Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak przeżyć rok 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
640 odpowiedzi w tym temacie

#31

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Imho nic się nie stanie. To prawda, zbliża się zmiana biegunów, ale wiecie ile już tego było w historii ludzkości? Nie dotrwalibyśmy do dzisiejszych czasów jeśli rzeczywiście byłoby to takie katastrofalne. A nauka? Umiemy wykryć skąd pochodził nasz prapraprapra(20x pra)dziadek, a nie dowiedzieliśmy się o nagłym spadku populacji wśród ludzi? ;p Końców świata było już pełno, a żyjemy nadal. Oaz ma rację. Majowie z jakiegoś powodu przerwali kalendarz. Powodów może być pełno, a koniec świata to chyba najdurniejsza teoria.  

Spowodowała wyginięcie dinozaurów rozdzielenie kontynentów, zmianę klimatu ,zmianę(zmniejszenie) grawitacji, wypiętrzenie gór- ale ludzie przeżyli.

Rotfl.

Nie potrzeba wiele wyobraźni i wiedzy żeby wiedzieć czym grozi takie przebiegunowanie. Jeden wielki chaos. Zakażdym razem kiedy były potopy wszystko trza było zaczynać od nowa.. Teraz mamy kilka mld ludzi. Ile osob zginie?? Wystarczy pomyśleć.
"Umiemy wykryć skąd pochodził nasz prapraprapra(20x pra)dziadek", a nie mamy pojęcia skąd pochodzą znaleziska sprzed setek milionów lat, które świadczą o obecności humanoidów.Takie rzeczy są ignorowane bo nie pasują do naszych światopoglądów. A cywilizacja Majów jest jedną z najbardziej zagadkowych dla nas cywilizacji i posiadająca niezwyklą wiedze- ignorowanie prawdziwych bądź nie prawdziwych przekazów świadczy tylko o twojej ignorancji i słabości... Proponuje czytać a nie obalać teorie których nie mamy prawa. Ignorowanie może wiele kosztować a czytanie??

Ktosiuf - przepowiednie nostradamusa mają taką formę że można je interpretować w różny sposób.. A co powiesz o takiej??
"Kiedy Ryba ustąpi miejsca Wodnikowi i Wodnik obejmie władzę, ludzie znajdą klucz do bramy i brama zostanie otwarta". Kumasz baze??
  • 0

#32

Reko.
  • Postów: 155
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powołujecie się na Majó czy Egipcjan bo byli bardziej rozwinięci. Czy znacie jakąś ich przepowiednie która się sprawdziła? Skąd macie pewność, że oni wiedzą to? Po zatym, skoro tak, to zabezpieczyli sięna taką ewentualność.

Piramida Cheopsa nie jest grobowcem tylko wielkim "przedmiotem energetycznym" który odepchnie szkodliwe pole zapewniając nam przetrwanie. Dlatego końca nie będzie. A jak już to w jak najmniej oczekiwanym momencie.
  • 0

#33

Puv.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proponuje czytać a nie obalać teorie których nie mamy prawa.

Nie mamy prawa? Każdy ma własne zdanie, każdy ma prawo je wyrazić ;p
  • 0

#34

kwintus.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[quote="muhad"]

Wytykam te bledy zebys zrozumial jak niedoskonala stalismy sie istota, jak przez wieki,tysiaclecia zmienilismy nasz kirunek.Nie ta droga poszlismy.
Spojrz na zwiastuny.Konferencja z Meksyku Maussana dowodzi o niesamowitych manifestacjach UFO.widziales kiedys na niebie w bialy dzien Kilkaset noli naraz? Sa juz zwiastuny kataklizmow i tego co ma nadejsc.Byly lawiny blotne w azji, byly trzesienia ziemi, byly powodzie, ogromne huragany(ostatnio jedno po drugim w asutralii a wczesniej w usa), do tego dochodzi teraz mozliwa erupcja wulkanu na indonezji, nie pomijajac jeszcze tsunami wywolane trzesieniem.To wszystko dzialo sie w ostatnioch latach a nie przez stulecia...liczba kataklizmow tej mniejsze rangi w porownaniu do tego co ma nadejsc , strasznie sie nawarstwila i to wszystko w bardzo krotkim czasie.ludzie tego nie dostrzegaja,tylko nieliczni.Dlaczego? bo taki jest czlowiek- nienormalny.





Po pierwsze nie wiadomo czy nie było fal np. tsunami i innych kataklizmów 1000 lat temu...
Masz wielką pewność nie żyjąc w tamtych czasach... Jak wiadomo w tamtych czasach środki przekazu nie były rozwinięte jak dziś. Dzisiaj wystarczy że np. w meksyku jest śilne trzęśienie ziemi i my na innym kontynencie już o tym za kilka godzin wiemy! 8)
Większa część z was a napewno ty :P podchodzisz do tych tematów końca świata jak i pewnie fenomenu zjawiska ufo "że oni nas odwiedzają tylko rząd to skrywa" :rotfl: z pewną schizofreniczną wiarą. Widze że 2000 tyś lat temu powstała chora religia a raczej chore mocarstwo "Kośćiół" które trwa do dziś... teraz powstaje "ufojaństwo" lub "kataklizmojaństwo" :brawo: Nie zapominaj że ludzie pewnie zawsze potrzebowali jak i potrzebują dziś pewnych zagrożeń np. "kataklizmów" aby poczuć pewne zjednoczenie i dobroć związaną z takimi wydarzeniami... Ja nie potzrebuje przepowiedni o końcu świata aby być dobry i zjednoczony... Kwestja którą poruszyłem w poprzednim poście dotyczyła osób które przez takie artykuły uwierzą w to na poważnie i wydadzą np. cały swój majątek lub kilka dni wcześniej przed wydarzeniem zrezygnują z pracy lub wezmą duże pożyczki aby się zabawić "przed końcem" a w dniu zagłady okaże się że tak jak w innych przypadkach to była wielka brednia?? i co zrobią na następny dzień gdy zobaczą że zrujnowali sobie życie.... :!:
  • 0

#35

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Proponuje czytać a nie obalać teorie których nie mamy prawa.

Nie mamy prawa? Każdy ma własne zdanie, każdy ma prawo je wyrazić ;p


Fakt każdy ma prawo do krytykowania czegoś co nie jest dla nas zrozumiałe... Przecież żyjemy w kwiecie rozwoju zapyszałem wspaniałej cywilizacji i wiemy już wszystko... A zarazem niewiele wiemy bo żyjemy w świecie kłamstwa i manipulacji...
  • 0

#36

taiszo88.
  • Postów: 101
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kurde to sa brednie watpie ze takie cos sie stanie w tak bliskim czasie ;/ a moze to jest mowa o innym wymiarze np tym ktory jest za jakas brama. a jak mnialbym zaludniac ziemie to dajcie mi 15 ladych babek i bedzie zaludniona heeh a odbudowa niech sie inni zajma xD . a tak naserio to watpie ze zywioly nas wykoncza sami si epozabijamy bombamy atomowymi i chemicznymi wykoncza nas nowotwory itp... ja w 2012 bede napewno siedzial przed koimpem jak zawsze albo chodzisz gdzies z moja druga kochana polowka. NIEWIERZE W TE BREDNIE !!
  • 0

#37

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jest wielce prawdopodobne że użycie atomówek jest częścią naszej zagłady...
  • 0

#38

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

możesz nie wierzyc, ale nie nazywaj tego bredniami...
Dla mnie globalny kataklizm jest MOŻLIWY, ale nie jest to pewność 100%, prędzej 50% :P
Dla mnie ten rok bardziej oznacza koniec z dotychczasowymi systemami religijnymi, zakłamazniem itd. A jak będzie to czas pokaże :D
  • 0



#39

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

a wiec3cie co ja w sumie kiedys jka czytalem cos o tym roku 2012 to zaczolem wierzyc i nawet sie troche przerazilem:P.. no ale teraz jakos mi sie nie wydaje zeby tak naprawde sie to stalo... juz w 2000roku mial byc koniec swiata teraz kolejny a za kilka lat nastepny?
a pozatym kalendarz majow konczyl sie 2 2012 roku no i co z tego? zrobili sobie dlugi kalendarz i jedn madry maj podszedl do drugiego troche mniej madrzejszego maja i powiedzial po co masz robic jeszcze dluzszy ten kalendarz skoro nas i tak nie bedzie:P a jak ktos bedzie chcial dluzszy kalendarz to sobie dalej bedzie robil o! :P
ale glupoty gadam nic nie wnoszace do tematu:P
  • 0

#40

Kula.
  • Postów: 41
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

globalne kataklizmy na pewno sie zdarzaly w przeszlosci i na pewno jeszcze bedzie ich wiele czekac nasza planete. czy akurat rok 2012? nie wiem, ale pewnie jest to mozliwe. ja akurat mam duze zaufanie do pism wedyjskich, poniewaz mowia one o ludzkiej cywilizacji trwajacej juz miliony lat. w tym czasie bylo wiele ogromnych zmian na ziemi, ale jednak ludzie je przezyli, i to raczej bez ogromnych wysilkow materialnych z ich strony, typu bunkry itp. nie mniej jednak ogromne polacie ziemi pokryly w tymczasie lodowce, zmiatajac po sobie wszelkie slady dawnych dni, zapadaly sie w morze cale kontynenty, zmienial sie klimat zamieniajac zyzne tereny w pustynie. pozostaly po tym wszystkim tylko przekazy swietych medrcow...

kiedy przychodza tak ogromne zmiany i niebezpieczenstwa, o przetrwaniu jednostek decyduje czesto ich swiadomosc i umiejetnosc adaptacji, a nie ilosc zgromadzonej amunicji czy pozywienia. no ale najlepiej miec jedno i drugie :D
  • 0

#41

Oazowiczka.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kataklizm jest możliwy, bo właściwie kataklizmy zdarzają się każdego roku. Tsunami, trzęsienia ziemii...a że jakiś "wizjoner" odczytał dzieła Nostradamusa na swój sposób lub źle intepretował i teraz nagle koniec 2012. Poza tym w 2000 tez miał być koniec :P
A jakby się wszystkie narodowści schroniły w górach to i tak zginą. Zarazy, choroby i brak przystosowania.
  • 0

#42 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

[quote=Oazowiczka]Buahaha. Bzdury jak na moje oko. Wyginięcie dinozaurów prawdopodobnie spowodował meteoryt, a ruchy kontynentów są czymś normalnym. A co myślicie, że górki to jak powstają ? Od ruchów płyt tektonicznych. Widać, że bardzo dużo się uczysz.
Spowodowała wyginięcie dinozaurów rozdzielenie kontynentów, zmianę klimatu ,zmianę(zmniejszenie) grawitacji, wypiętrzenie gór- ale ludzie przeżyli.
A od kiedy to dinozaury żyły równolegle z ludźmi ? Nowa historia ? Dobre sobie. A końców świata miałobć już kilka. A ten w 2000 roku to był taaaki koniec, że szok :P Koniec roku nic więcej. A co do Majów i innych... Po porstu Majom się nie chciało kończyć dalej kalendarza, taka filozofia. Za dużo telewizji ;>[/quote]

sa znaleziska archeologiczne ktore siwadcza o tym ze czlowiek mogl zyc obok dinozaurow.. ale to szczegol :brawo:

co do Majow...skad wiesz ze przerwali kalendarz? dziwne bo cywilizacji egipskiej rowniez pojawia sie data 2012...to nie tyle sa przepowiednie tylko informacje ktore zostaly obliczone i przewidziane ...ma to zwiazek z upadkiem atlantydow 12000tys lat temu...dlatego powtaly piramidy...poczytaj troche zamiast bzdury pisac

[quote=Puv]Tak. Co do końca świata... wiecie, ja wolałbym pójść na plażę i patrzeć na niewątpliwe cudo, którym będzie fala tsunami, niż pakować się do Afryki ZA KUPĘ SZMALU i męczyć się potem. Imho nic się nie stanie. To prawda, zbliża się zmiana biegunów, ale wiecie ile już tego było w historii ludzkości? Nie dotrwalibyśmy do dzisiejszych czasów jeśli rzeczywiście byłoby to takie katastrofalne. A nauka? Umiemy wykryć skąd pochodził nasz prapraprapra(20x pra)dziadek, a nie dowiedzieliśmy się o nagłym spadku populacji wśród ludzi? ;p Końców świata było już pełno, a żyjemy nadal. Oaz ma rację. Majowie z jakiegoś powodu przerwali kalendarz. Powodów może być pełno, a koniec świata to chyba najdurniejsza teoria.
[quote=ktosiuf]Zresztą niech to forum przyjmie jakąs konkretną wersję wydarzeń! Tylko nie mowcie mi ze kazdy moze sobie cos "wybrać" z forum. Bo śmietnik w którym przypadkiem znalazło się coś cennego (np: 2012 to bujda) jest nadal śmietnikiem. Albo zagłada ludzkosci albo kontakt z obcymi i uwolnienie umysłów.......[/quote]

:rotfl: :rotfl: :rotfl: bez komentarza...napewno nikt nie bedzie pozbawial sie mozliwosci logicznego rozwazania i myslenia :argue:

[quote=ktosiuf]Ja już się miałem na bacznosci 7 lat temu kiedy ty nawet o takich głupotach nie myślałeś.......i żałuję[/quote]

oj jaki Ty doswiadczony...Cinex juz dluzej zajmuje sie samym UFO.... :rotfl: :rotfl:

[quote=Puv][quote]Proponuje czytać a nie obalać teorie których nie mamy prawa.[/quote]
Nie mamy prawa? Każdy ma własne zdanie, każdy ma prawo je wyrazić ;p [/quote]

nikt Ci nie zabrania.zasugerowano CI zebys poczytal prawda? bo jak narazie Twoje wypowiedzi nie maja pokrycia ktore by o tym swiadczylo....a co z tym zrobisz to juz twoja brocha
  • 0

#43

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli to prawda to moje szanse przeżycia wynszoą - 10000000000000000000000000%... po co czekać na 2012 lepiej teraz umrzeć...
  • 0

#44

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli to prawda to moje szanse przeżycia wynszoą - 10000000000000000000000000%... po co czekać na 2012 lepiej teraz umrzeć...


Z twoim podejściem do życia to na pewno ... :D
  • 0



#45 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

[quote="kwintus"][quote=muhad]

Wytykam te bledy zebys zrozumial jak niedoskonala stalismy sie istota, jak przez wieki,tysiaclecia zmienilismy nasz kirunek.Nie ta droga poszlismy.
Spojrz na zwiastuny.Konferencja z Meksyku Maussana dowodzi o niesamowitych manifestacjach UFO.widziales kiedys na niebie w bialy dzien Kilkaset noli naraz? Sa juz zwiastuny kataklizmow i tego co ma nadejsc.Byly lawiny blotne w azji, byly trzesienia ziemi, byly powodzie, ogromne huragany(ostatnio jedno po drugim w asutralii a wczesniej w usa), do tego dochodzi teraz mozliwa erupcja wulkanu na indonezji, nie pomijajac jeszcze tsunami wywolane trzesieniem.To wszystko dzialo sie w ostatnioch latach a nie przez stulecia...liczba kataklizmow tej mniejsze rangi w porownaniu do tego co ma nadejsc , strasznie sie nawarstwila i to wszystko w bardzo krotkim czasie.ludzie tego nie dostrzegaja,tylko nieliczni.Dlaczego? bo taki jest czlowiek- nienormalny.





Po pierwsze nie wiadomo czy nie było fal np. tsunami i innych kataklizmów 1000 lat temu...
Masz wielką pewność nie żyjąc w tamtych czasach... Jak wiadomo w tamtych czasach środki przekazu nie były rozwinięte jak dziś. Dzisiaj wystarczy że np. w meksyku jest śilne trzęśienie ziemi i my na innym kontynencie już o tym za kilka godzin wiemy! 8)
Większa część z was a napewno ty :P podchodzisz do tych tematów końca świata jak i pewnie fenomenu zjawiska ufo "że oni nas odwiedzają tylko rząd to skrywa" :rotfl: z pewną schizofreniczną wiarą. Widze że 2000 tyś lat temu powstała chora religia a raczej chore mocarstwo "Kośćiół" które trwa do dziś... teraz powstaje "ufojaństwo" lub "kataklizmojaństwo" :brawo: Nie zapominaj że ludzie pewnie zawsze potrzebowali jak i potrzebują dziś pewnych zagrożeń np. "kataklizmów" aby poczuć pewne zjednoczenie i dobroć związaną z takimi wydarzeniami... Ja nie potzrebuje przepowiedni o końcu świata aby być dobry i zjednoczony... Kwestja którą poruszyłem w poprzednim poście dotyczyła osób które przez takie artykuły uwierzą w to na poważnie i wydadzą np. cały swój majątek lub kilka dni wcześniej przed wydarzeniem zrezygnują z pracy lub wezmą duże pożyczki aby się zabawić "przed końcem" a w dniu zagłady okaże się że tak jak w innych przypadkach to była wielka brednia?? i co zrobią na następny dzień gdy zobaczą że zrujnowali sobie życie.... :!:[/quote]

nie patrze na to co bylo 1000 lat temu tylko na ostanie pare wiekow...zauwaz ze nawet przez ostatnie dziesieciolecia jest wzmozona aktywnosc ziemi... w ostatnim roku wydarzylo sie wiecej niz przez ostatnie 10 lat ale dla CIebie widze to nie problem.

moja wiara nie jest schizofreniczna , proponuje bys obejrzal wiele ciekawych materialow filmowych jak np. koferencja z meksyku 2005 Maussana, najwybitniejszego badacza zjawiska i fenomenu(jak okresliles) UFO. widziales kiedys na niebie ponad 200 obiektow w bialy dzien? watpie...

istotnie rzady zatajaja prawde....sam Maussan mowil o tym na konferencji i w ogole to nie jest zadna nowosc.

jesli chodzi o kataklizmy to nie odczuwam to w ten sposob jak napisales...staram sie wiele czytac i szukac duzo informacji w przeciwienstwie do Ciebie..sa zwiastuny tego i ktore same juz sa dowodem na sprawdzanie sie przepowiedni na rok 2012...trzeba byc chyba sleocem zeby tego nie dostrzec( no tak w telewizji nie podali..specjalne zaproszenie trzeba podac zeby sie pan IKSINSKI sie o tym dowiedzial?)

ja nie wydam swojego majatku jesli ie bedzie takiej potrzeby...tylko facet. jesli nasila sie trzesienia, zaczna wybuchac wulkany i nadejda wieksze kataklizmy to sam zaczniesz sie zastanawiac co robic...na dzien dzisiejszy mam tylko zaplanowane: co zrobic gdyby!

i nie ocnieniaj mnie juz zgory bo nic o mnie nie wiesz! nie masz pojecia jaki jestem i w co wierze i jaki mam swiatopoglad...tylko o Tobie swiadczy zle!
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych