Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przepowiednia Niemieckiego mnicha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
164 odpowiedzi w tym temacie

#16

AndiDVB.
  • Postów: 118
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moze to sa podobne przekazy do tych co dostaje siostra Jadwiga z tego zakonu betanek co wlasnie Watykan je wywalil??


pozatym ostatnia postawa Rosji w Monachium nie daje cienia watpliwosci do sytuacji na swiecie
  • 0

#17

twinsen.
  • Postów: 171
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak szczerze to każda z tych informacji może się zdarzyć w przyszłości, dalekiej lub nie dalekiej. JEdyny termin jest podany przy ataku ameryki na iran.

Jedno jest pewne, skoro ten facet miał kontakt z bogiem, miał wizje, wie co będzie w przyszlośći! i jest niemcem! to zapewne nie dawno był na wycieczce w holandii....
  • 0

#18

artie3000.
  • Postów: 25
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W przeciwieństwie do przyszłościowych prognoz, których prawdopodobieństwo spełnienia się jest niemal pewne, przepowiednie należy zasadniczo traktować jako ostrzeżenie, jako groźbę, która nie musi się spełnić, o ile w odpowiednim czasie podjęte zostaną właściwe działania zapobiegające.
  • 0

#19

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli możemy spać spokojnie, w przypadku większości dotychczasowych przepowiedni jak widać zostały podjęte "właściwe działania zapobiegające". Tylko nie wiem jakie, ani kto je podjął.
  • 0

#20

twinsen.
  • Postów: 171
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak spójrzcie logicznie, czy gdyby wszystkie wcześniejsze przepowiednie się spełniły stąpalibyśmy jeszcze po tym świecie?? Ile razy już ogłaszano koniec świata. Kiedyś miało to cel karcący za zachowanie itp. jak np u majów z zaćmieniem księżyca. U nas wychodził ksiądz na ambone i mówił, Taki i taki gość został objawiony i jeśli wy nie przestaniecie tego robić to stanie się to i to...
Czemu służą teraz?? może ciagle temu samemu. A może już tylko rozgłosowi
  • 0

#21 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ciekawi mnie kiedy nastąpią te przepowiednie. Najbardziej interesuje mnie to światło z kosmosu oraz asteroida


Jeśli by patrzeć przez pryzmat tego co Samuel mówił, to przepowiednię tego mnicha można zrozumieć następująco:

Światło z kosmosu może być wiązką energii, która będzie szła z Oriona, poprzez Marsa na ziemię celując prosto w piramidę UAKTYWNIONĄ. Asteroida może być cząstką ogona Nibiru, którym ziemię zaczepi.

Interpretujcie na swój własny sposób.
  • 0

#22

Matthew.
  • Postów: 73
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolejne nic nie warte przepowiednie...
  • 0

#23

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Taka ciekawostka: miałem dzisiaj sen (głupio nazwać go proroczym, pewnie przez to że myślałem wieczorem o tej przepowiedni) gdzie właśnie działo się to co opisuje ten mnich. Tzn. wiązka światła, ludzie pochowanie po bunkrach, sieczka. Ogólnie było ciekawie.
  • 0

#24

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kolejne nic nie warte przepowiednie...


Kolejna nic nie warta wypowiedź... nie to, żebym nie szanował twego odmiennego zdania, ale wyslil się trochę przy postach...
  • 0

#25

twinsen.
  • Postów: 171
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Matthew Napisano Dzisiaj, 17:46
Kolejne nic nie warte przepowiednie...


Sceptyczne wypowiedzi, poprzyj jakimiś argumetntami bo jawisz się w jeszcze gorszym świetle, niż ludzie których rzekomo chciałeś skrytykować....


(nadużywam ostatnio w postach słowa argument i fakty...)
  • 0

#26 Gość_jarecki_ole

Gość_jarecki_ole.
  • Tematów: 0

Napisano

Ale atomówką na pewno przywalą, choćby w pałac kultury i będzie nowa chińska potrawa:
kaczka w sosie atomowym. :kaczynski2:
  • 0

#27

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Heh, na szczęście da się szybko zweryfikować, ile w tym prawdy, a ile mnich wymyślił. Na razie nic nie wskazuje na to, że amerykanie tak szybko uderza na Iran. Co do rosyjskiej bomby atomowej zrzuconej na NY to mógł poprostu wykorzystać fakt, że stosunki między Rosją a USA się zaostrzają. Pozostaje czekać.
  • 0

#28

suspect0.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

nastepny oswiecony widze....ehh a pewnie po terminie tzn nie spelnieniu tych przepowiedni gdzies ucieknie i sie zamelinuje......jak to bylo z pewnym panem majaczacym co mialo zdarzyc sie w maju ubieglego roku ;)
co do tych asteroid to po prostu nie ma dla mnie takiej opcji ze w tak krotkim czasie od objawienia w/w mnicha bo przeciez co jak co ale o takiej asteroidzie/komecie etc wiedzieli bysmy juz naprawde dlugo temu....a o tym okrazajacym zemie tez no....ziemska grawitacja by chyba zadzialala na takie cialo....dziwne to:P
rosja na ameryke?? moze i sawsze cus do siebie mieli ale konsekwencje byly by za duze tak jak straty a ani jedna ani druga strona nie rzadza jacys nie wiadomo jacy fanatycy....
aha no i jeszcze super bron iranu....to jak to amerykanie czy tez ich wywiad znalezli nieistniejace fabryki/skladownie broni atomowych w iraku anie znalezli by w iranie.....ojjjj szczerze w to watpie....
aha no i co mnie jeszcze denerwuje w tych przepowiedniach??to zeby te osoby ktore dostaja takiego objawienia zeby zachowaly dla siebie bo jak juz czytam cholera wie ktora przepowiednie z takimi rzeczami to az mi sie....zle robi...zamiast cieszyc sie tym co jest kazda chwila...to te chwile zabiera mi rozmyslanie nad tymi przepowiedniami ;/ a pozniej sie dzieje ze jehowcy biegaja po drzewach bo znowu koniec swiata sie zbliza(bez urazy dla nikogo ale taka prawda ze byly juz takie ekscesy z tudzmi tejze wiary) bo powtarzane do oporu klamstwa w koncu w oczach niektorych stana sie prawda.....pozdrawiam i.....u apeluje zeby dac sobie spokuj juz z tymi przepowiedniami...bo az glowka boli ;)
  • 0

#29

yamada.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tekst oryginalny brzmi : Im März A-Angriff der USA auf den Irak. KOLO potkręcił przepowiednię pisząc Iran a jest wyraźnie napisane IRAK. Uważam że niemecki mnich to kolejna po rosyjskim fizyku fikcja literacka. :D
  • 0

#30

Dreamer.
  • Postów: 69
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

- Pojawia sie dziwny strumien swiatla z kosmosu ktory bedzie widoczny na ziemi
- Koscioly wykozystujac sytuacje powiedza ze jest to swiatlo od Boga


gdyby sprawdziła się pierwsza częśc przepowiedni to druga jest bardzo realna. Kościół na pewno by tak postąpił. kolejnej okazji do pozyskania nowych wienych ( i nie oszukujmy się że także pewnych dóbr materialnych) mógłby już nie mieć.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych