Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niezwykły PSI ball


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

#16

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Filozof - Co? zatem zostało wyjaśnione ?
  • 0



#17

^Filozof^.
  • Postów: 149
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Filozof - Co? zatem zostało wyjaśnione ?

A nie? Twórca tematu szuka racjonalnego wyjaśnienia i takie dostał ;) . Oczywiście ktoś ma inne wytłumaczenia - niech poda, ale te najpopularniejsze i najprawdopodobniejsze zostały wymienione. Ty zapewne uważasz, że to oddziaływują siły nadprzyrodzone :) . Nie bronie Ci, sam w to nie wierze.
  • 0

#18

spamspam.

    Tytuł

  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie każdy tak jak Ty wierzy w te "telepatie" itp., nie którzy wolą racjonalne podejście :roll: .


Jeśli poczułeś, że pisałem do ciebie to wybacz. Mój błąd.
  • 0

#19

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

(...)Tutaj jest więcej ludzi pokroju "holi" od których nic pożytecznego się nie dowiesz. (...)Weście się za jakieś konkrety. (...)


Wyżej masz pogrubione coś pożytecznego.

Ludzie, to już zakrawa na absurd. Jak czytam teksty o tym, że jakiś kamień musi odpocząć to zaczynam wątpić w inteligencję co niektórych :o .
  • 0

#20

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A spotkałeś się z efektem przegrzania np. metalu pod wpływem pracy ( efekt ciepła ) .
Jest zakres wiedzy z chyba szkoły podstawowej.
Pamiętaj, że wymiana opinii nie polega na " wycieczkach " osobistych.
Chyba że adwersarzowi brakuje wiedzy, a zostaje tylko arogancja na obronę swojego stanowiska.
Pokazałeś się już niejednokrotnie na tym forum z tej niechlubnej strony.
O to Ci chodzi ? Cel osiągnąłeś.
  • 0



#21

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A spotkałeś się z efektem przegrzania np. metalu pod wpływem pracy ( efekt ciepła ) .
Jest zakres wiedzy z chyba szkoły podstawowej.


Jeszcze się nie spotkałem z tym, żeby siłą woli ktoś potrafił chociażby słupek rtęci w termometrze podnieść, a co dopiero kamień podgrzać.

Chyba że adwersarzowi brakuje wiedzy


Właśnie, zaprezentuj jakąś konkretną wiedzę, a nie powtarzaj ciągle tego samego. W sumie już żałuję, że wyciągnąłem cię z ignora.
  • 0

#22

^Filozof^.
  • Postów: 149
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie każdy tak jak Ty wierzy w te "telepatie" itp., nie którzy wolą racjonalne podejście :roll: .


Jeśli poczułeś, że pisałem do ciebie to wybacz. Mój błąd.

Tak to Twój błąd, masz rację, jeśli rzeczywiście nie pisałeś do mnie, a całej reszty. Spytałeś dlaczego zostajemy przy psiballach (też je ćwiczę), więc odpowiedziałem Ci. To jest forum dyskusyjne, jak Ci się nie podobam to możesz dać mi przecież ignora :) .
  • 0

#23

spamspam.

    Tytuł

  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlatego stwierdziłem, że to mój błąd. A z ignorami to by nie przesadzał, bo jakbym zaczął dawać ignory to bym niemiał prawie z kim pisać. ;p

Do autora.
Kryszkały to bardzo dziwne kamienie i warto je "poznawać". Mogą być pomocne, ale jeśli się do niech zbytnio przyzwyczaimy to możemy mieć trudności z odzwyczajeniem się od nich.
  • 0

#24

Leniek.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1. szukałem nie tylko racjonalnego wyjaśnienia :)

2. Nie tylko cwicze PSI balle, ale również inne techniki głównie Remote Viewing i inne oparte na oddziaływaniu na ludzi. Ale PSI ball według mnie jest najlepszym sposobem na "zgranie się" z osobą z która chcemy zadziałać w inny sposób, w tym celu to robiłem.

3. Autosugestia jest wykorzystywana również podczas chodzenia po gorącym węglu.

4. Niema sensu się kłócić więc prosze o utrzymanie kultury, bo pewnie skończy się zamknięciem tematu.
  • 0

#25

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Są osoby które pisały na murach np. Ala jest głupia lub, kocham Ale.
Część osób z tego wyrosła, cześć jak widać robi to dalej.
Jeśli daje im to radość, poprawia samopoczucie, cóż.
Twoje akceptacje czy nie są poza moim zainteresowaniem.
Jestem na forum para.... to mnie interesuje... czyli osoby posiadające doświadczenie i wiedzę w tej dziedzinie.
Wiem, że są takie osoby które nie chcą doświadczać, nie zamierzają się rozwijać, nie zamierzają cokolwiek zrobić aby poznać istniejace światy subtelne. Są jak kamień przy drodze, sąsiad na parterze, słowik za oknem. Jesteśmy tacy i tacy. Oni mogą się zmienić. Poszerzyć swoje możliwości, mieć umysł otwarty....

Holi - z czego mnie wyciągnąłeś ? Byłam gdzieś ? Powinnam Ci za coś podziękować ?
Holi - dziękuję ?


Holi - pisałam o kamieniu - Ty o rtęci.
Zrobiłeś doświadczenie ?

Na podniesienie słupka rtęci jest stary sposób. Tak zwane pompowanie... włóż termometr pod pachę i popracuj mięśniami klaty i przedramienia. Jak się zaangażujesz to podniesiesz słupek rtęci.
Na obozach treningowych zdarzało się, niektórym w ten sposób zostać w obozie.
Mieli chęci i motywację.

Wracając do kryształu:

Świetnie skupia - zbiera energię z przestrzeni. A później oddaje w tą przestrzeń.
Samo to zachęciło mnie do doświadczeń z tym kamienie.
Wysoko cenie jego właściwości.
  • 0



#26

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Holi - z czego mnie wyciągnąłeś ? Byłam gdzieś ? Powinnam Ci za coś podziękować ?
Holi - dziękuję ?


Ależ nie musisz mi za nic dziękować. Opcja ignoruj to prosty filtr postów których nie ma sensu czytać -> panel kontrolny/zarządzaj ignorowanymi użytkownikami.

Na podniesienie słupka rtęci jest stary sposób. Tak zwane pompowanie... włóż termometr pod pachę i popracuj mięśniami klaty i przedramienia. Jak się zaangażujesz to podniesiesz słupek rtęci.
Na obozach treningowych zdarzało się, niektórym w ten sposób zostać w obozie.
Mieli chęci i motywację.


Nie musisz mnie traktować jak kretyna, z resztą nie widzę związku między tym co napisałaś a moim stwierdzeniem:

siłą woli[/b] ktoś potrafił chociażby słupek rtęci w termometrze podnieść, a co dopiero kamień podgrzać.


Świetnie skupia - zbiera energię z przestrzeni. A później oddaje w tą przestrzeń.
Samo to zachęciło mnie do doświadczeń z tym kamienie.
Wysoko cenie jego właściwości.


To może opiszesz nam te doświadczenia droga koleżanko z forum? Czy jak zwykle wykręcisz się sianem i będziesz pisać coś o subtelnych bzdurkach? Właściwości kryształu (jakiego?) też możesz opisać, skoro tak wysoko je cenisz.

Zrobiłeś doświadczenie ?


Tak, zrobiłem doświadczenie na krysztale antracenu. Przez kilkanaście minut był bombardowany promieniami Roentgena i nic istotnego w jego strukturze się z tego powodu nie zmieniło. To co piszesz o "odpoczywaniu kamienia" to oczywiste brednie.
  • 0

#27

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kretyna mówisz, nie traktuję Ciebie tak.

Znana mi jest opcja ignoruj.

W którym miejscu pisałam o:
- podniesieniu słupka rtęci siłą woli.
- podniesieniu energii kamienia.

Pisałam o wykorzystaniu energii.

Zmieniasz tendencyjnie i uporczywie treść moich postów. Bawi Ciebie to ?
Holi - zamiast ignorować moje posty - przejrzyj je i przeczytaj.
W wielu pisałam o swoich ćwiczeniach.
Przestałam ponieważ prowadzisz dziwny dyskurs. Pytanie w jakim celu i komu jest to potrzebne?

Wiesz jaki wpływ ma promieniowanie energii poprzecznej na nasz organizm ?

Zrobiłeś doświadczenie - piszesz. Nie odnalazłeś nic.

Może popracuj najpierw nad swoja energetyką.
Przygotuj ja do spotkania z inną, subtelniejszą wibracją.
  • 0



#28

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W którym miejscu pisałam o:
- podniesieniu słupka rtęci siłą woli.
- podniesieniu energii kamienia.

Pisałam o wykorzystaniu energii.


Eh, demencja.

Po ćwiczeniach połóż kamień na oknie - powinien odpocząć.
Zanim to zrobisz wsadź do pod strumień bieżącej, letniej wody.


Dalej można przeczytać:

A spotkałeś się z efektem przegrzania np. metalu pod wpływem pracy ( efekt ciepła ) .
Jest zakres wiedzy z chyba szkoły podstawowej.


Cóż, praca daje wkład do energii układu.

Zacytuję sam siebie:

Jeszcze się nie spotkałem z tym, żeby siłą woli ktoś potrafił chociażby słupek rtęci w termometrze podnieść, a co dopiero kamień podgrzać.


Przegrzanie wiąże się ze wzrostem temperatury, prawda? Wspomniałaś o przegrzaniu kamienia pod wpływem wyimaginowanej energii (co już samo w sobie jest absurdem). Termometr jest urządzeniem pomiarowym, powinien więc zaburzać układ w minimalnym stopniu (czyli minimalna zmiana ciepła jest potrzebna do zmiany wskazania termometra). Przypomina mi to rozmowę z pięciolatkiem, trzeba wszystko wytłumaczyć po trzy razy a przesłanie i tak zostanie opatrznie zrozumiane.

W wielu pisałam o swoich ćwiczeniach.


W wielu postach się powtarzałaś, a żadnych konkretów nie podałaś. To całe "rozpoznawanie kolorów" kartek za pomocą dłoni zostało zweryfikowane przez kilku śmiałków (w innym temacie bodajże). Rezultatu łatwo się domyślić.

Zmieniasz tendencyjnie i uporczywie treść moich postów. Bawi Ciebie to ?


Pokaż mi w którym zmieniłem w cytacie treść któregoś z twoich postów.

Wiesz jaki wpływ ma promieniowanie energii poprzecznej na nasz organizm ?


Nie wiem, chętnie się dowiem. Możesz zacząć od tego, czym jest energia poprzeczna.

Zrobiłeś doświadczenie - piszesz. Nie odnalazłeś nic.


Ależ oczywiście że dużo odnalazłem! Na podstawie pomiarów dyfraktometrycznych udało się rozwiązać strukturę antracenu. ;)

Może popracuj najpierw nad swoja energetyką.


Nie jestem na wydziale energetycznym niestety.

Przygotuj ja do spotkania z inną, subtelniejszą wibracją.


Kolejny frazes. Widzę że uwielbiasz słowa "subtelny", wibracja żadziej się pojawia w twoich postach. Może rozwiniesz w końcu myśl - czym jest ta wibracja, albo co rozumiesz mówiąc "subtelna"?
  • 0

#29

Ilidan.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miałem cos identycznego dwa odpychajace sie magnesy mój kolega czuł to samo co ja tylko że niestosowaliśmy rzadnych kamieni
  • 0

#30

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ilidan zastosuj słownik ortograficzny lepiej. Ten efekt to najprawdopodobniej autosugestia. Może wreszcie komuś będzie się chciało jakieś pomiary ściągnąć?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych