Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak przeżyć rok 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
640 odpowiedzi w tym temacie

#16

Reko.
  • Postów: 155
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawde mówiąc, ja też w to nie wierze... W roku 2000 miał być koniec świata, w telewizji, radiu i innych środkach masowego przekazu było o tym głośno.

Wiele ludzi popełniło samobójstwo żeby tylko nie dożyć roku 2000. Wielu umierało (szczególnie starsi ludzi) na zawał serca po tym jak się dowiedzieli, że ma nastąpić koniec.
Po 2000 roku też kilka zapowiedzi końca było. Jednak żadna się nie sprawdziłą. Przepowiadali to słynni "jasnowidzowie" np. Nostradamus.

Jednak końca nie było, przejmowałem się tym... Byłem na dworzu, patrzyłem i wszystko wydawało mi się piękniejsze, lepsze... Bo mogłem to utracić.

I co? Ide spać w obawie, budze się rano i płacze ze szczęścia! Dlaczego więc miałbym w to wierzyć? Bo jacyś "MAJOWIE" tak powiedzieli lub "ATLANTYDZI"? Do takich spraw powinno podchodzić się z dystansem. Tylko jeden Bóg wie kiedy będzie koniec.

Ten koniec świata będzie nagły, niezapowiedziany. Nikt nie będzie się go spodziewał kiedy nastąpi. 22 grudnia 2012 roku, wejde do tego portalu (o ile będzie istniał) i wyśmieje was wszystkich. Bo mówiliście, pisaliście i myśleliście, że to koniec...

Ja w to NIEWIERZE.
  • 0

#17

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

22 grudnia 2012 roku, wejde do tego portalu (o ile będzie istniał) i wyśmieje was wszystkich. Bo mówiliście, pisaliście i myśleliście, że to koniec...

Czemu od razu wszystkich? Jakbyś poczytał inne artykuły to byś się dowiedział, że to może być bardziej metaforyczny koniec :) Są dwie teorie... Jedni myslą tak, inni tak.
  • 0

#18

KIN4.
  • Postów: 103
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawde mówiąc, ja też w to nie wierze... W roku 2000 miał być koniec świata, w telewizji, radiu i innych środkach masowego przekazu było o tym głośno.

Wiele ludzi popełniło samobójstwo żeby tylko nie dożyć roku 2000. Wielu umierało (szczególnie starsi ludzi) na zawał serca po tym jak się dowiedzieli, że ma nastąpić koniec.
Po 2000 roku też kilka zapowiedzi końca było. Jednak żadna się nie sprawdziłą. Przepowiadali to słynni "jasnowidzowie" np. Nostradamus.

Jednak końca nie było, przejmowałem się tym... Byłem na dworzu, patrzyłem i wszystko wydawało mi się piękniejsze, lepsze... Bo mogłem to utracić.  

I co? Ide spać w obawie, budze się rano i płacze ze szczęścia! Dlaczego więc miałbym w to wierzyć? Bo jacyś "MAJOWIE" tak powiedzieli lub "ATLANTYDZI"? Do takich spraw powinno podchodzić się z dystansem. Tylko jeden Bóg wie kiedy będzie koniec.

Ten koniec świata będzie nagły, niezapowiedziany. Nikt nie będzie się go spodziewał kiedy nastąpi. 22 grudnia 2012 roku, wejde do tego portalu (o ile będzie istniał) i wyśmieje was wszystkich. Bo mówiliście, pisaliście i myśleliście, że to koniec...

Ja w to NIEWIERZE.

duża dobra wóda (o ile jesteś pełnoletni ;) ) za tą wypowiedź, podzielam i podpisuję się wszystkimi łapkami
a jeśli się mylimy to do zobaczenia po drugiej stronie ;)
  • 0

#19 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

:o   :o   zastanawiam się czy autor tego tekstu ma podpisany kontrakt z jakimś wydawnictwem czy składem budowlanym :lol :  A tak na poważnie to z tyvh pięknych przepowiedni to już koniec świata przez ostatnie 500 lat powinien nastąpić już z 10 razy :roll:   Róbta co chceta ale ja nie zamierzam 50000 tyś zł przeznaczyć na schron i zapas jedzenia, książek itd... Spotkamy się w grudniu 2012 i zobaczymy który naiwniak wyda oszczędności swojego życia na duperele tu wypisane i popełni z tego powodu samobujstwo gdy okaże się że żyje :x  NAPISAŁ NORMALNY   :rotfl:


Prze te Twoje 500 lat przepowiednie byly rozne to fakt...lecz pominales istotny fakt. Cywilizacja Majow jak i Egipcjan ( nie oszukujmy sie) byla nie tyle bardziej rozwinieta od nas duchowo co dorownywala, lub nawet przewyzszala nas wiedza matematyczna i istotne jest to ze musieli psiadac technike ktora umozliwila wybudowanie Piramid ktore nie sa do skopiowania przez nasza technologie..Jak wiec widzisz nasza cywilizacja przez fakt ze myslimy ze jestesmy niesamowici, super rozwinieci technologicznie, powoduje ze tak naprawde jestesmy ulomni niemal pod kazdym wzgledem. Negujemy cos co powstawalo ok 6500 lat temu, niemajac tak naprawde dostatecznie duzo wiedzy...nam sie tylko tak wydaje bo czujemy sie wyjatkowi i juz wszyscy normalnie czuja sie wielkimi uczonymi.Tylko my nie przewidzielismy ze nasze postepowania moga byc tragiczne w skutkach, tylko nasza cywilizacja jest tak przesiaknieta zlem , obojetnoscia, ignorancja i zawiscia ze zbyt mocno juz sie to zakorzenilo w naszych sercach. niszczymy nature, eksplorujemy ja do granic mozliwosci.Jestemy jak ten rak ktory atakuje caly organizm(ziemia), komorke po komorce. Nie umiemy wspolgrac z przyroda ani zyc szczesliwie.Co tak naprawde nas odroznia od zwierzat? zwierzeta w przeciwienstwie do nas zyja w zgodzie z natura, nasza matka Ziemia.to ze mamy rozum nie czyni nas prawdziwymi ludzmi tylko nasze czyny i to co mamy w sercach.
Wytykam te bledy zebys zrozumial jak niedoskonala stalismy sie istota, jak przez wieki,tysiaclecia zmienilismy nasz kirunek.Nie ta droga poszlismy.
Spojrz na zwiastuny.Konferencja z Meksyku Maussana dowodzi o niesamowitych manifestacjach UFO.widziales kiedys na niebie w bialy dzien Kilkaset noli naraz? Sa juz zwiastuny kataklizmow i tego co ma nadejsc.Byly lawiny blotne w azji, byly trzesienia ziemi, byly powodzie, ogromne huragany(ostatnio jedno po drugim w asutralii a wczesniej w usa), do tego dochodzi teraz mozliwa erupcja wulkanu na indonezji, nie pomijajac jeszcze tsunami wywolane trzesieniem.To wszystko dzialo sie w ostatnioch latach a nie przez stulecia...liczba kataklizmow tej mniejsze rangi w porownaniu do tego co ma nadejsc , strasznie sie nawarstwila i to wszystko w bardzo krotkim czasie.ludzie tego nie dostrzegaja,tylko nieliczni.Dlaczego? bo taki jest czlowiek- nienormalny.
Moze i byly rozne przepowiednie ale one nie posiadaja takiej wiarygodnosci jak to co najwyrazniej przewidzieli starozytni.jakbys nie wiedzial to poszukaj o tym ze nauka nasza ma juz pewne pokrycie naukowe i pewne dowody na to ze przepowiednie moga sie sprawdzic odnosnie 2012 roku.
Piszesz ze nie chcesz wydawac 50000tys na schron. Nie chcesz nie rob, nikt CIe nie zmusza,tylko zeby nie bylo zapozno.Szkoda mi Ciebie,naprawde. Wlasnie przez takich ludzi jak Ty nasza ziemia jest w takim stanie jakim jest, nasze srca sa zatruwane zlem, ignorancja.dlatego tak wielu ludzi nie stara sie sprobowac zrozumiec pewnych zagrozeni, dlatego ludzie ignoruja i nie proboja nic zrobic. Dlatego nasza cywilizacja moze nie przetrwac.
Wysmiewasz sie z ludzi ktorzy prawdopodobnie beda probowali ochronic siebie, swoich bliskich a wiesz ze swiadczy to o tym jakim jestes czlowiekiem? pieniadze sa dla CIebie najwazniejsze, wygody, luksusy? smiejesz sie z tak zwanych naiwniakow? zamiast wysmiewac liznalbys troche tematu, poszukalbys, chyba ze wolisz isc wydawac pieniadze i ogladac glupia telewizje na kanapie :x
Ja naleze do tych naiwniakow i pamietaj ze "Przezorny zawsze ubiezpieczony" i wole zostac naiwniakiem niz nie zrobic w obliczu zagrozenia. To wlasnie nas rozni, to kim jestesmy i dziekuje ze tacy Jak Ty uswiadamiacie mnie w tym coraz bardziej. Mnie bedzie latwiej a Tobie? NORMALNOSC to pojecie wzgledne! i smiem watpic w Twoja normalnosc, bez urazy :)
  • 1

#20

kratistos.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według Zilmera i jego Największej Pomyłki w dziejach Ziemi taka katastrofa wydarzyła sie niedawno około 11 tyś pne. Spowodowała wyginięcie dinozaurów rozdzielenie kontynentów, zmianę klimatu ,zmianę(zmniejszenie) grawitacji, wypiętrzenie gór- ale ludzie przeżyli. Może nie będzie tak źle. W końcu ludzie jak karaluchy przeżyją każdy kataklizm :D Zresztą według proroctw Ojca Klimuszki Polsce po 2012 nic nie grozi-wręcz mamy mieć klimat śródziemnomorski. Jedyny problem możemy mieć z emigrantami arabskimi z krajów południowych które mają być częściowo zalane przez topniejące lody.
  • 0

#21

Oazowiczka.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Buahaha. Bzdury jak na moje oko. Wyginięcie dinozaurów prawdopodobnie spowodował meteoryt, a ruchy kontynentów są czymś normalnym. A co myślicie, że górki to jak powstają ? Od ruchów płyt tektonicznych. Widać, że bardzo dużo się uczysz.
Spowodowała wyginięcie dinozaurów rozdzielenie kontynentów, zmianę klimatu ,zmianę(zmniejszenie) grawitacji, wypiętrzenie gór- ale ludzie przeżyli.
A od kiedy to dinozaury żyły równolegle z ludźmi ? Nowa historia ? Dobre sobie. A końców świata miałobć już kilka. A ten w 2000 roku to był taaaki koniec, że szok :P Koniec roku nic więcej. A co do Majów i innych... Po porstu Majom się nie chciało kończyć dalej kalendarza, taka filozofia. Za dużo telewizji ;>
  • 0

#22

Puv.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak. Co do końca świata... wiecie, ja wolałbym pójść na plażę i patrzeć na niewątpliwe cudo, którym będzie fala tsunami, niż pakować się do Afryki ZA KUPĘ SZMALU i męczyć się potem. Imho nic się nie stanie. To prawda, zbliża się zmiana biegunów, ale wiecie ile już tego było w historii ludzkości? Nie dotrwalibyśmy do dzisiejszych czasów jeśli rzeczywiście byłoby to takie katastrofalne. A nauka? Umiemy wykryć skąd pochodził nasz prapraprapra(20x pra)dziadek, a nie dowiedzieliśmy się o nagłym spadku populacji wśród ludzi? ;p Końców świata było już pełno, a żyjemy nadal. Oaz ma rację. Majowie z jakiegoś powodu przerwali kalendarz. Powodów może być pełno, a koniec świata to chyba najdurniejsza teoria.

Spowodowała wyginięcie dinozaurów rozdzielenie kontynentów, zmianę klimatu ,zmianę(zmniejszenie) grawitacji, wypiętrzenie gór- ale ludzie przeżyli.

Rotfl.
  • 0

#23

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zresztą niech to forum przyjmie jakąs konkretną wersję wydarzeń! Tylko nie mowcie mi ze kazdy moze sobie cos "wybrać" z forum. Bo śmietnik w którym przypadkiem znalazło się coś cennego (np: 2012 to bujda) jest nadal śmietnikiem. Albo zagłada ludzkosci albo kontakt z obcymi i uwolnienie umysłów.......
  • 0

#24

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zresztą niech to forum przyjmie jakąs konkretną wersję wydarzeń! Tylko nie mowcie mi ze kazdy moze sobie cos "wybrać" z forum. Bo śmietnik w którym przypadkiem znalazło się coś cennego (np: 2012 to bujda) jest nadal śmietnikiem. Albo zagłada ludzkosci albo kontakt z obcymi i uwolnienie umysłów.......


Buahahahhahahaha ....

A co .... ty nakazujesz aby każdy był za jedną opcją ? Bo TY tak chcesz ?

Każdy sobie interpretuje jak chce, potrafi ...

Ja sobie to interpretuje inaczej i trzymam to dla siebie i reszte mam gdzieś ...
  • 0



#25

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

INTERPRETUJE
  • 0

#26

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Puv, mówisz że mamy taką dużą wiedzę? skoro tak, to wytłumacz jak zostały zbudowane piramidy, a lbo inne megalityczne budowle? rampy z ziemi odpadają..

Zresztą, widze że wileu z was powołuje się na zwykłą chęć zysków czy głupote i naiwność badaczy tych zjawisk... No cóż, takie wasze prawo, ale jak dla mnie to przepowiednie Nostradamusa są źle odczytywane, a Mojowi i Egipcjanie pisali w bardziej zrozumiału sposób.

No nic, wasza sprawa, ja tam będę się miał na baczności :)
  • 0



#27

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

INTERPRETUJE


Staraj sie rozwijać myśli i pisać dłuższe zdania, wtedy rozmowy bedą normalniejsze ...
Bo teraz każdy mógłby dopisywać po wyrazie i bardzo byłoby interesująco ...

Ja daje sobie na looooz ... :lol :

POWODZENIA WAM ŻYCZĘ :)
  • 0



#28

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja już się miałem na bacznosci 7 lat temu kiedy ty nawet o takich głupotach nie myślałeś.......i żałuję
  • 0

#29

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

7 lat temu? znaczy na 2000? ech... dla mnie Nostradamus nie był nigdy z byt wiarygodny, a poza tym, to zawsze sie dopasowywuje przepowiednie do wydarzeń, które miały miejsce...
Zresztą, wole się jednak trzymać tego co wiedzieli Majowie i Egipcjanie niż ci nasi 'naukowcy' :P
  • 0



#30

sebi-g.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chodzi ci o np. bunkry znajdujace sie wysoko w gorach w afryce.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych