Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kometa, uderzy czy nie?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
103 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Kometa, uderzy czy nie? (122 użytkowników oddało głos)

  1. Tak (50 głosów [40.98%])

    Procent z głosów: 40.98%

  2. Nie (72 głosów [59.02%])

    Procent z głosów: 59.02%

Głosuj

#1

Eddy.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tutaj prosze sie wypowiadac na temat komety jakie jest wasze zdanie czy uderzy czy nie? prosze podawac powody dla swojej odpowiedzi.

Ja powiem szczerze ze sam nie wiem na poczatku uwierzylem potem przestalem a teraz tkaie zdania pomieszane i szczegolnie sie boje bo mieszkam w londynie :(
  • 0

#2

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja na początku byłem przekoanny że uderzy ale dzisiaj 23 a tu nic nie ma. wiem, że mamy ja zobaczyć bardzo późno ale cos mi sie wydaje, że to lipa... :(
Mimo to zaznaczyłem TAK ;-)
  • 0

#3

Eddy.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm ja sam nie wiem ale nie sadze zeby dwa dni bylo by ja widac bardzo sie boje bo mieszkam w londnie i podobno jak uderzy zaleje caly londyn wolal bym nie znalezc tego forum przed 25 ale stalo sie jak stalo.
  • 0

#4

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ja to bym dodał też opcje a'la "50/50" albo jakieś takie... bo nie moge się jednoznacznie wypowiedzieć..
  • 0



#5

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja na poczatku czulem ze uderzy. Ale teraz to juz raczej nie... Ale nadal nie jestem pewny, wiec zaznaczylem na NIE...Nie wiem czemu
  • 0

#6

Roody.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja juz sam nie wiem.... moze sie opozni.. albo nie uderzy... :-/
  • 0

#7

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja myśle że jakiś odłamek wpadnie do Atlantyku ale nie będzie tylu zniszczeń i tylu ofiar co przepowiedział Eric Julien.
  • 0

#8

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Kometa, ani jej pozostałości nie uderzą czasie najbliższych paru dni. Z drugiej strony jednak analizując wydarzenia na świecie i w Polsce w ostatnich dniach odnoszę wrażenie, że "coś" się szykuje...

ps. A tak na marginesie to witam Was wszystkich bo to mój pierwszy post, choć czytam to forum od jakiegoś czasu.
  • 0

#9

tockar.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mały krach na giełdach zawsze może być przypadkowy..
Głos na nie, choć nie jest to jednoznaczne NIE.
  • 0

#10

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę,że jednak uderzy.Mam wrażenie,że stanie się to 26 maja.Od 2 dni mam bardzo wyraźne przeczucia co do tego impactu.
  • 0



#11

Roody.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przeczucie moze mylic :-| ....
  • 0

#12

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Albo jest to efekt długiego oczekiwania :)
  • 0

#13

Malin.
  • Postów: 73
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem nie uderzy. Czytalam gdzies, ze 3 dni wczesniej naukowcy mieliby tan odlamek odkryc. Skoro mialaby uderzyc 25 maja to juz by go odkryli. Poza tym, gdyby cos lecialo w strone ziemi i bylo na 2 dni przed kolizja z nia, to wydaje mi sie ze mozna byloby to zauwazyc. A krach na gieldzie to nic innego jak przypadek polaczony z niestabilna gospodarka, zawsze sa takie okresy.
  • 0

#14

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy uderzy? Od poczatku twierdze ze ...NIE :-D

A dlaczego tak mysle. Powiedzmy ze ostatecznie przekonalo mnie to:

odebralem informacje ze kometa nie uderzy w ziemie.
Wystarczylo troche polezec, wyciszyc umysl i efekty sie pojawily.

Moge Wam przekazac ze jest wiele duchowych istot, ktore bardzo aktywnie walcza z tymi odlamkami komety i staraja sie nie dopuscic zeby nam sie cokolwiek stalo.

Pozatym gdy wszedlem w trans zaciekawilo mnie ze nie chcieli mi na poczatku udzielic odpowiedzi. Dostawalem tylko informacje : Sam wiesz jaka jest sytuacja i co ludzie robia na ziemi. Jakby na poczatku nie mieli do mnie zaufania.

Pozniej pokazalem im wszystkie pozytywne rzeczy, ktore ludzie robia dla ziemi, dla innych oraz wszystko to co ja swoim zyciem robie dla innych (to bylo chyba kluczem) bo natychmiast dostalem informacje ze wlasnie dzieki takim ludziom jest wiele duchowych istot, ktore staraja sie zapobiec uderzeniom komety.

Sa to oczywiscie moje prywatne wizje.

Ciekawi mnie co Samuel EN-KI odpowie o tej komecie bo wydaje mi sie ze z nim tez przez krotka chwile nawiazalem kontakt.


  • 0

#15

Roody.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm nei wiem czemu ale Mnie to nie przekonuje :-/ :surprised:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych