Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytania dziwne i zwyczajne

oobe metoda transowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1083 odpowiedzi w tym temacie

Wszystko.
  • Tematów: 72
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzięki za rady.
Toxic wyszukałem w necie gdzie mieszczą się te kluby drwala. Znalazłem że znajdują się na śląsku a ja od pewnego czasu mieszkam gdzie indziej tzn. woj. Pomorskie, powiat starogardzki.
Więc akurat ta szkoła odpada. Postaram się poszukać czegoś w moich okolicach, czyli starogard gd. lub grudziądz ewentualnie.

Juzek, jak mówisz że mi sie znudzi to nie wiem czy to brać. Zwłaszcza że ta grucha z firmy meteor łatwo sie psuje (jeden synek ją testuje na yt). A te lepsze są droższe.

Panjuzek.
  • Tematów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trening w domu i w szkole walki to zupełnie inne rzeczy. Jak "wsiąkniesz" w treningi to sam ocenisz jaki  sprzęt jest ci potrzebny w domu. I czy w ogóle jakiś. Ja mam w domu małą siłownię. Tzn. Ławka wielofunkcyjna Sztanga i hantle i różne drobiazgi. Stoi to kurzy się. A ja biegam na siłownię 5 razy w tygodniu :)

Edit I do tego worek i Speedbal, których nie prawie nie używam, 

Użytkownik Panjuzek edytował ten post 12.10.2020 - 18:39

Wszystko.
  • Tematów: 72
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja mam hantle tylko. Do najbliższej szkoły mam 30 kilka km a do innych jeszcze dalej. Lipa troche.

TheToxic.

Faber est quisque suae fortunae

• Tematów: 59
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To może opłać jedną wizytę u trenera personalnego i wypytaj go o to co Ci niezbędne. Polecam też różne fora oraz grupy gdzie wzajemnie ludzie motywują się wzajemnie i doradzają w różnych kwestiach. Zobacz czy zdobyta wiedza pokrywa się z grupą wsparcia i zacznij działać. Na allegro na pewno coś znajdziesz ale odradzam zakup za 700 zł w ciemno. Lepiej dopytać się fachowców niż wydać pieniądze w błoto.

Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: oobe, metoda transowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u