Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bin Laden znów grozi Europie atakiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#16

Krokiet.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najlepiej mieszkac na wsi - zaden cel dla atakow, do tego w czasie kryzysu, wies zawsze przetrwa, gdy miasto umrze z glodu i pragnienia.
  • 0

#17

UFO Amator.
  • Postów: 48
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś i tak umrzemy a polska nie jest znaczącym krajem więc w nas nie uderzą.
Uważam, że problem mogą mieć kraje które drukowały te karykatury.
+ Moim zdaniem to wszystko sprawa USA bo już chyba wszyscy wiemy, że Bin Laden to człowiek CIA.
  • 0

#18

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Polska nie jest znaczącym krajem, ale włazimy w tyłek USA.
I Kto na Boga powiedział, że Bin Laden to człowiek CIA?!
  • 0

#19

Krokiet.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NEW YORK (CNN) -- CNN terrorism analyst Peter Bergen says the notion that Osama bin Laden once worked for the CIA is "simply a folk myth" and that there's no shred of evidence to support such theories.


http://www.cnn.com/2...wers/index.html
  • 0

#20 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

A dlaczego polski miałby nie zaatakować? Fakt... tutaj nie ma czego atakować :D :D ...ale na serio to dlaczego tak sądzisz?

Ja myślę, że oni nie straszą tylko jak mówią tak zrobią.
  • 0

#21

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Krokiet, O_o
a to dopiero...

Burnago, moą nas zaatakować choćby z tego powodu, który podałam wyżej ;p
  • 0

#22

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jesteśmy zbyt łatwym celem :( , a takowych z zasady się nie atakuje.
Niedawno jeden wyrostek pokazał nam jak za pomocą pilota własnej roboty można wykolejać tramwaje !
Dobrze że terroryści nie mają zdolnych elektroników amatorów.(kilka pilotów w większych miastach i niczego nie trzeba bobmardować ani wysadzać)
  • 0



#23

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czas na UE nadszedl i chyba nie Osama macza w tym palce. Dlugo czekal z zemsta.
Ja osobiscie nie wierze w nic co glosza Amerykanie. Jezeli dojdzie do jakis atakow to jestem bardziej niz przekonana, ze to propaganda.
  • 0



#24

Goccolo.
  • Postów: 92
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Nie możesz robić tego, co on żąda tylko dlatego, że grozi ci przemocą. Tak, ludziom może stać się krzywda, ale tak właśnie działa terroryzm, a jeśli mu się poddasz, to jednocześnie pozwalasz terrorystom na działanie"
"(...) ale jeśli ocenzurujesz wizerunek Muhameta, to niedługo będziesz musiał cenzurować coraz więcej. Jeśli nie pokażesz Muhameta to zrobisz podział na to, z czego można żartować, a z czego nie. A to jest tak, że albo wszystko można pokazywać albo nic".

To słowa z South Parku (odcinki 10x03 i 10x04, polecam). W SP kiedyś powiedziano jeszcze takie słowa, których dokładnie nie pamiętam, ale leciały mniej więcej tak: Przez ostatnie dziesięciolecia bardzo łatwo nam było bronić wolności słowa, bo nic nas to nie kosztowało. Dopiero teraz musimy pokazać, czy naprawdę w nią wierzymy i jesteśmy zdolni do poświęceń w jej imię.

Wiem, że to bardzo górnolotne słowa i łatwo mi je mówić, bo problem dotyczy mnie pośrednio, ale... zgadzam się z twórcami SP. Jeśli damy się teraz zastraszyć, terrorystów będzie coraz więcej i będziemy musieli im ustępować coraz bardziej.

Użytkownik Goccolo edytował ten post 21.03.2008 - 15:46

  • 0

#25

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nagranie glosowe mozna bez problemu zfalszowac, moze amerykanie jeszcze czegos nie zalatwili, albo chca posiedziec jeszcze troche i sieja panike nagraniem. Mogli sie chociaz postarac i zrobic film.

btw, obadajcie sekcje Caution

CAUTION

Usama Bin Laden is wanted in connection with the August 7, 1998, bombings of the United States Embassies in Dar es Salaam, Tanzania, and Nairobi, Kenya. These attacks killed over 200 people. In addition, Bin Laden is a suspect in other terrorist attacks throughout the world.


Ani slowa o WTC, nie dziwne:)?

Użytkownik crc edytował ten post 21.03.2008 - 15:48

  • 0

#26

Goccolo.
  • Postów: 92
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W jednym z filmów o 9/11 jest mowa o tym, że USA już od dawna ma technologię, które pozwala podrabiać głosy innych ludzi, więc mieli możliwość podrobienia głosu Bin Ladena.
  • 0

#27

mario7.
  • Postów: 48
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlaczego nikt nie zwrócił uwagi na ostrzeżenie skierowane w stronę papieża? Według mnie ewentualny atak bedzie skierowany w kościół (czyt. papieża).
  • 0

#28

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bin Laden (o ile takowy istnieje) nie jest jołopem atak na Papieża mógłby zaowocować zniszczeniem naszej skromnej cywilizacji.Co innego atak na własnych ludzi a co innego na głowę Kościoła skupiającego 2 miliardy ludzi :(
  • 0



#29

UFO Amator.
  • Postów: 48
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie na jednego Papieża był już zamach i nie jednego zabito.
Niestety tak to jest i nie przejmował bym się tak bardzo.
No, ale od czego jest ochrona ...
  • 0

#30

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bin Laden uważa, że ZSRR upadło, bo on walczyłw Afganistanie. Dlatego chce dokonać jak największych zniszczeń i jak największą żądzę odwetu na muzułmanach, żeby wciągnąć USA w wojnę na pełną skalę, bo uważa, że USA wtedy rozpadnie się tak samo jak ZSRR. Dlatego nie boi się dokonywać ataków które jak najbardziej zaszokują świat.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych