Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zobaczyć znaczy uwierzyć - Lord Combermere


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#46

AwAke.
  • Postów: 95
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mnie interesuje bardzo lewa krawędź fotografii. Jest tam coś na kształt dłoni jeżeli to nie jest dłoń oczywiście. Zastanawia mnie też czym są te białe linie kończące się na fotelu.
  • 0

#47

apslok.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mi sie zdaje że prawdziwy

Edit +mithrandir+: to już kolejny taki jednozdaniowy post nic nie wnoszący do tematu. Przyznano kolejne ostrzeżenie i urlop na 14 dni
  • 0

#48

cichy45.
  • Postów: 372
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

no zdjęcie fajne chyba prawdziwe a jak prawdziwe to zaczynam wierzyć w duchy :)) a co do jakości zdjęcia to je się tego nie czepiam choćby dlatego, że ma ponad 100 lat no i jest rozmazane, bo jeszcze w tamtych nie mieli chyba??? aparatów z super szybkim czasem naświetlania. Wystarczyło leciutko ruszyć ręką no i zdjęcie jest rozmazane :(
  • 0



#49

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Naświetlanie fotografii zabrało około godzinę jak wynika z zeznania Corbeta.


Nieźle, w ciągu godziny mogło stać się naprawdę dużo :D , jakoś nie przekonuje mnie stwierdzenie, że wszyscy byli na pogrzebie, wszyscy z rodziny może. Ktoś tam jednak mógł zostać (żywy), przyszedł, usiadł na "chwilę", a później szybko
opuścił kadr.

No i pytanie,ktore mi sie cisnie na usta:po co robiono fotografie,skoro nikogo w domu mialo nie byc?Jaki byl tego cel?Chciano czegos dowiesc?Takich fotografii istnieja tysiace,sa bardzo trudne do zweryfikowania,a co za tym idzie malo wiarygodne.Jezeli chodzi o duchy,nie twierdze,ze ich nie ma,jestem sceptykiem.Po prostu,ciagle za malo dowodow...



#50

shatan 6699.
  • Postów: 36
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie złe stare i bardzo realistyczne :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych