Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kapitalny film


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

#61

Five Psion.
  • Postów: 117
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obejrzałem ten film z kolegą. Ja zamykałem oczy, on oglądał i mówił mi kiedy mogę spojrzeć :P . Fajny film, najbardziej podobał mi się demon w jadalni :P
  • 0

#62

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W 7 minucie był opisywany chyba demon ( czarna postać) i słychać było jakieś szepty. To mogłybyć odgłosy tego demona czy efekty jakieś efekty dźwiękowe? słyszałem coś bardzo podobnego ale te szepty słychać było w głowie. W tym czasie zasypiałem. Po chyba kilku sekundach jak zdałem sobie sprawe, że ja słyszę "coś" czego nie rozumiem i nie wiem skąd się bierze poderwałem się i uciekłem. Spałem tej nocy z bratem bo sam w pokoju się bałem.
P.S. filmiki przerażające ale to nic w porównaniu do osób, które to same kręciły :)
  • 0

#63

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Właśnie obejrzałam ten filmik z siostrą, ponieważ bałam się w samotności :P Teraz mogę śmiało stwierdzić, że zupełnie niepotrzebne były moje obawy :) Podobał mi się motyw z drzwiczkami, obrazem i dzieckiem. Nic mnie nie przeraziło.
Zastanawia mnie jedynie ostatni motyw - twarzy w odbiciu lustrzanym. Macie jakieś koncepcje?
  • 0



#64

Buffalo_Soldier.
  • Postów: 102
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie fake, bo w którymś momencie, odbicie jest źle zsynchronnizowsane z ruchami samego dziecka, zato na pierwszym (tym środkowym) lustrze ruchy i synchronizacja jest ok, jak w prawdziwym odbiciu. Wygląda to tak jakby nakładane były na siebie obrazy.
  • 0

#65

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Buffalo- a czego się spodziewałeś po japońskich filmikach grozy :/
  • 0

#66

lightjedi.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Się pośmiałem. Pierwsze to dym po prostu, drugie to jakaś osoba, trzecie to może być kropla na szybie.. itd. Ale fajny filmik. ;) Świetna była ta miska co podskoczyła, dobry motyw, kupa żyłek w użyciu. Polecam obejrzeć wszystkim. :lol
  • 0

#67

Shapiro.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

super filmik ,a te odgłosy demona słychać było jakby on rzucał jakąś klątwę albo coś liczył ,szkoda że nie było go widać w lustrze ,ale myślę że to był ten mały demon co był w korytarzu z fartuchem ,tylko jak on mógł ruszać kamerą jak jest taki mały :P
  • 0

#68

bartshack.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

OOOO KU*** ta ostatnia scena :0
  • 0

#69

Bazuka.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

fake czy oryginał? Jak sądzicie. Ogólnie horrorów w ogóle się nie boję, ale oglądając to byłem poddenerwowany , nie tyle tym co widziałem co tym napięciem tuż przed i myślą, że to mogło dziać sie naprawdę. Ale zastanawia mnie czy to fake. Ale jak dla mnie napięcie super zbudowane, lepsze niż w większości horrorów, bo jak pisałem wcale się nie boję horrorów.
  • 0

#70

MortisGrim.
  • Postów: 62
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie popuść Bazuka...

Dym, żyłki, kurz i praca na komputerze to wasze duchy...
  • 0

#71

Bazuka.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No te gacie wyskakujące z szuflady to od razu widac że żyłka, a ten niby demoon w lustrze to żenada. Ale co do tych duchów to jak to zrobili?
  • 0

#72

lightjedi.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zwykły brak ostrości, płaszczyk odbijający światło, dymek, puszczanie od przodu i od tyłu... itd.
  • 0

#73

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bartshack- to z tym lustrem było słabe...

Mnie najbardziej przeraziły te dwa nagrania z tym poltergeistem który ruszał kamerę...i takie tam....jezu to było okropne
  • 0

#74

Bazuka.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najsłabsze było to z tym niby dzieckiem demonem. A najlepsze z tym niby czymś ruszającym kamerą. Ale gdy obejrzałem to drugi raz to w sumie to stwierdzam, że to wszystko to fake.
  • 0

#75

Merlin1590.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:rotfl: :rotfl: :rotfl: Tyle mogę powiedzieć o tym wszystkim... To żart?! heh myślałem że to ja jestem bojaźliwy, oglądałem to kolo 23 wczoraj i jedyne co robiłem to cały czas się śmiałem... i to w taki sposób że aż przyszli rodzice sprawdzać co ja robie... ;) nie no nie mogę lepsze niż cała seria "strasznych filmów" :D
:rotfl:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych