Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rok 2012, nie końcem a początkiem.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
134 odpowiedzi w tym temacie

#61

Yuna.
  • Postów: 115
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem ciekawa, gdy dojdziemy do roku 2012 i nic się nie stanie. Wejdę na to forum i zobaczę jakie maja miny ci, którzy wierzyli w ten ów koniec świata :]
  • 0

#62

Smiler.
  • Postów: 148
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Większość z Nich nie różni się pewnie w ogóle od Ciebie.

Jakieś 90% osób zapodaje tutaj tylko z wielce odkrywczej gadki i czeka na 2012 jakby, nie wiem co... miał się skończyć "Świat"? Jeśli ów rzeczywiście nastąpi to ich agitacja wzmoży się i przyjmie formę zwrotu "A NIE MÓWIŁEM/ŁAM?!... TRZEBA BYŁO MNIE SŁUCHAĆ!!... GŁUPCY WY WSZYSCY!!".

Te same osoby będą właśnie tymi, które utracą cząstkę siebie, jeśli nic się nie stanie, ponieważ w swoim dociekaniu "prawdy" zapędzili się tak daleko, że pozwolili pewnym informacjom/hipotezom wejść w ich tożsamość tak głęboko, że te stały się częścią ich osobowości.

Garstka osób, która ze sobą coś robi, jest warta dysputy. Ci są wygrani - jeśli 2012 nie będzie (w >tym< sensie), a oni będą się rozwijali w nadzieji, że pomoże im to przetrwać... to w bilansie końcowym na tle reszty społeczeństwa wyjdą na plus. Jeśli jednak w związku ze zmianami, które mają osiągnąć apogeum w 2012(?), zacznie się początek końca to ich szanse przetrwania wzrosną niepomiernie i daj Bóg, żeby przetrwały ;) .
  • 0

#63

Dwid.
  • Postów: 33
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jedyna strefa w jaką przejdziemy w 2012 roku, to strefa SUKCESU.
Już tłumacze, w 2012 Polska drużyna powróci do formy jaką miała za czasów Kazimierza Górskiego.
Polacy będą mieli szanse na naprawdę dobre miejsce i sądzę, że to będzie jedyna rzecz, która może nas czekać w 2012 (miejmy nadzieję) POLSKA GOLA :)
  • 0

#64

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak sobie myślę i stwierdzam że David Icke to chyba ma rację...od zawsze jestesmy karmieni informacjami na temat jakiejś tam daty - że zdarzy się nie wiadomo co. Jezeli w 2012 nic się nie zdaży - to poleci info na cały swiat ze w 2023 uderzy w nas kometa i zniszczy caaaałą Ziemię albo ludzkośc na Ziemi....i ludzie znów będa się obawiać - będą się bać. Czy nie uważacie że tu chodzi o strach? Aby ludzie srali po gaciach? Może ten strach faktycznie czemuś służy (wykupywaniu polis ubezpieczeniowych :lol )
  • 0

#65

BlaZe.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest taka jedna data o ktorej mowia realianie (ludzie wyznajacy ta religie) ze w 2035 zejdzie na ziemie jakis realian, wiec ludzie beda znow mieli na co czekac.
Co do 2012-o nie! to juz piaty koniec swiata w moim krotkim zyciu! I co teraz? a tak serio - mozliwe ze cos w 2012 sie stanie, wsumie na to licze. Kalendarz majow i przebiegonowanie ziemi <- w to wierze, to wszyscy mowili na poczatku. Pozniej niestety ludzie jakto ludzie zaczeli dokladac swoje teorie, wyliczac swoje obliczenia i daty itp. i tak to sie namnozylo, kazdy dokladal swoja wersje, ze gdzies tam slyszal ze np. ma jezus zestapic, ze antychryst ma sie urodzic. np cos tam w bibli pisalo i jak sie policzy wszystkie literki i podzieli przez ilosc stron to wyjdzie....2012! (oczywiscie to wymyslilem sam, jakby co-nie zaliczac tego do nowych teorii! :P ) albo ze jakas znana osobistosc zmarla w tym roku jesli sie doda rok do dnia i podzieli przez miesiac i doda 2 to wyjdzie 2012 i takie tam pierdoly. A wiec - na poczatku to slychac bylo tylko o kalendarzu majow i to jest niezlym dowodem, ale jak ludzie zaczynaja dodawadc swoje teorie do tego to sie robi taka kaszana i nie wiadomo co.
Da End :P
  • 0

#66

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A mi się wydaje że ludzie po prostu lubią "na coś" - czekać. To tak jak by wypełnia ich życie w jakiejs tam cząstce. Co roku odliczają juz miesiące, tygodnie do daty w której "coś" ma się wydarzyć. I faktycznie tak będzie - jak sioe w 2012 nic nie stanie to ludzie sobie datę przełożą i dalej będą czekać zafascynowani. Będą pisać książki i kręcić filmy - a naiwniacy będą to łykać i wydawać na to hajs....o to w tym wszystkim chodzi. O zarobek.
  • 0

#67

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ta miałbyć koniec świata w 2000 i co? nic... 2012? pewnie też nic a wtedy na forum zastąpimy te opowiastki o 2012 na opowistki o 2035 :P 2035? nic... 2100? nic 44465846? nic itd.
  • 0

#68

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polecam serię książek Tima Lahayea i Jerryego B. Jenkinsa, o końcu świata.pierwsza część nosi nazwę "Dzień zagłady" - o tym, że ludzie na całym świecie po prostu "rozpłynęli się" (dzieci w łonach matek, młodziez do 12 roku życia [niewinna?] zostali ludzie niegotowi na przejście, jak to w tym temacie napisano, do kolejnej gęstości..) ...jest to początek końca Ziemi, ale też początek całkiem Nowego Życia..

książek jest 12, lektura na kilka miesięcy zapewniona, ale polecam bardzo gorąco...

jak będziecie zainteresowani to mogę dać fotki książek, ew. pożyczyć jak ktoś mieszka w okolicach Lublina...
  • 0

#69

ScOrPiOn.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może założymy sekte czy cuś ?
Np. Akademia Jedi !
Ale tak na serio można by zrobić zakon (?)
Albo chociaż grupe wsparcia na 2012.
Musimy się połączyć w służbie innym....
  • 0

#70

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

już taka "sekta" powstała... http://elohtia.blog.onet.pl/ możesz się zapisać :crazy:
  • 0

#71

ScOrPiOn.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Piszą tam tyle mądrych słów że nie wiem od której strony mam zacząć czytać....
Pożyjemy zobaczymy:)
Jak myślicie przejdziecie na następną gęstość ?
Ja pewnie tak :P
A wy ?
  • 0

#72

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Samo to że kamienie i zwierzęta są w innej gęstości niż my,sprawia że już cały ten tekst jest jedną wielką brednią.
  • 0

#73

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja tam nie wierze ale... ja zapewne nie przejde :D i co to za życie na tych najwyższych gęstościach ja sie pytam? 0 gier, 0 komputerów, 0 telewizji, 0 rozrywki poprostu... tylko "pływanie" w eteryczno-cośkowemu czymś w zjednoczonej myśli z innymi wyperdkami kosmosu...
  • 0

#74

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oni to zaraz wytłumaczą że wtedy nasze ciała astralnę wpadają w świat ciągłej ekstazy duchowej połączonej z żuciem nieśmiertelnym ;p Ja tam wole moją gęstość a nie zamiane w zupkę :D
  • 0

#75

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja też nie chce być zupką nic nie jedzącą... chce zostać w tej gęstości i zjeść zupke :] najlepiej pomidorówke... tak oto dzięki gęstości wszystko nad czym pracują wszystkie cywilizacje wszechświata zostaje zignorowane tylko po to by móc być wielkim jednomyślnym kosmicznym mleczkiem...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych