Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telekineza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
316 odpowiedzi w tym temacie

#46

SP-TBZ.
  • Postów: 88
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NIe sorry, ale jak to z peirwszego zdjecia wygląda Ci na plastyk, to chyba nie mamy o czym rozmawiać :P

Kitu mi kolega nie wcisnie ze to jakies, PSI kulki albo inne paranormalne zjawosko. Co ciekawe nawet kolega nie chce powiedziec co to jest wiec cos przed nami ukrywa... :D
  • 0

#47

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A że tak zapytam : jak wyjaśnić kręcenie się takiego papierka pod przykrywką ? Też ciepłem ręki ?


Nie tylko, bo takze jonizacja powietrza. Jesli nie wiemy na czym cos polega, to najpierw szukajmy racjonalnego wyjasnienia, dopiero potem wymyslajmy nadprzyrodzone teorie. Bo to jest blad popelniany przez wiekszosc ludzi, zawsze tak bylo od poczatkow ludzkosci, ze jak ludzie czegos nie rozumieli to dorabiali ideologie ktora najbardziej im sie podobala.
  • 0

#48

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Taimat, nie wal o ludziach tylko wyjasnij jak kręci się papierek pod przykrywka.
  • 0

#49

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No tak, to takie samo gadanie jak: "skoro piktogramy to dzielo czlowieka, to zrob sam taki piktogram".
O dokladne wyjasnienie zapytaj sie fizyka na najblizszym uniwersytecie a nie mnie, ja tylko ogolnie wiem na czym to polega. Szukales wogole na to racjonalnego wyjasnienia ? zaloze sie ze nie. Bo nawet nie chcesz przyjmowac do wiadomosci ze to moze byc zwykle zjawisko fizyczne. Tak samo ja moge zadac pytanie, wyjasnij mi to krecenie wiatraczka w inny sposob niz fizyka. Tak samo mozna pytac, jak iluzjonisci lewituja, wyciagaja zajaca z kapelusza, golebia z chusteczki. Nie wiem. Ale czy skoro my nie potrafimy tego wyjasnic, to znaczy ze to zaraz magia ? Pozatym mielismy tutaj filmik niejakiego Luka, ktory kreci wiatraczkiem pod przykrywka, a zadnym magiem nie jest, tylko sceptykiem. Jak sie wkurze, to ja tez zaraz zrobie sobie wiatraczek.
  • 0

#50

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Widzisz Tiamat co chwile mówisz to się da udowodnic bla bla bla, a tu co? Mówisz że nie potrafisz...
Żenada.
  • 0

#51

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Eee... ja tutaj widzę tylko wykręcanie się, skoro twierdzisz, że da się to wyjaśnić to musisz wiedzieć, jak to wyjaśnić. Jeżeli nie wiesz jak wyjaśnić jest to równoznaczne z tym, iż nie wiesz, że coś można wyjaśnić... hmm, czy ktoś rozumie co napisałem ? :D
  • 0

#52

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ludzie przeciez napisalem wyraznie, ze jest to przeplyw ciepla z reki + jonizacja powietrza, z 10 razy to pisalem ! nie tylko w tym temacie. A jesli nie macie pojecia co to jest, to juz nie moj problem. Zreszta nie ma jak przyganial kociol garnkowi, ja sie wykrecam, dobre sobie. Od was nawet nie uslyszalem na czym to polega, a co dopiero dokladne wyjasnienie. Ja wam tylko powiedzialem co to jest i na czym polega, dokladnej analizy szukajcie u fizykow itd. bo ja fizykiem nie jestem, tak jak wy magikami. Moze mam wyniki badan podac jeszcze z wykresami ? Ale podejrzewam ze to tez by nie pomoglo. Tak czy siak, polecam doglebnie przejrzec sobie te stronke, razem z odnosnikami: http://www.thekeyboa.....r fantasy.htm
Podpowiem tylko, ze wychodzi na to, ze kubki z goraca woda tez znaja telekineze :lol
  • 0

#53

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tiamat masz Nas za idiotów? MY się pytamy DLACZEGO KRECI SIE POD ZAMKNIETĄ(!!) PRZYKRYWKA A TY W KOŁKO MÓWISZ TO SAMO, NIE UMIESZ WYTŁUMACZYĆ DLACZEGO KRECI SIE POD PRZYKRYWKA I CIAGLE ZMIENIASZ TEMAT.
Fenix ja rozumiem co napisałeś, i znów musze powiedzieć to do Tiama
Żenada :P
  • 0

#54

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przeczytales linka ktorego podalem czy nie ? :) tam masz wyjasnione dlaczego kreci sie pod przykrywka i nie tylko, kupa filmikow zrobionych przez zwyklego sceptyka. Zaloze sie ze nawet tam nie zajrzales. Zenada :) P.s. obiecales ze nagrasz filmik pod przykrywka na poprzednich stronach.

Ale zeby ci ulatwic dotarcie do wiatraczka pod przykrywka podaje bezposredniego linka: http://www.thekeyboa.....el trick.html :)
  • 0

#55

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A zajrzałeś na tamtej stronie w ankietę ??

Does Telekinesis exist? [3066 votes total]

Yes (2004) 65%
No (524) 17%
Don't know (538) 18%

I nic więcej do powiedzenia nie mam :)
  • 0

#56

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

errah a co maja wyniki ankiety do tresci tej strony ? :) przeczytales cala strone ?, zapoznales sie ze wszystkim ? szczerze ! wszedles, spojrzales na ankiete, zaznaczyles pewnie opcje "yes" tak jak wiekszosc fanatykow telekinezy ktorzt tam byli. Ja nie wiem co wynik ankiety ma do tego, bo jesli ktos fanatycznie wierzy, to nawet sie nie wczytuje w tresc, tylko z gory odrzuca, bo nie chce zeby bylo inaczej. Cos na zasadzie "pluc komus w twarz, a on bedzie mowil i wierzyl, ze to deszcz pada".
  • 0

#57

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

MAsz racje tiamat, każdy kto kręci pod przykrywką na początku rozgrzewa ręke do temp około 60 stopni przykłada rekę i pasi. Masz racje, wyjaśniłeś mi, zaraz włoże ręke do wrzątku potrzymam z 3 minuty i zakręce pod przykrywką :)
  • 0

#58

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Teraz czekam na podobne przeprowadzone doswiadczenia i analize, ktora udowasnia ze to JEST telekineza, a nie teksty w stylu "nie ma zadnych dowodow na to, ze to NIE JEST telekineza". Choc wlasciwie, to najpierw nalezaloby udowodnic, czy telekineza wogole istnieje, bo psi wheel jak narazie nie tylko nie udowadnia ze akurat to jest telekinezą, ale czy wogole ona istnieje.
  • 0

#59

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No skoro mnie zapraszasz na stronę to i ja Ciebie zaproszę :
www.psipog.net
Wejdź sobie tam i poprzeglądaj filmiki m.in. koleś kręci swoim rozkładanym telefonem, a także książką. Też wytłumaczeniem tego będzie jonizacja powietrza czy ciepło rąk ?
  • 0

#60

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Teraz czekam na podobne przeprowadzone doswiadczenia i analize, ktora udowasnia ze to JEST telekineza, a nie teksty w stylu "nie ma zadnych dowodow na to, ze to NIE JEST telekineza".


MOja wypowiedź miała podłoże ironiczne, widać nie zrozumiałeś.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych