Skocz do zawartości


Zdjęcie

Huragan Emma


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
145 odpowiedzi w tym temacie

#91

Da Tune.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak jak kolega Miłosz przed chwilą napisał: W Krakowie względny spokój, co jakiś czas silniejszy podmuch zawieje i słychać jak uderza o okna czy dach, ale ostatnimi czasy były silniejsze wiatry.
  • 0

#92

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

uspokaja sie, mozna powiedziec ze jest spokojniej niz wczesniej
  • 0

#93

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To juz chyba mój ostatni post dzis u mnie juz ponad 100 sytuacja coraz gorsza net mi sie rypie od wiatru na drugim koncu miejscowosci juz niema prądu, pewnie u mnie zaraz wyłączą przygotuje latarkę zrobie obchód po domu i sie kładę
powodzenia w walce z zywiołem!!!!
  • 0

#94

Matt'.
  • Postów: 440
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To juz chyba mój ostatni post dzis u mnie juz ponad 100 sytuacja coraz gorsza net mi sie rypie od wiatru na drugim koncu miejscowosci juz niema prądu, pewnie u mnie zaraz wyłączą przygotuje latarkę zrobie obchód po domu i sie kładę
powodzenia w walce z zywiołem!!!!

Jednak gdzie nie gdzie sytuacja poważna :D
  • 0

#95

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

umm lukasz9 aż tak tragicznie? aż trudno uwierzyć bo u mnie ciągle nic :) rodzice mówią że dopiero w nocy do nas dojdzie...

ok to już mój ostatni post, czas na książkę :P życzę wszystkim połamania nóg :P hah, a tak serio to przetrwajcie noc :)
  • 0

#96

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

no u mnie już od jakiegoś czasu wieje mocniej niż zwykle. Brzoza przed domem się chwieje :/ ale chyba wytrzyma do rana.Chociaż pewnym być nie moge. Pozatym pada desz. :[ Wielkopolska okolice Kalisza

Użytkownik Snajper88 edytował ten post 01.03.2008 - 22:56

  • 0



#97

NeVeR.
  • Postów: 50
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie wieje ok 60-80 km na godzine, drzewa rzuca na rozne strony, pada mocno, czasem grat i ciagle wieje, czasem niezle zawieje i robi sie halas od obijajacych sie kabli o okno a tego u mnie w domu na zewnatrz sporo :P - okolice w strone lodzi 50 km od Warszawy na granicy wojewodztwa Lodzkiego i Mazowieckiego.
  • 0

#98 Gość_Miłosz

Gość_Miłosz.
  • Tematów: 0

Napisano

Poprostu kolega chce podsycić napięcie które opadło po moim i kilku innych uspakajających postach :D ??
  • 0

#99

BENDER.
  • Postów: 166
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam sąsiada (shar0nie) tylko na przyszłość BENDER a nie BLENDER :D co do LOST, tak oglądałem już najnowsze odcinki, szczegulnie zaskoczyło mnie zakończenie s04e04 ;) a za chwilę włączę s04e05 :)

Użytkownik BENDER edytował ten post 01.03.2008 - 23:57

  • 0

#100

Cezar.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie już ładnie wieje. Przed chwila zabrakło prądu na jakieś 20 minut, ale już jest jak widać, ;) ale pewnie zaraz znowu nie będzie. Woj. Świętokrzyskie

Użytkownik Cezar edytował ten post 01.03.2008 - 23:14

  • 0

#101 Gość_Miłosz

Gość_Miłosz.
  • Tematów: 0

Napisano

sharOnie: uwielbiam "kłaść sie" na wietrze :) Szkoda tylko, że tak łatwo mi na zatoki idzie :( Nie mogę za długo nawet w czapce...

U mnie w Krakowie dosyć konkretnie wieje, czasami jakaś reklamówka przeleci, myślę że spokojnie w okolicach 50 km/h
Deszczyk padał, w tej chwili nie pada, jak narazie nic tragicznego się nie dzieje


Mój imiennik? :D Dziwne w Wieliczce wieje jak skurczybyk... Może dlatego, że jesteśmy w swoistej kotlince otwartej od zachodu i wschodu... Wiatr będzie się rozpędzał u nas? To się będzie działo :D


Zgadza się, imiennik, miło poznać :D
Jak narazie u mnie zapowiadanej wielkiej wietrznej imprezy niema choć wydaje mi się, że wiatr się wzmógł, choć mogą być to porywy ok 80 km/h.
  • 0

#102

SzpaQ.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

40 km na polnoc od Krakowa. W sumie w porywach cos popierduje. Jak dla mnie tylko popierduje. Jesienia czy tez latem byly u mnie gorsze wichury, a ta, hmm...wedlug mnie nadmuchana troche przez media, choc moze w poszczegolnych miejscach w Polsce jest bardzo ciezko.

Użytkownik SzpaQ edytował ten post 01.03.2008 - 23:30

  • 0

#103 Gość_Miłosz

Gość_Miłosz.
  • Tematów: 0

Napisano

sharOnie: uwielbiam "kłaść sie" na wietrze :) Szkoda tylko, że tak łatwo mi na zatoki idzie :( Nie mogę za długo nawet w czapce...

U mnie w Krakowie dosyć konkretnie wieje, czasami jakaś reklamówka przeleci, myślę że spokojnie w okolicach 50 km/h
Deszczyk padał, w tej chwili nie pada, jak narazie nic tragicznego się nie dzieje


Mój imiennik? :D Dziwne w Wieliczce wieje jak skurczybyk... Może dlatego, że jesteśmy w swoistej kotlince otwartej od zachodu i wschodu... Wiatr będzie się rozpędzał u nas? To się będzie działo :D


Zgadza się, imiennik, miło poznać :D
Jak narazie u mnie zapowiadanej wielkiej wietrznej imprezy niema choć wydaje mi się, że wiatr się wzmógł, choć mogą być to porywy ok 80 km/h.


Prosze o skasowanie tego posta przed moda, niechcący 2 x napisałem, z góry dzięki

Użytkownik Miłosz edytował ten post 01.03.2008 - 23:40

  • 0

#104

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

U mnie ciagle spokuj :P czasem mocniej zawieje 40km od Czestochowy, Woj. Lodzkie
  • 0

#105

JaToJa.
  • Postów: 132
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skierniewice(Miedzy Łodzią ,a W-wa ) wieję mocno,pada od samego rana z przerwami i jedną większą 3-4 godzinną.

Kurde,przez komin słychać szum wiatru i w ogóle nie będę mógł pewnie zasnąć :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych