Skocz do zawartości


Galaktyczna Dyplomacja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
97 odpowiedzi w tym temacie

#31

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze zadam jeszcze raz to pytanie, radoslawie, wyobraz sobie, iz jestes gadem: wielki ogon, skrzydla, oczy jak u drapieznika, czyli nie widzisz tego co jest przed toba. Pomysl jak te wszystkie rzeczy, moga przeszkadzac podczas chocby siedzenia na "4 literach" ? Skoro oni maja juz 4mld lat, to dlaczego ciagle sa tak prymitywni, jesli chodzi o budowe ciala?

#32

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Skoro oni maja juz 4mld lat, to dlaczego ciagle sa tak prymitywni, jesli chodzi o budowe ciala?

Prymitywni powiadasz, no coz to Twoj punkt widzenia. Rownie prymitywni moze jestesmy my skoro nawet nie jestesmy w stanie przyjac do wiadomosci, ze jakas cywilizacja nas hoduje, ze jestesmy tylko pokarmem.
Wspaniala zagrywka naszych stworcow, zawrocic nam w glowach tak by nam sie zdawalo ze jestesmy panami tego swiata, ze wladamy nim i nic i nikt nie jest ponad nami. To co trudne dla nas do zdobycia pozostawiamy bogu i zyjemy w blogiej niewiedzy i nie staramy sie nawet po nia siegnac, ba nawet nie dopuszczamy takiej mysli, ze swiat jest inny niz go widzimy.



#33

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

- ot, taki mlody przedstawiciel tej rasy.


To coś w słoiku wyglada na dzieło lekko podejrzane....
Możemy się jednak zastanowić nad sposobem rozmnażania tych gadostworów.
Wykluwają się z jajka ? Obiekt w słoiku wyraźnie posiada pępowinę co jest domeną raczej ssaków :o
Natomiast jeśli mają cechy ssaka to brak im czegoś pod pępowiną co służy ssakom do rozmnażania się :s
(szczegółami nie będę stresował młodzieży)

Mam jeszcze pytanie TECHNICZNE do autora tematu:
Czy szponami można zbudować cywilizację ?



#34

Krokiet.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Asienka, nie wykazalas sie zbytnio piszac te bzdury, jak widzisz chodzi o budowe ciala, a nie jakies biadolenia na temat hodowania nas. Jak widac nie jestes na tyle inteligentna, lub po prostu nie mozna tego udowodnic, dlaczego oni maja tak prymitywna budowe ciala, rodem z kreskowek o dinozaurach z karabinami na plecach, latajacych smiglowcami. I nie staraj sie zmieniac tematu, na bogow i kontroli ich nad nami, bo tylko sie....

To coś w słoiku wyglada na dzieło lekko podejrzane....
Możemy się jednak zastanowić nad sposobem rozmnażania tych gadostworów.
Wykluwają się z jajka ? Obiekt w słoiku wyraźnie posiada pępowinę co jest domeną raczej ssaków eek6.gif
Natomiast jeśli mają cechy ssaka to brak im czegoś pod pępowiną co służy ssakom do rozmnażania się sick1.gif
(szczegółami nie będę stresował młodzieży)


Mialem wlasnie o tym napisac, ale skoro wielcy mistrzowie i znawcy gadzich "napaścców" nie wiedza dlaczego, maja tak prymitywna budowe ciala, mimo 4mld lat istnienia, to nie chcialo mi sie nawet o tym pisac, nie wiem jak dorosli ludzie moga wierzyc w takie bajki. Ciekawi mnie, czy w mikolaja, zajaczka, dzieciatko, lub np smerfy i muminki tez wierza, przeciez istnienie muminkow mozna bardzo latwo udowodnic. Wystarczy wlaczyc tv o 19 i zobaczyc jak sobie hasaja po lace.

Użytkownik Krokiet edytował ten post 21.03.2008 - 16:17


#35

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W zasadzie w wypowiedzi homo scepticusa, omgwtf i kilku innych osób opisują w wystarczający sposób te "rewelacje kosmiczne". omgwtf przypłacił nawet swoją walkę z mitomanią warnem :P Z całej tej powieści nic nie trzyma się fabularnie i jeszcze to zdjęcie słoika z plastikową figurką smoka w środku...

Prymitywni powiadasz, no coz to Twoj punkt widzenia.


Gady są biologicznie prymitywne :)

Rownie prymitywni moze jestesmy my skoro nawet nie jestesmy w stanie przyjac do wiadomosci, ze jakas cywilizacja nas hoduje, ze jestesmy tylko pokarmem.


Jakieś wskazówki, dowody? Jeżeli jesteśmy pokarmem, to w czym najbardziej gustują "reptilianie"? Krew, mózgi, wątroby?? Jakoś nie słyszy się o tajemniczych, masowych przypadkach zjadania ludzi.

ba nawet nie dopuszczamy takiej mysli, ze swiat jest inny niz go widzimy.


Ważne by dopuszczać myśli, że wcale nie aż tak niezwykły jak się niektórym wydaje. Jedno jest pewne. Ludzie od zawsze dzięki swoim niezwykłym mózgom mieli zdolność do fantazjowania. Abstrakcyjne myślenie poza tym że jest potężną umiejętnością, jest również nieskończenie wielką skarbnicą bajek] :)

Wspaniala zagrywka naszych stworcow


A niby skąd pomysł że ktoś nas miał stworzyć? Nic na to nie wskazuje, a wszystkie dotychczasowe badania jasno tłumaczą cały proces powstania człowieka. Zresztą dziwny pomysł z tymi stwórcami i ich "odżywianiem. Wszechświat nie tworzy nic bez powodu i po co miał by tworzyć istoty które muszą same sobie później wytworzyć pokarm (reptilianie).

Użytkownik scpt edytował ten post 21.03.2008 - 16:19


#36

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Asienka, nie wykazalas sie zbytnio piszac te bzdury, jak widzisz chodzi o budowe ciala, a nie jakies biadolenia na temat hodowania nas. Jak widac nie jestes na tyle inteligentna, lub po prostu nie mozna tego udowodnic, dlaczego oni maja tak prymitywna budowe ciala, rodem z kreskowek o dinozaurach z karabinami na plecach, latajacych smiglowcami. I nie staraj sie zmieniac tematu, na bogow i kontroli ich nad nami, bo tylko sie....

No coz moje malointeligentne bzdury sa zbyt niskich lotow by pojac o czym pisze.
Nie znasz innych cywilizacji poza ziemska, wiec na jakiej podstawie twierdzisz ze budowa gadzich cial jest prymitywna. Druga rzecz to taka, ze wielu z nich wyglada jak my, wiec nie wiem kto jest bardziej prymitywny.
We wspolczesnym ziemskim zyciu smok nie jest dobrym sposobem na zniewolenie, natomiast Gad wygladajacy jak czlowiek, ma wielkie pole do popisu. Jezeli nie jestes w stanie zrozumiec o czym pisze, to prosze nie wyzywaj sie na mnie piszac, ze pisze bzdury i na dodatek moja inteligencja nie dorownuje bynajmniej Twojej.

Jakieś wskazówki, dowody? Jeżeli jesteśmy pokarmem, to w czym najbardziej gustują "reptilianie"? Krew, mózgi, wątroby?? Jakoś nie słyszy się o tajemniczych, masowych przypadkach zjadania ludzi.

Widzisz gdy sie boisz, gdy palasz nienawiscia, gdy sie mscisz na innych za swoje krzywdy, wowczas produkujesz wiele negatywnej energii, ktora gadziny sie zywia. Tu nie chodzi o pokarm fizyczny a duchowy, ale dla Ciebie scpt to jakies bzdury, bo dla Ciebie jedzenie to cos czym zapycha sie bebechy i musisz je przezuc, polknac i popic- Gady mowia na takich - ale prymityw.

Wszechświat nie tworzy nic bez powodu i po co miał by tworzyć istoty które muszą same sobie później wytworzyć pokarm (reptilianie).

No jak spojrzysz na to dokad zmierza ludzkosc, to znajdziesz odpowiedz na to dlaczego Reptilianie sami sobie musieli wytworzyc pokarm.
Jednak troche Ci pomoge, jak juz calkiem zanieczyscimy nasz glob to wowczas nie pozostanie nam nic innego jak myslec o sztucznym produkowaniu zywnosci. Juz dzisiaj polki sklepowe zawalone sa chemia i w wielu produktach malo natury.



#37

Krokiet.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rozumiem, ze oni moga zmieniac ksztalty, a ten "gostek" w sloiku to jakis fake?

Tylko jak zmieniaja ksztalty?

Skoro karmia sie nienawiscia, to w jaki sposob? Jak zmieniaja te uczucia w pokarm? Jak wchlaniaja, skoro sa daleko od nas?

Nie jestem w stanie pojac jednego, jak wy mozecie to wierzyc, jest to bardziej niezwykle, niz ta cala naciagana bajka. I predzej bym w to wszystko uwierzyl i przyjal do wiadomosci, niz fakt, iz dorosli? juz ludzie wierza w te bzdety...

#38

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie jestem w stanie pojac jednego, jak wy mozecie to wierzyc, jest to bardziej niezwykle, niz ta cala naciagana bajka. I predzej bym w to wszystko uwierzyl i przyjal do wiadomosci, niz fakt, iz dorosli? juz ludzie wierza w te bzdety...

Wybacz to Twoj problem, skoro nie mozesz przyjac do wiadomosci ze czlowiek wcale nie jest taki wielki... no coz...
Ja moze sie myle, ale jezeli okaze sie ze nie jestesmy na szczycie lancucha pokarmowego nie bede wielce zaskoczona. Natomiast jesli to wszystko okaze sie tylko moimi urojeniami to pozostanie mi sie cieszyc.



#39

Krokiet.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiscie, ze nie jestesmy na szczycie, czlowiek by nie mial szans na "wolnosci", bez swojej hi-technologii.
Dziwi mnie tylko fakt, ze jedyne o czym potraficie pisac, to jakies urojone teorie, na temat pochlaniaczy nienawisci, ktorzy nas hoduje, a jakos nikt z was, czyli wielkich P R Z E B U D Z O N Y C H, nie potrafi odpowiedziec na tak banalne, dla znwacow tematu, pytania zadane przeze mnie oraz innych uzyszkodnikow i niewiernych.

Zadam kolejne pytanie, skoro oni sie zywia nasza nienawiscia, dlaczego ona sie nie zmniejsza? Przeciez jesli oni ja wchlaniaja, to powinna szybko znikac, a jakos tak sie nie dzieje, ludzie potrafia cierpiec z powodu zlosci przez dlugie lata i jakos nie zostaja z niej wyssani.

Moze w koncu ktorys z was wielkich sensei mi odpowie, lub np tatikowi, ale watpie w to, wolisie snuc kolejne teorie, lac wode hektolitrami i sprytnie omijac odpowiedzi, ciekawe kiedy mnie zbanujecie, za sceptycyzm i niewiernosc.

#40

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyżbyś zapomniał, że od wielu lat toczy się naukowy spór o pochodzenie człowieka? Jeśli chcesz być ślepy na coraz to nowe odnajdywane artefakty, które burzą wcześniej ustalone teorie ewolucyjne, to Twoja sprawa.

Nie ma żadnego sporu. Teoria pochodzenia człowieka ma się dobrze, a kolejne nowe odkrycia, nie tylko w zakresie paleoantropologii, ale także w dziedzinach takich jak genetyka, tylko precyzują nakreślony przez nią obraz. Mapa historii człowieka jest coraz pełniejsza i praktycznie już nie ma w niej miejsca na żadne kosmiczne spekulacje.

Niestety, praktycznie wszyscy wszelakiej maści "badacze" nadal starają sie nie zauważać postępu jaki miał miejsce od czasu, kiedy kilkadziesiąt lat temu powstawały te wszystkie daenikenopodobne koncepcje. Wtedy, przyznam, było jeszcze trochę marginesu na snucie takich fantastycznych spekulacji. Teraz już to inaczej wygląda...

Co do artefaktów w stylu gwoździ, łańcuszków zachowanych w skale itp. nie będę się po raz kolejny powtarzał. Tu moze tylko powiem, że wiarygodność tych znalezisk jest równie znikoma, jak to, że na konarze drzewa przy jednej z warszawskich szkół naprawdę w zeszłym roku ukazała się Matka Boska.

Pozdrawiam :)



#41

Krokiet.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg mnie jedyne miejsce gdzie reptiliane istnieja to wasze chore umysly.

Edit: Przemo. Naruszasz regulamin w punkcie 3.11 i 7.6
Warn + 7 dni odpoczynku na ochłonięcie.


#42

Lawok.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do tego "gostka" w słoiku to czytałem, iż jest to 100% fake. Jakiś milioner poprosił o takie "cudo" pewnego speca od efektów specjalnych aby mu je stworzył. Był nawet o tym reportaż.

Po drugie, nie rozumiem czemu uważacie, że te gady (Dracos) są prymitywne. Bo mają pazury czy tym podobne "nieludzkie dodatki"? Czy nie mogły dostosować technologii do własnych cech fizycznych? Chyba niektórzy nadto myślą, że istota ludzka jest idealna i jeżeli coś do nas nie jest podobne, to jest prymitywne. Ludzie, znamy tylko naszą planetę, może na innych ewolucja potoczyła się inaczej niż na naszej (co prawda niezbyt wierze w te 4mld lat postoju w ich ewolucji). I nawet te całe korytarze podprzestrzenne. Spójrzcie na ten cytat w prawym górnym rogu. To że nie dowiedzieliśmy ich istnienia to znaczy, że ich nie ma? Kiedyś dla ludzi fantazją był lot w kosmos, a teraz? Pomyślcie nad tym.

Pozdrawiam

#43 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja tylko liczylem na ciekawa konwersacje z radoslawem, ale jedyne co on potrafi to snuc jakies teorie, na tema hiper gado tuneli i innych bzdet. Jedyne co jest paranormalnego, to jego wiek, czyli 34lata (sic!), nie wiem czy to choroba psychiczna, lub kryzys wieku sredniego, spowodowany brakiem rodziny np.? Bo watpie czy "ktoras" by go chciala, skoro jest bardziej nawiedzony niz Jan Pajak.

Czekam na odp radoslawie na moje pytanie dotyczace wygladu repipaliancow!


Opowiedz o sobie przynajmniej tyle co ja w dziale "poznajmy się", a ustalimy szczegóły na temat braku rodziny i calej reszty. Gwarantuję Ci że obiektywna analiza psychologiczna Twoich i moich postów byłaby dla Ciebie zaskakująca.
Mr Pająk wie dużo więcej o rzeczywistości niż Ty.
Słoiczek zostawmy w spokoju, nie pisałem że to oryginał, jak dla mnie to coś w środku może być z plasteliny.
Równie dobrze mogłem wkleić to:
http://www.vismaya-m....pl/Reptoid.jpg
Niestety gady nie zabrały mnie na swoją planetę i nie pokazały co i jak z ich oczami i innymi częściami ciała.
Mogą się manifestować w naszym wymiarze jako ludzie, ale gdy brakuje im energii zmieniają się w jaszczurki.
Rodzina Clintonów jest powiązana z królewskimi rodzinami francuskimi, a Bushów z brytyjskimi - większość prezydentów USA była z jednej albo drugiej familii - to nie są jednak oryginały ale krzyżówki z gatunkiem ludzkim.
A wybory wygra Hillary... tylko ona ma odpowiednie geny...przyjmę kazdy zaklad jakbyco:)
Zakładanie że coś się z nimi nie zgadza wg naszej teorii ewolucji to chyba zawężenie tematu - oni są nie z tej piaskownicy co my i póki co wiemy o nich nie za dużo.
Twierdzenie o znajomości naszego DNA i historii w "prawie 100%" to żart chyba.
97% naszego DNA jest niepotrzebna i nie pełni żadnych funkcji - to jest zdanie naszej oficjalnej nauki. Nie jest to trochę dziwne? W wyniku ewolucji powstaje coś co jest niepotrzebne, mimo że sama teoria zakłada rozwój i pojawianie się nowych, jak najbardziej przydatnych (wręcz wyprzedzających resztę) rozwiącań (mutacji dla genetyka). Nasza historia natomiast jest napisana przez zwycięzców i nijak jej nie wierzę.
Do sceptyków tak miło polemizujacych ze mną: wasza podświadomość wie że w tym co piszę jest jakaś prawda, ale umysł będzie ją odrzucał za wszelką cenę. I w tym momencie należą się uklony gadom (jest to także odpowiedź dlaczego się ukrywają) - bateryjki zabiją każdego kto powie im że są bateryjkami, generując przy tym jeszcze więcej "prądu". Perpetum mobile wysiada:)
Krokiet, męczenniku - ich "dzieci" u władzy dbają żeby pokarmu nie brakowalo, czego Ty jesteś dobitnym przykładem - odpowiedz ile Ty zrozumiałes z przytoczonego fragmentu Castanedy?
Miałem nadzieję że w temacie galaktyczna dyplomacja będzie można porozmawiać o czymś więcej niż fakt istnienia jednej rasy (która ma wiele podras zresztą), ale jestem nieskończenie cierpliwy, poczekam.
I wszystkim mówię aloha!

#44

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mr Pająk wie dużo więcej o rzeczywistości niż Ty

IMO Pan Pająk od UFOnautów to najzwyklejszy paranoik.

Paranoja (w obecnej klasyfikacji ICD-10 uporczywe zaburzenia urojeniowe) jest chorobą rozpoznawaną w medycynie dość rzadko, jednakże wielu autorów skłania się ku przypuszczeniu, że jest to stan patologiczny występujący znacznie częściej, niż wynika to z oficjalnych statystyk. Wynika to z tego, że w chorobie tej doznawane przez chorego urojenia są na tyle prawdopodobne, że otoczenie traktuje to raczej jako cechę charakteru, niż chorobę. Można pokusić się o stwierdzenie, że każdy zna jakąś osobę, która ma pewne poglądy nie oparte na żadnych przesłankach, które podzielałoby otoczenie i w tych poglądach jest niewzruszona. Choć wszyscy wokół uważają, że poglądy tej osoby są, delikatnie mówiąc, niezwykłe, to jednak wskutek częstego faktu, że człowiek ten właściwie wypełnia swoje role społeczne (pracownika, ojca/matki, kolegi itp.) urojenia paranoiczne nie są uważane przez innych za chorobowe.

źródło: Wikipedia




#45

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolejne szczere słowa i kolejny warn-Krokiet :) Bardzo ładnie opisał wszystko mariush, ale i tak zawsze znajdzie sie garstka ludzi promująca dziwaczne teorie o jaszczurach i zbijająca fortune na wydawaniu książek na ten temat.

Słoiczek zostawmy w spokoju, nie pisałem że to oryginał, jak dla mnie to coś w środku może być z plasteliny.


Po prostu niesamowite...sam przyznajesz że to może być plastelina :)

Mogą się manifestować w naszym wymiarze jako ludzie, ale gdy brakuje im energii zmieniają się w jaszczurki.


Wiesz ja mogę sie manifestować jako anioł... udowodnij mi że nie potrafię...

Rodzina Clintonów jest powiązana z królewskimi rodzinami francuskimi, a Bushów z brytyjskimi - większość prezydentów USA była z jednej albo drugiej familii - to nie są jednak oryginały ale krzyżówki z gatunkiem ludzkim.


To już jest szczyt genealogicznych bredni...Ogólnie bez urazu radosław, ale dla mnie jest to uleganie Sitchinowskiej propagandzie.

Asieńka zgadzam się ze sporą częścią tego co piszesz, ale te jaszczury według faktów nie mogą istnieć ;p


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych