Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kometa, uderzy czy nie?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
103 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Kometa, uderzy czy nie? (122 użytkowników oddało głos)

  1. Tak (50 głosów [40.98%])

    Procent z głosów: 40.98%

  2. Nie (72 głosów [59.02%])

    Procent z głosów: 59.02%

Głosuj

#31

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jesli nie bedzie to pod watpliwosc zostana poddane

a. piktogramy
b. Samuel
c. projekt cheops
d. kod biblii

Jesli bedzie to.. nawet nie chce wiedziec jak to zmieni Swiat

najlepiej byloby gdyby faktycznie "cos" spadlo z nieba ale nie wyrzadzilo szkod
  • 0



#32

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wybieram opcje adekwatną do mojego stanowiska w tym sporze czyli :

Wstrzymuje się od głosu - czytaj jestem nastawiony neutralnie ...
  • 0



#33

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja zaznaczyłem, że uderzy - i mam nadzieję, że uderzy, bo jak nie to nie będę mógł potem spojrzeć w oczy wszystkim sceptykom :-|
  • 0

#34

Toldo.
  • Postów: 147
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

70 % - na to ze spadnie
30 % na to ze nie spadnie

zaglosowalem na to ze spadnie
  • 0

#35

CrOW616.
  • Postów: 99
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesli nie bedzie to pod watpliwosc zostana poddane

a. piktogramy
b. Samuel
c. projekt cheops
d. kod biblii


chyba masz racje bynajmniej ja bede podchodzil do tego wszystkiego z lekkim dystansem. jak jednak nie spadnie to nie bedzie to znaczyc, ze cos innego tez sie nie sprawdzi. tak juz jest z tymi przepowiedniami raz sie sprawdzaja innym razem nie
  • 0

#36

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W przypdaku Juliena może być podobnie - w Ziemię nie musi uderzyć meteoryt żeby pojawiło się gigantyczne tsunami.
Może wydarzyć się gigantyczne trzęsienie ziemi, w skutek którego np. pęknie grzbiet środkowo-atlantycki, jedna płyta w ciągu kilku sekund wystrzeli 50 km w górę i mamy na powierzchni takie tsunami że hej!

ROTFL :-D Grzbiet Środkowoatalntycki jest właśnie pęknięciem w skorupie ziemskiej z którego nieustannie wypływa lawa. Płyty litosfery tutaj się tworzą, a nie ścierają.

Co się stanie 25 maja? IMHO wiele znaczących rzeczy. Eric Julien wyda oświadczenie, w którym stwierdzi, że poprzestawiały mu się kropki w dacie: chodziło o 2505.20.06. Złośliwi będą się nabijać, fanatycy będą bagatelizować sprawę. Julien pod swoim prawdziwym (albo zupełnie nowym) nazwiskiem wyjedzie na zasłużone wczasy na Malediwy, by powrócić (znów pod nowym nazwiskiem) na początku 2012r. Miłośnicy astronomii będą mogli podziwiać niezbyt obfity rój powolnych i raczej słabych meteorów, choć zdarzy się także kilka efektownych bolidów. Bush z Blairem będą się raczyć 25-letnim bourbonem. Rozhisteryzowane tłumy powitają Benedykta XVI w Polsce. Ździsiek spod czwórki znów zaleje się w trupa. Świat potoczy się dalej, tak jak dotychczas.

;-)
  • 0



#37

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dałem na NIE, a to dlatego, że sam nic nie czuję. Możliwe, ze zostało zniwelowane przez np. jakies istoty?
  • 0

#38

makaryn.
  • Postów: 59
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nie wiem....zaznaczyłem TAK lecz po przemyśleniu wątpię, że uderzy...W sumie to wszystkiego się już niedługo dowiemy...
  • 0

#39

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ROTFL :-D Grzbiet Środkowoatalntycki jest właśnie pęknięciem w skorupie ziemskiej z którego nieustannie wypływa lawa. Płyty litosfery tutaj się tworzą, a nie ścierają.


To nie może być tam trzęsienia ziemi? Lawa tam płynie 24h jak ze źródełka i nie ma żadnych możliwości na powstanie dużego ciśnienia które mogło by rozsadzić kawałek dna? Nie rozumiem o co ci chodzi.

Julien od kilku dni milczy a przecież im bliżej godziny "0" tym więcej powinno być sygnałów o zbliżającej się katastrofie. Jeżeli NASA i rząd USA coś wiedzą to już by ktoś sypnął, były by jakieś przecieki, Julien dostał by jakieś info - nawet anonimowe bo wiedząc o katastrofie która ma pochłonąć miliony ofiar kogoś by ruszyło sumienie i starał by się o tym ostrzec. Ludzie nie są zdolni do globalnych spisków - zawsze jest gdzieś słabe ogniwo.
  • 0

#40

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To nie może być tam trzęsienia ziemi? Lawa tam płynie 24h jak ze źródełka i nie ma żadnych możliwości na powstanie dużego ciśnienia które mogło by rozsadzić kawałek dna?

Dokładnie tak :-]
  • 0



#41

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Według ankiety wynika ze albo spadnie albo nie (dalej jesteśmy w tym samym miejscu)
Zdania są podzielone na pół

Moim zdaniem jest to bardzo realne ze jakis większy odłamek trafi nas
  • 0

#42

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Lynx
Jakoś ci nie wierzę :-D
To jakim cudem wczoraj było trzęsienie na samym środku grzbietu śródatlantyckiego?
Zobacz tutaj. Na mapach w zakładkach widać, że ani po lewej ani po prawej ale na samym środku grzbietu.
  • 0

#43

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jakim cudem wczoraj było trzęsienie na samym środku grzbietu śródatlantyckiego?

Dlaczego "cudem"? Kiedy spod ziemi bez przerwy wypływają ogromne ilości lawy, która momentalnie krzepnie i jest spychana przez kolejną dostawę, to grunt trzęsie się praktycznie cały czas. Strefy ryftowe należą do najbardziej aktywnych sejsmicznie obszarów na Ziemi. Rzecz w tym, że są to trzęsienia słabe, tak jak to w załączonym przez Ciebie linku.
  • 0



#44

Davidd83.
  • Postów: 75
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja zaznaczyłem, że uderzy - i mam nadzieję, że uderzy, bo jak nie to nie będę mógł potem spojrzeć w oczy wszystkim sceptykom

- heh Apohis no tak postawmy naszą dumę ponad życie ludzkie .....

oczywiscie zaznaczyłem że kometa nieuderzy i chcę wierzyć że cała ta teoria katastrofy jest tylko produktem ludzi szukających wrażeń a wszelkie znaki wskazujące na uderzenie są tylko zbiegiem okolicznosci ..... :smile:
  • 0

#45

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie miałam do tej pory żadnego snu na temat tej komety(może dlatego, ze obiecałam sobie, że mi się ta kometa śnić nie będzie) który mogłabym uznać za proroczy. Prorocze sny zdarzają mi się zwykle dwa dni przed zdarzeniem - a teraz został tylko dzień i nic mi się na ten temat nie śniło. Mimo wszystko zaznaczyłam ,że coś uderzy, jednak nie będzie to tak wielki fragment żeby wyrządzić poważne szkody.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych