Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niezwykły PSI ball


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

#76

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam je już, nie muszę chyba robić zdjęcia ;) . Możesz już napisać co dalej.
  • 0

#77

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiem że to OT ale mody poszły spać...
holi i Aidil wymieńcie się numerami gg czy co tam macie, nie róbcie tu syfu

Edit: do posta niżej coby nie iść w ślady spamerów:
pogadajcie sobie na gg, potem napiszcie jednego posta z opisem "doświadczenia", chyba nikogo nie obchodzi jak zbieracie kamienie... spamerzy i tyle, koniec tego syfu bo zgłoszę wszystkie wasze postu naruszające regulamin czyli większość, i skończy się warnami wielokrotnymi mam nadzieję :)
życzę powodzenia w szukaniu kamieni i czekam na opis z niecierpliwością
  • 0

#78

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

darokrol czemu się tak bulwersujesz, rozmowa jest jak najbardziej na temat, Aidil zaproponowała doświadczenie które mam zamiar wykonać. Chciałbym, żeby szersza publika dowiedziała się co z tego wyjdzie.
Nie zauważyłem, żebyś prowadził dyskusję wcześniej w tym temacie więc nie rozumiem dlaczego "syf" ci przeszkadza.
  • 0

#79

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pojawia się znowu pytanie - dlaczego nie pokazują szerszej publice ? - ponieważ słyszą często a może za często np. syf.
  • 0



#80

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie.
Bylem dzis na miejscu, ktore zrzesza wokol siebie wszystkich zainteresowanych paranormalnymi sprawami. Mialem wielka przyjemnosc dotknac krysztalowa czaszke sprowadzona (ukradziona?) od Aztekow. Pan o imieniu czy ksywce DeAL przyjechal z Ameryki z nia . Wiem, ze poczulem naprawde o wiele, wiele za malo tej czaszki niz powinienem ale to co odczulem sprawilo, ze bylo to jak dotad najsilniejsze skupisko energii z jakim mialem doczynienia w zyciu. Trzymalem dlon nad nia ( okolo 10-15 centymetrow). Czuc bylo goraca wypelniajace sie z niej. Bylem podekstytowany tym. Na tyle, ze wyciagnalem swoj krysztalowy kwarc z lancuszkiem. Podlozylem go nad czaszka. Zaczal bardzo gwaltownie i szybko sie krecic wokol niego. Na koniec kiedy kolega rozmawiam z wlascicielem owej czaszki i kobieta, ktora rozmawiala z "tecza" (tak ma na imie czaszka) to ja zapatrzylem sie w czaszke. W pewnym momecie kiedy kolegi dlon smignela przed moimi oczyma zobaczylem, ze jego cala reka jest rozowa (koloru jego krysztalowej czaszki)... po chwili uswiadomilem sobie, ze widze aure jego, DeLA i broszurek na biurku. Bardzo mile i meczace jak dla mnie przezycie. Do tego nadwyraz emocjonalne.

Poza tym. Do zalozyciela tematu. Sprobuj przymocowac swoj krysztal do lancuszka. Mozna zadawac mu kazde pytanie i krysztal na nie odpowie. Polega to na tym, ze najpierw zadajesz pytanie na ktore znasz odpowiedz tak by sprawdzic, ktora strona krecenia sie oznacza "TAK". Tak samo robimy na "NIE" zadajac przeczace sobie pytanie (ja pytalem sie czy moj brat to moja siostra ^^ ) . Potem przystepujemy do pytan prawdziwych. Zadajemy sobie pytanie. Po chwili krysztal sie kreci. Po odpowiedzi mowimy "Stop" i krysztal sie zatrzymuje. Nic wiecej, nic mniej. Do dzisiaj nie wiedzialem o tym... Wiedzialem tylko, ze jezeli kreci sie ruchem wskazowek zegara to oznacza, ze czakry sa otwarte. Sila krecenia zalezy od "otwartosci" czakr. Czytalem rowniez, ze kwarc czy obsydian maja wlasciwosci lecznicze i czuwaja nad ich wlascicielem. Jak to jest to sie okaze niedlugo ^^
  • 0

#81

spamspam.

    Tytuł

  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z wszelakimi wahadełkami to tak naprawdę nie działa. ponieważ nawet tego nie czując i nie myśląc o tym minimalnie poruszasz ręką(zawsze!). Jeśli chcesz mieć pewność spróbuj przyczepić do czegoś wahadło i i wtedy zadaj pytanie, a zobaczysz, że się nie kręci(no chyba, ze już opanowałeś psychokinezę ;)).
  • 0

#82

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Stachi - A ja powiem, ze dziala. Dlaczego? to juz podaje argumenty:
- kreci sie samo z siebie. U mnie nie widac tego az tak dobrze ale u Mojej Mamy na gole oko widac, ze to cos wiecej niz krecenie krysztalu-wahadelka za pomoca dlon. Przyznam, ze czasami rece mi sie trzesa ale przyznam rowniez, ze wiem dobrze kiedy kreci sie przez trzesaca sie dlon. Po drugie w takich krysztalach i krysztalkaj jest zmagazynowane bardzo duzo energii i czuc to, chyba ze nie probowales nigdy.
- drugi i ostatni argument. To dziala, poniewaz ja w to wierze ; ) {Najwazniejsze, ze sprawia mi to radosc. Poki co moze to nie dzialac lub dzialac}.
  • 0

#83

spamspam.

    Tytuł

  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to jeśli działa to weź przypnij do czegokolwiek i zapytaj, albo twoja mama. Jesli to działa to powinno się poruszać samo(bo w końcu energia jest skumulowana w wahadełku a nie ty ją przekazujesz), a pytanie może przecież zadać stojąc metr dalej. Tak więc czekam na efekty. A jeśli nie_chcesz tego zrobić to uzasadnij dlaczego? Nie, nie jestem sceptykiem typu holi (bez obrazy stary ;)), ale chciałbym poznać jako_tako sensowne uzasadnienie sposobu działania gadającego wahadełka. Dla ciekawostki nie wierzę w żadne taroty, horoskopy, więc w wahadełka też nie wierzę. I jako drugą ciekawostkę powiem tylko, że swego czasu wkręcałem rodzinkę takim wahadełkiem, które dostała moja babcia. Za chiny nie zauważyli jak tym kręciłem, a kręciłem jak szalony. :D To naprawdę są bezwiedne, minimalne ruchy... Pozdrawiam i czekam na wyniki testów. :) Stachi.

edit AlienGrey
weź - wziąć :P

  • 0

#84

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Stachi - Kolega mnie poprosil o maly pokaz takiego wahadelka wiec nakrecilem minutowy filmik z udzialem mojej Mamy ale nakrece swoj wlasny aby nie wrzucac tego do internetu dla wszystkich a moja osoba moze byc schanbiona przez sceptykow itd ^^
Co do trzymania wahadelka... jestem calkiem (lub nie calkiem) pewien, ze odpowiedz jest dostarczana od mojego wyzszego "Ja" i trzymanie w sposob w jaki trzymam jest potrzebne. Rozumiem twoja pozycje. Tez kiedys nie bylem na pewno przekonany do wielu, wielu spraw ale z czasem po prostu doswiadczalem ich... z kazdym kolejnym razem uswiadamiam Sobie, ze tak na prawde nie istnieje nie mozliwe.
(wybabczcie Admini i Moderatorzy za moj off-top ^^' )
  • 0

#85

ElPresidento.
  • Postów: 21
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na początku zaznaczę że nie czytałem całego wątku bo po prostu mi się nie chciało. przeczytałem tylko pierwsze kilka postów z pierwszej strony i powiem tak. W psi ball'e nie wierzę wg mnie to tylko autosugestia, że coś ktoś wyczuwa. Na przykład wyobraźcie sobie że chodzą wam po plecach mrówki to je po prostu poczujecie (no chyba że to się nagle stworzą małe, malusieńkie psi ball'e :) LOL). odniosę się natomiast do energii w krysztale górskim. Od wieków ludzie używali wszelkiego rodzaju kryształów, w tym górskich, jako talizmany, odstraszacze złych mocy, noszono je w formie antidotum na wszelkie dolegliwości. Wykorzystywano je jako swoistego rodzaju lekarstwo na przypadłości. Odnośnie samych kryształów górskich podam przykład sprawdzony na sobie (chociaż jest to przykład negatywnego oddziaływania). Z jednej z wycieczek w góry przywiozłem 5-6 większych kryształów (nie pamiętam dokładnie bo było to już kilka ładnych lat temu) miałem mały pokój więc nad moim łóżkiem były zamontowane szafki wiszące na moje różnego rodzaju klamoty. Na półce położonej najniżej (czyli najbliżej łóżka) położyłem kryształy jeden obok drugiego. Miałem też zwyczaj odkładania na noc mojej, wówczas mega wypasionej, komórki nokia 3210 na półkę powyżej półki z kryształami. Po kilku dniach zauważyłem że na komórce z dnia na dzień po zdjęciu jej z półki literki, cyferki i wszystko co wyświetlała było coraz bledsze po kilku dniach było rankiem nic nie widoczne. O dziwo po wyłączeniu i włączeniu komórki, lub też jeśli położyłem w innym miejscu to po chwili, wszystko wracało do normy. po nocy kiedy komórka leżała w innym miejscu tego efektu nie było. Patrząc i analizując z perspektywy czasu wyglądało to tak jakby kamienie albo z czasem zwiękaszły swoje działanie lub też jakby pochłaniały coraz więcej energii z otoczenia. Szczerze mówiąc nigdy nie zainteresowałem się tym zjawiskiem głębiej i nie szukałem na ten temat informacji, dopiero powyższy post skłonił mnie do napisanie tego czegoś :).
Co do samych kamieni to nie tylko efekty wystąpiły w postaci oddziaływania na telefon komórkowy. Ja sam zacząłem chorować na a to drobniejsze a to poważniejsze przypadłości (kamienie leżały idealnie nade mną kiedy spałem), zęby psuły mi się w zastraszającym tempie (cały proces trwał okolo 1,5-2 m-ce). Powiązałem to wszystko z kryształami (bo to wszystko zaczęło się gdy przyniosłem je do domu), po czym je usunąłem w sposób drastyczny wyrzucając do śmietnika :). Wszystko minęło jak ręką odjął. Komórka działała poprawnie, ja przestałem chorować, zęby przestały się psuć.
Kiedyś wierzyłem w to że kamienie mają "moc" czyli że wytwarzają wokół siebie pole elektromagnetyczne większe lub mniejsze i o różnym kierunku ale po własnych doświadczeniach będę już uważał co, i gdzie wieszam lub odkładam jako ozdoby :)
  • 0

#86

Sareth.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Leniek - kryształy wspaniale skupiają energię. Nadają się do wielu eksperymentów.


Co jeszcze dobrze skupia energie?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych