Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kapitalny film


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

#76

Reko.
  • Postów: 155
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Serce wali mi jak młotem. To najstraszniejszy film jaki widziałem. Ostatni raz tak się bałem jak grałem w Blair Witch Project 1.
  • 0

#77

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Lol ^^
Dobre było dziecko i szepty demona. Nie można jednak mówić tu o jakiejś straszności ;p
  • 0

#78

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie ruszylo mnie to, moze dlatego ze nie uwierzylem w ich autentycznosc. Jedyne co mnie ruszylo z takich rzeczy to film Blair Witch Project o ktorym ktos wczesniej wspomnial. Ale to bylo dawno i swiecie wierzylem w to, ze to autentyczne nagrania z odnalezionej kamery :P
  • 0

#79

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Blair Witch Project miał niesamowity i niepowtarzalny klimat. To jeden z niewielu współczesnych horrorów, gdzie nie ma krwawej jatki, a jednak jest napięcie i strach.

No może troszke nie na temat, ale lubię ten film :D
  • 0

#80

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Uuuu brrr, a ja się przestarszyłam. Bynajmniej nie tego kiczowatego demona w lustrze (jak ja nienawidzę dzieci :mrgreen: ), ale te poltergiesty :o ... W pewnym momencie zastopowałam i bałam się puścić dalej :mrgreen:
  • 0



#81

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zobaczcie uważnie na fragment filmu, przedstawiający "latające gacie" (jak to ujął mój kolega) i krwawiący obraz Jezusa. W pewnym momencie da się zauważyć że obraz zostaje przesunięty (zmienia kąt nachylenia). Prawdopodobnie została wycięta klatka filmu. Czyżby tajemnica rozwiązana? :)
  • 0

#82

lukasz.8881.
  • Postów: 95
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie_wiem co w tym takiego strasznego ... Spodziewałem sie czegoś bardziej strasznego a tu nic ..
  • 0

#83

Gabanil02.
  • Postów: 57
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cze! To mój pierwszy post :)
Filmik fajny, robi dobre wrażenie ale nie jest straszny.

Przynajmniej jeden "normalny" a to wszystko te tzw. "filmy" to jest "pic na wodę fotomontaż" ludzie nie dajcie się robić w "konia".
  • 0

#84

mmaakkss.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tym oddechem troche przesadzili :P skoro nie żyje to po co oddycha? :roll: :roll: :roll:
  • 0

#85

Nuridan.
  • Postów: 47
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obłędny filmik:)
Oglądałem go wieczorkiem jak juz sie ściemniało:P wiec nie ukrywam ze ciarki mnie z deczka przeszły:)
Najbardziej mi sie podobało jak duch przed samochodem śmignął :)
  • 0

#86

Amnezja.
  • Postów: 99
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja nie mam zamiaru zgrywac zadnego kozaka-filmik jest bardzo fajny, i nie bede sial tekstami typu ''hahah co to za komedia, nie balem sie itp.''...Powiem szczerze ze mialem dreszczyk ^^ Ostatnia scena fajna :D
  • 0

#87

Arcadias.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie_wiem co w tym takiego strasznego ... Spodziewałem sie czegoś bardziej strasznego a tu nic ..


Dokładnie, mam te same odczucia :> Nic ciekawego, jedyne co było ciekawe to końcówka, nie była jednak ona straszna, a jedynie ciekawa - motyw z jakiegoś horroru, o ile dobrze pamiętam :hmm:.
  • 0

#88

Blackhorn.
  • Postów: 123
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawy filmik, jednak nie pozostawia na nas jakiegoś specjalnego odczucia.
  • 0

#89

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

dziwny film takie jakies naciagane wszystko, jedynie co to mi sie smiac chcialo jak ten koles w 2:10 sec zaczal spiepszac przed ta popielniczka ktora wypietrowalo do gory a potem spadla hahahaahahhaha
  • 0



#90

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie zastanawia sprawa dziewczynki, która siedzi w pokoju i tej która się czesze przed lustrem.
Nie wiem, dlaczego koleś chodził po domu z kamerą, przy zgaszonym świetle i po jakiego grzyba zaglądał dwa razy do tego samego pokoju?

No i jeszcze kto kameruje czeszące się dziecko? :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych