Skocz do zawartości


Zdjęcie

Huragan Emma


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
145 odpowiedzi w tym temacie

#76 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

pierwszy raz od rana widze wiatr...

Ta konstatacja nadaje sią na złotą malinę.
Nie cieszyłbym się na zapas na wschodniej ścianie, bo tam Emma dopiero dotrze, więc najgorsze przed wami, chyba że impet opadnie.
W lubuskim jeszcze wyje, więc to dopiero początek kłopotów dla tych ze wschodu.

Użytkownik osiris edytował ten post 01.03.2008 - 22:15

  • 0

#77

Cezar.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W Świętokrzyskim pada deszcz, a wiatr coraz silniejszy. Jeszcze nie jest tragicznie :P

Użytkownik Cezar edytował ten post 01.03.2008 - 22:17

  • 0

#78

SnoozE.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Limanowa. Chociaż do godziny zero jeszcze sporo czasu, wiatr wieje coraz silniej, w porywach bedzie już z 80 km/h.
Gałęzie z drzew się łamią, a same drzewa kolyszą sie na wszystkie strony. Prąd jak narazie jest, net (jak widać xD ) też...
Za 30 min. nastepna relacja.



Hehe widze ze ktos ze znanych mi stron ;p W limanowej zaczyna coraz bardziej wiac. Zaraz ide na maly spacer :D
  • 0

#79

Picu.
  • Postów: 91
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

SnoozE, ziom ^^
No w Lim. wieje dość porządnie...
  • 0

#80

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://wiadomosci.on...21,0,pokaz.html zdjęcia z onet.pl .. coś nie wierzę żeby tak wiało... w Lublinei nic, wiaterek i deszcz. Ale żeby Emma?
  • 0

#81

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

hohoho... wyszedłem na balkon. Czuć tą potęge. Niemal widać te masy przewalającego się powietrza. Huk, łoskot drzewa chylą się przed żywiołem. Jak zaczęło mi latać coś koło balustrad i walić w dach to zrezygnowałem. Piękne, daje do myślenia.
  • 0



#82

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

U mnie juz ok 100 km\h robi sie nieciekawie :|
  • 0

#83

AriGroundZero.
  • Postów: 109
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kurde nooo zazdroszcze wam widowiska, u mnie tez moglo by sie cos zaczac dziac a jak narazie siatka aby sie trzesie i jakis zamulasty deszcz pada, EMMA WHERE ARE YOU BITCH??? :D :D :D
  • 0

#84

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mylo: kooocham taką pogodę. czuje się, że się żyje :) . a samochody - do garażu!
  • 0

#85

MoRdaS.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie prawie wiatru nie ma spokuj ;( Grajewo (podlaskie)
  • 0

#86 Gość_Miłosz

Gość_Miłosz.
  • Tematów: 0

Napisano

U mnie w Krakowie dosyć konkretnie wieje, czasami jakaś reklamówka przeleci, myślę że spokojnie w okolicach 50 km/h
Deszczyk padał, w tej chwili nie pada, jak narazie nic tragicznego się nie dzieje :D
  • 0

#87

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

sharOnie: uwielbiam "kłaść sie" na wietrze :) Szkoda tylko, że tak łatwo mi na zatoki idzie :( Nie mogę za długo nawet w czapce...

U mnie w Krakowie dosyć konkretnie wieje, czasami jakaś reklamówka przeleci, myślę że spokojnie w okolicach 50 km/h
Deszczyk padał, w tej chwili nie pada, jak narazie nic tragicznego się nie dzieje


Mój imiennik? :D Dziwne w Wieliczce wieje jak skurczybyk... Może dlatego, że jesteśmy w swoistej kotlince otwartej od zachodu i wschodu... Wiatr będzie się rozpędzał u nas? To się będzie działo :D

Użytkownik mylo edytował ten post 01.03.2008 - 22:41

  • 0



#88

BENDER.
  • Postów: 166
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie (lubelskie) dalej tylko kołysze tą choiną, w sumie można powiedzieć, że czekam na boom z utęsknieniem ;) Ooo, coś mocniej powiało...

Użytkownik BENDER edytował ten post 01.03.2008 - 22:44

  • 0

#89

AriGroundZero.
  • Postów: 109
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

BENDER u nas lipa jest cos, ale cos moze sie rozkreci, w sumie u nas zawsze jest lipa z takimi zjawiskami
  • 0

#90

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no dokładnie

mylo

, wczoraj spacerek sobie zrobiłam a dzisiaj już siedzę z opakowaniem chusteczek, ciepłą herbatą malinową i wełnianymi skarpetami pod pościelą :) a obecność wiatru mogę obserwować tylko przez okno (a teraz to już nic nie wieje.. Lbn spokojnie, nic specjalnego)

o, BLENdeR i AriGroundZero wy z lubelskiego? witam sąsiadów :) (a tak btw Blender co do lost na obrazku - obejrzałeś już Lost 4 1-4? :) )
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych