Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kometa, uderzy czy nie?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
103 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Kometa, uderzy czy nie? (122 użytkowników oddało głos)

  1. Tak (50 głosów [40.98%])

    Procent z głosów: 40.98%

  2. Nie (72 głosów [59.02%])

    Procent z głosów: 59.02%

Głosuj

#16

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Roody - bo to bardzo zindywidualizowana kwestia.
Co do impaktu komety - nie mam zdania, choć bardziej skłaniam się na TAK.
  • 0



#17

CrOW616.
  • Postów: 99
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wydaje mi sie ze nic nie spadnie na Ziemie. nawet amatorscy obsewatorzy nieba zdolaliby w tej chwili uchwycic cos co moglo by nam zagrozic a oni napewno by nie zatajali takich informacji. chociaz kto wie. ja w kazdym razie postawilem na opcje, ze NIE uderzy
  • 0

#18

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem nie uderzy. Czytalam gdzies, ze 3 dni wczesniej naukowcy mieliby tan odlamek odkryc


Wykrycie nie jest jednoznaczne z jego ujawnieniem :)
  • 0



#19

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Glosuje na nie.
  • 0

#20

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NIE uderzy ale jest szansa jestem na tak :lol :
  • 0

#21

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Witam

Śledzę forum od początku. Myśle że niekoniecznie kometa w nas uderzy, ale mam przeczucie, że coś sie wydarzy w najbliższych dniach. Ale jestem na TAK.

Pozdro
  • 0

#22

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

50 : 50 ze wskazaniem na TAK
  • 0



#23

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No prosze 15 do 13 :) a bylo 9 do 13.. prawie jak w Tie Breku w siatkowce ;p
  • 0



#24

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaznaczam że tak. Ale nie sądzę by to było spore jak na odłamek, i nie uważam by mogło wyrządzić większych szkód ... chciałbym.
  • 0

#25

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NIE

[ Dodano: 2006-05-23, 23:45 ]
NIE ,ale z napisane jednak z wachaniem...
  • 0

#26

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ja zaznaczyłem na tak, bo pewnie coś uderzy, tylko nie koniecznie samo wo sobie takie szkody wyrządzi.

Dodam tylko do autora tematu, że to nie kometa miała uderzyć, a jedynie jej odłamek :P
  • 0



#27

Abadon.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cieszę się, że powstał ten temat. Śledzę temat SW-3 od początku i trochę mnie denerwowały spore ilości postów tylko z opiniami i nic nie wnoszące do tematu. Trzeba było sporo czasu stracić, aby się dostać do konkretnych informacji.
Co do mojej opinii to trudno się zdecydować. Głosowałem na NIE, myślę(a przynajmniej mam taką nadzieję), że jednak nie uderzy. :-|
  • 0

#28

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Za uderzeniem stoją właściwie tylko słowa Erica Juliena i jego determinacja w głoszeniu przekazu który otrzymał. Gdyby nie to że dwa lata temu sam "padłem ofiarą" przekazu, który sprawdził się miesiąc później to dzisiaj wogóle bym się nad tym nie zastanawiał tylko włożył całą historię między bajki. Ale emiprycznie poznałem, że taki przekaz może mieć miejsce więc relacja Juliena nie daje mi spokoju.
Z tego typu przekazami są różne problemy interpretacyjne - w moim przypadku nie sprawdziły się konkretne wydarzenia ale rezultat ciągu wydarzeń był w 100% zgodny z rezultatem jaki otrzymałem w przekazie.

W przypdaku Juliena może być podobnie - w Ziemię nie musi uderzyć meteoryt żeby pojawiło się gigantyczne tsunami.
Może wydarzyć się gigantyczne trzęsienie ziemi, w skutek którego np. pęknie grzbiet środkowo-atlantycki, jedna płyta w ciągu kilku sekund wystrzeli 50 km w górę i mamy na powierzchni takie tsunami że hej!
Krążyła też koncepcja o wybuchu nuklearnym, którego rzekomo miały by dokonać USA. Wybuch nie musi być celowy - może np. wydarzy się katastrofa podwodnej łodzi nukleranej (np. takiej przygotowanej do tzw. uderzenia zza grobu - łódź z potężnym ładunkiem nuklearnym, która sobie leży gdzieś na dnie oceanu i czeka tylko na jeden sygnał), która zdetonuje ładunek nuklearny i mamy tsunami (taka detonacja to trudna sprawa bo potrzebne są dwa klucze do uzbrojenia a potem do detonacji ale cholera wie co się może dziać na pokładzie takiej łodzi, która kilka lat jest w stanie uśpienia, może ktoś zwariuje etc. - możliwości są :) )
Może być też kombinacja tych zdarzeń - np. wybuch nuklearny spowoduje trzęsienie ziemi.

Nie ważne - każdy sobie może wykombinować w jaki sposób może powstać katastrofalne tsunami. Ludzie od wieków uważali że komety to zły znak. Nikt nie wie skąd lecą i dokąd, są intruzem na nieboskłonie więc niosą w sobie taką mroczną tajemnicę, której wszyscy ulegamy i budzą fascynację. Na pytanie czy walnie czy nie walnie odpowiadam: nie wiem ale zagłosowałem na NIE bo nie chcę żeby coś walnęło. Nie chcę też globalnych katastrof i innych syfnych rzeczy jak wojna, głód i zaraza.
  • 0

#29

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No prosze... 24Maj, odrazu jak wstalem lapie za TVN 24, i nic nadal nie pisza na temat tej komety... a ostatnio zauwazyliscie ze w TVN Fakty zainteresowali sie UFO itp. :-D ...
  • 0

#30

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeżeli będzie zderzenie to źle; jeżeli nie będzie to też nie dobrze bo fałszywi prorocy to również znak czasów ostatecznych. :-(

Nasza sytuacja w żadnym wypadku nie idzie ku lepszemu...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych