Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poziom naszego forum...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
146 odpowiedzi w tym temacie

#31

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tam i tak wchodzę tylko na tematy "konkretne" z których jednak można się czegoś ciekawego a i przydatnego dowiedzieć, kiedyś wchodziłem na te "UFO, chupacabra," "Mialem sen z wizją, duchy" etc etc. Co się komu podoba.
  • 0

#32

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jedyne wyjście:
Odpuścić karanie, neokid jak zobaczy że każdy ma go gdzieś pójdzie na inne forum :) .
Wedle starego przysłowia: NIE KARMIĆ TROLLA :)
  • 0

#33

Ferdynand.
  • Postów: 143
  • Tematów: 38
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Drugi problem to taki, iż większość prowokatorów ma zmienne IP. i tu nie ma żadnego wyjścia... banować aż do znudzenia? bezsens.


Zacznij banować konta, a nie IP'ki, dzieciom neo po pewnym czasie znudzi się zakładanie kolejnych loginów i maili w celu potwierdzenia rejestracji. Poza tym macie ten zaszczyt moderować, więc pochwalcie się większym doświadczeniem, demaskując po samej pisowni tego samego dowcipnisia, który z nudów i/lub niskiej samooceny robi sobie jajca, zakładając kolejne konto.
To była opcja 1.

Teraz opcja nr. 2
Banowanie zmiennych IP nie było możliwe do r. 2005, nie wiem jak jest teraz. Słyszałem, że istnieją pewne linijki kodu, które należy wkleić do pliku .htaccess, kiedyś kumpel o tym wspominał, ale czy jest tak rzeczywiście, musicie poszukać sami :)

Paranormalne.pl - forum na 5 z big + ale niektóre tematy powalają, nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać.

To taka króciutka opinia od sympatyka paranormalne.pl
  • 0

#34

JaToJa.
  • Postów: 132
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wina nie leży tylko w neokidach,bo jak już taki neo coś napisze, to zaraz pan Sceptyk(nikogo nie mam na myśli) zaczyna z dzieciaka drwić, i się zaczyna przepychanka na 2 strony tematu i się burdel robi.Po co?A jak już jednemu nie przypasuje jakaś teoria paranormalna,chociażby to nieszczęsne Nibiru, to już ,że "ile razy wam głupki można tłumaczyć nibiru nie ma " i tak dalej i tak dalej.Skoro nie dociera ,to po co sobie język strzępić..?Fakt sceptyk jest potrzebny, jest wielu takich na forum ,którzy nie raz silnymi argumentami potrafili się wykazać, ale no niekiedy ten sam argument powtarzany staje się mało wartościowy.No i są tematy ,których dokońca nauka nie wytłumaczy(tak myślę).
Na praktycznie każdym forum w sieci, o różnej tematyce ludzie starają się o takie "próby reform". W sumie to można to porównać do reform w polskim szkolnictwie..Komu by się chciało te maile sprawdzać? Ludzie będą czekać po kilka dni i się zniechęcą.
Zionu nie zbudujesz...
  • 0

#35

Punkwik.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A gdyby tak każde założenie konta kosztowało dajmy na to 1 zł? albo poprostu wprowadzić płatne konta (chodzi mi o symboliczne sumy).
  • 0

#36

Ariel.
  • Postów: 242
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Założenie konta - 50 groszy, opłata za przelew minimum 3 złote, wrażenia bezcenne ;)
to się raczej nie sprawdzi.
Z smsami aktywacyjnymi też raczej nie ma sensu startować, w końcu u podstaw istnienia forum leży stwierdzenie - miejsce dostępne dla każdego, a nie tylko dla wybranych. Z plagą neo musimy walczyć w inny sposób.
  • 0



#37

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co zrobić żeby było lepiej

Brac numery telefoniczne od nowych użytkowników i dzwonić po domach celem weryfikacji wieku. Poniżej określonego wieku ban na odpowiednią ilość lat (aż uzyska wymagany wiek) xD
  • 0

#38

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Można określić minimalny wiek.
  • 0



#39

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Określić minimalny wiek? Każdy może podać się za starszego. Nie ma jak tego zweryfikować.
  • 0



#40

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oto kolejna z propozycji, otrzymałem ją poprzez PW :

Aby ograniczyć falę dzieci neo proponowałbym mozliwość pisania nowych tematów zezwolić posiadaczom 50 lub 100 postów. Taki dzieciak musiałby się nieźle namęczyć by zdobyć 50 postów, a do tego dobrze się zachowywać (inaczej straci posty). Jestem pewien że zwykłym prowokatorom nie będzie sięchciało nabijać 50/100 postów tylko po to by zespamować forum idiotycznymi tematami i zaraz po tym dostać BANa.


  • 0



#41

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Weryfikacja jest nie możliwa ale wyznaczenie najniższej granicy wieku może zobowiązywać.

Przecież nie ma obowiązku zakładania nowych tematów.
Są przecież osoby dla których liczy się przecież stan licznika. Jakby to świadczyło o poziomie wiedzy.
  • 0



#42

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Cinex:

Ta opcja chyba bylaby niezbyt właściwa, bo przecież tematy to jedno... ale wyobraź jak ten neokid chce nabić to 100 postów :/ w każdym temacie... ;] ohhh... :D

Granica wieku..heh chyba nie bardzo jak jest to zrobić :P

Chyba, że zrobić sms po 5 zł... tylko wtedy byłyby problemy, jeśli neokid by smsa wysłał i w ten sam dzień był zbanowany .. :/


Eh. Chyba jednak niewiele da się zmienic..

Myślę, że chyba najlepszym pomysłem byłoby jednak działanie pod tytułem "nie karm trola". Typowo denne posty i prowokacje powinny być usuwane bez jakiegokolwiek w ogóle ostrzeżenia i podania przyczyny...To zadanie dla modów. No a Użytkownicy powinni totalnie zlewać takich delikwentów...ale to TOTALNIE.. moze to by pomogło?


Pozdrawiam
  • 0



#43

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Typowo denne posty i prowokacje powinny być usuwane bez jakiegokolwiek w ogóle ostrzeżenia i podania przyczyny...To zadanie dla modów.


Nie tylko dla modów, lecz także dla użytkowników, którzy powinni zgłaszać takie posty ;)
  • 0



#44

Lubię ciastka.
  • Postów: 101
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Weryfikacja moderatorska zdjęć i historii podsyłanych przez użytkowników - większość tematów z nimi w roli głównej jest nabijalnią postów zupełnie bez prawa bytu na serwerze z racji swojej głupoty i naciągania.

(Nie, żebym się wtrącała sama będąc nowa, obserwuję to forum od długiego czasu, zarejestrowałam się jednak dopiero ostatnio)
  • 0

#45

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lubię ciastka popieram !
A płatne konta to chybiony pomysł, nikomu nie będzie się chciało płacić choćby 1zł tylko po to żeby napisać kilka postów...
Chyba nikt by się tutaj nie rejestrował.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych