Skocz do zawartości


Zdjęcie

SPOTKANIA w astralu ;]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
223 odpowiedzi w tym temacie

#76

Cleo1.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Próbujecie chyba zrobić coś takiego jak my tutaj:
http://www.przebudze...wforum.php?f=27
Tylko, że my robimy to w wymyślonym miejscu.
Udaje się prawie zawsze, więc robimy już coś użytecznego.
  • 0

#77

NoNaMe.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mozna tez tak ;)
Ale osobiscie wole oobe i pod spodek (poki co).

Zapomnialem napisac, jak mi poszlo..
W nocy juz z nowym presetem w mp3 na uszach :) polozylem sie lekko wymeczony dniem. Po jakis 12 minutach wyciszania sie zaczalem czuc drgawki, a cale cialo mi zdretwialo (czyli jest ok, ale te drgajace oczy mnie juz irytuja :] ). Do szczescia zabraklo mi tylko glebszego stanu, niemal snu, albo i samego snu. Nagle...preset sie wylaczyl. Patrze na odtwarzacz..no tak..zapomnialem podladowac. :( Troche sie wkurzylem i na marne probowalem ponownie. Rano natomiast obudzilem sie jeszcze o siodmej, zabralem odtwarzacz z ladowarki, puscilem sobie preset.. mialem oobe, :D Oczywiscie ciagnelo mnie jak zwykle do placu wolnosci..pokrazylem troche, pogadalem, az mnie pies obudzil. :]
No to do..dzisaj 23.30 - 0.30 z kawalkiem :)
  • 0

#78

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No, Cleo1, my robimy to trochę inaczej, gdyż nie wysyłamy swojej energii bezcelowo ;p jak tamci z forum - my spotykamy się w bardziej zaawansowanym stanie, być moze kiedyś zobaczę tę ich energię wysyłaną w dane miejsce :D pośmieje się i zrobię tarcze, ot taka niespodzianka. Z VRP nie ma rywalizacji. Prześlę im wiadomość ;]

NoNaMe - nie bój się :D ja też wczoraj zasnąłem - 2 razy podczas medytacji popołudniowej i nocnej :) zaraz idę też medytować.
  • 0



#79

Wemis.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od dzi

Od dziś trenuje OBE ale jak wygląda ten spodek bo ja w Bydgoszczy mieszkam i hentnie sie przyłącze
  • 0

#80

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Auć... chętnie, przez ch :) . I OOBE, przez 2 O :)
  • 0

#81

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Auć, po jednym dniu to nie wiem czy cokolwiek zrobi.
  • 0

#82

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od dziś trenuje OBE ale jak wygląda ten spodek bo ja w Bydgoszczy mieszkam i hentnie sie przyłącze

zobacz na poprzednie strony tematu, tam jest zdj :P

Do szczescia zabraklo mi tylko glebszego stanu, niemal snu, albo i samego snu. Nagle...preset sie wylaczyl. Patrze na odtwarzacz..no tak..zapomnialem podladowac

Spróbuj naładowac mp3 wlasna energia, bedzie trzymalo 3 dni, lub wiecej :P
  • 0

#83

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:) hmm, mam nadzieje że alkohol nic ze mną nie zrobi... kurcze, szkoda ale udaje mi sie wyjsc z ciala albo po czasie. albo za wczesnie :) a jak jest ta godz to nie chce mi sie zupelnei spać :/
no nic.... cwicze codziennie wiec może dzisiaj uda mi sie o odp godzinie sie wstawic. pozdrawiam :)


jej... ale wyszlo .. jakbym "troche" napila sie tego alkoholu
(tak to jest jak sie pisze posta w pol godz, i przy okazji z kims innym) ;)
lampka wina chyba nie zaszkodzi na oobe? chociaż slyszalam że po alkoholu jest trudniej, czesciej mozna wejsc po kofeinie... ale kawy nie pije..
  • 0

#84

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Raz po imprezie chciałem wyjść z ciała :P to zasnołem więc nie radze nawet próbować bo raczej się nie uda ;)
  • 0

#85

NoNaMe.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawe jak ze swietym ziolem rasta? :]
  • 0

#86

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czesto po ganji jestes na innym poziomie swiadomosci.
Slyszalem ze po zjaraniu skręta lepiej jest wyjsc z ciała :)
  • 0

#87

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie, po marihuanie nie wyjdzie się z ciała ;p wiem z doświadczenia. Po małej libacji z alkoholem też raczej nie pójdzie się.

Fenix - Można też używać skrótu "O(o)BE" ;]

Wemis - nie możesz od dziś trenować i odrazu się przyłączyć jakby nigdy nic. Zdobądź doświadczenie najpierw w tym co zamierzasz robić.
  • 0



#88

Ravandil.
  • Postów: 52
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słyszałem, że po Marihuanie to nie żaden problem wyjść ;) (Edit:ale jak kolega mówi, może się mylę xP). A tak w ogóle to witam, to mój pierwszy post. Chciał bym się z wami spotkać, ale najpierw muszę potrenować wyjście.
  • 0

#89

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To nie trenuj xD bo tego się nie trenuje wg. mnie. zbiera się doświadczenia poprzez teorię, medytacje i 'zabawy' ze snem. Poczytaj sobie fachowe książki, które wymieniłem na pierwszej stronie tego tematu.
  • 0



#90

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wemis - nie możesz od dziś trenować i odrazu się przyłączyć jakby nigdy nic. Zdobądź doświadczenie najpierw w tym co zamierzasz robić.


zaczyna brzmieć to jak sekta ~~
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych