Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak przeżyć rok 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
640 odpowiedzi w tym temacie

#46

taiszo88.
  • Postów: 101
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no muhad ale zes go zjechal ;pp a ja nadal sadze ze sie zami wykonczymy nowotworami i bombkami atomowymi ;]
  • 0

#47

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z twoim podejściem do życia to na pewno ...

TZN.? Co mam mysleć uda sie no uda sie przetrwam kataklizm ta jasne... po co ? Tylko zasmiecam kule ziemską sobą :/
  • 0

#48

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

no muhad ale zes go zjechal ...


Nie zjechał ...

Muhad poprostu zna te kwestie dogłębnie i wypowiada sie tak jak wypowiada ... a po "obaleniach" tych osobników wynika jasno, że nawet nie popieraja sie w obalaniu żadnym przykładem (textem z badan itd.). Po drugie Muhad zapewno ma takie samo odczucie, iż druga strona zapewne nawet nieprzeanalizowała tej sprawy do końca a snuje takie tezy jakie przedtawia ...
  • 0



#49

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

tak to zwykle bywa, najpierw nagadają, później ich zjadą bo nei mają żadnych dowodów na swoje wypowidzi... typowy mechanizm na tym forum :P Jak my coś napiszemy to jest dobrze do momentu, kiedy komuś coś nie pasuje i pisze że to czy tamto to bzdura nie podpierając się niczym poza domysłami... Eh, podzielam zdanie Muhada i Cinexa
  • 0



#50

Oazowiczka.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tych osobników, wooh. Aż mogłabym się poczuć urażona. To, że nie popieram tych oto poglądów, już czyni mnie kimś kogo nie można nazywać po imieniu. Każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania, a ja kłócić się nie chce bo nie lubię.
Co do 2012. Po prostu nie wierze. Dowody, z którymi się zapoznałam ( czytam stronę od dość dawna) mnie nie przekonują, czy to coś złego ? W 2000 również miał być koniec świata (wiem ,wiem powtarzam się), również przepowiedziany przez Nostradamusa. Raczej nic się specjalnego nie wydarzyło. To również kwestia spojrzenia na świat.
  • 0

#51

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rozumiem, ale ma jeszcze małe pytanko... czy widzisz subtelną różnicę między Nostradamusem, którego przepowiednie są niejasne, a Majami i Egipcjanami? no cóż, jeżeli nie to szkoda, ja dalej nie będę się tu kłócić, bo to nie o to chodzi...
  • 0



#52

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tych osobników, wooh. Aż mogłabym się poczuć urażona.


Może użyłem złego określenia ...
Jeśli Ciebie uraziłem to przepraszam ...

Ostatnia odpowiedź była już konkretniejsza ...
Bo negowanie tezy słowami typu : "Bzdura ... głupota, nie wierze w bujdy, jakiś indianin sobie to wymyslił itd." jest nad zwyczaj jakby to powiedzieć głupia (bez urazy).

Polecam ci książkę P.Geryla, która podchodzi do tej daty w sposób negatywny (jak wiemy ... tu na forum istnieje wiele teorii odnośnie tej daty - także pozytywnych) ... i np. po przeczytaniu książki i powołujac sie na jej fragmenty można przystąpić do negowania tezy ...

Pozdrawiam i jeszcze raz w razie czego przepraszam za tamten zwrot :)
  • 0



#53

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przemo a może poprostu ktoś chce wam przetrzeć oczy....
  • 0

#54

Oazowiczka.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Traper
Widzę, widzę mimo wady wzroku x> Tylko skąd Majowie i Egipcjanie mogli wiedzieć o tym co będzie teraz. Skąd dokładna data, skąd w ogóle te przypuszczenia. Wiem, że były to cywilizacje rozwinięte, ale bez przesady.
Przemo.
1. Tak, właściwie każdy artykuł, prócz tekstu o Iluminatach.
2. Musiałaby być naprawdę mocne dowody, a nie większość domysłów, a tak jest. Dużo by tu pisać.
3. Bo news o tym jak przetrwać, mnie zwalił z nóg ? Jeżeli ktoś się z czymś absolutnie nie zgadza i uważa, za nieprawdziwe to wyrażania swoje zdanie. To się nazywa dyskusja, a forum jest po to by dyskutować. Chyba, że w regulaminie wyraźnie pisze, że wszyscy musza przytakiwać, to dziękuje bardzo.
Czy to zmasowany atak na moją osobę ? :P

PS. Nie ma za co :P
  • 0

#55

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przemo a może poprostu ktoś chce wam przetrzeć oczy....


Zobacz w jakim stylu ? :o
  • 0



#56

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co powoduje Twoją ciekawość?



Głupie rzeczy zawsze budzą ciekawość?
  • 0

#57

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

co powoduje Twoją ciekawość?



Głupie rzeczy zawsze budzą ciekawość?


Kolejny raz ktosiuf wtrąca sie do rozmowy nie na swój temat i wprowadza swoje 3 grosze ... :rotfl: :brawo: :gicior:
  • 0



#58

Oazowiczka.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Primo. No bez przesady znowu, mnie bardziej interesuje inny temat, który jest na tym forum, ale uznałam go za temat rzekę x>. Rozumiem Przemo, że jesteś obeznany i świecisz nam przykładem, ale ja tylko przedstawiłam swój punkt widzenia.
Secundo. Ludzie z natury są jak Niewierny Tomasz. Nie zobaczą, nie uwierzą. Zapewne nalezę do grona jak to określa się "walniętych realistów". Miał być koniec w 2000, ludzie wystraszyli i nie było. Więc czemu mają wierzyć w Majów czy Egipcjan. Co ma być motywacją. Równie dobrze, KAŻDY może napisać przepowiednie i ją rozpowszechnić.
Terzio. Wyobraź sobie taką sytuację. Widzisz artykuł na stronie o tym jak przetrwać. Czysta ludzka ciekawość sprawia, że czytasz dalej a potem pod koniec stwierdzasz, że musisz wyrazić swoje zdanie. Interesująco napisane i przedstawione, ale dla ciebie nieprawdziwe. Proste ;)


EDIT : Ale literówek narobiłam, trzeba było poprawić ;p
EDIT2: ktosiuf, to nie jest głupie, tylko JA się z tym nie zgadzam. i o adwokata nie prosiłam :P
  • 0

#59

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a pozatym kalendarz majow konczyl sie 2 2012 roku no i co z tego? zrobili sobie dlugi kalendarz i jedn madry maj podszedl do drugiego troche mniej madrzejszego maja i powiedzial po co masz robic jeszcze dluzszy ten kalendarz skoro nas i tak nie bedzie:P a jak ktos bedzie chcial dluzszy kalendarz to sobie dalej bedzie robil o!Razz
ale glupoty gadam nic nie wnoszace do tematu:P


W życiu nie czytałem większych bzdur. Odnoszę się do zapisu.


Dowody, z którymi się zapoznałam ( czytam stronę od dość dawna) mnie nie przekonują, czy to coś złego ?


To prawda, nie ma tutaj jeszcze zbyt wielu tekstow odnosnie 2012 roku, ale obiecuje ze takowych bedzie pojawiac sie wiecej. Tak czy siak istnieje google, jezyk angielski i tony tekstow do przeanalizowania i nie mam tu wcale na mysli wypocin internautow ale powazne publikacje.


Tylko skąd Majowie i Egipcjanie mogli wiedzieć o tym co będzie teraz. Skąd dokładna data, skąd w ogóle te przypuszczenia. Wiem, że były to cywilizacje rozwinięte, ale bez przesady.
Przemo.

http://www.greatdreams.com/2012.htm
http://www.levity.co...on/Why2012.html
http://www.2012.com.au/
http://www.survive2012.com/
http://www.13moon.co...ophecy page.htm
http://www.saxakali....historymam7.htm
itd.

wiem wiem... ten angielski...
  • 0



#60

taiszo88.
  • Postów: 101
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niestraszcie ludzie cale zycie przedemna :D :D jeszce prawiczkiem jestem xD no ale w 2012 juz niebede :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych