Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytania dziwne i zwyczajne

oobe metoda transowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1037 odpowiedzi w tym temacie

Daniel..
  • Tematów: 51
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak się im opłacało uśmiercić to uśmiercili, skoro Fejs działa to widocznie opłaca się, by działał. Raczej stronię od pochylania się nad marketingowymi decyzjami deweloperów dotyczących środowisk i OSów, które mają już wyznaczoną datę śmierci. Szkoda na to energii.

Nie wiem jak Zucenberg, ale windows phone na pewno traci bardzo dużo. Bez instagrama i snapchata nie mają czego szukać u dzisiejszej młodzieży - a przecież to ta grupa odbiorców jest największa. Zresztą przyznam sam, że o ile ze snapchata nie korzystam, o tyle do instagrama bardzo się przyzwyczaiłem - informacje są łatwo dostępne, przejrzyste, pojawiają się automatycznie - jeśli obserwujesz dany profil to nawet nie musisz nic wpisywać, bo same Ci się wyświetlają od razu po wstawieniu. Masa ciekawych zdjęć i filmów wstawianych na bieżąco. Windows phone z tego co zauważyłem po stosowaniu to system nadający się bardziej dla dorosłych, szczególnie jakichś np właścicieli firm, kierowników czy przedstawicieli - szybko i sprawnie działający telefon, dostęp do wielu zagadnień typu waluty, inflacja, indeksy, do tego dość dobry i wyraźny dźwięk, oraz świetny aparat. Telefon idealny do utrzymywania kontaktów biznesowych :). Nie moja bajka, no ale nie miałem wyjścia zasadniczo...

Edric.
  • Tematów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Screenshot_2019-05-17_at_17.36.35.png

Podejrzewam, że Zuckerberg jakoś się podniesie finansowo po olaniu tego zdumiewającego ćwierć procenta użytkowników telefonów na świecie.
Dla Windowsa może to źle, ale raczej trudno dziwić się, że na nierozwijanym, porzuconym systemie, który wraz z początkiem 2020 roku traci jakiekolwiek wsparcie, coraz więcej apek przestaje działać.

Dżolero.
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dostałem dzisiaj od pracodawcy oferte przystąpienia do pracowniczych planów kapitałowych. Warto do tego przystępować? czy lepiej sobie to odpuścić skoro i tak mój pracodawca opłaca składki emerytalne.

Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: oobe, metoda transowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u