahahaha" post też jest czytelny a i emocje można wyrazić w bardziej przystępny sposób.


hahahah :) Ty to jesteś udany... Aquila. Nie obrażaj się, wytrzyj mleczko spod nosa i klata do przodu :mrgreen:
Wiem, że Ci głupio, bo żeś wypalił z tym swoim spiskiem :)

Nadal mi nie wyjaśniłeś, jakim cudem dwukrotnie doszło do emisji tych reportaży.

To tak jakby w Pałac Kultury uderzył helikopter, po czym się zawala..a Tomasz Lis na godzinę przed tym faktem oznajmia opinii publicznej, że to już i że to straszne... Aquila, nie widzisz, że to jest żałosne?

Ano taką, że Żydzi poszli do pracy i zginęli, zamiast cudownie nie pójść i przeżyć.


Przecież ta informacja nie jest fałszywa.
Fałszywa to jest informacja co do nazwisk i wyglądu zamachowców, których później żywych widziano.

Tak można było odebrać Twoje słowa, nie zgodzisz się? A więc jak - przeczytałeś całość?


Nie odwracaj mi tu kota ogonem, tylko mów prędziutko skąd wziąłeś sobie ten raport... źródło jego poproszę a wtedy odpowiem Ci czy czytałem.
  • 0

#70

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

hahahah Ty to jesteś udany... Aquila. Nie obrażaj się, wytrzyj mleczko spod nosa i klata do przodu
Wiem, że Ci głupio, bo żeś wypalił z tym swoim spiskiem



?

No to może powoli i po kolei:


1. Piszesz, że ta sprawa z BBC to jakiś argument za spiskiem władz.

2. Odpowiadam, że to zwykła pomyłka jakich było wiele i pytam się co tak właściwie to, że w BBC tak powiedziano wg Ciebie udowadnia. Jednocześnie dodałem moje domysły, że być moze świadczy to wg Ciebie i wg innych zwolennikó teorii spiskowej o tym, że podrzędni reporterzy BBC byli częścią spisku. Na dodatek dodałem, że być może właśnie o to Ci chodzi, bo już spotkałem się z twierdzeniami osób wierzących w teorię spiskową, że świadkowie którzy widzieli Boeinga uderzającego w Pentagon to też podstawieni agenci rządowi. Obie te rzeczy - reporterzy BBC w spisku i świadkowie sprzed Pentagonu w spisku, podałem jako przykłady dziwnych wyjaśnień w jakich lubują się zwolennicy spisku.

3. Zarzucasz mi, że "wypaliłem coś zeswoim spiskiem" ale nie mam pojęcia o co Ci chodzi.


Nadal mi nie wyjaśniłeś, jakim cudem dwukrotnie doszło do emisji tych reportaży.


Wyjaśniłem to może i nie, ale kilkukrotnie powiedziałem że to wg mnie zwykła pomyłka. Mariush dodał listę pomyłek jakie popełniły Wiadomości - i to dla mnie normalne w tym chaosie i szoku jaki miał miejsce tuż po zamachach. Poza tym zdarzały się też sytuacje w których media informowały o śmierci porwanych przez terrorystów zakładnikach w Afganistanie albo Pakistanie (tak przy okazji sprawy naszego rodaka zamordowanego w Pakistanie) a później okazywało się, że oni zostali uwolnieni. I żaden tu spisek ani jakikolwiek dowód na spisek - po prostu chaos.

Przecież ta informacja nie jest fałszywa.
Fałszywa to jest informacja co do nazwisk i wyglądu zamachowców, których później żywych widziano.


Więc nie uznajesz tego, że Żydzi jednak zginęli tego dnia?

I gdzie są źródła o tych terrorystach w barze?

Nie odwracaj mi tu kota ogonem, tylko mów prędziutko skąd wziąłeś sobie ten raport... źródło jego poproszę a wtedy odpowiem Ci czy czytałem.


Nie odwracam żadnego kota ogonem. Pytam się po prostu, czy czytałeś w całości na przykład raport NIST.
  • 0



#71

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Krótki rachuneczek dotyczący problemu liczby żydowskich ofiar.

W obu wieżach WTC pracowało ok. 50 000 osób. Spiskowcy (w tym Muhad) sugerują, iż tego feralnego dnia do pracy nie przyszło 4 000 żydowskich pracowników (co oczywiście jest jawną bzdurą). Przyjmijmy, że właśnie taka liczba Żydów pracowała we wieżach. Stanowili oni zatem 8% wszystkich pracowników. W obu wieżach zginęło łącznie ok. 2600 osób. 8% tej liczby to 208 - proporcjonalnie mniej więcej tylu żydowskich ofiar powinniśmy się spodziewać. I tego rzędu wielkości liczby pojawiają się we wszelakich zestawieniach.
  • 0



#72 Gość_Untitled

Gość_Untitled.
  • Tematów: 0

Napisano

Oficjalną wersję 9/11 potwierdza wielu szanowanych (wśród złych Żydów!) ekspertów, którzy potrafili udowodnić (dzięki fizyce wymyślonej przez masonerie!), że nie było żadnych bomb.


Hallo, jak tam twój słuch? Bo na wielu nagraniach słuchać wybuchy a dodatkowo widać! Butle z gazem? :) W podziemiach też znajdowały się magazyny z butlami z gazem? Czemu zaczęły wybuchać jak była tam normalna temperatura? A po chwili wieża składała się w harmonijke? ;)

Co do panów ekspertów, to myślmy w miare samodzielnie, a nie opierając się bez zastanowienia na tzw. ekspertach z różnych dziedzin. Można przytoczyć ekspertów od GMO, by wiedzieć ile słowo eksperta jest warte w tych czasach i jak łatwo mieć własnego eksperta za szmelc! ;]

Proszę, przestań zachowywać się jak przeciętny "truther" i powielać standardowe kłamstwa spiskowe -nikt nigdy nie mówił i stopieniu się stali.


To nie było kłamstwo spiskowe, to było ukazanie waszego poziomu śmieszności i słabej argumentacji.

Twardogłowi racjonaliści tak mają. ;] Brońcie dalej tych zbrodniarzy.
  • 0

#73

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Untitled, kwestia zawalenia się wież WTC była dyskutowana wielokrotnie. Polecam zwłaszcza trzy wątki:
MITY 9/11 (1) - Niegroźne uderzenia samolotów w WTC
MITY 9/11 (2) - Perfekcyjnie przeprowadzone wyburzenie wież WTC
Dlaczego zawaliły się wieże WTC?
Na pewno znajdziesz tam masę argumentów do samodzielnego przemyślenia :-)
  • 0



#74

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kolego.. Ilośc osób z Twojej listy jest nieporównywalnie mniejsza od ilości 1.500 ... czaisz?

Dokładnie jest mniejsza - ponieważ jest (cytat): "Wybiórcza", a kryterium, które zostało zastosowane w jej ustaleniu (tj. listy) jest najczęściej dosyć prymitywne, a jest nim po prostu:żydowskie brzmienie nazwiska!
A teraz pytania, pomagające zwalczać NWO:
1. na jakiej podstawie twierdzisz, że w dniu 11.09 do pracy nie przyszło i to nagle, bez konkretnego powodu, 1.500 Żydów?
2. W jaki sposób zweryfikowano liczbę 1.500 - czyli czy byli to:
a) obywatele państwa Izrael,
b) obywatele USA wyznania mojżeszowego,
c) osoby mające w swojej rodzinie żydowskich przodków.
3. Czy osoby pracujące w WTC musiały podawać swoją przynależność religijną/rasową?
4. Kto prowadził i gdzie znajduje się rejestr "Żydów" zatrudnionych w WTC?
  • 0

#75 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

muhad .Nie chce nikogo obrazić ale ty ku@#a jak sie uprzesz to nic nie jest w stanie Cie przekonać :\ .I to w każdym temacie masz juz jakąś obsesje i to bardzo niezdrową :\ . Zaraz zaczniesz myśleć ,że Cie matka we śnie chce zabić bo jest podwładną "elity " ... :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych