Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przepowiednia Niemieckiego mnicha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
164 odpowiedzi w tym temacie

#31

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

- Rosja atakuje Europe wojskami ladowymi
- Czerwony obiekt pojawia sie na niebie i wielokrotnie okraza ziemie (Nibiru?)



Mój sen:

3. Sen (około 7 lat temu):

Jestem na ulicy w Warszawie, dookoła obce wojska okupacyjne - wyglądają na rosyjskie,
łapią cywilów i rozstrzeliwują, dookoła płonące domy.
Mnie też prowadzą pod mur, patrzę na niebo, a tam ogromny obiekt zbliżający się do ziemi, 5 krotnie większy od księżyca, widać też księżyc tuż obok... budzę się.

Opisałem go 19 maja 2006 na forum:
http://www.paranorma...topic=1820&st=0
  • 0

#32 Gość_jarecki_ole

Gość_jarecki_ole.
  • Tematów: 0

Napisano

No jednak przywalą atomówką w Kaczogród, mortyr twój sen to wyrocznia. :doom:
  • 0

#33

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No jednak przywalą atomówką w Kaczogród,


Może jednak Warszawa zostanie zdobyta przez wojska rosyjskie, a nie od razu z nuke'a :D
  • 0

#34 Gość_jarecki_ole

Gość_jarecki_ole.
  • Tematów: 0

Napisano

No to co miał znaczyć ten obiekt 5 razy większy od Księżyca ? :ufo:
Planetoida ma walnąć w Grecję :o
  • 0

#35

suspect0.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

a wiecie jakie ja mam zdanie jak np Ty Mortyr piszesz ze miales sen powiazany z ta przepowiednia??nie obraz sie ale dla mnie to nie ma zadnego powiazania...chociazby z tego wzgledu ze:
1.Policz ile razy w ciagu swojego zycia sniles...
2. ile snow bylo swiadomych (tz ze mogles sobie pozniej je przypomniec)
3. teraz zaloz jak duze moze byc prawdopodobienstwo wsytapienia podobnego snu a tyle setek w sumie nawet tysiecy mozliwych snow....IMO sny takie to nic nadzwyczajnego...a snic ci sie mogly takie rzeczy bo moze akorat miales z takim tematem stycznosc a wiem ze czesto jest tak ze cos co np widzimy wykonujemy przed zasnieciem bardzo mozliwe jest ze nam sie przysni...a dlatego moze byc podobny sen albo miec powiazanie z ta przepowiednia wedłóg Ciebie, gdyż dopasowujesz swoje sny to wlasnie tych wizji nie pamietajac dokladnie jednach swych snow jednak kojazac ze cos podobnego sie snilo i ukalda sie w glowce juz taki filmik :P ....cos na zasadzie wiekszosci przepowiedni(chodzi mi tu gł. o Centaurie Nostroadamusa), których "prawdziwe" znaczenie jest zawsze odgadywane bo wydarzeniu jednak poprzez duzo plastycznych zabiegów i wyłąpywania wszelkich mozliwych podobienst to czasow/obecnych dni....w sumie juz nie chodzi mi nawet Mortyr gł. o Ciebie tlyko o osoby szukajace powiazania swoich snow z przepowiedniami...
wiem wiem troszke zapewne namieszalem ale jak ktos cos z tego zrozumie to dobrze ;)
ps.przepowiednia ta IMO nie nadaje sie nawet do Fucktu :P
  • 0

#36

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No to co miał znaczyć ten obiekt 5 razy większy od Księżyca ? ufo.gif


Z tego co pamiętam, to na niebie widziałem planetę, a obok księżyc.
Planeta zajmowała na niebie 5 razy więcej miejsca niż księżyc w pełni.

Obok było jeszcze coś - jakby statek kosmiczny.
  • 0

#37

Sitchin.
  • Postów: 72
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A dlaczego od razu tak pesymistycznie zdobyta przez wojska rosyjskie? :P Komu jak komu ale ruskiemu nie pozwolimy wejść ponownie, nie po Katyniu ;( Na pieszo nie wejdą - zobacz Czeczenia. Co innego nuke, ale to już lekka przesada, chyba nikt z przywódców światowych nie jest aż takim debilem, żeby używać takiej broni na milionach niewinnych ludzi (no chyba, że ruskim nasza wieprzowina nie smakuje, wtedy to bym się nie dziwił) :mrgreen:

Poza tym przepowiednia jak zwykle maksymalnie dekadencka: chaos, thriller, horror itp. Jeśli pojawiły by się asteroidy (skąd ... chyba z kosmosu :lol ), czy jeszcze jakieś ciało większe od Księżyca na orbicie, uważam że wszyscy ludzie na Ziemi zjednoczyliby się we wspólnej sprawie, a do incydentów dochodziło by tylko na małą skalę lokalną.
  • 0

#38

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

1.Policz ile razy w ciagu swojego zycia sniles...
2. ile snow bylo swiadomych (tz ze mogles sobie pozniej je przypomniec)
3. teraz zaloz jak duze moze byc prawdopodobienstwo wsytapienia podobnego snu a tyle setek w sumie nawet tysiecy mozliwych snow....


1. No właśnie tu jest problem - ja albo nie mam snów, albo nic nie pamiętam.
Zapamiętałem tylko to co było bardzo realne.
2. Nigdy nie miałem snów świadomych. Zawsze zapadam w głęboki sen i nie jestem w stanie niczego kontrolować.
3. Możliwe, ale to było zbyt realne na zwykły sen.

chyba nikt z przywódców światowych nie jest aż takim debilem, żeby używać takiej broni na milionach niewinnych ludzi


Nie byłbym tego taki pewien. :D
  • 0

#39 Gość_jarecki_ole

Gość_jarecki_ole.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja miałem dwa sny prorocze pierwszy się spełnił już dawno, a o drugim niedawno napisałem na forum i wylądował na śmietniku i znikł, pewnie ktoś spanikował ;)

A broń atomową użyją tylko na obcych, prawda :]
  • 0

#40

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

dopasowujesz swoje sny to wlasnie tych wizji nie pamietajac dokladnie jednach swych snow jednak kojazac ze cos podobnego sie snilo i ukalda sie w glowce juz taki filmik


Pamiętam dokładnie - wszystkie szczegóły.
Nawet to, że staraliśmy się uciec z rodziną z płonącej Warszawy naszym samochodem. Do tej pory mieliśmy go sprzedać i nic z tego nie wyszło (daewoo nexia ) - teraz pękła jakaś uszczelka i musimy zapłacić 700zł za naprawę. Od tylu lat mamy ten samochód, tak jakby czekał na to co ma się zdarzyć...
  • 0

#41 Gość_jarecki_ole

Gość_jarecki_ole.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja ci wierzę mortyr, coś w tym jest, przecież byś nie zmyślał własnych snów. :)
  • 0

#42

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To by było zbyt piekne pomscic przodkow, i walczyc przeciwko rosji :lol umrzec za Ojczyzne :D
  • 0

#43

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie będę oryginalny, poczekamy zobaczymy. Co do snów to kiedyś mi się śniła wielka fala(komu się nie śniła), problem w tym że miałem wtedy kilka latek. I zastanawiałem się ostatnio dlaczego częściej małe dzieci mają tego typu sny a niżeli starsi ludzie. Jeżeli teoria, że śni nam się to czym zajęty jest nasz umysł, co oglądaliśmy ostatnio itd byłaby prawdziwa to wtedy w tak młodym wieku tego typu sen nie mógłby mieć miejsca, przecież jak miałem parę lat to nawet telewizji nie oglądałem. Więc może jednak coś w tych snach jest?
  • 0

#44

Sitchin.
  • Postów: 72
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pamiętam dokładnie - wszystkie szczegóły.
Nawet to, że staraliśmy się uciec z rodziną z płonącej Warszawy naszym samochodem. Do tej pory mieliśmy go sprzedać i nic z tego nie wyszło (daewoo nexia ) - teraz pękła jakaś uszczelka i musimy zapłacić 700zł za naprawę. Od tylu lat mamy ten samochód, tak jakby czekał na to co ma się zdarzyć...

Do 2012 chyba auto nie wytrzyma :P Radzę naprawić tę awarię i opancerzyć samochód na wszelki wypadek :P tak aby było czym uciekać. Dlaczego ciągle palą Warszawę, czy nad tym miastem istnieje jakieś fatum? :sux:
Sorry za offtop.
  • 0

#45 Gość_jarecki_ole

Gość_jarecki_ole.
  • Tematów: 0

Napisano

Sitchin ty już chyba śpisz, to jest temat o mnichu i przepowiedni na marzec 2007. :rotfl:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych