Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ataki energetyczne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
325 odpowiedzi w tym temacie

#76

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W sumie to forum jest do wyjawniania prawdy, a nie jej ukrywania :)
  • 0

#77

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Według mnie dość dziwna jest twoja prośba Aquila.
To jest praktycznie to samo jakbyś poprosił kogoś o postrzelenie w nogę, bo chciałbyś zobaczyć jak to jest gdy kula przeszywa ciało :)
Myślę, że nikt się nie zgodzi postrzelić się i zarówno nikt nie odpowie pozytywnie na twoją prośbę o atak energetyczny.
Pozdro
  • 0

#78

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nikt nie odpowie pozytywnie na twoją prośbę o atak energetyczny.
Pozdro


Bo naradzie(dopóki nie nastąpi atak) uważamy to za bajki. Mam takie pytanie czemu nie skorzystacie z możliwości udowodnienia ludziom że takie coś istnieje ??
  • 0

#79

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Problem w tym, ze jest duzo namacalnych ofiar od postrzalu z pistoletu, a o ofierze ataku energetycznego, ktora odnioslaby ciezki uszczerbek na zdrowiu badz ponioslaby smierc jeszcze swiat nie slyszal. No ale z drugiej strony, zawsze moze ktos naciagnac ze np. ktos wywolal u kogos zawal serca, badz wylew mozgu za pomoca energii, bo kto to zweryfikuje ? :/
  • 0

#80

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ponoć jeśli uderzysz z odpowiednią siłą od spodu w nos, kość się złamie i wbije w mózg. Nie jest to udowodnione, ale czy ktoś to sprawdza na jakimś człowieku ?
  • 0

#81

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Super porownanie znalazles nie ma co, mysle ze bylo to udowodnione i to w wielu przypadkach, chociazby wypadkach samochodowych, czy nawet da sie to okreslic na podstawie fizycznych i mechanicznych czynnikow. A my tu rozmawiamy o niewidzialnej energii z tego co sie orientuje, a nie o fizycznych atakach :hmm:
  • 0

#82

(S)aint.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po pierwsze zanim się zacznie dyskutować warto jest najpierw zapoznać się z tematem, a potem dopiero zadawać pytania. Po drugie taka kłótnia o dowody jest trochę bezsensowna bo wiadomo że na tego typu rzeczy nie ma "twardych" dowodów, a takich sceptyk właśnie potrzebuje. Nie każę nikomu w to wierzyć.
Po trzecie, Aquila na tym forum jak narazie nikt nie oświadczył że to potrafi więc nie wiem czego oczekujesz..
  • 0

#83

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jedna osoba podobno potrafi, ale się stale wykręca (skąd ja to znam, nie pierwszy on jest i pewnie nie ostatni...)

Proszę o tak niewiele, bez żadnych skutków prawnych (który sędzia uwierzy w takie bajki), na własną prośbę (co wg mnie znosi wszelkie wątpliwosci etyczne) więc co komu szkodzi?

Chyba każdy wie, jak zwykła osoba postronna odbiera takie wieczne wykręcanie się?
  • 0



#84

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chyba jedynym dowodem dla sceptyka będzie doświadczenie takiego ataku na własnej skórze, więc pozostaje mi życzyć powodzenia w poszukiwaniach.
  • 0

#85

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Saint jesli to tylko wiara w istnienie tychze zdolnosci, a nie fakt ktory mozna udowodnic, to ta rozmowa od poczatku nie miala sensu. Tylko zamiast gadac farmazony typu "nie zrobie ci tego, bo nie wiesz czego zadasz, chcesz zeby zrobic ci krzywde?" niech taka osoba jedna z druga sie przyzna, ze jest to tylko jego wiara i tak naprawde nie ma zadnej pewnosci, ze Aquila zostalby w jakikolwiek sposob skrzywdzony, a wrecz taki osobnik boi sie kompromitacji i zachwiania swej wiary, gdyby Aquili sie nic nie stalo. Eot. Nikt nie broni nikomu w nic wierzyc, ale niech sie nikt nie deklaruje ze cos potrafi, ze moze gory przenosic, a potem sie wykreca.
  • 0

#86

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fenix osobiście przyznał się na PW, że boi się kompromitacji. Choć przy jego pewności siebie i dumy z tej gildii raczej wydaje mi się to dziwne.
  • 0



#87

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sam byłem ofiarą...

A wiesz kto Cie zaatakowal? I skad wiesz ze to byl atak a nie chwilowe złe sampoczucie?
I rozumiem ze nie znasz osobiscie ani jednej osoby, ktora przeprowadzila juz taki atak z "pozytywnym" skutkiem.

Ps: sory za taka dociekliwosc, ale to wszystko o czym piszesz wydaje mi sie nierealne, i stad tyle pytan. Ale calkowicie tego co piszesz nie odrzucam ;)

Ps2: czy istnieje jakis inny sposob (nie bedacy atakiem) zeby przekonac Aquile (oraz mnie i jeszcze kilka osob na tym forum) ze to wszystko to nie sa wymysly? Jakis przekaz pozytywnej energii czy cos (ale tak, zeby Aquila mogl to w jakis sposob poczuc i opisac na forum)
  • 0

#88

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Fenix osobiście przyznał się na PW, że boi się kompromitacji. Choć przy jego pewności siebie i dumy z tej gildii raczej wydaje mi się to dziwne.


Zatem temat mysle mozna zakonczyc. Jedni wola wierzyc w rozne rzeczy i to napedza ich sens zycia, inni wola kierowac sie logika i dowodami i to jest ich spelnieniem. Fenix chwala Ci za to ze sie przyznales a nie szedles w zaparte.
  • 0

#89

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakis przekaz pozytywnej energii czy cos (ale tak, zeby Aquila mogl to w jakis sposob poczuc i opisac na forum)


Kiedy wszyscy wymigiwali się od "ataku", zaproponowałem przekaz pozytywnej energii - zgłosiło siędwóch entuzjastów - miałem odczuć mrowienie albo ciepło. Oczywiście nic takiego nie miało miejsca.

Po potwierdzeniu fiaska eksperymentu - kontakt nagle się urwał :]
  • 0



#90

(S)aint.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żeby przekonać kogoś z forum o prawdziwości tego typu rzeczy dowodów niema. Jedyny jaki mi do głowy przychodzi to spotkać się z wampirem energetycznym który zaprezentowałby swoje umiejętności.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych