Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ataki energetyczne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
325 odpowiedzi w tym temacie

#46

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

[url="http://www.youtube.com/watch?v=qa1nzD-n25Q&eurl"][/url] macie przyklad jednego z mistrzow "dotyku smierci". Niech kazdy sam sobie oceni, ja nie skomentuje.
  • 0

#47

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie no widać że Ci ludzie udają.
  • 0

#48

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mam takie pytanko czy to każdy może się nauczyć tego Ataku energetycznego, bo ja bym mógł zaatakować tam kogoś bo nie mam jakiegoś honoru czy czegoś.


Chcesz się nauczyć aby kogoś zaatakować ? Jeżeli tak to ja ci nie odpowiem...

Czy kiedykolwiek sam lub czy znasz osobiscie kogos kto dokonal UDANEGO ataku energetycznego? Udanego w takim sensie, ze osoba zaatakowana odczula skutki ataku?


Sam byłem ofiarą...

Wlasnie nasunelo mi sie podobne pytanie. Skoro nie chcecie zaatakowac Aquili bo macie zasady moralne i wogole nie atakujecie ludzi ze wzgledu na jakies tam zasady itd., to skad wiecie ze w ogole posiadacie taka zdolnosc ?


Bo atak energetyczny przynajmniej w psionice to najzwyczajniejsza manipulacja energią, każdy kto zaliczył podstawy manipulacji psi jest w stanie dokonać udanego ataku.

Wydział Obrony Gildii - to coś z RPG? Bo coś takiego w realu to chyba przesada w fantazji...


Wydział Obrony, dokładnie DoD, Department of Defence - to wydział The Psion Guild, w którym przeszkoleni psionicy są w stanie na podstawie sygnatur psi tworzyć wokół atakowanych osób tarcze energetyczne oraz namierzać i "wykluczać z akcji" osobę dokonującą ataku. Wszystko odbywa się na poziomie energetycznym. Jeżeli ciebie to śmieszy, twój problem...
  • 0

#49

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie to nie śmieszy akurat, ale ten text już sobie każdy sam oceni :]
  • 0



#50

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A co tu jest do oceniania ? Wg mnie dobrze, że ktoś stara się bronić tych, co sami nie potrafią.
  • 0

#51

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Sam byłem ofiarą...


No i zyjesz i jak widze masz sie dobrze. Wiec czemu mowicie ze Aquila umrze po takim ataku ? :/ Dobra ide stad, nie bede rzeki kijem zawracal.
  • 0

#52

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szkoda, że żaden arab się jeszcze tego atakowania nie nauczył, no chyba że szlachetna "gildia" albo departament obrony czuwa ciągle nad Bushem 24 godziny na dobę :]
  • 0



#53

(S)aint.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może ja nieco sprostuję, atak energetyczny wcale nie oznacza śmierci czy jakiś poważnych skutków.
Owszem, może to być niebezpieczne jeśli drenuje się tą samą osobę przez dłuższy czas, ale trzeba być debilem żeby robić to bezcelowo. Nie widzę nic złego że Aquila chce się o tym przekonać na sobie. Aquila tak jak wcześniej mówiłem musiał byś się skontaktować z wampirem psi.
  • 0

#54

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chcesz się nauczyć aby kogoś zaatakować ? Jeżeli tak to ja ci nie odpowiem...


Nie ja sie pytam czy wogule da się tego nauczyć atakować ludzi to bym nie atakował bo nie chce iść do więzienia.
  • 0

#55

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No i zyjesz i jak widze masz sie dobrze. Wiec czemu mowicie ze Aquila umrze po takim ataku ? :/


Nie mówię że napewno umrze, mówię tylko, że może się tak zdarzyć, jeżeli atakujący się przeliczy z siłą ataku. Co do mojego "przeżycia" domyślam się, że nigdy nie słyszałeś o czymś takim jak obrona psychiczna, w samej psionice na taką obronę składają się konstrakty, tarcze, grounding i centering.

Szkoda, że żaden arab się jeszcze tego atakowania nie nauczył, no chyba że szlachetna "gildia" albo departament obrony czuwa ciągle nad Bushem 24 godziny na dobę :]


Tutaj się powstrzymam od komentarza, zwrócę tylko uwagę, abyś nie stosował takich określeń jak szlachetna, a Gildia jest nazwą własną, więc pisemy z dużej litery, podobnie Departament Obrony, jako nazwa wydziału. Swoją drogą nie znam w Gildii nikogo, kto by lubił prezydenta US.

Powder{_}Keg{_} w ogóle to można się nauczyć ataku, tylko po co ? A do więzienia cie nie wsadzą, bo w tym zacofanym świecie i tak nikt ci nic nie udowodni...
  • 0

#56

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No wiec jakim cudem nikt go nie atakuje, to by był dopiero atak, nie?

Co do gildii, uznaję to za wymysł fantazji osób, więc jednak pozostanę przy swojej niepoprawnej (?) pisowni.
  • 0



#57

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie no bo ja się waszej Gildi dziwie mięć takie możliwości a ich nie wykorzystywać.

Aquila jak bym umiał to bym Cie zatakował :P
  • 0

#58

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aquila jak bym umiał to bym Cie zatakował


Na naukę nigdy nie jest zbyt późno ;)

Czekam i ponawiam prośbę :)

(choć jak nic nie wyjdzie, to siępotem nagle okaże, że ktoś ze szlachetnej gildii mnie obronił. O, zbawcy ludzkości :) )
  • 0



#59

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to niech ktoś napisze co jest potrzebne do takiego ataku a ja cos spróbuje zrobić.
  • 0

#60

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeżeli nie potrafisz rozmawiać bez obrażania innych, to z mojej strony to wszystko... Życzę miłych snów...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych