Skocz do zawartości


Zdjęcie

*Magiya Chaosu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
172 odpowiedzi w tym temacie

#61

Józek.
  • Postów: 154
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ehh widze ze sie kolega u Was zadomowil juz. Z innego forum o tej tematyce zostal zbanowany przez admina za 'bajkopisartwo'.
Widze ze mu u Was tez niezle idzie.

#62

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jakby tutaj banowali za bajkopisarstwo to 3/4 osób już dawno by tu nie było :) .

#63

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Fenix, nigdy nic takeigo nie będzie, o to już się nie martw.

Sądze, że poszłoby tak z 4/5 użytkowników i pewnie próbowaliby mnie też zbanować za te "gupoty" które wypisuje...

W wolnych chwilach mam zamiar trochę poczytać o tej magiyi, więc zobaczymy jak to będzie ze mną.
O ile pamiętam tekst o fotamencus'ie to tam było, że do stworzenia tegoż sigila (jak pewnie innych) trzeba przesyłać energię, którą uwalnia się podczas orgazmu :P .



#64

llokram.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ehh widze ze sie kolega u Was zadomowil juz. Z innego forum o tej tematyce zostal zbanowany przez admina za 'bajkopisartwo'.
Widze ze mu u Was tez niezle idzie.


Bajkopisarstwo?
Zgadzam sie z wiekszoscia tego co pisze Skrzypu i wiara w to mi pomaga, jak pisalem pare stron wczesniej to dziala. :>
Wiec co jest w tym bajka? Wiesz co to jest bajka? Utwor wierszowy, czesto zartobliwy zawierajacy moral. Wiec to raczej bajka nie jest..

Nie podoba Ci sie? Uwazasz, ze to nie istnieje? To na jakiej podstawie uwazasz, ze np. UFO istnieje czy czlowiek nie wyladowal na ksiezycu?

W wolnych chwilach mam zamiar trochę poczytać o tej magiyi, więc zobaczymy jak to będzie ze mną.
O ile pamiętam tekst o fotamencus'ie to tam było, że do stworzenia tegoż sigila (jak pewnie innych) trzeba przesyłać energię, którą uwalnia się podczas orgazmu tongue1.gif.


M.in. orgazmu.
Wiec podwojna przyjemnosc. :D

#65

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bajkopisarstwo?


A widziales temat o ataku energetycznym czyli Aquila VS Skrzypu?

#66

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ten temat pierwotnie był Aquila VS Fenix Nightwalker he he ...

Problemem jest to, iż to co niektórzy uważają za bajki, inni uważają za prawdę i na odwrót. Nestety nie dogodzisz każdemu. Każdy jest inny, każdy ma inne poglądy.

#67

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

hehe, Skrzypu skoro 'chaonici' są tacy lepsi, inteligentniejsi itd itp od 'zwykłych' ludzi, to może mogliby się pouczyć języków? chociażby ojczystego bo Ty niezłe grypsy walisz, typu 'dotrzymam słowa z obietnicą' i 'czytać między wersami' jak chcesz zabłysnąć słownictwem, to najpierw miej czym błyskać. ja też mogę powiedzieć że karbonyzjusz abronyzacyjny chaonitów nie jest adekwatny do zaistniałej sytuacji. nieźle, nie?

a co do tego 'czytania między wersami' to rzeczywiście ja na przykład niewiele widzę, ale może dlatego, że tam nie ma co widzieć.


Sądziłem że napiszecie, nic nie widze bo tam jest czarno, ale byłem blisko

Tego nie komentuje bo mam mało czasu,

Wiesiu, odpuśc sobie chaos, dobrze radze- aha mam nadzieje że nie chodzi Ci o poczytanie w internecie (wybij to sobie z głowy, bardziej sobie zaszkodzisz niż pomożesz)

Ehh widze ze sie kolega u Was zadomowil juz. Z innego forum o tej tematyce zostal zbanowany przez admina za 'bajkopisartwo'.
Widze ze mu u Was tez niezle idzie.

Bym o tym zapomniał, nie wiem z jakiego jestes z forum jak z apokalipsy to mam bana za obrazanie adminów, jak jestes z PEA to <hahah>, lepiej tam wróc do tych ludzi i tej strony która składa się ze zlepek innych artykułów z sieci. 'bajkopisastwo' ciekawe, sądze że TY, który jestes baardzo dobry z TEORII- mało możesz się wypowiadać (taki z ciebie ziomek co się nazywa "zero doświadczenia- kupa stron interentowych w głowie)

#68

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie komentujesz, bo nie masz czasu, czy dlatego że mam rację, o potężny magu?

#69

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystkie dotychczasowe dowody zebrane na Tym forum wskazują jednoznacznie że te wasze magie to stek bzdur(chyba że Skrzypu nie posiada umiejętności ataku).

#70

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dajcie jakiś dowód, że to o czym mowa to prawda.
Nie trafia do mnie argumentacja jak w atakach energetycznych.
W wielu aspektach jestem sceptykiem ale jestem skory uwierzyć
jeśli doświadcze to sam lub poparte jest to rzetelna i rzeczową argumentacją.

Proszę o dokończenie tematu, bo po co było go zaczynać jak teraz wiekszość pytań ...
zbywa się brakiem czasu.


Wszystkie dotychczasowe dowody zebrane na Tym forum wskazują jednoznacznie że te wasze magie to stek bzdur.


Jak narazie przychylam się do tego cytatu.



#71

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Problemem jest to, iż to co niektórzy uważają za bajki, inni uważają za prawdę i na odwrót.


Blad. Nie za prawde, tylko jako wiare, a to ogromna roznica.

#72

rsn.arush.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc magia chaosu moim zdaniem nie ma określonych form wykonania a także nie zawsze to co chcemy osiągnąć nam sie uda tak jak to widzimy.

Jak sama nazwa wskazuje ta magia opiera sie na tworzeniu chaosu do okola siebie i wcale nie chodzi mi tu o bałagan w pokoju lecz o dziwne kolejności wykonywania rytuałów itp.
odnośnie bytów astralnych (nie wiem jak wy to nazywacie) jeśli nie okiełznamy tego w chaosie może sie ich pojawić naprawdę dużo i nie będą oczekiwały niczego w zamian raczej będą chciały zrobić ci psikus... a to zapukają w okno a to poudają psa sąsiada tak żeby życie miało smaczek...

chaos jest dobry dla ludzi którzy potrafią znaleźć sie w każdej sytuacji, gdyż jak wiecie(skoro tak pewnie sie wypowiadacie choć większość ze sceptyków pewnie nigdy nie probowała) w chaosie tworzysz własny wszechświat tj. sam kreujesz otoczenie w którym sie znajdujesz.

Wiec kto ma odwagę niech poprobuje a jak nabierze sam doświadczenia w tej dziedzinie niech wtedy krytykuje itp.

I wcale w tej odpowiedzi nie chodziło mi o to żeby dostać kolejnego warna... za przypadkowe złamanie regulaminu przepraszam.

Pozdrawiam Cie skrzypu
rSn.arush

Edit by Wiesio
Ja powiem tyle... uważaj na pismo... ;)


#73

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niech poprobuje a jak nabierze sam doświadczenia w tej dziedzinie niech wtedy krytykuje itp.

Przepraszam ale jak można nabierać doświadczenia w dziedzinę która nie istnieje i jest tylko bajeczką ??

#74

rsn.arush.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie wiem czemu napisałeś przepraszam.pytanie bardzo na miejscu. :)Po prostu sprawdź czy to naprawdę są bajeczki :) tak naprawdę magia czy magyia działa wtedy kiedy w nią wierzysz.
jak można wyrażać opinie na temat na który nie mamy zielonego pojęcia i to od razu opinie sceptyczne... ja probowałem co nieco(nie jestem żadnym strasznym magiem i nie "powyrywam wam głowy z kręgosłupami". magia naprawdę działa jak chcesz żeby zadziałała ;p

jeszcze raz pozdrawiam

#75

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

magia czy magyia dziala wtedy kiedy w nia wierzysz.


No i gdy wierzysz w magie to Ci się wszystkie zjawiska (normalnie wytłumaczalne logicznie) kojarzą z magią a jak przyjdzie co do czego to się nic nie dzieje.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych