Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rok 2012, nie końcem a początkiem.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
134 odpowiedzi w tym temacie

#16

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

edit:sam kiedys dojdziesz do tego
  • 0

#17

snemies.
  • Postów: 645
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja mam taką teorię kim mogą być te jaszczury Replinianie czy jak im tam ;) To są dinozaury które miliony lat temu wyewoluowały do inteligentnych istot ale wobec katastrofy na ziemi opuścili ją. Jak wiadomo były gatunki dinozaurów które ewoluowały w stronę humanoidalnej postaci; niewielki wzrost (do 2,5 - 3 metrów), długie chwytne przednie kończyny, duże mózgi i nie duży pysk no i oczywiście poruszały się na dwóch łapach. Było kilka podobnych gatunków spełniających te warunki więc może któremuś się udało :D 65 milionów lat temu opuściły ziemię by powrócić po jakimś czasie dobrze znając ta planetę i jej bogactwa. Nie było sensu się tu sprowadzać spowrotem więc tylko założyli bazy, eksploatowali surowce, pobawili się w bogów (a może dalej to robią). Jako że genetycznie niewiele różnią się od ludzi łatwiej im było ingerować w małpoludy, tworząc z nich na swoje podobieństwo inteligentne istoty - ludzi.

Pomysł zaczerpnięty z filmu Star Trek Voyager gdzie pojawił się właśnie motyw cywilizacji jaszczurów pochodzących z ziemi ;)
  • 0

#18

Gside.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

2011
Powodzie
Globalna wojna nuklearna
Masowe migracje uchodzcow
Ladowanie obcych
Obudzenie armii obcych - klony Reptiliano?
Rosja zjednoczona z Chinami i Iranem w globalnej wojnie
Deszcze meteorow
"Sila wyzsza" przychodzi by zniszczyc wszystko
Nowi Reptilianie na ziemi

2012
Walka sil spoza ziemi
Armia obcych na ziemi
Sily spoza ziemi laduja i pomagaja ludziom
Wszystko pod woda- przebiegunowanie - oceany zalewaja kontynenty"


Czy możliwe, jest , by ta fala , byłą według jakiegoś tam szamana Falą ;> ? tzn. fala weźmie 10% a resztę zaleje woda ?
  • 0

#19

Reko.
  • Postów: 155
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc wychodzi na to, że proces przechodzenia do 4-tej gęstości już się zaczął a skończy się wraz z "falą" w 2012 roku.
  • 0

#20

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bull shit, new ageowski belkot, ktory wykorzystal mode na 2012 i sam umiejetnie przykleil poglady, wiare new age do tego o czym pisal Geryl, a co nie ma nic wspolnego z teoria pzrebiegunowania itd. Ja tez moge sobie napisac bajke o krasnoludkach w 2012, jestem pewien ze przy odpowiednim nakladzie, gdybym sie postaral, zrobil stronke, wypozycjonowal to jeszcze bym na tym zarobil i zyskal setki wyznawcow. Jaka fala ? jakie pzrejscie w 4 gestosc ? ludzie.
  • 0

#21

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bull shit, new ageowski belkot, ktory wykorzystal mode na 2012 i sam umiejetnie przykleil poglady, wiare new age do tego o czym pisal Geryl, a co nie ma nic wspolnego z teoria pzrebiegunowania itd. Ja tez moge sobie napisac bajke o krasnoludkach w 2012, jestem pewien ze przy odpowiednim nakladzie, gdybym sie postaral, zrobil stronke, wypozycjonowal to jeszcze bym na tym zarobil i zyskal setki wyznawcow. Jaka fala ? jakie pzrejscie w 4 gestosc ? ludzie.



new age jest od polowy lat 50 ubieglego wieku , wtedy Geryl to jeszcze robil w pampersy wiec nie masz racji :] , Oni od zawsze mowili ze w 2012 konczy sie era Ryb i zaczyna sie zlota era Wodnika

troche informacji o New Age :

"New Age (z ang., wymowa: /nju: eɪdʒ/; także Nowa Era, Nowa Epoka, Ruch Nowej Ery) - to nieformalny, wielopostaciowy i wielowymiarowy, alternatywny ruch kulturowy, który narodził się umownie w latach 60. XX wieku w USA, a następnie zdobył liczne grono zwolenników na całym świecie. Obecnie, w pierwszej dekadzie XXI wieku, zdobywa coraz więcej zwolenników i tendencja ta wzrasta. Przez chrześcijan, zwłaszcza przez katolików, ruch New Age jest uważany za sektę.

Część zwolenników ruchu New Age uważa, że dzisiejsze czasy mogą być ostatnimi czasami w dziejach świata, jaki znamy. Po przejściu tego świata do nowej rzeczywistości ma nastąpić złota era ludzkości. Bliżej nieokreśloną, ale raczej niedaleką przyszłość wyobrażają sobie jako czasy, w których ludziom ma żyć się lepiej i łatwiej. Nadejdzie czas, w którym ludzie całkowicie przewartościują swoje spojrzenie na sens życia. Przyjmą za pewnik, że życie ziemskie to tylko etap, który ma na celu umożliwienie im poznania siebie (czyli Boga) głębiej. Wtedy nastąpi era, w której przed ludzkością otworzą się nowe, fascynujące, zapomniane możliwości. Zgodnie z tym przekonaniem nastanie wtedy kres wszelkich systemów religijnych oraz ich instytucji, a ludzie zaczną naprawdę żyć według zasady: czyń drugiemu co tobie miłe, nie czyń drugiemu co tobie niemiłe.

Według niektórych, w roku 2012 dobiegnie końca era Ryb (interpretowana między innymi symbolicznie jako epoka chrześcijaństwa) i nastanie era Wodnika. Według niektórych źródeł z kręgu tej kultury, do roku 2012 staniemy się świadkami takich zdarzeń jak np.: III wojna światowa, objawienia obcych cywilizacji na Ziemi, przebiegunowanie Ziemi czy upadek Kościoła katolickiego.

Natomiast według innych zwolenników tej kultury, przejście w Nową Erę Duchowości odbędzie się łagodnie i niezauważalnie.

Źródeł tego poglądu oraz genezy całego ruchu można doszukiwać się nie tylko w astrologii, ale również w teozofii (zwłaszcza w pismach Alice Bailey (1880-1949) — ważnej prekursorki New Age), Księdze Urantii, antropozofii (R. Steiner) oraz kontrkulturze lat 60. XX wieku (np. ruch hippisowski). Choć jak to bywa z genezami dużych społecznych kultur duchowych (np. katolicyzm, islam, buddyzm) trudno jest wskazać absolutnie wszystkie źródła leżące u podstaw zaistnienia danej kultury duchowej.

New Age jest monistyczny i panteistyczny. Zakłada, iż wszyscy są jednością, a poczucie odrębności jednostki od świata i innych istot jest uświadomieniem sobie własnego ego przez umysł. Ruch ten zaleca wiele praktyk, mających na celu zjednoczenie ze światem i Bogiem (czyli ze wszystkim). Są to np. medytacja, koncentracja, afirmacja, joga, reiki i channeling - przekazy od obcych cywilizacji poprzez osobę będącą w transie (np. przekazy Kasjopejan, Plejadian, Ra, Wingmakers, Wniebowstąpionych Mistrzów). Zaleca lecz nie nakazuje."








czekamy na strone z krasnoludkami w 2012 , chce zobaczyc jak zbijasz fortune i zyskujesz wyznawcow, bede szczesliwy jak to zrobisz , naprawde :]
  • 0

#22

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przemo, czy są jakiekolwiek inne przesłanki o tych gęstościach, niż całkowicie nieweryfikowalne channelingi? Ja osobiście oczywiście i tak w to nie wierzę, ale interesuje mnie na ile podparte są w tej materii wierzenia innych.
  • 0

#23

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

new age jest od polowy lat 50 ubieglego wieku , wtedy Geryl to jeszcze robil w pampersy wiec nie masz racji sohappy.gif , Oni od zawsze mowili ze w 2012 konczy sie era Ryb i zaczyna sie zlota era Wodnika

czytaj ze zrozumieniem, ja nie mowie ze new age powstal po gerylu, tylko ze new age wykorzystal mode na 2012 i poglady geryla, weszac niezly sposob na zarobienie kasy i zyskanie rzeszy wyznawcow, jak kazda "religia" zreszta. Wczesniej nic nie mowili o 2012 oprocz wlasnie przejscia w ere wodnika, nie bylo mowy o zadnych przebiegunowaniach, czanelingach, gestosciach itd. To jest najnowszy "krzyk mody". Zaloze sie ze gdyby nie Geryl, nikt by dzisiaj nie mowil o 2012, a juz napewno nie o zadnych schizofrenicznych gestosciach itd.
  • 0

#24

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

2012 W przekonaniu Jose Arguellesa,
opierającego się na starożytnym
kalendarzu Majów, w tym
roku ma dojść najpierw do załamania
się naszej cywilizacji, a następnie
do jej odrodzenia.
  • 0

#25

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ok Przemo, dzięki za taką odpowiedź.
Jeśli coś jest w kwestii wiary, to ciężko czasem dyskutować na poziomie faktów i dowodów.
Na szczęście dość szybko rzeczywistość zweryfikuje te rewelacje..
Ciekawe jakie metody tłumaczenia się zastosują autorytety od gęstości i 2012. Czy popadną w absurdy jak Zetatalk w sprawie NIbiru?
  • 0

#26

Nik4ND3R.
  • Postów: 100
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Reko: skoro znasz prawde mam pytanie: Służysz sobie czy służysz innym ?
1. Kamienie, Głazy... (fizyczny)
2. Rośliny, Zwierzęta (fizyczny)
3. Nasz świat teraźniejszy. Postrzeganie czasu. (fizyczny) Wybór drogi: STO lub STS.
4. Brak czasu, według czasu z 4g życie trwa około 400lat. (fizyczny) STO i STS. STO mają szanse na dalszy rozwój. STS idą ku samo zagładzie.
5. Świat, do którego idzie dusza i analizuje swoje ostatnie zycie. Podejmuje decyzje - reinkarnacja i nowa misja. (niefizyczny)
6. Tylko STO (niefizyczny, życie w formie światła)
7. Zjednoczenie z wielką miłością.

Stoisz na skrzyżowaniu. Są dwa znaki: STS i STO, którą wybierasz ? lewą czy prawą ?
Do 4g przejdą STO i STS (tylko najgorsze przypadki z STS).
Kochaj bliźniego swego jak siebie samego. Służąc innym służysz sobie.
2012 to jedna wielka niewiadoma :]

Aby przejść do 4g z tego co ja wiem, należy byc STO. :] Nie należy myśleć kategoriami 3g. No i jak ktoś powiedział: "Przestań pragnąć fizyczności" ;}
Obcy STS z 4g chcą zawładnąć Ziemią by przeżyć. Inaczej będą musieli przejść od nowa z 1g scieżką STO aby dojść do 7g. Co po 7g ? Zabawa zacznie się od nowa :] I tak w nieskończoność :]
Pozdrawiam.
  • 0

#27

Nik4ND3R.
  • Postów: 100
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chętnie dzielę się swoimi wiadomościami, nie oczekując niczego w zamian. Mam również nadzieję, że moje przemyślenia, czy też rozumienie rzeczywistości przyczyniają się choć w niewielkim stopniu, do nieco innego, szerszego, postrzegania rzeczywistości przez czytających. Z tego punktu widzenia jest to służba dla innych.

Kiedy ktoś pisze w odpowiedzi na mojego posta, że dzięki niemu coś więcej zrozumiał, odczuwam miłą satysfakcję, A to już raczej służba sobie.Czasem jest jeszcze gorzej i daje się ponieść emocjom, zdarza mi się ukłuć kogoś słowną szpileczką. (przepraszam ukłutych) :) Takie zachowanie należało by już zaliczyć do kategorii STS.


"Służąc innym służysz sobie". Rozumiesz o co chodzi ? ;] Dzielenie wiedzą (służąc innym) daje Tobie satysfakcje (służysz sobie) :D :D :D . Kłucie szpilką rozumiem w kategori: "Tu są twoje drzwi, ale sam musisz przez nie przejść" :]
Starasz się pokazać innym ich "drzwi" ale nie każesz mu przez nie przechodzić. Sam decyduje. I według mnie, tak powinno być :}
  • 0

#28

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Starasz się pokazać innym ich "drzwi" ale nie każesz mu przez nie przechodzić. Sam decyduje. I według mnie, tak powinno być :}


:brawo:


tak jest , i to sie nazywa wolna wola
  • 0

#29

bart.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam forumowiczów
Dobrze streszczony channeling kasiopean. Dla wszystkich chcacych sie dowiedzieć więcej podaję linka http://www.kasjo.net/falaindeks.htm
Muszę przyznać, że na mnie też wywarło to duże wrażenie. Materiał daje mocno do myslenia. Jednak z ta pewnościa co do przyszłości to ja bym nie przesadzał. Juz kilka razy wydawało mi się, że wiem o co chodzi i zawsze nowe informacje burzyły tą wizje. Jeśli channelingi są prawdziwe to wydaje mi się, że odsłaniaja nam wiedzę po kawałku, tak żebysmy mogli się z nią oswajać. Jakbym 10 lat temu usłyszał o jaszczurkach jedzących naszą energię to bym chyba w psychiatryku wylądował, a dzisiaj radzę sobie z tym całkiem nieźle. Możliwe więc, że nie jest to wiedza ostateczna albo nasza przyszłość jest po prostu niewiadomą. Zauważcie, że channelingi choć bardzo podobne różnią się między sobą (Ra, Kasiopeanie, Plejadianie).
  • 0

#30

Nik4ND3R.
  • Postów: 100
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zauważcie, że channelingi choć bardzo podobne różnią się między sobą (Ra, Kasiopeanie, Plejadianie).


Taaa... zaraz mi tu pewnie ktoś wyjedzie ze ksiądz mu powiedział ze channelingi to dzieło szatana. Może. Aczkolwiek ja mam swoje źródło. Jakie ? Własny rozum i świadomości :}

Ja osobiście ludzi nie nawidze, ale nie umiem tego okazac, bo ich kocham (paradoks? :D ) Zawsze Ci pomoge w stopniu w którym moge pomóc. Czasami oferuje pomoc - raz powiesz nie, więcej mnie nie zobaczysz :P Czasami pomagam nieświadomie :} I nic za to nie chce. Wiec komu służe? Obydwóm :D (przynajmniej sie staram)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych