Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kapitalny film


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

#106

Leni.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://pl.youtube.com/watch?v=5_rTnuVQLSY"]http://pl.youtube.co...h?v=5_rTnuVQLSY[/url]


to jest dopiero straszne :kevin: :o


a tak na serio filmik dobry ale mnie tam za bardzo nie przestraszył ponieważ duzooo już tego sie naoglądałem ;p


Edit [05.11.2007]: Żbikuś
Regulamin pkt 7.2 W obrębie serwisu nie wolno używać wulgaryzmów. Przyznano ostrzeżenie.

  • 0

#107

Watin.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bardzo ciekawe :) hehehhee podobały mi się drzwi samo otwierające się od jakieś szafki :) ogolnie dobrze zmontowany fajny film powiem tak wierze w te nie które rzeczy :) zostawie kamere w piwnicy domu mojej kumpeli i zobaczymy czy coś bedzie bo podobno coś się tam dzieje :PP
  • 0

#108

Gohan.
  • Postów: 23
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Robi wrażenie można powiedzieć że ktoś zmontował moją wyobraźnie ;p nie no filmik wpożo czasem lubię się tak pobać oczywiście bez przesady Elo
  • 0

#109

Michalikstein.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do strasznych małych dzieci, czytałam o tym kiedyś. Jest to (jestem nowa i nie wiem, czy ktoś juz tego nie wyjaśniał)motyw tzw "dziewczynki z Hiroszimy" związany z wiadomą tragedią tego miasta. Mała i przeważnie w białej sukience- symbolizuje niewinność. Wlosy spuszczone na twarz mają przysłaniać potworne blizny powstałe wskutek wybuchu. Natomiast woda, która jest z nią wszędzie to odniesienie do wielu utonięć, które miały wtedy miejsce. Stąd w wielu filmach (gł. japońskich) pojawia się dziecko zamordowane (przeważnie utopione) bedąc niewinnym (jak mieszkańcy Hiroszimy), mały upiór, który stracił rodziców, a który mnie osobiście niesamowicie fascynuje. Szkoda tylko, że jest on nadmiernie eksploatowany przez wszelkiej maści horrormejkerów (ileż można patrzeć na pojawiające się znienacka przeciekające smarkule).
  • 0

#110

dziadek.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

najlepsze w tym filmiku sceny według mnie to były: jak gość z kamerą zaglądnął za drzwi a tam coś czarnego leżało, wystraszył się, zamknął drzwi i popatrzył jeszcze raz a tam jakaś postać :o i dobre też było to na końcu z dzieckiem przed lustrem.
  • 0

#111

Adek.
  • Postów: 44
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak jak wyżej...co koleś patrzy za drzwi, odchodzi patrzy jeszcze raz a tam jakaś niska dziwna postać
z długimi włosami...szok! Z tą dziewczynką też ostre...serio dobry filmik.
  • 0

#112

Baphomet666.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sim - witam w imieniu swoim i reszty użytkowników. Miłego postowania.

markiza - mało jest na świecie rzeczy, które denerwują mnie bardziej, niż bezsensowne przekonania niepoparte argumentami.

Jeśli nie masz nic konstruktywnego do napisania na temat filmiku - z całym szacunkiem, ale podaruj sobie ten wątek. I po co pytania w stylu "I wy w to wierzycie?"? Wątpię, by chodziło o ciekawość... W innym wypadku - to raczej niegrzeczne.

Baphomet - wybacz, żę spytam tutaj, ale czy w Twojej sygnaturze nie widnieje przypadkiem cytat z "Conquer All" Behemotha?


A to mnie dopiero przeraziło:) W temacie, w którym się nie wypowiadalem ( chyba, że juz ślepy jestem:P) pytasz mnie o moją sygnaturę. Ale zgadza się to był cytat z "Conquer All" :)

Żeby nie robić offtopu jeśli chodzi o filmik to są rzeczy nad którymi można się zastanowić( lustro na końcu), ale ten zegar i trzaskjace drzwi jakoś mnie nie przekonują. Do tego sapanie jak Lord Vader:)
  • 0

#113

Sajdek.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zarąbisty filmik, skłania do myślenia ;)
  • 0

#114

carg.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=deoJUBW9CI8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=deoJUBW9CI8</a>

Co o nim sądzicie?

UWAGA:

Jest maksymalnie przerażający. Jeśli jesteś osobą, która może później nie usnąć w nocy przez taki film, lepiej go nie oglądaj.


Mam olbrzymi dylemat ;p jestem sam w domu.. a zbliża się 23 ;p oglądać czy nie oglądać, oto jest pytanie xD
  • 0

#115

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

oglądałem go wcześniej... aż taki straszny to on nie jest ;p można oglądać o każdej godzinie... no chyba że jest sie samemu i czuje sie później czyjąś obecność lub boi sie że zaraz zza ściany coś sie wychyli (ja tak mam xD )
  • 0

#116

..::Marta::...
  • Postów: 151
  • Tematów: 15
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już kiedyś oglądałam :)

Co do ducha, który przechodzi przez ulicę -fake. To tylko bród na szybie ;)
Tak samo końcówka - łatwo zrobić taki fotomontaż
  • 0

#117

Eternal Moonshine.
  • Postów: 119
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma tu niczego czego nie da się stworzyć w Adobe After Effect ewentualnie w kombo z dowolnym softem do grafiki 3d. W dzisiejszych czasach nie ma sensu wierzyć w duchy z filmików, pozostaje przekonać się na własne oczy.
  • 0

#118

DarkAngel.
  • Postów: 46
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aż mi dreszczyk po plecach przeszedł. Straszna była ta postać na korytarzu, demon w lustrze i ten pierwszy duch. Poltergeisty nie wyglądały zbyt realnie, ale nic nie wykluczam... Widziało się straszniejsze rzeczy, ale szczerze mówiąc spodziewałam się że to kolejny filmik, na którym nic nie widać, a po chwili wyskakuje skądś demon.
  • 0

#119

Bacha.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze nie przeczytalam wszytskich aszych postow ale wiekszosc tak.. i z tego co czytam przerazil niektorych moment z lustrem. Powiem tyle ze nawet nie wiece jak latwo jest zmontowac cos takiego w programie, podam na przykladzie :) :)
  • 0

#120

Archa0n.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie ten film w ogóle nie był straszny...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych