Skocz do zawartości


Galaktyczna Dyplomacja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
97 replies to this topic

#61

hm0.
  • Postów: 69
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Świat gadzich intryg przypomina zimnokrwisty Matrix. I nie chodzi tutaj o logiczność pewnych spraw czy kontynuację przyczyna-skutek, bo powyższe nie mają szans z ludzką wyobraźnią. Powoływanie się na zasady niejakiego don Juana, jest jak ćwiczenie Sinanju - zresztą i tak zostaną one ewaporowane razem z Castanedą z tej quasiorwellowskiej rzeczywistości.
A mnie potrzeba dowodu! - nikt nie uwierzy, że słowa te są pisane przez osobę z przyszłości, choćbym trafił z przepowiednią np. o kolejnej wojnie czy podwyżce cen surowców naturalnych, bo e-papier, tak jak zwykły, przyjmie wszystko a łatwowierne mózgi jeszcze łatwiej - btw czy sprawa J. Titora się wyjaśniła w końcu czy juz nikt o tym nie pamięta??? Ba, gdybym trafił, to mógłbym zostać okrzyknięty potomkiem Merovingów czy innych Bilderbergów, który wyłamał się spod kontroli i gdybym nawet napisał, ze to wszystko jest żart, to nikt by w to nie uwierzył - po prostu takie czasy w których kłamstwem jest sprostowanie wiadomości.
Co z szarakami? Czyżby przestały być trendi? Czy nordycy również? Co będzie na topie za 10 lat?
Reasumując - gadzia rzecz jest tak samo prawdopodobna jak wspomniany Matrix - stanowi owoc wyobraźni lekko szalonych ludzi o skłonnościach paranoidalnych, który nieszczęśliwie napotkał żyzną glebę. To tak ja w reklamie - jedna "żre", inna nie.
PS. Chcę dowodu, możliwie łatwego do uwierzenia, np. żywego, przyjaznego, humanoidalnego gada online.

#62

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A nie prosciej poprostu, wleciec tu okretami kosmicznymi, zniewolic wszystkich ludzi i miec staly doplyw pozywienia/niewolników.


Niestety nie prościej. Otwarta agresja wygląda malowniczo w filmach. Jednak zawsze budzi opór i w konsekwencji walkę. A po co narażać się na możliwe straty? Ponadto najlepsze więzienie to takie, w którym więziony nie zdaje sobie sprawy, że jest więźniem. Nawet do buntu nie dojdzie, bo i przeciwko komu, skoro więziony nie zdaje sobie sprawy z własnego położenia.

Niechce nic mowic, ale z ich przewaga technologiczna, nawet bys nie zdazyl kichnac. O buncie nie mowic.
Prafrazujac to tylko na filmach tak wyglada ze ludzie sa w stanie stawic czolo rasie zdolnej do podrozy miedzy gwiezdznych. Ale nie ma nic bardziej mylnego. Przewaga techniczna takiej rasy nad nami, zeby to obrazowo okreslic jest taka, jak nasza nad trawą..

#63

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

O dowody się nie martw, nie dostaniesz ich ;) . Tak jak wspomniałeś zjawisko jaszczurów jak i matrixa jest na tyle surrealistyczna, że aż nie możliwa...

Równie dobrze mogę powiedzieć, że jesteś w wielkim spisku i podlegasz całodobowej obserwacji od narodzin. Tak jak "truman show". Nie wierzysz mi? ale dlaczego przecież na każdym kroku widzimy pełno kamer może akurat są one specjalnie dla Ciebie? Nie wydaje Ci się czasami dziwne zachowanie Twojej rodziny i całego otoczenia?

Widzisz. to równie idiotyczne z mojej perspektywy jak reptalianie (dobrze piszę?). Wiele filmów jest budowane na fikcyjnej rzeczywistości w taki sposób, że człowiek może po chwili zastanowienia powiedzieć sobie "czy to aby na pewno fikcja?". Nie miałeś tak nigdy?

W taki sposób działają również ludzie promujący tak zaskakujące teorię. Skoro bracia Wachowscy potrafili wymyślić całego, wielkiego Matrixa, który teraz jest uznawany za 'możliwy', ktoś inny z olbrzymią wyobraźnią i nie małą wiedzą stworzył swój własny świat i go rozpowszechnia.

Sporo o tym "realnym" matrixie.(oczywiście dla mnie totalna abstrakcja).

http://www.paranorma...m...st&p=147341
http://www.paranorma...m...st&p=147475

Trzeba się czasem zatrzymać i pomyśleć, czy to nie jest jednak kolejna bajka...


@inside

Oświeć mnie i podaj swoje źródło tego toku myślenia. Skoro wszystko jest już dla niektórych tak oczywiste, że spekulują sobie o przewadze i rozwoju technologicznym cywilizacji poza ziemskich to czy jest sens dalszego prowadzenia dyskusji o ich rzeczywistym istnieniu (co nie oznacza, że ich nie ma, bo według mnie to nie możliwe, ze w tak ogromnej metropoli jakim jest wszechświat jest tylko jeden samochód.)...


edit [25.03.08] AlienGrey
Poprawiłem linki ;)




#64

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oświeć mnie i podaj swoje źródło tego toku myślenia.

Chodzi o to dlaczego ludzie nie byliby w stanie sie bronić ?
No bo spójrzmy wroga cywilizacja posiada mozliwosc podrozy miedzy-gwiezdnych. No juz niech bedzie to hipernaped, który umożliwia natychmiastowe przenoszenie sie w przestrzeni (kazdy chyba na teorie kropka i zaginanej kartki papieru), tak samo działa ten napęd.
Taka flota wrogich okrętów wykonuje skok i pojawia sie w okolicach ziemkiej orbity. Nie musze chyba mowic ze energia potrzbna do działania takiego napedu, jest to bedzie odpowiednie slowo astronomiczna ?
Pomyslmy jaką bronią mogądysponować. Pomijając standardowy zestaw jak lasy, bron hybrdydowa, itd. Moze to być dosłownie dezintegracja poprzez niewielkie głownie z zamkniętą wewnatrz antymaterią. NO ale przylecilismy brać niewolników co nie ?
No, to mozemy ich dematrializowac, bezposrednio z orbity, przechowując dokładnie zapisaną informacje o nich, a potem sobie ich odtworzyć w innym miejscu, bez żadnych zmian.
Wytowrzenie nieprzenikalnego pola siłowego tez jest możliwe. I z góry mówie takie eneregtycznej tarczy nie dałoby sie w zasadzie zniszczyć. (co prawda do tej pory nie udało mi sie chocby hipotetycznego mechanizmu tego ze energia sie wydostaje, ale nie moze sie dostac do wewnatrz).

Tak naprawde wszystko rozchodzi sie o dostępność i sposób wytwarzania energii. Im je wiecej mozna wytworzyc na jak najmniejsze powierzchni, tym wieksze mozliwosci sie pojawiają.
Np. konstrukcja miecza swietlnego jest jak najbardziej mozliwa. Tylko ze do jego zasielenia bylby potrzebny sredniej wielkosci reaktor jądrowy...

Pomyśl co moze zrobic cywilizacja dysponujaca dostatecznymi zrodlami energii zeby pojedynczy okret mogl zagiac czasoprzestrzen na dowolnej odleglosci..

#65

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No to teraz z innej beczki. Widziałeś flotę kosmitów? A może widziałeś jak zaginają przestrzeń aby dostać się na naszą planetę? Skąd masz pewność tej całej paplaniny o technologii, którą posiada jak dotąd nieodkryta cywilizacja. Gadasz o tym wszystkim jak o czymś sprawdzonym i oczywistym. Właśnie to jest w Twoich wypowiedziach najbardziej paradoksalne.

Owszem powiesz mi zaraz, że mamy Roswell, katastrofę Tunguską i wiele innych ale czy to są wiarygodne i co najważniejsze, wystarczające dowody na technologię spoza Ziemi ? Nie sądzę.



#66

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to teraz z innej beczki. Widziałeś flotę kosmitów? A może widziałeś jak zaginają przestrzeń aby dostać się na naszą planetę? Skąd masz pewność tej całej paplaniny o technologii, którą posiada jak dotąd nieodkryta cywilizacja. Gadasz o tym wszystkim jak o czymś sprawdzonym i oczywistym. Właśnie to jest w Twoich wypowiedziach najbardziej paradoksalne.

Owszem powiesz mi zaraz, że mamy Roswell, katastrofę Tunguską i wiele innych ale czy to są wiarygodne i co najważniejsze, wystarczające dowody na technologię spoza Ziemi ? Nie sądzę.

Ja sobie hipotetycznie zakładam ze maja to czy tamto. ale jakbys przeczytal inne tematy mr. radoslawa, to bys wiedzial, ze te hipotetyczne jaszczurki dysponuja conajmniej technologia zaginania przestrzeni. To prostej ze tej perspektywy wysuwam reszte wnioskow. Tak samo prawdziwych jak jaszczurki :P .

#67 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Co do inwazji - nie zapominajmy że oprócz technologii są jeszcze prawa wszechświata (karma) i Pierwsza Dyrektywa mowiąca o nieingerencji w niżej rozwinięte cywilizacje. O ile karmę można sobie odpuścić, bo jesteśmy głupimi gadami (z technologią podróży w czasie, ale nie za bystrymi wg innych cywilizacji), o tyle reakcja Konsula Andromedy może być już mniej przyjemna. Zrobienie z nas "legalnych niewolników" nijak nie zmieniłoby pozycji gadów którzy i tak zarządzają tą planetą. Natomiast w ludziach zmieniłoby wiele - wystarczy popatrzeć na historię naszego narodu i na to jak się zmieniamy w obliczu wspólnego niebezpieczeństwa. Poza tym zwierzęta w niewoli chorują, szybko umierają i SŁABO SIĘ ROZMNAZAJĄ.
Potrzebujecie powiadacie dowodu, czyli chcecie złamania Pierwszej Dyrektywy - z jakiego przepraszam powodu? Kto mógłby mieć w tym interes?
No i najważniejsze - macie setki dowodów pośrednich (słyszeliście o procesach poszlakowych?) gdzie nie popatrzycie - historia, genealogia, religia, archeologia nie wspominając o szamaniźmie.
Dodawanie i logika będą w tym sporze po mojej stronie bo np PRAWDOPODOBIEŃSTWO wymyślenia sobie PRZYPADKIEM przez kilkadziesiąt kultur gadów biorących udział w tworzeniu czlowieka jest dużo mniejsze niż PRAWDOPODOBIEŃSTWO opisywania PRAWDZIWYCH historii (nie zaprzeczam że gdzieniegdzie podkolorowanych, jakto z ludźmi i ich opowiadaniami). Nasz gadzi mózg pewnie też wziął się z dobranocek takich jak ta http://pl.youtube.co...h?v=hnOtE1Wtkjw

#68

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Możesz coś szerzej o "Konsulu Andromedy" ?

- Z jakiej planety/gęstości/wymiaru jest.
- Jakie są jego kompetencje.
- Skąd w ogóle wiadomo o nim.

Tylko bez ogólników proszę.



#69

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

jakbys przeczytal inne tematy mr. Radoslawa


Zaskoczę Cię ale czytałem większość tematów i stron które podawał radosław. Jak dla mnie nie zmienia to postaci rzeczy. Wiele informacji na tych stronach jest przekręcanych i koloryzowanych dla własnego interesu. Autor próbuje udowodnić teorię, które jak na razie jest jedną z tych na szarym końcu dziwnych pomysłów i niecodziennych odkryć.

Ktoś już tu napisał, że radosław jest na lepszej pozycji bo on podaje źródła. W takim razie co ma podać za źródło biedny sceptyk, który podając linki do stron archeologicznych i encyklopedii jest wyśmiany… ? przecież to żenujące, więc zastanówcie się, co niektórzy, o czym piszecie. Człowiek poda wam rzetelne źródło, a wiele osób kpi sobie z niego, że wierzy w te brednie i nie ma otwartego umysłu. To kto tu ma problem?

Dla mnie osobiście to właśnie wy jesteście na straconej pozycji bo stajecie w obronie teorii, której ciężko jest zaistnieć wśród „zaślepionych racjonalistów i sceptyków”.

radosław jeśli będziesz tak uprzejmy to daj mi namiary na źródła związane z wierzeniami i mitologią tych „kilkudziesięciu” kultur. (Nie, tu nie było ironii!). Zależy mi na ich poznaniu. Oczywiście, jeśli to możliwe, chodzi mi o strony nie związane z paranaukami!

Jeśli nie, sam postaram się je odnaleźć i zagłębić w nich. Jednak aktualnie nie mam na to czasu.



#70

Krzyniu.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coraz bardziej Jestem sceptyczny do tych reptalian,wygląda mi to na robienie małej aferki z czegoś na co nie ma nawet dowodów...

Użytkownik Krzyniu edytował ten post 25.03.2008 - 20:17


#71

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jakbys przeczytal inne tematy mr. Radoslawa


Zaskoczę Cię ale czytałem większość tematów i stron które podawał radosław. Jak dla mnie nie zmienia to postaci rzeczy. Wiele informacji na tych stronach jest przekręcanych i koloryzowanych dla własnego interesu. Autor próbuje udowodnić teorię, które jak na razie jest jedną z tych na szarym końcu dziwnych pomysłów i niecodziennych odkryć.

Ktoś już tu napisał, że radosław jest na lepszej pozycji bo on podaje źródła. W takim razie co ma podać za źródło biedny sceptyk, który podając linki do stron archeologicznych i encyklopedii jest wyśmiany… ? przecież to żenujące, więc zastanówcie się, co niektórzy, o czym piszecie. Człowiek poda wam rzetelne źródło, a wiele osób kpi sobie z niego, że wierzy w te brednie i nie ma otwartego umysłu. To kto tu ma problem?

Dla mnie osobiście to właśnie wy jesteście na straconej pozycji bo stajecie w obronie teorii, której ciężko jest zaistnieć wśród „zaślepionych racjonalistów i sceptyków”.

radosław jeśli będziesz tak uprzejmy to daj mi namiary na źródła związane z wierzeniami i mitologią tych „kilkudziesięciu” kultur. (Nie, tu nie było ironii!). Zależy mi na ich poznaniu. Oczywiście, jeśli to możliwe, chodzi mi o strony nie związane z paranaukami!

Jeśli nie, sam postaram się je odnaleźć i zagłębić w nich. Jednak aktualnie nie mam na to czasu.

Cash no offence ale ja trzymam twoja strone. Poprostu w tym konkretnym przypadku probowalem dowiesc hipotetycznie, ze nie mamy szans w starciu z zaawansowana technologicznie cywilizacja [;.

#72 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Widze, ze nie jestes w stanie odpowiedziec, na tak proste pytanie zadane przeze mnie, trudno, ale teraz zaczne podchodzic z duzym dystansem do tego tematu, zamiast zastanawiac sie czytajac te bzdury nad tym, jak czlowiek moze byc naiwny i glupi.

Na szczęście sa jeszcze nie-naiwni i mądrzy jak Ty, więc równowaga jest zachowana.
Jestem pod wrażeniem, zawsze do usług, Twój Radzio

Gady w kulturach? Było wyżej:
http://en.wikipedia.org/wiki/Dragon - to link który już podawałem, moze być punktem wyjścia w ich poszukiwaniu. Paru tam brakuje - Indian Hopi, Maorysów, Zulusów i wielu innych plemion Afryki czy Aborygenów...
Można też poczytać jeszcze raz wywiad z Credo Mutavą http://thelinked.pl/...c...6&Itemid=30
Może gady powiedziały sobie tak http://www.luisprada...tilian_pact.htm ?
A może popatrzcie po świecie i zacznijcie łączyć w całość elementy układanki? Tak zostawiając historię, genealogię i inne rzeczy. Wolna energia - czemu jej nie wykorzystujemy? Ekologia - czemu nie działa? Głód - czemu jest gdy niszczone są zapasy jedzenia? Kto "rozdaje" broń walczącym stronom w ponad 50 wojnach i czy naprawdę chodzi tylko o kasę? Genetycznie modyfikowana żywność nie mająca żadnej wartości - czy naprawdę tego chcemy? Czy religia jest nam potrzebna skoro za dużo dobrego z niej nie wynika?
Takich pytań mogę pisać dużo...
Konsula Andromedy można znaleźć w linku gdzie się pan Alex Collier napracował w pierwszym poście w tym temacie.

#73

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Radosławie Twoje argumenty są pseudonaukowe :) Podajesz jakieś niesprawdzone, niezbadane informacje które mogą być jedną wielką bujdą. Sam nie masz dowodów, ale dałeś się zmanipulować daleko idącej historyjce o jaszczurach. Doskonale zdajesz sobie sprawę że to wszystko jest zagmatwane, ale głęboko uwierzyłeś w te opowiastki tworzone przez pisarzy fantasy, zarabiających na tym duże pieniądze.

http://en.wikipedia.org/wiki/Dragon - to link który już podawałem, moze być punktem wyjścia w ich poszukiwaniu.


Niezupełnie. Pomyśl jak tacy Azjaci albo Europejczycy znaleźli szkielet dinozaura? Zadaj sobie pytanie czy nie wymyślili na poczekaniu serii legend? Przecież mieli dowód? Poza tym wyobrażenie smoków było bardzo szerokim pojęciem i dzisiejsze jest raczej zupełnie inne.
św. Jerzy

Paru tam brakuje - Indian Hopi, Maorysów, Zulusów i wielu innych plemion Afryki czy Aborygenów...


To czekam na konkrety. Mógłbyś opisać z każdej kultury po jednym smoku. Może wstawiłbyś jakieś fotki, prezentujące te smoki w sztuce tych kultur?

Może gady powiedziały sobie tak http://www.luisprada...tilian_pact.htm ?

To jest chyba najgorsze. Przecież takie coś mógł napisać każdy. Chcesz wierzyć w takie coś...Twoja sprawa:) Nie jest to jednak żaden argument, a najzwyklejsza teoria konspiracyjna. $$$

Wolna energia - czemu jej nie wykorzystujemy?


Zupełnie nie wiem o co C chodzi? A jak mamy ją wykorzystywać jak nie ma na to technologii...

Fragment z wiki:
Wolna energia jest także symbolem ruchu wynalazczego działającego na pograniczu nauki i fantazji, zaliczanego przez główny nurt nauki do pseudonauki. Inżynierowie i naukowcy zajmujący się wolną energią powołują się na fakty naukowe, takie jak efekt Casimira oraz wyliczenie dokonane w latach 60. XX wieku przez znanego fizyka Johna Archibalda Wheelera, że każdy metr sześcienny wszechświata ma gęstość energii odpowiadającą 1094 gramom materii (to 1014 razy więcej, niż cała materia wszechświata).


Jeśli chodzi Ci o energię próżni to już w ogóle za daleko zabrnąłeś w fantazjowaniu :)

2 fragmenty z wiki ;p
Zagadnienie dlaczego stała kosmologiczna ma znacznie mniejszą wartość niż to wynika z obliczeń energii próżni stanowi nierozwiązany problem współczesnej fizyki, nad którym pracuje wielu fizyków kwantowych.

Istnienie energii próżni stanowi kanwę dla rozmaitych urządzeń opisywanych w twórczości science fiction i spotykanych w grach komputerowych. Na wykorzystaniu energii próżni opiera się też kilkanaście koncepcji z ruchu wynalazczego zwanego wolną energią


Ekologia - czemu nie działa?


Ekologia działa, ale skąd pomysł że każdy człowiek będzie ekologiczny?? :lol2:

Głód - czemu jest gdy niszczone są zapasy jedzenia?


A co do tego miałyby mieć jaszczury?? Chcesz porównywać kraje trzeciego świata. do tych na wysokim poziomie rozwoju?

Kto "rozdaje" broń walczącym stronom w ponad 50 wojnach i czy naprawdę chodzi tylko o kasę?


Tylko o pieniądze? Jak najbardziej. Ciesz się że żyjesz w tych czasach a nie wcześniej...zainteresuje się historią i zobacz jakie mamy cudowne czasy. Siedzisz w domciu i możesz pisać na komputerku, a pomyśl co by było gdybyś urodził się w Cesarstwie Rzymskim, albo w jakiejś wsi grabionej przez rycerzy...Dziś dzięki Bogu co najwyżej zarabia się na tych "mało rozwiniętych". Czemu np tak źle jest w Afryce i w Ameryce płd? Zastanów się jakie odmiany występują tam najliczniej? Nieładnie to brzmi, ale tak niestety jest...

Genetycznie modyfikowana żywność nie mająca żadnej wartości - czy naprawdę tego chcemy?


I znowu piszesz coś na co nie ma żadnych dowodów. Jeśli chodzi Ci o wartości odżywcze to GMO ma je IDENTYCZNE, a jak będzie trzeba to będzie mieć lepsze...jedynym ryzykiem jest wytwarzanie toksyn, ale przecież przeprowadzane są niezliczone badania. Sam zmodyfikowany kod nie ma żadnego wpływu na nasz kod....to tak jak byś się obawiał się skończy powietrze nagle ;p

Czy religia jest nam potrzebna skoro za dużo dobrego z niej nie wynika?


Religia to przede wszystkim wielki wynalazek. Uważam też że nie ma sensu mieszać wiary do tego tematu...

#74

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ktoś już tu napisał, że radosław jest na lepszej pozycji bo on podaje źródła. W takim razie co ma podać za źródło biedny sceptyk, który podając linki do stron archeologicznych i encyklopedii jest wyśmiany… ? przecież to żenujące, więc zastanówcie się, co niektórzy, o czym piszecie. Człowiek poda wam rzetelne źródło, a wiele osób kpi sobie z niego, że wierzy w te brednie i nie ma otwartego umysłu. To kto tu ma problem?

Ja to powiedziałem i bynajmniej nie o to chodziło co biedny sceptyk może zrobić.

#75

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jednym z naszych najwspanialszych darów jest myślenie abstrakcyjne i oczywiście można założyć istnienie inteligentnej rasy jaszczurkopodobnych istot. Trzeba jednak pamiętać że nie ma żadnych na to dowodów, a wszystkie o nich relacje pochodzą od ludzi powszechnie uważanych za pseudonaukowców. Czy warto wierzyć w czanelingi i książki pisane na wzór mitów z dawnych czasów? Ślepo na pewno nie:) Ważne że nigdy to nie będzie źródło wiarygodne.

Wczoraj sobie tak myślałem, jaki stosunek do nas mogą mieć obcy, jeśli istnieją. Wyobraziłem sobie rasę, która przeżyła to co my do dnia dzisiejszego, plus kolejne 2 miliony lat. Technologicznie zaszła niewyobrażalnie daleko, zgłębiła wszystkie tajniki różnych nauk, a jednak nie potrafiła odpowiedzieć na jedno pytanie. Czemu są sami? Aż tu nagle "odkrywają" Ziemię. Czy nie było by to dla nich najwspanialsze odkrycie? Czy chcieli byt niszczyć ze swoją olbrzymią inteligencją? Czy chcieli by nas niepokoić lub ujawniać się? Problemów ze swoją planetą raczej nie mają(ekologia,surowce..) skoro żyją już tak długi okres czasu...Oczywiście możliwe jest, że niejednokrotnie pomagali ludzkości w różnych okresach, by ta stała się tym czym jest teraz. Może sami są naszymi stwórcami? Są to jednak jedynie spekulacje...

Oczywiście takich planet jak nasza może być więcej w osiągalnym Wszechświecie. Może się też zdarzyć że trafimy na bardziej prymitywną cywilizację kosmicznych smakoszy :)Czemu uważam że jaszczury odpadają? Bo z opisów są biologicznie prymitywne :lol

"Nauka uległaby stagnacji, gdyby miała służyć wyłącznie celom praktycznym."
Albert Einstein

Użytkownik scpt edytował ten post 27.03.2008 - 04:46



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych