Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przepowiednia Niemieckiego mnicha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
164 odpowiedzi w tym temacie

#46

Sitchin.
  • Postów: 72
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak wiedziałem, ale zapomniałem po przejrzeniu paru innych wątków i poleciało wyjęte z kontekstu. :/ Faktycznie przysypiam. :P
  • 0

#47

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajne przepowiednie szczególnie dotycząca upadku meteorytu w Grecji i wielkiej powodzi w Europie. To może wtedy lew npije się wody :D
  • 0

#48 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Poza tym przepowiednia jak zwykle maksymalnie dekadencka: chaos, thriller, horror itp. Jeśli pojawiły by się asteroidy (skąd ... chyba z kosmosu :lol ), czy jeszcze jakieś ciało większe od Księżyca na orbicie, uważam że wszyscy ludzie na Ziemi zjednoczyliby się we wspólnej sprawie, a do incydentów dochodziło by tylko na małą skalę lokalną.


To Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego, jaka byłaby anarchia, ile mordów i gwałtów...Ty naprawdę myśłisz ,że ludzie są cacy??


Fajne przepowiednie szczególnie dotycząca upadku meteorytu w Grecji i wielkiej powodzi w Europie. To może wtedy lew npije się wody :D


Waluta ale Lew ma napić się wody w 2009.
  • 0

#49

Sitchin.
  • Postów: 72
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego, jaka byłaby anarchia, ile mordów i gwałtów...Ty naprawdę myśłisz ,że ludzie są cacy??


Ludzie nie są wcale "cacy", ale nie są też samobójcami jeśli groźba naprawdę globalnej destrukcji miała by miejsce. To jest moje zdanie, wiadomo fanatycy zawsze się znajdą, którzy będą proklamować o nieistnieniu Boga itp.

Waluta ale Lew ma napić się wody w 2009.

Zaintrygowałeś mnie tym lwem, czy jest to jakaś przepowiednia, czy też przekład ze starożytnych tekstów?
  • 0

#50

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest przepowiednia dotycząca powodzi największej jaka była kiedkolwiek na terenie Polski, przy niej powódź z 1997 roku będzie wyglądała jak niewielka powódź roztopowa. Ale dokładniej, mówił "KIEDY SPOTKAJĄ SIĘ TRZY SIÓDEMKI KATAKLIZM NADEJDZIE - WÓWCZAS I WILK SIĘ WODY W KŁODZKU NAPIJE". - to przepowiednia dotyczyła powodzi z 1997 roku i się sprawdziła a co do tej drugiej powodzi mówił "ALE OSTATECZNY POTOP NADEJDZIE GDY TRZY DZIEWIĄTKI STANĄ OBOK SIEBIE - WÓWCZAS I LEW KŁODZKI PYSK W WODZIE UMOCZY". Wiem brzmi to niezwykle tajemniczo ale jeden istotny fakt dotyczcy lwa. Ten lew jest jakieś 30 metrów wyżej n rynku w Kłodzku.
  • 0

#51

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

oto kilka fotek z powodzi w 1997 roku w Kłodzku
[attachment=183:attachment]
[attachment=184:attachment]
[attachment=185:attachment]
[attachment=186:attachment]
  • 0

#52 Gość_jarecki_ole

Gość_jarecki_ole.
  • Tematów: 0

Napisano

Może być, prastare koryto rzeki Nysy jest bardzo wysokie,
na 30 metrów poziom wody jeszcze się zmieści w Kotlinie Kłodzkiej
ale z miast i wsi nic nie zostanie.
  • 0

#53

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Należy zastanowić się nad przyczyną możliwej powodzi.
Jeżeli miałaby być aż tak duża to napewno obejmie swoim zasięgiem także Niemcy. Myślę, że musiałaby nastąpic albo wiosną przy roztopie, albo latem podczas ulew + zjawisko cofki. Inaczej chyba sie nie osiągnie takiego potwora ;Q
  • 0

#54 Gość_jarecki_ole

Gość_jarecki_ole.
  • Tematów: 0

Napisano

Ma to być w 09.09.2009 niby, roztopy śniegu to musiały by być po gorszej zimie niż obecnie w USA, tam planują na lipiec, że śnieg im się teraz stopi.
  • 0

#55

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

masz racje jarecki_ole woda może i się zmieści ale widok będzie niesamowity gdyż jak to widać na zdjęciu nr 2 jak się je powiększy, nad drogą widać most kolejowy, a za nim budynek( ten z rusztowaniem), oraz zdjęcie nr 3, to ten most i wszystkie budynki znajdą się całkowicie pod wodą :aaa:
  • 0

#56 Gość_jarecki_ole

Gość_jarecki_ole.
  • Tematów: 0

Napisano

Wiem jak było sam przeżyłem to na własnej skórze i nie trudno mi teraz wyobrazić co znaczy 30 m gdy widziałem po powodzi auta na drzewach.
  • 0

#57

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak,tylko tyle że 30 m to są trzy słupy bądź latarnie postawione jedną na drugą.
Woda podczas powodzi nie osiągnie takiej wysokości.
Przepowiednia owa nie może się więc tyczyć powodzi rzecznej.
  • 0



#58

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mówisz że to nie możliwe aby woda sięgła tak wysoko :/ . Więc czy mógłbyś wyjaśnić w jaki sposób lew umoczy pysk w wodzie? Czy to może będzie jakieś oberwwanie chmury nad kłodzkim rynkiem i lew zmoczy brodę? :)
  • 0

#59

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc czy mógłbyś wyjaśnić w jaki sposób lew umoczy pysk w wodzie?

ja mam dobre wyjasnienie. lew nie umoczy pyska w wodzie. dopuszczasz taka mozliwosc? ;)
  • 0

#60

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Waluta słyszałeś zapewne o ludziach,którym śni się wielka woda zalewająca Polskę od północy.
Właśnie tego typu skojarzenia wydają mi się bardziej prawdopodobne.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych