Skocz do zawartości


Zdjęcie

*Magiya Chaosu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
172 odpowiedzi w tym temacie

#16

Aramroth.
  • Postów: 213
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eh. Nareszcie zaczynasz mądrze gadać :)

Od bytów astralnych (niekoniecznie tych dobrych) i od opiekuna, oraz od prau znajomych.

Opiekun - ok. A czy z bytami ustaliłeś zapłatę? Te 'niekoniecznie dobre' byty astralne, jeśli zechcą podzielić się swoją wiedzą, często żądają czegoś w zamian. A jeśli nawet nic o tym nie wspomniały - może być nieciekawie. Mogą zabrać to, co im się (ich zdaniem) należy.

Ktoś tam wyżej napisał że muszę podać dowody że ta historia jest prawdziwa.
Otóż nie musze bo nie zależy mi na tym żebyście uwierzyli, obiecałem i słowa muszę dotrzymać.

Magyia Chaosu nie działa na zasadzie 'zobaczę to uwierzę'. Tu panuje zasada 'uwierzę to zobaczę'. Można odprawiać najsilniejsze rytuały, ale nic one nie dadzą jeśli nie wierzy się, że to zadziała.

Wydaje mi się że nie mam choroby umysłowej, ale zajmuje się czymś czego Wy się panicznie boicie.

Nie, ludzie naśmiewają się zwykle z takich jak ty. Dlatego lepiej pisać o magyi inaczej - bo to co piszesz, brzmi jak 'jestem potężnym magiem, nie bójcie się, nie wyrwę wam głów z kręgosłupami'. Najlepiej po prostu powiedzieć że coś takiego istnieje, a jak ktoś się zapyta to wyjaśnić... tak jest najlepiej. Przez to np. ja wziąłem cię za typowego elfa. Oczywiście wiara we własne siły nie zaszkodzi - jeśli wierzysz w to, że możesz zniszczyć komuś duszę, to znaczy że możesz. Co nie znaczy, że pochwalam używanie magyi do takich celów.

Aha, gdyby mi zalezało na sławie nie pisałbym na forach, wymyśliłbym historyjkę i napisał do Nataliusa (czy jak to sie tam wabi).

Oni by cię wyśmiali ;)
Magyia koncentruje się głównie na czynieniu dobra samemu sobie i łamaniu szczęki temu, który cię spoliczkuje, tak jak satanizm (LaVeyowski, nie demolowanie kościołów i cmentarzy w imię Szatana). A Nautilus woli opowieści o rozwoju duchowym, kontaktem z dobrymi istotami z astrala i UFO. Przy czym leją ciepłym moczem na to, czy jest to prawdziwe czy zmyślone.

Skrzypu, radzę ci zmienić styl wypowiedzi. Trochę mniej przechwalania się swoimi możliwościami, bo elfów właśnie poznaje się po tym, że piszą czego to oni nie mogą i jacy to oni nie są potężni, a w rzeczywistości g(umową kaczkę) potrafią. Myśl co chcesz, ale inaczej formułuj wypowiedzi, bo możesz zostać uznany za takiego właśnie elfa.

#17

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Na początku aramroth gratuluje zmiany avatarka (świetny jest).
Wszycy mówicie że się przechwalam, kiedy ja tego nie robie (albo robie nieświadomie), ale nieważne.

A co do tych bytów astralnych, wogóle ściągniecie ich było o tyle trudne, że na początku znajomości (paradoks) chcą zamieszkać w Twoim ciele, ale w tym pomógł mi pewien chaonita. Czy będą chciałby zapłaty... to jest ciekawe. Nie mówie tu o skrajnie złych istotach, ale o średnio złych, sądze że są one złe, ale nie dokońca. Chciałby zostać czymiś opiekunem, ale nie mają wysarczajacego doświadczenia. Nasz opiekun też nic od nas nie chce, to może one też.
Tak wiem, brzmi to troche naiwnie, ale te "ciemne" istoty zazwyczaj chca porobić cokolwiek. Często gadają do Ciebie przez całą noc, o jakiś pierdołach.

aha, aramoth z tą stronką to chyba przesadziłeś- po ostatniej rozmowie (nieważne z kim), uzmysłowiłem sobie że chaos trzeba "chować". A co do stronki, to nie ma na niej nic innego niż na innych forach i stronach.
A nie ma podstawowego wir, po którym chaonita pierwszy raz w życiu może zobaczyć u siebie czerwone oczy.

#18

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To może przysłałbyś Skrzypu kogoś do mnie ;p przydałby mi się ktoś, kto mógłby mi dopowiedzieć pare rzeczy i pomóc się rozwijać duchowo i parapsychologicznie.



#19

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się że to przyniosłoby Ci więcej szkody niż pożytku.

#20

Aramroth.
  • Postów: 213
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To może przysłałbyś Skrzypu kogoś do mnie ;p przydałby mi się ktoś, kto mógłby mi dopowiedzieć pare rzeczy i pomóc się rozwijać duchowo i parapsychologicznie.

Magyia nie polega na rozwoju duchowym, a na spełnaniu swoich pragnień...
Tu idzie się po trupach - jeśli stworzysz mocnego sigila, to będzie on potrafił zabić każdego, kto stanie mu na drodze do wyznaczonego przez ciebie celu...

#21

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie do końca aramoth, przeciez każdy jest inny i nie możesz tak generalizować.

#22

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mhm... więc to się opiera na sigilach, a o ile wiem, to nie każdy sigil musi zabić. I nie każdy kto potrafi zrobić sigila jest od razu chaotą...

No masz rację, niewiele mi to potrzebne. Choć czasem by się przydało to i tak zostanę przy swoim rozwoju duchowym i szukaniu jakiegoś dodatkowych możliwości.



#23

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pomyliłeś sobie te sigile (czy jak tam to jest) z godformami :)

#24

Vodzus.
  • Postów: 65
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli magyia jest egoistyczna i na egoiźmie się opiera, tak?
Każdy może zostać chaonitą?
Co to są "czerwone oczy", i czy zwyczajne oczy także robią się czerwone? :P
Jak można zostać chaonitą?

I dwa najważniejsze pytania:
Jak bardzo bycie chaonita zmienia usposobienie, jak bardzo człowiek się zmienia?
Jak was postrzegają ludzie, którzy nie wiedzą, że jesteście chaonitami? Jesteście lubiani?

Odpowiedzcie mi, zżera mnie ciekawość.

#25

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Na większośc swoich pytań, znajdziesz odpowiedzi w tym artykule.
Ostatni raz powtarzam (do znudzenia), to żę chaos jest egoistyczny piszą tylko Ci co się nie znają- gdzieś wyczytałem "jak nienawidzi to zabija, jak kocha to rzuca urok", to nie jest tak- chaonici mają honor i to większy niż wiekszośc ludzi na tym świecie.

Jeżeli chcesz naprawde nim zostać, napewno znajdziesz sposób (niekoniecznie ezoteryczny), żeby do mnie zagadać.

#26

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Może już po urodzeniu "czarowałeś" laugh.gif


Kolega caly czas nas tutaj czaruje i to ewidentnie.

#27

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co to jest Sigil ? a godforma ? Bo jakoś mi sie ten sigil kojarzy, ale zabardzo nie wiem co to jest :) Mógłby ktoś wytłumaczyc te 2 pojęcia ?

#28

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

zgadzam się z powder kegiem. magię trzymajmy między bajkami i grami :)

#29

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ostatni mój post w tym topicu (to bł bład że poruszyłem ten temat, i nie chodzi mi o Was ale o moje życie):
Nie wierzysz w magie? Twoja strata- stracisz wspaniałą przygode.

#30

sphinx123.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to strasznie nie dojżałe rozwiązywać swoje problemy przy pomocy magii. Ale to tylko moje zdanie ;p Tak czy inaczej, Internet jest teraz nieźle zaludniony Elfami z Planety Magii, czyli dziećmi które opierają swoją wiedze na kilku stronach internetowych i uważają się już za cudotwórców. Jestem ciekaw czy można naukowo wyjaśnić działanie sigili. Ciekaw jestem czy one naprawdę działają czy to tylko połączenie zbiegów okoliczności i wybujałej wyobraźni :)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych