Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rok 2012, nie końcem a początkiem.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
134 odpowiedzi w tym temacie

#46

Grzegorz78.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W zupełności się z tobą zgadzam. To wszystko to opowieści rodem z s-f. Spisują tu ludzie zlepek jakichś dziwnych historii a to czego nie wiedzą to se wymyślą żeby się to jakoś poskładało w całość. Żenada i tyle. Szkoda gadać
  • 0

#47

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakos nigdy nie widzialem zeby jaszczurka pożerała mojego kumpla <lol2> skad ta pewnosc ze oni nas hodują tam ?

ale co do gestosci sie zgadzam z 1korekta nie 7 a 9 :) i nie sa do typy rodem z gry RPG ze czlowieka na 3lvl evo. w Jaszczurke na 4lvl. ;) tylko jest to rodzaj naszego uduchowienia, i tego jak widzimy swiat i do czego przywiazujemy wieksza wage do noweg TV, auta, i zarabiania jak najwiekszej fortuny czy do spokojnego szczesliwego zycia w ktorym jest miesce na milosc :P przez co sie rozwijamy i trafiamy na miesca o wszyzszym rozumowani swiata.
  • 0

#48

BENDER.
  • Postów: 166
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlaczego rząd ukrywa istnienie OBCYCH?
Rząd nie chce dopuścić do paniki. Wyobraźmy sobie teraz, że zamiast ptaków na niebie będą latać statki obcych. Uznalibyśmy to jako normalne? NIE! Nawet więcej, doprowadzać by nas to mogło do obłędu.


Całe życie zastanawiam się skąd ktoś wie jak zareagują ludziska na wieść o istnieniu obcych, wszyscy rzekomo mają wpaść w obłęd i popełnić zbiorowe suicide :P
Tylko dlaczego? Ech... przez takie gadanie mam ochotę się targnąć bardziej niż przez obcych.
I :love: aliens

Użytkownik BENDER edytował ten post 13.01.2008 - 00:20

  • 0

#49

Smiler.
  • Postów: 148
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Rząd USA ukrywa prawdę o UFO (nie tyle co o szarych ludzikach, ale o obiektach latających z nieznaną technnologią) ponieważ gdyby tego nie robił to straciłby władzę na Świecie zupełnie.

USAńczycy walczą w tej chwili o ropę na wschodzie. A ropa to krew naszego Świata. Tylko 20-30% wydobytej ropy (dane przybliżone) jest wykorzystywane w transporcie... reszta - do produkcji wszystkiego co Was w tej chwili otacza: układów scalonych, barwników na waszych koszulkach, plastiku butelek z których pijecie wodę, etc.

GDYBY USA powiedziało: "Hej, ok! Mamy UFO... uhuhu... i co teraz?" To przynzałoby się do posiadania alternatywnego do ropy źródła energii, a wtedy to już byłby kompletny konieś Stanów Zjednoczonych.
  • 0

#50

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1. Ok... Mam pomysł... Zrobimy RPG lub MMORPG w którym będzie trzeba przechodzić w coraz wyższe stany gęstości...
A te STO i STS itp. To będzie ścieżka rozwoju postaci :D

2. Było coś że trzeba być osobą wierzącą itp. żeby wejść w 4 gęstość... Ja jestem ateistą więc wejdę w
666. gęstość - Śmierdzącą Kupą Kału (fizyczna)

1. Skąd wiesz, że istnieją jakieś gęstości? Podaj mi jakieś sensowne wytłumaczenie
2. Czemu piszesz, że te jaszczury nie są w stanie widzieć nas a potem że przylecą i nas będą ssać?
3. Skąd ta paranoja u Was, że każdy rząd ukrywa "prawde"?
4. Czy ty naprawde znasz prawde? :/


--Przodek-- wspaniałe pytania ;]

A teraz moje zdanie... Większej bredni chyba nie słyszałem... Widzę że za dużo Projekt Cheops 8)

Pozdro... Czekamu do 2012 :o
  • 0

#51

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

o rany.

Czasem sie juz nie chce czytać o tym 2012...

Tyle tych teorii, ze nie wiadomo czego się trzymać.

Tyle się tu pisze o sprzecznosciach w Biblii, o wykluczajacych się faktach dot. starozytnych cywilizacji, o sprzecznosciach w oficjalnych raportach chociazby z 9/11...

Niech ktos wreszcie napisze cos o tych wszystkich teoriach dot. 2012 badz kształtu swiata w ogole, złozy to w całosc. Ja wymiekam-im wiecej czytam, tym wieksza sieczka w głowie... owszem wierzę w pewne zjawiska paranormalne, sam ich doswiadczyłem, ale powoli juz zaczynam się gubic w tym wszystkim. Jedne teorie wykluczaja drugie, a kazdy swojej broni i popiera ją jakimiś co najmniej dziwnymi i niewerfyfikowalnymi źródłami.

Z jednej strony jakies jaszczury, gęstości, z drugiej antychryst, z trzeciej kosmiczna rasa androidów mająca nas zniewolić, z czwartej ujawniający się kosmici mający nam pomóc, z nastepnej przebiegunowanie i koniec swiata, dalej powtórne nadejscie Chrystusa... rety, troche duzo tego..?

Sam jestem ciekaw co to będzie, jednak w porownaniu do innych "koncow swiata" ten ma jakies poparcie w starozytnych przekazach, chocby Majów.. to daje troszke do myslenia..

Ale co się stanie...heh najpewniej 22 grudnia ów roku pojdę normalnie do pracy jak gdyby nigdy nic, chyba ze popełznę jako jakaś galaretka po wczesniejszym przejsciu na inną gęstość :]

A moze pan Geryl ma rację i po prostu wszytko ch** za przeproszeniem trafi:]

Po tym temacie stwierdzam, ze wysiadam z jakichkolwiek rozmow i gdyban o 2012, po prostu juz nie ma sensu, coraz wiecej absurdów. Pozostaje tylko czekać.

Pozdrawiam! :)
  • 0



#52

BENDER.
  • Postów: 166
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

GDYBY USA powiedziało: "Hej, ok! Mamy UFO... uhuhu... i co teraz?" To przynzałoby się do posiadania alternatywnego do ropy źródła energii, a wtedy to już byłby kompletny konieś Stanów Zjednoczonych.


Dlaczego koniec? Nie mogą sprzedawać po prostu tego źródła energii za ciężki szmal biednym ludziom?
  • 0

#53

Smiler.
  • Postów: 148
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bo wtedy straciliby na to monopol? :o

Użytkownik thus edytował ten post 13.01.2008 - 15:02

  • 0

#54

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak to czytałem to lałem potem z 30 minut.Ludzie, to tylko komiczna teoria! :D
  • 0

#55

Dwid.
  • Postów: 33
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra, dobra. Czyli, żeby przejść na 4 poziom gęstości trzeba dbać o innych, pomagać im, nie być materialistą tylko osobą głęboko duchową itp.? Tyle ja z tego zrozumiałem. A wole się przygotować na każdą ewentualność, jestem ciekawy świata i tak sobie wyobrażam żyć przez 400 lat i walczyć w obronie bliskich i przyjaciół z zmutowanymi jaszczurami. Brzmi nieprawdopodobnie, ale jak wszyscy wiedzą są na świecie rzeczy, które się fizjologom nie śniły. Jeśli źle zrozumiałem informacje zawarte w waszych postach, to proszę poprawcie mnie.
  • 0

#56

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeżeli takie warunki trzeba spełnic aby przejsc na 4 gestosc to ludzie na Ziemi nie mają na to szans [; (i nigdy nie będą mieli chyba ze dostanę porządnie w przysłowiową dupę i się opamiętają - chociaz i to jest wątpliwe czy by pomogło :> )
  • 0

#57

Dwid.
  • Postów: 33
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tak sobie myślę czy w tym 2012 coś sie w ogóle stanie. Jedyna wersja w jaką tan na prawdę wierzę to Biblijna wersja Armageddonu, oczywiście nie mam tu na myśli ''wniebowzięcia'' tylko to co zostało zapisane przez Jana w Apokalipsie, ale to raczej nie stanie się za naszego życia.
  • 0

#58

Yuna.
  • Postów: 115
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A dla mnie te gęstości to jakaś kompletna bzdura. Przebiegunowanie ziemi ok, to możliwe, katastrofy, obcy którzy mogą się oficjalnie ujawnić (tylko po co?), ale po co w tym wszystkim te gęstości? Na podstawie czego to jest w ogóle? Są jakieś starożytne teksty czy coś na ten temat?
Nim bliżej tego 2012 roku to skłaniam się do wniosku że NIC się nie stanie nadzwyczajnego, może będą jakieś większe katastrofy ale to całkowicie normalne że takie się zdarzają. wątpię w jakąś ogromna katastrofę w której zginie większość ludzkości i w ujawnienie się obcych, nie mówiąc już o jakimś przechodzeniu ludzi do wyższych gęstości czy czegoś takiego. A mam takie wrażanie na podstawie właśnie coraz większego natłoku różnych coraz bardziej niedorzecznych teorii związanych z 2012 rokiem...


Zgadzam się! :D
  • 0

#59

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

maam dość... jeśli to wszystko sie stanie (w co zaczynam wątpić) to nie widzi mi sie przechodzenie w jakieś gęstości, walka z jaszczurkami, latające spodki za oknem, armagedon, jakieś fale itd. no cóż teraz do planów na przyszłość musze dopisać "rozwój duchowy" i "zakupienie arsenału broni"...
  • 0

#60

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No cóż, wszystko fajnie i kolorowo, przejdziemy na 4 Gęstość w 2012 (teoretycznie). Tylko jedno pozostaje. Otóz, jak działa mechanizm tego niby wybierania ludzi dobrych i złych? No chyba że będzie wielka sieczka w stylu katastrofa na całej Ziemi, i ci którzy przetrwali mogą być w nowej gęstości? :|
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych