Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kometa, uderzy czy nie?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
103 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Kometa, uderzy czy nie? (122 użytkowników oddało głos)

  1. Tak (50 głosów [40.98%])

    Procent z głosów: 40.98%

  2. Nie (72 głosów [59.02%])

    Procent z głosów: 59.02%

Głosuj

#46

helium.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaznaczyłem, że uderzy :-| Co do pojawienia się dodatkowej opcji 50/50 jestem za NIE :P , bo więcej głosów byłoby właśnie na tą opcję czyli 50/50 :-D i w końcu nici z tego głosowania :-D
  • 0

#47

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dlaczego "cudem"? Kiedy spod ziemi bez przerwy wypływają ogromne ilości lawy, która momentalnie krzepnie i jest spychana przez kolejną dostawę, to grunt trzęsie się praktycznie cały czas. Strefy ryftowe należą do najbardziej aktywnych sejsmicznie obszarów na Ziemi. Rzecz w tym, że są to trzęsienia słabe, tak jak to w załączonym przez Ciebie linku.


"Cudem" bo wcześniej z twoich postów zrozumiałem, że uważasz że w rejonie grzbietu nie ma trzęsień w ogóle - więc nieporozumienie. Mi się wydaje, że skoro są takie na poziomie 4,7 to mogą być też większe.
  • 0

#48

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

NIE uderzy. Jakby coś miało uderzyć toby NASA o tym wiedziało i powiedziało, a jakby nie wiedziało albo wiedziało ale nie powiedziało, toby się poprostu SKOMPROMITOWAŁO!
Takie moje zdanie.
  • 0

#49

General.
  • Postów: 54
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Mowie to z zalem, ale niestety NIE.
Tak z zalem i to ogromnym, bo bez impulsu na Ziemi nic sie nie zmieni... ;(

Jezeli jednak by uderzyla to szkoda mi bedzie ludzi ktorzy zgina, ale z drugiej strony nich sie ciesza, bo beda szybciej po tamtej LEPSZEJ stronie :papapa:
  • 0

#50

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wątek o 25.05.2006 już zamknięty więc napisze tutaj.
Ktoś cytował list od jakiegoś gościa pracującego w superkakecie w USA, i było tam o dostawach dużych ilości wody pitnej i żywności długoterminowej do sklepów co niby miało potwierdzać zbliżającą sie katastrofę.

Właśnie oglądałem prognozę pogody w CNN i mówili tam, że zbliża się sezon huraganów. Pani z uśmiechem na ustach mówiła, że huragany raczej nie będą tak silne jak w zeszłym roku ale żeby na wszelki wypadek zaopatrzyć się w żywność i wodę z długim terminem ważności.
  • 0

#51

HrX.
  • Postów: 41
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż, jeśli uderzenie następi za kilka/kilkanaście godzin, to miła pani z CNN rychło w czas mówi o tej żywności...
  • 0

#52

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda, że zamknięto tamtan temat. Wychodzi na to, że nic się nie stanie i teraz lepiej zamknąć temat, niż czytać komentarze sceptyków - "mieliśmy jednak rację". To takie chowanie głowy w piasek. Trzeba przyjąć godnie krytykę i nie zamykać tematu. Do błędów trzeba umieć się przyznawać.
Ja uważam, że nic dużego nie uderzy.
  • 0

#53

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

no to bedziemy sie wypowiadac tutaj, dobrze by bylo zeby kometa uderzyla, tyle ze nie chodzi mi tu o smierc tych wszystkich osob, tylko o to zeby w koncu ludzie otworzyli sie na inne nadchodzace katastrofy
  • 0



#54

InvicibleMan.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z racji ze admin zamknol temat o 25 maja, mysle ze to napstapi wtedy kiedy papież będzie w Polsce.
  • 0

#55

sceptyk.
  • Postów: 129
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na pytanie czy w ziemie udeży meteoryt bądź kometa? odpowiedź jest i będzie oczywista wcześcniej cz puźniej uderzy zdażało się to w przeszłości nadal się zdaża (mniejsze kawałki docierają czasem do ziemi), każdy sceptyk to powie chodziło że niebędzie to tak konktreta kometa w tym konkternym dniu
  • 0

#56

elo17.
  • Postów: 76
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziś 25 maja, zobaczymy co się jak dla mnie, NIC.
  • 0

#57

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeszcze poczekajmy.... wymienianio tez date 27 i 29 Maj :) ... Ale zgadzam sie z eltomem z tym ze zamykanie tematu o 25.05.2006 to jak chowanie glowy w piasek, niz godnie kazda krytyke przyjac... :-| ... Cieszmy sie ze wogole nic nie uderzylo, Duzo istnien malych i duzych by zginelo przez ta kometke :-D
  • 0

#58

Bazzg.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czas: 0855
Miejsce: Blok mieszkalny
Cele:Obserwować kometę i przebieg zdarzeń
ERROR: Wystąpił błąd w module c409xtj58: Brak wybranego celu!
Wciśnij jakikolwiek inny klawisz, by powiesić system Windows.
Wciśnij CTRL+ALT+DEL by SIĘ powiesić.
Wciśnij ENTER, aby rzełączyć się na tryb sceptyczny.

No cóż, jak widać mamy już rzekomy 25 maj, a tu ani widu, ani słychu ze strony mediów o domniemanym odłamku. Mamy jeszcze 2 dni, ale w tej chwili to już stało się zbyt naciągane. Jest 25 maj, nie ma katastrofy, E.J. kłamał. Proste. No dobra, poczekam jeszcze 2 dni i się zobaczy. Stawiam na NIE. Acha- to nie znaczy że nie będę ierzył w inne wiadomości w serwisie- po prostu przepowiednia o odłamku okazała się zmyślona (chyba, ale to się jeszcze zweryfikuje).
  • 0

#59

sceptyk.
  • Postów: 129
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

spokojnie odłamek wisi na orbicie i czeka na lepszą oglądalność w cnn
  • 0

#60

elo17.
  • Postów: 76
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja no ale NASA miała odkryć ten odłamek wcześniej to czemu nie ma żadnych wiadomości?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych