Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niezwykły PSI ball


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

#46

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam je na wyciągnięcie ręki za oknem. Włosów nie poprawię, bo mam krótkie.
  • 0

#47

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Holi - Teraz potrzebujesz 7 kamieni szlachetnych. Powinny odpowiadać wibracji poszczególnych czakramów. Zgromadzenie ich może zająć dużo czasu. Zastąp je kryształami. Możesz ?
  • 0



#48

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aidil :D Nie możesz go przekonać inaczej? hmm... mniej kosztownie i czasochłonnie?
  • 0



#49

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mylo - to są doświadczenia. Zawsze pochłaniają czas. materiały te są dostępne. Aby nauczyć się pisać tez trzeba kredy i tablicy. Jasne może być patyk i piasek. Jak pojawi się jakaś przeszkoda - Holi na pewno da mi znać.
  • 0



#50

spamspam.

    Tytuł

  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Holi jest twardy zawodnik. Uważajcie bo załatwi sobie te kamienie. ;)
  • 0

#51

Leniek.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale dostaje odpowiedź, że niech sobie sam wyhoduje, a do tego zobaczyć tego słonia można jak się odrzuci wewnętrzne bariery karzące nie wierzyć w istnienie niebieskich słoni..


Bo w niektóre rzeczy trzeba uwierzyć żeby zauważyć. To tak jak z pradem elektrycznym niby go niewidać jak o takiego ale efekty jego działania już są widoczne, a że jest to przepływ elektronów to tylko można wierzyć lub zmierzyć przyrządami, niestety do mierzenia energii PSI niema jeszce przyrzadów (chyba że o czymś niewiem)

Zauważ że nie chcę tu niczego negować tylko się dowiedzieć jakichś bliższych szczegółów/czegokolwiek.


Tutaj chodzi o manipulacje energią. A jesli miałeś/miałaś do czynienia z fizyką choćby na poziomie licealnym to powinieneś/powinnaś wiedzieć że enrgia jest definiowana jako "Potencjał do wykonania pracy" i trudną ją inaczej wyjaśnić, chyba że znasz innadefinicje energii to chętnie się z nią zapoznam :)
  • 0

#52 Gość_Rishro

Gość_Rishro.
  • Tematów: 0

Napisano

Zobaczcie! Niesamowity Psi Ball.

Dołączona grafika

Wspaniale nadaje się do zabawy z Twoim pupilem!
  • 0

#53

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Super! ale moj labrador ma takie cos na raz.
  • 0

#54

Leniek.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ignorancja & OT...
Jeśli nie maxie nic na temat do powiedzenia, to się nie udzielajcie w rozmowie.
  • 0

#55

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Holi - Teraz potrzebujesz 7 kamieni szlachetnych. Powinny odpowiadać wibracji poszczególnych czakramów. Zgromadzenie ich może zająć dużo czasu. Zastąp je kryształami. Możesz ?


Mogą być półszlachetne? Skąd mam wiedzieć jaką mają "wibrację" bo zakładam, że nie chodzi o częstotliwość drgań własnych.

Zastąp je kryształami. Możesz ?


Co mam zastąpić kryształami? Te kamyki które mam pod ręką, czy te kamyki które mam zebrać? Chodzi ci o jakiś określony kryształ, czy może być na przykład kawałek miedzi?

Tutaj chodzi o manipulacje energią. A jesli miałeś/miałaś do czynienia z fizyką choćby na poziomie licealnym to powinieneś/powinnaś wiedzieć że enrgia jest definiowana jako "Potencjał do wykonania pracy" i trudną ją inaczej wyjaśnić, chyba że znasz innadefinicje energii to chętnie się z nią zapoznam


Zauważ że fizyka zajmuję się opisem ilościowym i jakościowym przyrody. Cały ten temat opiera się jedynie na wierzeniach, a propozycja przeprowadzenia jakiegokolwiek doświadczenia zazwyczaj roznosi się po kościach. Ciekaw jestem jaką to pracę można wykonać używając psi?
  • 0

#56

Leniek.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chodziło mi konkretnie o definicje energii, najogólniejsza. Teoretycznie można za pomoca energii PSI przesuwac przedmioty (telekineza) chociaż to już mi sie wydaje naciagane.
  • 0

#57

Glowa3.
  • Postów: 111
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

quoestion: jak robić PSI Balle z kryształem górskim? Co należy sobie dokładnie wizualizować, co robić z kryształem?
  • 0

#58

Leniek.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

poprostu trzymaj kryształ tak aby energia przezniego przepływała lub rób PSI balla na nim/w nim/wokól niego
  • 0

#59

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Holi - do tych 7 kamieni za Twojego okna, potrzebne są kamienie odpowiadające wibracją poszczególnych czakramów. Mi udało się je pożyczyć na giełdzie kamieni szlachetnych. Później zastępowałam je kryształami. Masz rację w tym doświadczeniu wykorzystana zostanie wibracja, wibracja kamieni.
Powinny kamienie z za Twojego okna mieć tę samą wielkość 5-6-7cm. Przy kryształach również wielkość jest istotna.
7cm kryształ jest traktowany jako duży. W tej sytuacji można mieć jednakowej wielkości mniejsze.
Miedź często wykorzystuję do swoich doświadczeń, jest bdb przydatna. W tym doświadczeniu nie będzie potrzebna.
  • 0



#60

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

potrzebne są kamienie odpowiadające wibracją poszczególnych czakramów.


Skąd mam wiedzieć, jaki kamień będzie odpowiedni (znaczy będzie miał odpowiednią wibrację)?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych