Skocz do zawartości


Zdjęcie

*Magiya Chaosu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
172 odpowiedzi w tym temacie

#46

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Poprostu nie ma dowodów i tyle.


Nie ma ? Powiedział bym raczej, że ludzie są zbyt leniwi, aby się dowodami zainteresować, wolą tkwić w swoim świecie...

Chociazby prowokacyjny teamt Aquili "atak energetyczny" - jak na razie calkowita porazka...


Tylko dla kogo porażka ? Bo nie uważam, że moja... W dodatku to tylko rozmowa ze sceptykiem, trudno ją traktować jako dowód na nieistnienie...

Dodatkowo : brak dowodów nie jest dowodem braku...

#47

Buffalo_Soldier.
  • Postów: 102
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skrzypu, a może zapodasz linka do www? Ciekaw jestem co tam jest napisane.

#48

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dodatkowo : brak dowodów nie jest dowodem braku...


Ale czyni zjawisko mało wiarygodnym i powoduje to że go można między bajki włożyć.

#49

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jakieś argumenty "dlaczego nie istnieje" czy tylko twoje opinie ?


To wy twierdzicie ze istnieje i to wy nam macie przedstawic argumenty i dowody, poki co tylko slysze "nie chcesz to nie wierz, wiem, ale nie powiem, nie pokaze ci bo zrobie ci krzywde" itd.

#50

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmmm między bajki....
Co to jest magia? To jest uwalanie ogromnych potencjałów energetycznych które tkwią w róznych rzeczach, tak na chłopski rozum.

A link do strony będzie, tylko chwileczke- ekipe zbieram i arty pisze. Chce żeby to była, penwego rodzaju encyklopednia ezoteryczna.

#51

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dodatkowo : brak dowodów nie jest dowodem braku...


Brak dowodow na istnienie, a takze brak dowodow na zaprzeczenie powoduje, ze cala teoria jest o kant pupy potluc, pozostaje tylko wiara, pozostancie zatem przy swojej wierze i przestancie klocic sie z rzeczywistoscia i faktami.

#52

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

kłucić się z rzeczywistością ? Mógłbym powiedziec to samo, podobnie z faktami... proponuję zakończyć te rozmowy, niech każdy wierzy w co chce i przestańmy dyskutować... i żadnego kończenia w stylu "wy wierzcie w swoje, my będziemy wierzyć w prawdę"... KONIEC

#53

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"wy wierzcie w swoje, my będziemy wierzyć w prawdę"


Zle zrozumiales, nie chodzilo o prawde, tylko o rzeczy ktore mozna udowodnic i ktore sa FAKTEM, a nie WIARA. czyli mowiac krotko przestancie klocic sie z FAKTAMI, jesli to jest tylko wasza WIARA. Bo wierzyc mozna we wszystko i na przekor wszystkiemu, zdajac sie na wyobraznie, nikt tego nikomu nie broni.

#54

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poprostu nie ma dowodów i tyle.

To ja ci daje dowód na to że komercja i moda robi z ludzi maszyny do wydawania pieniędzy... i to jest w pewnym sensie magia...

#55

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zle zrozumiales, nie chodzilo o prawde, tylko o rzeczy ktore mozna udowodnic i ktore sa FAKTEM, a nie WIARA. czyli mowiac krotko przestancie klocic sie z FAKTAMI,


Kiedyś faktem było, że ziemia jest płaska
Kiedyś faktem było, że ziemia stoji, a wszystko wokół się kręci

Tiamat, nie chcę Cię obrazić- ale chyba jesteś jednym z tych niepoprawnych sceptyków.
Sądzisz że do końca świata, nikt nie podważy żadnego z tych faktów?

Może pora na refleksje? Głeboką refleksję.....

#56

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tiamatowi nie chodzi o to, że kiedyś mówiono różne rzeczy, które teraz okazały się prawdą, a kiedyś były kłamstwem. Jemu chodzi o to, że nie ma "wystarczających" dowodów na to, co jest teraz, nie interesuje go to, że ISTNIEJE MOZLIWOSC, że kiedyś to wszystko okaże się prawdą...

#57

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie interesuje go to, że ISTNIEJE MOZLIWOSC, że kiedyś to wszystko okaże się prawdą...


Własnie o to mi chodziło w moim poscie, ale nieche tego walić tak na żywca.
Moje posty musicie czytac miedzy wersami.

#58

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dla niektórych między wersami niewiele jest widoczne he he...

#59

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kiedyś faktem było, że ziemia jest płaska
Kiedyś faktem było, że ziemia stoji, a wszystko wokół się kręci


Nie no wymiekam, nastepny socjotechnik od plaskiej ziemi. Zacznijmy od tego ze to tez nie bylo faktem, tylko wiara, bo nikt tego nie badal, bo kiedys wszystko opieralo sie na wierze bo nauka jako taka nie istniala. Faktem sa rzeczy w obiektywny i rzetelny sposob zbadane i nie pozostawiajace zadnych watpliwosci. Takze dajcie juz spokoj tej plaskiej ziemi i zastanowcie sie 5 razy zanim zaczniecie operowac takimi porownaniami, bo to sie ma do siebie jak piernik do wiatraka. Kulistosc ziemi zostala potwierdzona naukowo i to bardzo szybko, natomiast magia nigdy nie byla potwierdzona i nie jest potwierdzona od setek lat i sie nie zanosi. Wszystko stoi w miejscu i ciagle sa takie same dowody na jej istnienie, czyli zadne.

Jemu chodzi o to, że nie ma "wystarczających" dowodów na to, co jest teraz, nie interesuje go to, że ISTNIEJE MOZLIWOSC, że kiedyś to wszystko okaże się prawdą...


Patrz wyzej, a to czy okaze sie to prawda to tylko chec, zadza i wiara w to ze chcialoby sie zeby tak bylo. Ja bym chcial zeby z nieba padalo piwo zamiast deszczu i wierze ze tak moze kiedys bedzie, nikt nie wykluczy takiej mozliwosci, bo sie nie da. Czy to znaczy ze kiedys tak bedzie ?

między wersami


Miedzy wierszami a nie wersami.

#60

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

hehe, Skrzypu skoro 'chaonici' są tacy lepsi, inteligentniejsi itd itp od 'zwykłych' ludzi, to może mogliby się pouczyć języków? :) chociażby ojczystego :) bo Ty niezłe grypsy walisz, typu 'dotrzymam słowa z obietnicą' i 'czytać między wersami' :) jak chcesz zabłysnąć słownictwem, to najpierw miej czym błyskać. ja też mogę powiedzieć że karbonyzjusz abronyzacyjny chaonitów nie jest adekwatny do zaistniałej sytuacji. nieźle, nie? :)

a co do tego 'czytania między wersami' to rzeczywiście ja na przykład niewiele widzę, ale może dlatego, że tam nie ma co widzieć.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych