Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak przeżyć rok 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
640 odpowiedzi w tym temacie

#76

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najlepiej aby rok ten przeżyć w spokoju, nie zaniedbując swoich obowiązków, w kontakcie z bliskimi. Dobrze by było stosować takie zasady przez wszystkie lata....
  • 0

#77

CrOW616.
  • Postów: 99
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

2012=? jeszcze tylko 6 lat i wszystkiego sie dowiemy. mam nadzieje, ze jednak cos ta data ze soba niesie. chyba bym sie zalamal gdyby nadszedl 1 stycznia 2013 a tu nic dalej to samo, czyli nudna beznadzieja.
  • 0

#78 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Najlepiej aby rok ten przeżyć w spokoju, nie zaniedbując swoich obowiązków, w kontakcie z bliskimi. Dobrze by było stosować takie zasady przez wszystkie lata....


Po czesci sie z Toba zgadzam... a co jesli bedzie grozilo nam niebezpieczenstwo? ja np. bede usilowal sie uraatowac( i moich bliskich).

2012=? jeszcze tylko 6 lat i wszystkiego sie dowiemy. mam nadzieje, ze jednak cos ta data ze soba niesie. chyba bym sie zalamal gdyby nadszedl 1 stycznia 2013 a tu nic dalej to samo, czyli nudna beznadzieja.


to niekoniecznie beda zmiany nagle...moga trwac nawet 1000 lat...
  • 0

#79

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Muhad ale wytłumacz mi jedno, dlaczego faszerujecie siebie takim strachem przed 2012 rokiem. Podczas ostatniego przebiegunowania zginęła Atlantyda (WYSPA) natomiast nic się nie stało np egipcjanom....bo im wiecej cyztam o tym 2012 tym mniej rozumiem
  • 0

#80

Tengron.
  • Postów: 177
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No wiesz nic im się nie stało bo raczej jak dobrze pamiętam nie było ich jeszcze.Egipcjanie to potomkowie uciekinierów z Atlantydy którym udało się uciec jak myśle.Słabo u mnie z tymi Atlantydami Egipcjanami i Majami :P
A co do stracha przed 2012 to wyjaśnie ci to w krótkich zdaniach:
KOMPLETNA ZAGŁADA LUDZKOŚCI.5 MILIARDÓW LUDZI ZGINIE.CAŁA NASZA TECHNIKA PRYŚNIE.
Ja już z tego powodu mam lekkiego stracha.Nie wiem jak ty.
  • 0

#81

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

KOMPLETNA ZAGŁADA LUDZKOŚCI.5 MILIARDÓW LUDZI ZGINIE.CAŁA NASZA TECHNIKA PRYŚNIE.

Ja tak myslałem kiedys :) Teraz stawiam na kontakt z obcą cywilizacją... koniec swiata ale nie taki prawdziwy ;-)
  • 0

#82

Tengron.
  • Postów: 177
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nie twierdze że wszystcy zginą.Poprostu cołniemy się do średniowiecza ale z rzeczami z naszych czasów.Będzie nam łatwiej.Kosmici.Niesądze.
  • 0

#83

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja nie twierdze że wszystcy zginą.Poprostu cołniemy się do średniowiecza ale z rzeczami z naszych czasów.Będzie nam łatwiej.Kosmici.Niesądze.


O ile nie zniknie nasza wiedza w formie papierowej i owe "rzeczy"
  • 0



#84 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Muhad ale wytłumacz mi jedno, dlaczego faszerujecie siebie takim strachem przed 2012 rokiem. Podczas ostatniego przebiegunowania zginęła Atlantyda (WYSPA) natomiast nic się nie stało np egipcjanom....bo im wiecej cyztam o tym 2012 tym mniej rozumiem


Ktosiuf...wiesz...generalnie nie faszerujemy strachem , jedynie przestrzec przed zagrozeniem bo pozniej moze byc zapozno...moim zdaniem lepiej gdybac : co by bylo gdyby niz to zupelnie olac...przezorny zawsze ubezpieczony :smile: o ile wiem Atlantydzi po kataklizmie osiedlili sie na calym swiecie, lacznie z egiptem i wydaje mi sie ze w duzej czesci jestesmy ich potomkami...no mozna jeszcze wlaczyc w to sumer...ktory powstal dzieki innej cywilizacji pozaziemskiej...prawdopobobnie sumerzy i atlanci zyli obok siebie..(przynajmniej na tej samej ziemi) ;-)

wiesz jesli chodzi o ta date 2012 to bardzo duzo na to wskazuje ze cos sie wydarzy...tak naprawde nie wiemy co moze nas spotkac. wiadomo ze przerozne zrodla mowia o Manifestacji Ufo ktora chcac , nie chcac juz ma miejsce chocby w Meksyku( w sumie na calym swiecie), mamy zwiastuny kataklizmow i wiele przepowiedni dotyczacych tego wszystkiego...jest mnustwo materialow o tym swiadczacych :smile: one wszystkie lacza sie w calosc...czytajac o atlantydzie mozna sie dowiedziec ze zniknela jakies 12000tys lat temu, ludzie ktorzy sie uratowali przeniesli sie glownie w okolice egiptu...na atlantydzie byly piramidy itp. wiec postanowili zbudowac i w egipcie jako informacje i przekaz...(chodzi tez mniejwiecej o rok 2012)...to samo Majowie..niewykluczone ze i oni byli potomkami Atlantydow,swadcza o tym budowle...(bardzo mozliwe..tutaj tez sie pokazuje rok 2012...jest proroctwo Oriona Patricka Geryla , ktorego autentyzm i prawdziwosc potwierdza Projekt Cheops( jedynie szczegoliki sie tam nie zgadzaly)...jest wiele ciekawych spraw...

np. Filipek...moja babcia opowiadala mi ze gdy zyl to podczas jednej z rozmow babcia dowiedziala sie ze oprocz tych powodzi w 97 i tej na 21 wiek ma sie wydarzyc cos jeszcze znaczniej gorszego, ale tego nie chcial powiedziec...mowil ze to zbyt przerazajace...tego zadne media ani artykuly nie uwzglednialy bo poprostu nikomu nie mowil o tym...Filipek jest o tyle dla mnie wiarygodny bo potrafil przpowiedziec bardzo dokladnie i nie pamietam by cos sie nie sprawdzilo...z poczatku nikt mu nie wierzyl , lecz powodz stulecia w 97 otworzyla wszystkim oczy..gdy umarl pochowano go(mimo tego ze byl biedny) bardzo uroczyscie. wszyscy z okolic klodzka, bystrzycy mowili ze to byl wielki czlowiek...

Ktosiuf wlasnie stad moje obawy...to co sie wydarzy i na ile wydaje sie grozne to co ma nastapic to sie okarze...moze to bedzie nagle? moze to bedzie fazowo postepowalo? cholera wie :-/ moze byc i tak ze po kataklizmach nastapi ( przebiegunowanie) przewartosciowanie ludzi? moze do tego dojda Manifestacje Ufo i ewakuacja? jedno jest pewne...pozyjemy, zobaczymy ;-)
  • 0

#85

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

kurde to chyba bede musial zrobic taki trick zeby boze narodzenie i sylwester spedzic z moimmi bliskimi znajomymi w jakims bezpiecznym miejscu
  • 0



#86

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wiesio, nie bierz zbyt dosłownie wszystkiego co jest pisane. Być może potężny kataklizm nawiedzi nas przed 2012, może nawet po - nie wiadomo aż tak dokładnie. Wiemy jedynie, że COŚ się stanie, pytanie tylko co i w jakim tempie.
  • 0



#87

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja nie wierzę w zniszczenie prawie całej ludzkości, ponieważ w Biblii jest napisane, że Bóg nie ześle więcej potopu na Ziemię, co obiecał Noemu. Falę tsunami mozna potraktowac jako potop.
  • 0



#88

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja nie wierzę w zniszczenie prawie całej ludzkości, ponieważ w Biblii jest napisane, że Bóg nie ześle więcej potopu na Ziemię, co obiecał Noemu. Falę tsunami mozna potraktowac jako potop.

No to ktoś tu kłamie ponieważ potopy zdażają się cyklicznie i w przyszłości( dalekiej lub nie) bankowo będą potopy...
Słyszałeś o przebiegunowaniu??
  • 0

#89

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mówiąc szczerze, jeśli z jednej strony mam Boską obietnicę, że potopu więcej nie będzie, a zdrugiej bajdurzenia Patricka Geryla, to chyba jednak skłonię się ku wiary w to co napisano w Biblii.
  • 0

#90

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Potopy i tego typu kataklizmy zawsze były i będą. Także powoływanie się na Biblie w tym momencie jest troche nie na miejscu...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych