Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kometa, uderzy czy nie?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
103 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Kometa, uderzy czy nie? (122 użytkowników oddało głos)

  1. Tak (50 głosów [40.98%])

    Procent z głosów: 40.98%

  2. Nie (72 głosów [59.02%])

    Procent z głosów: 59.02%

Głosuj

#76

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Temat sw-3 zostal zamkniety bo dzis rano byloby tam co najmniej 20 wpisow podobnych do tych powyzej. Rozmawiac dalej mozecie tutaj.
  • 0



#77

ccooll.
  • Postów: 37
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Osobiście uważam,że to jeszcze nie koniec tego tematu!  
Data 25 maja może być błędna.Z całą pewnością coś niezwykłego wydarzy się w ciągu kilku najbliższych dni.

Jestem tego samego zdania, czerwiec a nawet lipiec.
Do końca niewiadomo na jakiej przestrzeni rozsypał się ten gruz.
  • 0

#78

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Teraz oglądam TVN 24 i mówią,że na giełdzie są znowu ogromne spadki cen indeksów i akcji.Nie znam się na tym ale jest to zastanawiające czemu tak nagle zaczęły spadać ceny?Nigdy tak nie było.
  • 0



#79

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie straszcie ze w Czerwcu albo w Lipcu bedzie Tsunami... Ja jade wtedy na wakacje do Holandii i Danii :wow: :surprised:
  • 0

#80

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Teraz oglądam TVN 24 i mówią,że na giełdzie są znowu ogromne spadki cen indeksów i akcji.Nie znam się na tym ale jest to zastanawiające czemu tak nagle zaczęły spadać ceny?Nigdy tak nie było.


Jak sie nie znasz na tym to po co sie udzielasz?! Tacy ludzie robie niepotrzebnie chaos-raz dolar spadl do 2,97 i jakos zyjemy! Ludzie opanujcie sie! O tej komecie nic juz nie wspomne <lol2>
  • 0

#81

maks.
  • Postów: 71
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To co dzieje się na gieładach wyglada na poczatek krachu jaki miał miejsce w latach 30 - tych ubiegłego wieku. Na polskiej giełdzie nastroje wygladaja następująco cytuję za Interia.pl : "Ratuj się kto może" To jedna sprawa. Na stronie Erica Juliena ukazała się częśc IV jego opracowania , bardzo obszerna i zawierajaca w sobie dokładny opis jak dochodził do swoich wniosków.
Natomiast jezeli chodzi o samo uderzenie to jak na razie nie znalazłem żadnych nowych informacji. Jezeli ktos natrafił na takie, to prośba o wklejenie ich tutaj.
  • 0

#82

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

A po 11 wrzesnia po atakach nie było gorzej na giełdzie?
  • 0

#83

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Żeby Holandia znalazła się pod wodą to niewiele trzeba.Znaczna część tego kraju leży poniżej poziomu morza.Przemyśl ten wyjazd.
  • 0



#84

maks.
  • Postów: 71
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gonzo może i było gorzej nie wiem nie sledziłem tego, ale wtedy był ku temu istotny powód w postaci przeprowadzonego zamachu. Jak dotąd nie ma żadnych informacji o jakimś katakliźmie, więc nadal jest aktualne pytanie co jest powodem paniki na giełdach.
  • 0

#85

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak sie nie znasz na tym to po co sie udzielasz?! Tacy ludzie robie niepotrzebnie chaos-raz dolar spadl do 2,97 i jakos zyjemy! Ludzie opanujcie sie! O tej komecie nic juz nie wspomne <lol2>


Chyba znowu jakaś gorąca głowa wpadła przypadkiem na to forum.Nie dorosłeś jeszcze do poważnej dyskusji.

Sorry za offtop
  • 0



#86

maks.
  • Postów: 71
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pytanie do Eurycide, czy cos nowego wynikło w związku ze sprawą postu który wczoraj był masowo cytowany na zachodnich forach. Chodzi o prawdopodobny post pracownika stacji radarowej wczesnego ostrzegania? Mnie nie udało się znaleźć niczego nowego na ten temat.
  • 0

#87

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pytanie do Eurycide, czy cos nowego wynikło w związku ze sprawą postu który wczoraj był masowo cytowany na zachodnich forach. Chodzi o prawdopodobny post pracownika stacji radarowej wczesnego ostrzegania? Mnie nie udało się znaleźć niczego nowego na ten temat.


Nic nowego, sam temat mi uciekl w natloku innych :|
  • 0



#88

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Jak sie nie znasz na tym to po co sie udzielasz?! Tacy ludzie robie niepotrzebnie chaos-raz dolar spadl do 2,97 i jakos zyjemy! Ludzie opanujcie sie! O tej komecie nic juz nie wspomne <lol2>


Chyba znowu jakaś gorąca głowa wpadła przypadkiem na to forum.Nie dorosłeś jeszcze do poważnej dyskusji.

Sorry za offtop


Może i nie dorosłem, ale za dużo rozsiewacie paniki...byle coś się stanie a wy to komentujecie w negatywny i pesymistyczny dość sposób.
  • 0

#89

maks.
  • Postów: 71
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zastrzegam się, że sa to niepotwierdzone informacje, ale wyglada na to , że cos dzieje się w Atlancie wschodnie wybrzeże USA

źródło:
źródło: [http://www.godlikeproductions.com]
  • 0

#90

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może i nie dorosłem, ale za dużo rozsiewacie paniki...byle coś się stanie a wy to komentujecie w negatywny i pesymistyczny dość sposób.


Spekulujemy (to takie rozpatrywanie wszelkich możliwości) a nie przyjmujemy czegoś za prawdę absolutną, paniki nie rozsiewamy - nikomu nie każemy wierzyć w to co piszemy, brać za pewnik - każdy interpretuje to co tu znajdzie na swój sposób, i od niego zależy czy będzie się bać czy nie ...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych