Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telekineza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
316 odpowiedzi w tym temacie

#31

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

1) Wszystko zalezy od ustawienia rak itd.
2) Pokaz filmik jak zrzucasz nie ruszajac rekami
3) patrz pkt. 1

Pozatym chwalic to sie mozna jak wprawiasz kartke w ruch samym wzrokiem, jesli to telekineza to po co trzymac rece przy tych kartkach ? przeciez to tylko potwierdza fakt, ze z rak wyplywa cieplo i na tym to polega, bo jak oddalisz rece, to juz przestaje sie krecic. Jedno jest pewne, nie jest to nic nadprzyrodzonego, jestes zwyklym czlowiekiem.
  • 0

#32

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zazwyczaj krece tylko lewą dłonią w obie strony.
Ten fimik wyglądał tak, a już pojawiły się głosy ze pschokogostam nie oszukasz, to co byscie powiezieli na zwykly filmik, z krecaca sie kartka?
Jak mi wpadnie w łapy znów coś czym moge nagrać fimik to zaraz wrzuce :)
  • 0

#33

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Psychokinetyka - Psychokinetyk to osoba, która opanowała zdolność psychokinezy.
  • 0

#34

sphinx123.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak wiadomo, każdy człowiek ma w sobie taki bioelektryczny ładunek który właśnie sprzyja poruszaniu kartki, to jest na podobnej zasadzie jak tarcie grzebieniem o włosy i przyciąganie papierków. Więc to nie jest moc zdolna do zniszczenia Wszechświata tylko zwykła fizyka. Gdyby ta kartka była przykryta jakąś miską czy czymś to sztuczka by się nie udała.
  • 0

#35

Dobry Chlopaq.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyby ta kartka była przykryta jakąś miską czy czymś to sztuczka by się nie udała.


Nie wiem czy o to chodzilo ale jak tak to zacytuje jednego z kolegow forumowiczow :)

A Luke umie lepiej
=> http://www.zippyvide...526/telekineza/
A chaonita, magiem ani iluzjonista nie jest

Skrzypu, tak wiec pod przykrywka nagrywac juz nie musisz


  • 0

#36

SP-TBZ.
  • Postów: 88
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pokusiłem sie o analize filmu taka po lebku troszkę ale zastanawia mnie co to jest?
Wygląda jak jakiś plastik od którego odbija sie światło...

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0

#37

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z ta kartka papieru zlozona w ten sposob bawilem sie dawno temu i powiem tak. Jak mucha pierdnie w poblizu to sie zacznie ruszac, takie to wrazliwe na ruchy w powietrzu.
  • 0



#38

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Sp-TBZ może to Psi Ball ???? Ciekaw jestem co powie Skrzypy o tym.
  • 0



#39

SP-TBZ.
  • Postów: 88
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Wiesio chyba Skrzyp nic nie powie :P
A moze to kula plazmowa... :P bo PIS ballsów raczej nie widac.
Dla mnie to wyglada jak kawełek plastiku. Zauważcie że te tajemnicze światła pojawiaja sie i znikaja czyli ten kawałek plastiku moze robic wiatr i poruszac kartonikiem :P - najbadziej prawdopodobne
  • 0

#40

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bo PIS ballsów raczej nie widac.


No tu się zgodzę - "raczej", ponieważ czasem można zobaczyć, ale tu trzeba by się rozpisywać :D .
  • 0

#41

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Juz opisywalem i nikogo nie zaskocze. To jest efekt polegajacy na przeplywie ciepla z reki oraz jonizacji powietrza. Kartka sie wprawia w ruch bo podpiera sie tylko na czubku ostrej szpilki itd., Kartki lezacej na biurku juz tak nie porusysz. Przeciez to stare jak swiat, ja juz w podstawowce znalem to doswiadczenie. Malo tego ! nawet na stronie astraldynamics.pl pisza ze to nie jest telekineza, mimo ze bronia teorii nadprzyrodzonej. A dzieci sie wkrecaja ze maja zdolnosci nadprzyrodzone i znaja telekineze.


Nom. Ogrzalem mocno dlonie o kaloryfer dodatkowo w drodze do karteczki pocierajac mocno.
Karteczka skakala i krecila sie jak szalona wraz ze zmiana pozycji dloni.
Normalnie bez grzania kreci sie troszke wolniej niz na filmie.
  • 0



#42

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A że tak zapytam : jak wyjaśnić kręcenie się takiego papierka pod przykrywką ? Też ciepłem ręki ?
  • 0

#43

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A że tak zapytam : jak wyjaśnić kręcenie się takiego papierka pod przykrywką ? Też ciepłem ręki ?


Pod przykrywka to juz inna sprawa.
Chodz mozna znalezc z pewnoscia logiczne wytlumaczenie.

Jak mowiles najlepszym dowodem jest krecenie dlugopisem, podnoszenie sila woli np gumki do mazania etc.
  • 0



#44

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pech chce, że jak jeszcze ćwiczyłem, to nie było aparatu pod ręką... taraz jak już jest, to nie ćwiczę, bo się do egzaminów uczę... Ale racja, wersja pod przykrywką może zostać wytłumaczona w logiczny sposób - o ilę założymy psionikę jako logiczny sposób he he...

Gdzieś mam jeszcze linki do filmiku, w którym facet kręci telefonem komórkowym, znajdę, zamieszczę, zobaczymy co o tym sądzicie, bo ja jakoś nie mogę sobie zdania wyrobić :) .
  • 0

#45

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Wiesio chyba Skrzyp nic nie powie
A moze to kula plazmowa... bo PIS ballsów raczej nie widac.
Dla mnie to wyglada jak kawełek plastiku. Zauważcie że te tajemnicze światła pojawiaja sie i znikaja czyli ten kawałek plastiku moze robic wiatr i poruszac kartonikiem - najbadziej prawdopodobne


NIe sorry, ale jak to z peirwszego zdjecia wygląda Ci na plastyk, to chyba nie mamy o czym rozmawiać :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych