Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rok 2012, nie końcem a początkiem.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
134 odpowiedzi w tym temacie

#1

Reko.
  • Postów: 155
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z przepowiedni wiemy, że koniec świata przewidywany jest na 2012 rok. Przebiegunowanie ziemi, wielkie katastrofy towarzyszące temu zjawisku. Tak naprawdę, w tym roku przybędzie do ziemi "fala" na której przywędrują obcy.
Ziemia przejdzie wtedy do z 3-ciej do 4-tej gęstości. Ziemia w trzeciej gęstości będzie wyglądać jak dzisiejszy Jowisz. Bez życia...
W przepowiedniach, ok. 90% ludzi nie przeżyje. Nie przeżyje ponieważ nie będą gotowi wraz z ziemią przejść do 4 gęstości i utkwią na ziemi pod kontrolą jaszczurów.

Trochę konkretów.
Istnieje 7 gęstości. Są to jakby "wymiary życia".
1 gęstość zamieszkują kamienie, minerały, insekty itp.
2 gęstość zamieszkują zwierzęta.
3 gęstość, my ludzie.
4 gęstość jaszczury w służbie sobie.
5 gęstość byty w "kontemplacji".
6 gęstość wyższe byty astralne w służbie innym.
7 jest mi nieznana (jak ktoś wie cokolwiek o tej gęstości niech pisze).

My ludzie nie jesteśmy na szczycie łańcucha pokarmowego. Jako byty z 3-ciej gęstości żywimy się innymi bytami z gęstości 1 i 2. Min. roślinami, zwierzętami. Tak jak zwierzęta czyli druga gęstość żywi się roślinami i zwierzętami, czyli mieszkańcami drugiej gęstości. Mimo strachu przed ludźmi niekiedy rzucają się na nich i zjadają, po to aby przetrwać. Jest to nierozerwalny łańcuch który umożliwia nam przetrwanie.

Byty z 4-tej gęstości żywią się nami... Obcy, tzn jaszczury żywią się nie tyle pożywieniem materialnym co duchowym. Żywią się energią która uwalnia się z ludzi, z ich strachu, z bólu. Hodują nas na swojej planecie tak jak my hodujemy np. świnie. My jemy świnie w ich materialnej formie. Obcy jedzą naszą energię którą pozyskują sprawiając nam niewyobrażalny ból. Chodzi o to aby jak najwięcej energii, czyli pożywienia pozyskać.
Ziemia jest niewidoczna z poziomu 4-tej gęstości. Można ją zobaczyć tylko jeśli ktoś tego chce.
Jeśli jest niewidoczna to skąd wiadomo było o jej istnieniu??
4-ta gęstość jest ostatnią manifestacją w celu służby sobie, dlatego istotami z tej gęstości nikt się nie żywi.
Jaszczury stworzyli "szarych" jako sondy. Nie mają one duszy, służą jak transportery.


Dlaczego rząd ukrywa istnienie OBCYCH?
Rząd nie chce dopuścić do paniki. Wyobraźmy sobie teraz, że zamiast ptaków na niebie będą latać statki obcych. Uznalibyśmy to jako normalne? NIE! Nawet więcej, doprowadzać by nas to mogło do obłędu.
Rząd USA, zawarł z obcymi pakt, na mocy którego istnieje pokój "międzyplanetarny". Skoro istnieje sojusz to czemu strzelają do obcych statków? Obawiają się konfliktu. Słusznie...

Przepowiednie na rok 2012:
Walka sil spoza ziemi - jaszczury dostają się na "fali" na ziemie
Armia obcych na ziemi - jaszczury dostają się na ziemie
Siły spoza ziemi lądują i pomagają ludziom - Nordianie, pod wodzą bytów z 6-tej gęstości
pomagają ludziom.
Wszystko pod woda, przebiegunowanie, oceany zalewają kontynenty - czyli ziemia przygotowuje się na kolejną fale za 3600 lat.

Jaki cel tego tekstu?
Tekst jest mojego autorstwa na podstawie wszystkiego co ostatnio czytałem. W końcu wszystko ułożyło się w logiczną całość. Moge teraz powiedzieć ZNAM PRAWDE!
Teraz chce aby tą prawde poznali także inni. Aby wszyscy którzy to czytają zastanowili się nad tym wszystkim i przygotowali się do przejscia do 4-tej gęstości.
Chce aby jak najwięcej osób przeszło do 4-tej gęstości. Może ten tekst wam w tym pomoże.

Jestem gotowy do przejścia w 4-tą gęstość.
  • 0

#2

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co trzeba zrobic, aby przejsc do 4 gęstosci, jesli mozna wiedzieć? Jak sie przygotować itd. skoro jestes tak idobroczynny to powiedz ;]
  • 0

#3

KwusheR.
  • Postów: 24
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie. Dowiedziałem się kilku rzeczy, ale nie tego jak przejść w 4 gęstość.
  • 0

#4

kris.
  • Postów: 86
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dla mnie to kolejna teoria, ciekawe ktora sie sprawdzi, a moze nic nie bedzie w tym 2012 :P

ps

cos mi sie jednak zdaje ze bedzie cos wielkiego po rzad zapowiedzial plany budowy autorstrad na rok 2013 HAHAHA :P
  • 0

#5

swistak22.
  • Postów: 35
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tia ;D

miło wiedziec ze otaczają mnie pasożyty z innej gęstości ;)

podsumowanie ładne, ale wiesz, 5 lat to trochę mało czasu zeby się przygotowac na przejscie do 4tej gęstosci szczególnie że nie napisałes jak :D

(w ogole jesli 4 gestosc to jaszczury to jesli przejdziemy do 4tej gęstosci to tez będziemy tacy jak one? ;/ <confused>, jak w ogole bedzie wygladało 'ludzkie' zycie w 4 gestosci??)
  • 0

#6

Reko.
  • Postów: 155
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niektórzy przejdą do 4-tej gęstości po nadejściu "fali" nawet o tym nie wiedząc. Wydaje mi się, że kluczem jest wiedza, uświadomienie sobie całej prawdy o wszechświecie.
Wyobraźcie sobie wszechświat połączony energetycznie, grawitacyjnie. Wyobraźcie sobie, że nie ma czasu, jest on tylko złudzeniem 3-ciej gęstości.
Skoro to wszystko jest nierealne, to jedyną realną rzeczą są myśli!
Uwierz a będziesz mógł góry przenosić.
  • 0

#7

Gside.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

hmm , można jaśniej związek Jowisza z ziemią w 4-tej gęstości bo czegoś chyba nie zrozumiałem ?
  • 0

#8

Eagle947.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

7 gęstość to najwyższy byt, czyli Bóg ten w którego wierzymy.
Masz rację kluczem jest wiedza, moim zdaniem przygotowanie się do 4 gęstości to zdobycie jak największej wiedzy na ten temat.
  • 0

#9

Wlos.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

polecam http://www.dolfina.o...e/_b/tuwix1.htm

Został nam poziom 7. najlepiej o tym się wypowiadają Kasjopeanie:

"Q: (L) Once again, are there any beings on 7th level?
A: Big bang.
Q: (L) Big bang is at 7th level?
A: Close enough.
Q: (L) So, when we all reach 7th level we will all blow up? We will all become one and it will all start all over again?
A: Close.
Q: (L) Well, that's not a pleasant thought!
A: Why? There is no time, you dwell there eternally. 7th is the light you see at death of the body.
Q: (L) So, when you die and leave the body, do you go to seventh level?
A: See it."

A po polsku:

"P: (L) Jeszcze raz, czy są istoty na 7. poziomie?
O: Wielki wybuch.
P: (L) Wielki wybuch jest na 7. poziomie?
O: Wystarczająco bliskie twierdzenie.
P: (L) Więc, gdy wszyscy osiągniemy 7. poziom, to wylecimy w powietrze ? Wszyscy staniemy się jednością, a wszystko stanie się od nowa?
O: Ciepło.
P: (L) Hmmm, to niezbyt przyjemna myśl!
O: Dlaczego ? Nie żadnego czasu, a wy żyjecie tam eterycznie. 7. jest światłem, które widzicie, podczas śmierci ciała.
P: (L) Więc, jeśli ktoś umiera i opuszcza ciało, to idzie do 7. poziomu?
O: Sprawdź to."

Tak więc 7 poziom gęstości to początek i koniec.

A co dalej ktoś mógłby zapytać ? W tej kwestii najlepiej wypowiada się Ra:

"RA: The 8th density functions also as the beginning density or 1st density of the next octave of densities."

A po polsku:

"RA: 8. gęstość funkcjonuje również jako gęstość początkowa albo 1. gęstość następnej oktawy gęstości".

Więc wszystko zaczyna się od nowa.


Całkiem sensowne :)
  • 0

#10

snemies.
  • Postów: 645
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A dla mnie te gęstości to jakaś kompletna bzdura. Przebiegunowanie ziemi ok, to możliwe, katastrofy, obcy którzy mogą się oficjalnie ujawnić (tylko po co?), ale po co w tym wszystkim te gęstości? Na podstawie czego to jest w ogóle? Są jakieś starożytne teksty czy coś na ten temat?
Nim bliżej tego 2012 roku to skłaniam się do wniosku że NIC się nie stanie nadzwyczajnego, może będą jakieś większe katastrofy ale to całkowicie normalne że takie się zdarzają. wątpię w jakąś ogromna katastrofę w której zginie większość ludzkości i w ujawnienie się obcych, nie mówiąc już o jakimś przechodzeniu ludzi do wyższych gęstości czy czegoś takiego. A mam takie wrażanie na podstawie właśnie coraz większego natłoku różnych coraz bardziej niedorzecznych teorii związanych z 2012 rokiem...
  • 0

#11

Reko.
  • Postów: 155
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W 4-tej gęstości ziemia wygląda jak Jowisz. Nasze ciała staną się trwalsze, mimo wszystko jaszczury będą chciały przejąć nad nami kontrole.

Do czwartej gęstości przejdzie ziemia dzięki fali która dopłynie do nas w 2012 roku. Każdy z nas ma szanse zostać kandydatem do 4 gęstości.
Wystarczy się tylko psychicznie na to przygotować, wtedy trzeba zgrać swoje myśli z wibracjami fali i razem z ziemią przejść do 4-tej gęstości.
  • 0

#12

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A wiesz Ty Reko możesz mieć rację, bo wiele wskazuje na to, że tak to może wyglądać i się odbyć. Tylko te jaszczury zmieniłbym na coś innego.
  • 0

#13

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zadnie przygotowania nie pomoga przy przejsciu na wyzsza gestosc ,zadna tajemna wiedze o wszechswiecie, , zadne materialne rzeczy etc , poniewaz to wszystko nie jest celem istnienia. Jest tylko jedna mozliwosc.

Byc czlowiekiem
  • 0

#14

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Będziemy i bylismy ludzmi tylko poprostu wzroznie nasze IQ :)
  • 0

#15 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

A co trzeba zrobic, aby przejsc do 4 gęstosci, jesli mozna wiedzieć?

Wiara i modlitwa pomoże w tym.
Kto jest głęboko wierzący, oraz uduchowiony ten bez problemu przejdzie na wyższy stopień.
Kto ugania się za zbytkami tego świata i uważa, że tylko materialne sprawy są w życiu najważniejsze ten przepadnie.
Przecież o tym trąbi w całej swojej treści Nowy Testament.
Takie jest moje zdanie.
Biblia próbuje ludzi przygotować do tej przemiany, a w szczególności ewangelia.
Na pewno też inne religie w jakiś sposób próbują to czynić, ale się tutaj nie będę wypowiadał na ten temat, bo nie znam treści pism świętych tamtych religii.
Nauki wschodu są chyba najbliższe tym przemianom i najlepiej tłumaczą różne stany naszego umysłu i ciała.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych