Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niezwykły PSI ball


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

#31

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ilidan zastosuj słownik ortograficzny lepiej. Ten efekt to najprawdopodobniej autosugestia. Może wreszcie komuś będzie się chciało jakieś pomiary ściągnąć?


A po co? Żebyś TY uwierzył? Raczej nikomu tu na tym nie zależy.
Baw się swoimi kryształami antracenu i bombardowaniem ich promieniami Rentgena, i nie wnikaj w coś co wymaga w.i.a.r.y. , bo sądzę, że znasz to stwierdzenie tylko z definicji, panie sceptyku.
  • 0

#32

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Azure młody jesteś, to jeszcze ci przystoi wierzyć w bajki. Cóż, jedni się bawią w zdobywanie wiedzy, inni w bajki. Jest jednak subtelna (to chyba właściwe słowo, prawda Aidil?) różnica pomiędzy wiedzą a wiarą w bajki. Prawdziwa wiedza pozwala się rozwijać i opisywać świat, dając w dodatku źródło utrzymania.

Cóż, do akceptacji czy weryfikacji oficjalnych źródeł wiedzy nikt nikogo nie zmusza.

Co oprócz wiary w pierdoły jesteś w stanie Azure zaprezentować? Panie łatwowierny ;)
  • 0

#33

Leniek.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmmm postaram się się dla spokoju, oraz własnej ciekawości przeprowadzić pomiary. Chociaż wcale nie twirdziłem że kryształ stał się lżejszy
  • 0

#34

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Holi - to doświadczenie jest dla osób bez ograniczeń wiekowych.
Zacznij więc doświadczać - bez marudzenia.
Potrzebne będą Ci - Kamienie o średnicy 5 - 7 cm. Może to być coś z budowy. Cegła, pustak, zeschnięty kawałek cementu, beton, pewnie znajdzie jeszcze jakiś pochodzenia naturalnego.
Bez potrzeby zagłębiania się w pochodzenie i nazwę i takie tam ... co Ci wpadnie w ręce. Postaraj się aby były tej samej wielkości, jak będziesz gotowy daj mi znać. Chciałeś zacząć doświadczać - zaczynamy ?
  • 0



#35

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież manipulowanie energią jest faktem. Udowodnione przez wielu, zwykle duchownych/mnichów, potrafiących robić rzeczy niebywałe do zwykłego śmiertelnika.
Szczerze, to nie rozumiem tego rozszarpywania przez sceptyków każdego tematu. To forum para, zgodnie z nazwą rozmawia się tu czasem o rzeczach które są jasne dla grupy ludzi o podobnych możliwościach i doświadczeniu.
Od dyskusji o istnieniu czy nie psi-balla powinien być osobny temat. Natomiast te nieustające kłótnie w każdym temacie (który nie został stworzony w celu dociekania czy to złudzenie czy prawda) powinny być nagradzane ostrzeżeniem za offtopic. :)
  • 0



#36

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mylo - masz rację.

Holi - może zechce jednak spróbować przejść przez te drzwi, zamiast stać i mówić - to się nie uda, to przecież nie może istnieć, tego nie ma... - przekroczy tę granicę i zacznie czuć i zacznie rozumieć te wymiary - subtelne.
Efekty działań w tamtych przestrzeniach w reperkusji odczuwamy na najniższym poziomie - świecie fizycznym, może zechce i On tego doświadczyć ?
  • 0



#37

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mylo, problemem jest to że grupa ludzi mówi między sobą, że hodują niebieskie słonie w ogródku. Podchodzi ktoś do nich i deklaruje chęć zobaczenia tego dziwu natury. Ale dostaje odpowiedź, że niech sobie sam wyhoduje, a do tego zobaczyć tego słonia można jak się odrzuci wewnętrzne bariery karzące nie wierzyć w istnienie niebieskich słoni.. Głupie? Ale tak dokładnie wygląda Wasza piaskownica wzajemnej adoracji.
  • 0

#38

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Indoctrine - zapraszam do piaskownicy w ogródku. Wejdziesz ?
  • 0



#39

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie, dziękuję. Wyrosłem. Ale niebieskiego słonia chętnie bym zobaczył jednak, jeśli warunkiem jest uwierzenie wpierw w jego istnienie mimo braku namacalnych dowodów, to znaczy wszakże, iż go nie ma. A jeśli nie ma, to po co o nim rozprawiać jako o czymś prawdziwym? Mówcie, że to po prostu jakieś ćwiczenia medytacyjne, a psiball jest jedynie wizualizacją pomagającą w koncentracji a nie prawdziwym efektem..
  • 0

#40

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałeś zacząć doświadczać - zaczynamy ?


Ok, poddaję się. Napisz co mam zrobić, jaki powinien być tego efekt, tylko konkretnie, bez zdań typu "zacznij odczuwać".

mylo

jasne dla grupy ludzi o podobnych możliwościach i doświadczeniu.

Fakt, jest na tym forum wielu psioczących o tym, że młynki długopisami robią, albo rzucają widocznymi kulkami energii. Ale zazwyczaj tylko na osobności potrafią to robić ;) .

Natomiast te nieustające kłótnie w każdym temacie (który nie został stworzony w celu dociekania czy to złudzenie czy prawda) powinny być nagradzane ostrzeżeniem za offtopic.


Chociaż mogę zaryzykować stwierdzenie, że mam już wyrobione zdanie w tym temacie. Zauważ że nie chcę tu niczego negować tylko się dowiedzieć jakichś bliższych szczegółów/czegokolwiek. Uporczywie nie dostaję żadnej konkretnej odpowiedzi.
  • 0

#41

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Holi - nie chcę abyś się poddawał.
Chcę natomiast abyś się zaangażował.
Podejdź do tego z poziomu czystego doświadczania - bez oczekiwań - czysta nauka.

Efekty Sam poznasz... są na wyciągnięcie Twojej ręki.

Z mojej strony nie oczekuj sugestii.

Jak zgromadzisz kamienie - zajmie Ci to trochę czasu - daj mi znać.
  • 0



#42

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z pokazywaniem tego co się umie jest pewien problem. Bo wykonywanie czegoś w samotności, a robienie tego wiedząc, że ktoś to widzi zmienia całkowicie intencję i jakość. Czynności wymagające duchowego i wewnętrznego skupienia wymagają samotności. Wykonywanie tego dla publiczności wymaga pewności siebie i większego opanowania. ( W młynki długopisami akurat nie za bardzo wierze. Przypadek Fenika też pamiętam. )
  • 0



#43

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trudno głodnemu opisać - sytość.

Przynajmniej raz trzeba się porządnie najeść aby móc rozmawiać o sztuce gotowania, smakowania.
  • 0



#44

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok, przypuśćmy że mam kamienie, co dalej?
  • 0

#45

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiem że jeszcze ich nie masz. Popraw ciemny blond włosy i zbierz - zorganizuj wreszcie te kamienie.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych