Skocz do zawartości


Galaktyczna Dyplomacja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
97 odpowiedzi w tym temacie

#91

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szamani przede wszystkim wiedzą jakie ziółko sobie "przypalić" i jak wpaść w odpowiedni trans :)

#92

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No cóż, być może faktycznie, jak twierdzą niektórzy, rzeczywistość mocno przerasta nasze najśmielsze wyobrażenia o niej.

Sęk w tym, aby ze stwierdzeń w stylu: "Są na świecie rzeczy, które się nawet filozofom nie śniły" nie czynić uzasadnienia prawdziwości najdziwniejszych i najdzikszych fantazji, jakie człowiekowi mogą przyjść do głowy.



#93

Electric Ant.
  • Postów: 135
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Obawiam się, że byłby to dość niecodzienny widok. smile2.gif Poza tym, oczywiście jeśli wierzyć przekazom, to jaszczury zamieszkują 4 gęstość świadomości i są dla nas niewidoczne. Więc żeby go zobaczyć, należało by uzyskać wgląd w 4 gęstość, lub jaszczur musiałby się zmaterializować w 3 gęstości."

No właśnie. Zatem muszą bywac w naszej gęstości, skoro ostatnio sporo się namnożyło tych świadków. Sporo też opowieści o tym jak to muszą spożywac świeżą krew aby zachowac swą ludzką formę, Radek też chyba o tym pisał. Gdyby dojrzec je byli w stanie tylko Ci, którzy mają wgląd w 4. gęstośc to raczej nie musieliby tego robic.
Radku, więc jak to było? WIDZIAłEś JASZCZURA?
Ale jestem upierdliwa... :P

#94

Krokiet.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moj kolega, ktory jest szamanem widzial latajaca zlota krowe, wiec skoro tak wierzycie w to co oni mowia, to czy istnieje rasa latajacych krow?

Jesli nie wiecie, to moze przemoo propros asienke, niech z krysztalami pogada, moze maja jakies znajomosci u latajacych zlotych krow i cos o nich wiedza. Mozliwe, ze te krowy to wytwory gadow, ktore maja za zadanie powiekszac nasza nienawisc! Stoi sobie zwykly czlowiek i mowi: patrz latajaca zlota krowa, ale jestem wsciekly i juz gady maja istna uczte.

Chcialem powiedziec, iz uwazalem to forum za cos wspanialego: doskonaly administrator, swietnie prowadzony serwis, ale widze ze paru wysokich ranga, to jakies "dziwy natury", istna paranoja...

Edit: Przemo. Dopiero co wróciłeś z urlopu, a już się starasz o kolejny? Robisz OT, wtrącasz prywatne wątki urażony poprzednim warnem. Rób tak dalej. A nagroda Cię nie minie.


#95 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Kluska jak opuściłem swe piękne ciało i byłem poza czasem widziałem ich tysiące w różnych konfiguracjach, O reszcie moich doświadczeń z jaszczuramii w roli głównej nie mogę napisać publicznie:)
Ale że mamy gadzi mózg wiecie? Ciekawe skąd się wziął...
Dla sceptyków - proszę tam nie wchodzić, bo to spekulacje i żadna nauka http://www.crystalin...ilianbrain.html

#96

Krokiet.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

radoslaw skad taka bezwzgledna pewnosc, iz przezyles smierc kliniczna, oraz ze to co widziales wtedy o gadach i innych bzdetach to calkowita prawda? Zadna z twoich teorii nie ma choc ziarnka prawdy w sobie. Jedynym argumentem za gadami i calym tym jaszczurzym cyrkiem, jest fakt, iz ciezko takie bzdety sobie samemu wyobrazic, choc ludzki umysl jest zdolny do roznych rzeczy.

#97

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jesli nie wiecie, to moze przemoo propros asienke, niech z krysztalami pogada,

Pogadalam i mowia mi, ze za krotko byles na urlopie, jakos slabo wypoczales.

Chcialem powiedziec, iz uwazalem to forum za cos wspanialego: doskonaly administrator, swietnie prowadzony serwis, ale widze ze paru wysokich ranga, to jakies "dziwy natury", istna paranoja...


Nie paranoja, tylko forum o rzeczach paranormalnych i byc moze kolega Krokiet sie pomylil i nie na to forum chcial sie zarejestrowac, a na jakies kulinarne ;)
No to tyle OT i jak forumowicz Krokiet ma cos do mnie to na PW zapraszam.



#98 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Widzisz miły Krokiecie jak patrzysz na swoje ciało z góry, a później na calą Ziemię i dostajesz odpowiedź na każde pytanie zanim je sformułujesz wiesz że nie jesteś na koncercie. Miałem nadzieję że to coś ala sen, ale jak se później słuchasz takiego Credo Mutavy lub czytasz Sitchina i przypomina Ci się co widziałeś przestajesz się łudzić. Więc jeśli masz problem z gadami nazywaj ich po prostu Annunaki i nie myśl o nich źle, bo wtedy tracisz swoją energię. To że zrobili nas do pracy w kopalniach to wierutna bzdura - przy ich poziomie technologii to śmieszny powód. Zrobili nas bo sami zatracili zdolność wytwarzania many, chi czy jaktam ją nazwać. Każdy człowiek ją wytwarza oddychając w odpowiedni sposób. I każdy człowiek może z nią zrobić co chce, dopóki myśli POZYTYWNIE. Gdy myślimy negatywnie nasza mana zmienia właściciela, i o to im chodzi. Po to wymyślili religię i parę innych rzeczy, a ich pra,pra...- wnuki u władzy dbają aby ferma prosperowała jak najlepiej. Czy moje (tak Ty to nazwałeś, sa tysiące ludzi którzy mówili o tym wcześniej) teorie mają ziarnko prawdy? Czas pokaże i to całkiem niedługo.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych