Skocz do zawartości


Zdjęcie

Huragan Emma


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
145 odpowiedzi w tym temacie

#106

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam w pogodynce Marchewy! Gdańsk w mojej okolicy: nieuwieżycie... tylko pada a wiatr ledwo co wieje -_-
  • 0

#107

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Na pewno mieszkasz w Gdańsku:P myslalem ze na polnocy Polski bedzie wiało najmocniej
  • 0

#108

SzpaQ.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W porywach u mnie, maks. 60-70 km\h.
  • 0

#109

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W celach pomiarowych wychyliłem głowę przez okno. I o mało jej nie straciłem. :) Wieje już konkretnie, a las szumi aż miło. Póki co nie słyszałem żadnego upadającego drzewa. O dziwo dalej mam prąd i neta. Karkonosze pozdrawiają.
  • 0

#110

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W celach pomiarowych wychyliłem głowę przez okno. I o mało jej nie straciłem. :)


hehe ja tez w celach pomiarowych przed chwila wychyliem łeb, no ale nie jest źle, jest chlodno, pada, wieje juz troche mocniej, ale zobaczymy co czas przyniesie, warminsko mazurksie z tej strony
  • 0

#111

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na pewno mieszkasz w Gdańsku:P myslalem ze na polnocy Polski bedzie wiało najmocniej

Wiem gdzie mieszkam :P też miałem nadzieje że tu będzie wiało a tu nic... deszczyk pada a wiatr troche silniejszy ale gałęzi nie zrywa... no przynajmniej jeszcze nie u mnie niewiem jak w innych miejscach ;]
  • 0

#112

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

hmm ciagle spokojnie chociaz nie chce zeby w srodku nocy obudzila mnie gwałtowna wichura :/
  • 0

#113

Matt'.
  • Postów: 440
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Na zachodniej granicy Małopolski się rozszalał wiatr. Już dwie przerwy w dostawie prądu miałem (sekundowe), za czym idzie komp po restarcie poszedł już dwa razy więc będę 'uciekał' :D
  • 0

#114

Recluse.
  • Postów: 117
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie coraz gorzej (o ile można tak powiedzieć). Wiatr jest silniejszy i nasila się z każdą minutą. Źle nie jest.
Pozdrowienia z centrum Polski.
  • 0

#115

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Obecnie prawie cisza. Prawdopodobnie to chwilowe. Przerw w dostawie prądu nadal nie stwierdzono. Rozgłośnia pogodowa Wolne Karkonosze wciąż nadaje. ;)
  • 0

#116

tomasS.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W Gdańsku spokoooojnie, leciutki wiatr:) spodziewalem sie czegoś mocniejszego, a szkoda :<
  • 0

#117 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Chyba te ostrzeżenia były na wyrost.
Dla mediów takich jak TVN24 jest to pożywka i sens istnienia tego typu stacji.
Wczoraj od samego rana zapowiadali Armageddon i straszyli ludzi chyba całkiem niepotrzebnie.
Były to - moim zdaniem - jak zawsze celowe zabiegi mające podnieśc oglądalność, a przez to przyciągnąć większą ilość reklamodawców.
Musimy na przyszłość bardziej sceptycznie podchodzić do tego typu komunikatów, bo właśnie TVN24 rozpętał całkiem niepotrzebną histerię w sprawie amerykańskiego satelity.
Czyli powtórka z rozrywki.
Szkoda, że tak robią bo gdy będziemy mieli do czynienia z prawdziwym zagrożeniem ludzie zbagatelizują te komunikaty i będzie więcej ofiar.

Użytkownik osiris edytował ten post 02.03.2008 - 09:05

  • 0

#118

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja uważam osirisie, że takie postępowanie mediów jest nie na miejscu. Przyzwyczają nas do tego, że przesadzają w swoich komunikatach i w momencie gdy będzie się zbliżało realne zagrożenie, społeczeństwo ich komunikaty może zignorować nauczone tym że przesadzają. Dziennikarze i producenci programów informacyjnych chyba o tym zapomnieli, że to właśnie media są najlepszym powiernikiem takich informacji i nie mogą ze względów etycznych sobie takich możliwości wykorzystywać do zwiększenia oglądalności. Jednak nie tylko tvn24 podawał takie informacje, a praktycznie wszystkie programy informacyjne, bo przecież nie mogą być gorsi.
  • 0



#119

Picu.
  • Postów: 91
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W nocy był istny "armageddon''. Wiatr wiał bardzo mocno, sąsiadom pozwalało dachy, u mnie w domu tylko wyrwało daszek z ganku.
To tyle xD
  • 0

#120

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

U mnie również nie było nic spektakularnego (Warmia i M.), a zapowiadali, że tu będzie najgorzej... Faktycznie nad ranem dość mocno wiało ale tylko tyle.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych