Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telekineza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
316 odpowiedzi w tym temacie

#16

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Widzisz tiamat, sądze że kartki A4 nie uda mi sie zakrecic, z barku przedmiotu na czym by sie utrzymała :)

Nie to nie jest żaden trick, zadne dmuchanko- nic.
  • 0

#17

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wystarczy przytoczyć jego wypowiedź o tym że można podziurawić aurę( która jest promieniowaniem) by ocenić prawdziwość tego - a nie pierwszy raz widzę jak ktos naiwnie stara sie udowodnić ze posiada moce telekinetyczne

Gdy zrobisz to przed kamerami w telewizji to ci uwierzę
  • 0

#18

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie to nie jest żaden trick, zadne dmuchanko- nic


Moze to bedzie brutalne co powiem ale trudno- a moze Ty tylko myslisz ze poruszanie sie papierka jest spowodowane sila Twojego mozgu, a tak naprawde da to sie racjonalnie wytlumaczyc?
  • 0

#19

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

można podziurawić aurę( która jest promieniowaniem)


Skończ... skąd wiesz, że tak jest ???
Jak dla mnie nie jest promieniowaniem, tylko biopolem. Biopole to przestrzeń, w którym zawiera się nasza energia i na które możemy wpływać, bo zmienia się w zależności od stanu zdrowia czy samopoczucia. Przecież bioenergoterapeuci (może ich pomyliłem, ale wiem że jedni są co korzystają z biopola) naprawiają uszkodzone biopole, wtedy taki pacjent od razu odzyskuje zdrowie. Czyli aura może być także uszkadzana.

Sorry za offtop...

Btw. telekineza jest możliwa, tylko mam wątpliwości jeśli nie widzę tego na żywo i nie moge sprawdzić, czy to manifestacja.
  • 0



#20

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja dokończę offtop - mozna wpływać na aurę ale poprzez wpływanie na duszę - aura jest wypromieniowaną energią z duszy, jesli jest np czarna tzn że dusza w tymże miejscu a i zarazem ciało fizyczne jest dręczone przez chorobę - dusza jest wewnątrz a aura to jej promieniowanie

Czyli zgadza się mozna wpływać na aurę ale trzeba najpierw na duszę
  • 0

#21

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Btw. telekineza jest możliwa, tylko mam wątpliwości jeśli nie widzę tego na żywo i nie moge sprawdzić, czy to manifestacja.


I tu właśnie tkwi problem tej umiejętności. Ja mogę się zaklinać że to potrafię ( bo potrafię... przynajmniej jeszcze w czerwcu potrafiłem he he) ale tak przez sieć to nie jest możliwe udowodnienie tegoż zjawiska. Dlatego nie widzę sensu upierania się przy tym, że to potrafię, bo raz to powiedziałem, kto wierzy ten wierzy, kto nie, ten nie :) . Słowami nie udowodnisz, że potrafisz prowadzić auto :) ...
  • 0

#22

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Słowami nie udowodnisz, że potrafisz prowadzić auto ...

... dopóki nie walniesz w drzewo :P

anonth to jest bezczelne, jest do tego odpowiedni dział.

Tylko istnieje pewien problem z pokazem na żywo...
Zawsze można powiedzieć że to nie ja, tlyko jakis byt, zyła wodna, wiatr....
Chyba wszystko zalezy od wiary
  • 0

#23

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie no, sorry, ta pisząca kreda na tablicy to naprawdę nie byłem ja ! Ona sama.... ale nie będę wspominał co napisała(em) he he... to tak apropo "walnięcia w drzewo".
  • 0

#24

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

anonth to jest bezczelne, jest do tego odpowiedni dział.


Od sprawdzania, czy to bezczelne czy nie jestem ja. Owszem zrobił mały offtop, ale powinienem ukarac samego siebie, że nawiązałem do innego tamatu, on tylko dokończył.


Do tematu aury wrócimy w odpowiednim temacie. Jak narazie to ja sobie samemu dam ostrzeżenie

Edit by Wiesio
Ostrzeżenie słowne dotyczące offtopu ;)


Back to topic.

Dlatego przez neta lepiej nie udowadniać, tylko myśleć nad tym i tworzyć teorie. Tak to już jest z rozwojem parapsychicznym.
  • 0



#25

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Międzyinnymi dlatego właśnie powstała Gildia, aby być "źródłem dowodów" :) na istnienie takich zdolności jak PK.
  • 0

#26

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Widzisz tiamat, sądze że kartki A4 nie uda mi sie zakrecic, z barku przedmiotu na czym by sie utrzymała smile1.gif

Nie to nie jest żaden trick, zadne dmuchanko- nic.


A gdzie ja napisalem ze to jest dmuchanko itd. ? mowiac trick, nie mialem na mysli oszustwa, tylko fizyczne doswiadczenie. No ale jak sie nie wie na jakiej zasadzie to dziala, to sie wkreca ze ma sie zdolnosci telekinetyczne nie ? a prawda jest taka ze kazdy kto wie jak to zrobic, moze sobie w domu krecic do woli. Ja cie nie posadzam o oszustwo, ale o brak wiedzy z czym masz do czynienia :D
  • 0

#27

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może nas zakoczysz o opiszesz?
  • 0

#28

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Juz opisywalem i nikogo nie zaskocze. To jest efekt polegajacy na przeplywie ciepla z reki oraz jonizacji powietrza. Kartka sie wprawia w ruch bo podpiera sie tylko na czubku ostrej szpilki itd., Kartki lezacej na biurku juz tak nie porusysz. Przeciez to stare jak swiat, ja juz w podstawowce znalem to doswiadczenie. Malo tego ! nawet na stronie astraldynamics.pl pisza ze to nie jest telekineza, mimo ze bronia teorii nadprzyrodzonej. A dzieci sie wkrecaja ze maja zdolnosci nadprzyrodzone i znaja telekineze.
  • 0

#29

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Trzy pytania:
1)Dlaczego moge kręcić w dwie strony?
2)Dlaczego moge ją zrzucić?
3)Dlaczego jak chce to sie nie kreci?
  • 0

#30

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bingo... ty może jesteś magiem, ale pytania zadawać potrafisz he he...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych