Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania dziwne i zwyczajne

oobe metoda transowa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1125 odpowiedzi w tym temacie

#1036

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak się im opłacało uśmiercić to uśmiercili, skoro Fejs działa to widocznie opłaca się, by działał. Raczej stronię od pochylania się nad marketingowymi decyzjami deweloperów dotyczących środowisk i OSów, które mają już wyznaczoną datę śmierci. Szkoda na to energii.

 

Nie wiem jak Zucenberg, ale windows phone na pewno traci bardzo dużo. Bez instagrama i snapchata nie mają czego szukać u dzisiejszej młodzieży - a przecież to ta grupa odbiorców jest największa. Zresztą przyznam sam, że o ile ze snapchata nie korzystam, o tyle do instagrama bardzo się przyzwyczaiłem - informacje są łatwo dostępne, przejrzyste, pojawiają się automatycznie - jeśli obserwujesz dany profil to nawet nie musisz nic wpisywać, bo same Ci się wyświetlają od razu po wstawieniu. Masa ciekawych zdjęć i filmów wstawianych na bieżąco. Windows phone z tego co zauważyłem po stosowaniu to system nadający się bardziej dla dorosłych, szczególnie jakichś np właścicieli firm, kierowników czy przedstawicieli - szybko i sprawnie działający telefon, dostęp do wielu zagadnień typu waluty, inflacja, indeksy, do tego dość dobry i wyraźny dźwięk, oraz świetny aparat. Telefon idealny do utrzymywania kontaktów biznesowych :). Nie moja bajka, no ale nie miałem wyjścia zasadniczo...





#1037

Self-Luminous Red.

    Kolor chimeryczny

  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Screenshot_2019-05-17_at_17.36.35.png

 

Podejrzewam, że Zuckerberg jakoś się podniesie finansowo po olaniu tego zdumiewającego ćwierć procenta użytkowników telefonów na świecie.
Dla Windowsa może to źle, ale raczej trudno dziwić się, że na nierozwijanym, porzuconym systemie, który wraz z początkiem 2020 roku traci jakiekolwiek wsparcie, coraz więcej apek przestaje działać.





#1038

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2567
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dostałem dzisiaj od pracodawcy oferte przystąpienia do pracowniczych planów kapitałowych. Warto do tego przystępować? czy lepiej sobie to odpuścić skoro i tak mój pracodawca opłaca składki emerytalne.





#1039

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam.
Jako że dopiero od niedawna korzystam z windowsa 10 na lapie to chciałbym sie zapytac o kwestie ustawień obrazu.
Chodzi mi o ustawienie ostrości inaczej zwanej kontrastem. W wind xp dało sie to łatwo zrobic. Wtedy oczy tak sie nie męczą.
W win 10 mozna zmienic rozdzielczość i kilka parametrów związanych z ekranem. Ale kontrastu jakos nie ma.
Jest tryb nocny jak zauwazyłem i z niego korzystam na próbę.

Jak macie ustawione u siebie na kompach ze da sie posiedziec dłużej przed ekranem?



#1040

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1625
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

  • 1366 x 768 (zalecana)
  • skala i układ 100%
  • orientacja pozioma
  • jasność i kolor (na maxa)
  • wyświetlanie nocne wyłączone, a gdy chce ciemniejszy ton to odłączam kabel zasilający od laptopa ;)




#1041

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Spróbuj: Start > Ustawienia > System > Ekran > Ustawienia zaawansowane > kalibracja koloru



#1042

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzięki przyjaciele.

Ustawiłem jasność i kolor na 58. Potem może będę zwiększał stopniowo. Bo dając na full świeci sie tak mocno że razi w oczy. Pewnie to kwestia tego jaki wyświetlacz zastosowano.

rozdzielczość 1920x1080 bo ta jest jako zalecana, orientacja pozioma. Układ na100%

 

ppp-troche pozmieniałem suwakami w tej kalibracji koloru. Zobaczymy jak się to sprawdzi w praktyce.





#1043

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witajcie. Różne są mity o stworzeniu człowieka z żebra, z gliny itp. Pamiętam że gdzieś czytałem że w której z dawnych religii wierzono w stworzenie człowieka z brudu pod paznokciami. Nie wiem kto o tym pisał czy deschner czy kto inny bo nie mogę tego znaleźć. Może ktos kojarzy kto o tym pisał i gdzie w to wierzono.



#1044 Gość_Princess Luna

Gość_Princess Luna.
  • Tematów: 0

Napisano

@up

 

http://historiaproje...arozytnych.html



#1045

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6614
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na Śluńsku godoją, jak Bozia ludki lepił, to te nieudane za rzekę Brynicę wyrzucał. Tam Sosnowiec powstał...





#1046

abnormal.
  • Postów: 129
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko, polecam clear type (o ile nie włączyłeś), wystarczy wpis na pasku w wyszukiwarce



#1047

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzięki pinkie. O to mi chodziło własnie.
Zobacze czy mam na lapie te clear type włączone.



#1048

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam pytanie w sprawie pitów. Od zeszłego roku jest tak, że to urząd rozlicza pit i w sumie nic nie trzeba robić. W tym roku jest tak samo. Jednak żeby zobaczyć swojego pita trzeba podać kwote przychodu za rok 2018. No i tu jest problem, bo nie rozliczałem pita w zeszłym roku i nie wiem jaka tam była kwota przychodu.
Skąd to wziąć?



#1049 Gość_Princess Luna

Gość_Princess Luna.
  • Tematów: 0

Napisano

Możesz popytać w urzędzie skarbowym.



#1050

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1625
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skąd to wziąć?

 

Ze swojego PIT 11  od swojego pracodawcy.






 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: oobe, metoda transowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych